Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: ЕКО 2019 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 17 Сторінок +
  • « Перша
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

ЕКО 2019 Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 6

Відправлено 22 October 2019 - 16:45

віка віка, прикро що так сталося. І ніби на початку все правільно робили.
Як ваші подальші дії?

Я заради цікавості гляну свій протокол.

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Daryna911 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 22 October 2019 - 17:00

Перегляд повідомленняМирка Малета (22 October 2019 - 11:15) писав:

Гарно дякую дівчатка що відповіли, я вже записалася в Тернопіль, щось більше туди мене тягне)

Це вірне рішення) Я живу 5 хв від клініки у Львові, але їздила в Тернопіль до професора. Бавимо двійню вже 4 місяці. Успіху вам!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Santa_luck 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 October 2019 - 20:36

Я поки відпочиваю. Обов'язково сплануйте відпустку, щоб після переносу напрягу не було ніякого

Перегляд повідомленняChelsea (21 October 2019 - 10:12) писав:

Привіт. Я якраз готуюсь до переносу, приймаю всякі ліки ще. В мене ще раз узд буде 28.10 і якщо все добре то на 4-5 листопада будемо переносити.
А ви як? Щось зараз робите чи поки відпочиваєте?

Повідомлення відредаговано Santa_luck: 22 October 2019 - 20:37

• Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 October 2019 - 20:52

Переглянула протокол
УЗІ -7,9 та 11 день, на 12 день укол в 22.00 ,на 14 день пункція.
УЗІ на 11 день в одному яйнику 6 фолікулів розмір від 14 до 17, в іншому 7 фолікулів від 17 до 23 .
На пункції взяли 10 , запліднилось 9 ,дожили до 5 дня 4 бусінки (ембірончики).
Мій вік більше 40.
Як мені сказали що для мене це досить не поганий результат.

віка віка, все у вас буде добре , і не дивиться на вік , спробуйте з своїми яйцеклітинами

Повідомлення відредаговано Філомена: 22 October 2019 - 20:53

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   віка віка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2019 - 08:34

В мене по протокололу так як і у вас по днях розписано було. точка в точку по датах...тільки узд було два рази лише. і тих два дні що я ходила лікар тоже казала що фолікули ростуть дуже добре.в мене тоже в одному яйнику було 6 і в другому 4 фолікули. Так про донацію навіть і мови не може бути, я буду пробувати своїми. Тому що я тоже так вважаю що ще не так погано в мене щоб йти на такі вже крайні міри(. Хочу піти до гініколога взяти ті всі аналізи, той протокол еко що був розписаний і порадитись чого так сталося з моїми яйцеклітками.
А у вас Філомена перенос коли назначили через один цикл?

Повідомлення відредаговано віка віка: 23 October 2019 - 08:37

• Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2019 - 09:02

віка віка, у мене був відразу перенос, хоча я легко перенесла стимуляцію і пункцію я б радила йти у кріо ,так легше до я організму. Але це все індивідуально.

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2019 - 09:09

В мене мав бути кріо протокол. Зараз почались місячні після стимуляції на тиждень скоріше почались. пораджусь з гінекологом що і як, і будемо щось вирішувати як дальше діяти. Але настроєна позитивно, хоча боюсь(

Повідомлення відредаговано віка віка: 23 October 2019 - 09:17

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 October 2019 - 11:33

Філомена , а як ви відходили від невдалих протоколів, коли приступали до наступного?

Повідомлення відредаговано віка віка: 24 October 2019 - 11:34

• Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 October 2019 - 12:35

віка віка, через 3 цикли наступний протокол.
Ну що сказати- морально це дуже важко...словами не описати, сльози,розпач , депресія.
Хто через це пройшов зрозуміє.
Це як твій хрест, випробування якесь ..
Шкода що при клініках не має психолога.

