Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Народження нашого синочка-богатирчика.. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Народження нашого синочка-богатирчика.. Оцінка: ***** 3 Голосів

Користувач поза мережею   NATACHKA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 18 February 2017 - 19:01

всім привітики мої форумчаночки..Багато ви мене вже знаєте по теревеньках вагітних,балачці планувальниць, ровесника.тай взагалі я всюди лажу форумом...Мої любі планувальнички знають мою історію неплідності і історію лікування,знають через шо я пройшла шоб бодай народити одне дитятко, але тут Бозя зіграла зі мною в класну лотерею,яка називається Материнство...Сказати шо я щаслива то нічо не сказати, це моє щастя не передати словами..Отже, коли мому Демянку виповнився рочок я почала задумуватись над другою дитино,чоловік був категорично проти,мотивуючи шо нема свого житла, грошей і всяке таке...ну час минав а я все марила дитятком, знаючи шо коли захоче чоловік я знов незможу завагітніти, і ця думка мене просто лякала, шо прийдеться все спочатку..і ось синочку виповнився 1,5 він почав сам бігати, я майже відівчила від памперсів, самостійно гамати, пробувати сам одягати елементарне, я все азала чоловіку шо ми готові з Демянком до сестрички,а наш тато все нєкав...Дівчата з ровсник памятають як я їм писала шо чоловік був проти..але я б була не я якби не настояла на свому..16 травя в мене д.н. і чоловік спитав шо я хочу,нашо я твердо відповіла дитину,він просто промовчав..Ше додам шо на н.р. моє бажання було завагітніти в 2016році...і ось 12 травня в мене були місячні, і післямого д.н. чоловік почав кінчати всередину.я спершу трохи казала шо ти робиш,ше завагітнію, а він не чув мене...і так всі рази в нас був відкритий секс...а 4 чрвня д.н. в мого чоловіка і ось 5 червня в мене мали бути місячні, а нема..6-нема,7-нема..тут Наталя вирішила зробити теста,купила самого простого за 11грн. 8-я його зробила і шокована була,бо там було // смужки..прийшла до чоловіка і кажу вітаю тато показуючи тестика...сказати шо ми були в шоці двоє то нічо не сказти,ми не могли повірити до 12 тиж. шо в нас все