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 October 2019 - 13:06

Я весь час задаю собі питання чого саме так зі много, що могло бути не так(. Я колись спілкувалась з дівчиною яка йшла третій раз на еко і вона розказувала, що після другого разу не могла справитися що психолог витягував її з тої депресії того всього...і після вона вирішила йти третій раз.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Дівчинка-перлинка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 October 2019 - 10:57

Дівчата на все воля Божа,я 4 спроби робила,хмара аналізів,купа ліків,гістероскопія,конізація і ще купа всього,купа сліз,нервів,розпач,на це все потратила багато часу і здоровя,але дійшла до того що Боженька мене вислухала і я стала мамою.Нездавайтесь і вірте що все вийде!!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   natalya1985 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2019 - 13:16

Добрий день!!Я теж робила три рази ЕКО і все було невдало,тому що було по одній яйцеклітині і якість сама хужа...Порадьте що робити,АМГ 0,3.Доречі остався укол Мунопур 1200,зберігаю в холодильнику,можливо комусь потрібно відам за мінімальну плату

• Back To Top

Користувач поза мережею   Мирка Малета 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2019 - 16:00

Перегляд повідомленняDaryna911 (22 October 2019 - 17:00) писав:

Це вірне рішення) Я живу 5 хв від клініки у Львові, але їздила в Тернопіль до професора. Бавимо двійню вже 4 місяці. Успіху вам!!!

Гарно дякую:-) Взаємно)))

• Back To Top

Користувач поза мережею   Mauves 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2019 - 17:00

добрий день, шукала розраду, ледь найшла цей форум, та і теми тут мало активні, добре що хоч ця жива)
сьогодні мав би бути 4 тиждень після переносу кріо, все йшло чудово, але тиждень назад мене тупо залило. Кров йшла тиждень, сьогодні була на УЗД - ембріона вже немає(((
там хтось з вас вище писав - шкода що немає психологічної допомоги в таких випадках.
я клієнтка Ісіди, це м. Київ, але живу зараз у Франції, криза сталася як раз після прильоту... французські лікарі розвели руками - тиждень назад сказали відпочівать, сьогодні що вже ембріона не бачать( я просто в розпачі і не знаю як пережить ці дні(((

• Back To Top

Користувач поза мережею   Chelsea 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 31 October 2019 - 17:15

Перегляд повідомленняMauves (31 October 2019 - 17:00) писав:

добрий день, шукала розраду, ледь найшла цей форум, та і теми тут мало активні, добре що хоч ця жива)
сьогодні мав би бути 4 тиждень після переносу кріо, все йшло чудово, але тиждень назад мене тупо залило. Кров йшла тиждень, сьогодні була на УЗД - ембріона вже немає(((
там хтось з вас вище писав - шкода що немає психологічної допомоги в таких випадках.
я клієнтка Ісіди, це м. Київ, але живу зараз у Франції, криза сталася як раз після прильоту... французські лікарі розвели руками - тиждень назад сказали відпочівать, сьогодні що вже ембріона не бачать( я просто в розпачі і не знаю як пережить ці дні(((

Привіт! Співчуваю вам, це такий біль(. То ви навіть на УЗД не були? Я десь читала що якщо ембріони з вадами, то матка їх викидує сама, а вам нічого не змогли пояснити? Можливо це через переліт? знаю що не можна літати на ранніх термінах. Тримайтеся, хоч вірю що це важко! В Європі дуже популярно ходити до психолога, можливо ви також підіть? Думаю вам стане краще після розмови зі спеціалістом.

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2019 - 17:48

Перегляд повідомленняChelsea (31 October 2019 - 17:15) писав:

Привіт! Співчуваю вам, це такий біль(. То ви навіть на УЗД не були? Я десь читала що якщо ембріони з вадами, то матка їх викидує сама, а вам нічого не змогли пояснити? Можливо це через переліт? знаю що не можна літати на ранніх термінах. Тримайтеся, хоч вірю що це важко! В Європі дуже популярно ходити до психолога, можливо ви також підіть? Думаю вам стане краще після розмови зі спеціалістом.

дякую( на УЗД я не встигла, була вже тут при кровотечі, тиждень назад дитина ще була, перед вильотом сдала ХГЛ, був 2800, ембріон теж 5АА(( так, місцеві не пояснили, сказали спокій і саме мало би пройти. Лікар-ембріолог в якої була в програмі назначіла транексамову кислоту, вона ніби і спинила кров за два дні, але так як я далеко і характер виділень лікарю не видно було вона знизила дозу.Тому в мене відчуття що всім на мене так пофіг, що аж невдобно що я тут зі своїми крововиливами(((
знаєте Франція - то не Європа) хто був тут, той пойме... тут щоби знайти гарного лікаря чи того ж психолога треба їхать в Німеччину чи Швейцарію. А я тут тільки другий рік як живу, все хотілося б робити вдома. Хоча протоколом київським місцеві гінекологи були задоволені, та і перенос пройшов добре. Певно то я так спішила вернутися до чоловіка, півтори місяці окремо були, що не виключно що це із-за літака(( Дурна, маю тепер сидіти і нити

• Back To Top

Користувач поза мережею   Chelsea 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 01 November 2019 - 11:26

Перегляд повідомленняMauves (31 October 2019 - 17:48) писав:

дякую( на УЗД я не встигла, була вже тут при кровотечі, тиждень назад дитина ще була, перед вильотом сдала ХГЛ, був 2800, ембріон теж 5АА(( так, місцеві не пояснили, сказали спокій і саме мало би пройти. Лікар-ембріолог в якої була в програмі назначіла транексамову кислоту, вона ніби і спинила кров за два дні, але так як я далеко і характер виділень лікарю не видно було вона знизила дозу.Тому в мене відчуття що всім на мене так пофіг, що аж невдобно що я тут зі своїми крововиливами(((
знаєте Франція - то не Європа) хто був тут, той пойме... тут щоби знайти гарного лікаря чи того ж психолога треба їхать в Німеччину чи Швейцарію. А я тут тільки другий рік як живу, все хотілося б робити вдома. Хоча протоколом київським місцеві гінекологи були задоволені, та і перенос пройшов добре. Певно то я так спішила вернутися до чоловіка, півтори місяці окремо були, що не виключно що це із-за літака(( Дурна, маю тепер сидіти і нити

Це звісно дуже важко морально, але ви не здавайтеся. Трошки морально відпочиньте і ідіть знову в бій. Така наша не легка доля до щасливого материнства. Але це цього вартує, моліться та вірте.

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2019 - 13:21

Перегляд повідомленняChelsea (01 November 2019 - 11:26) писав:

Це звісно дуже важко морально, але ви не здавайтеся. Трошки морально відпочиньте і ідіть знову в бій. Така наша не легка доля до щасливого материнства. Але це цього вартує, моліться та вірте.

Дякую! сьогодні вже легше, в мене ще 2 в кріо, пройду УЗД після цього стресу, щоб не було паталогії, потім як вже лікар скаже, але сподіваюсь вийде. Це був мій перший протокол, знаю що після 1го мало вдалих, але в мене був чоловічій фактор, по моїм аналізам та оглядам організм хоч в космос відправляй, тому і була впевнена що як прийде мій час то я справлюсь. Виявляється не можна бути нівчому впевненна, навіть в собі(
дякую за підтримку

• Back To Top

Користувач поза мережею   Valkiria 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2019 - 14:36

Mauves, не думаю, що це через літак..., я літала один раз відразу після переносу, другий раз після здачі ХГЛ і нічого. Не рекомендується літати не через загрозу втрати вагітності, а через велику дозу радіації, яку отримуємо на висоті якраз тоді, коли активно проходить поділ клітин майбутнього маляти.

Повідомлення відредаговано Valkiria: 01 November 2019 - 14:39

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalya1985 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 November 2019 - 15:59

Перегляд повідомленняMauves (31 October 2019 - 17:48) писав:

Добрий день!Я вам співчуваю і дуже добре розумію.Живу в португалії і знаю як лікарі тут ставляться до нас.Робила два рази ЕКо і все невдало,потім через пів року завагітніла сама але ембріон завмер на 7 тижні,лікарі нічого не пояснили просто сказали що так буває.Після того я ще робила ЕКО і знов невдачно.Тепер думаю летіти додому і робити дома,тому що вони не розгдядають кожну причину,тут конвеєр

• Back To Top

Поділитися темою:

• 17 Сторінок +
  • « Перша
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

Вчора, 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 10 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн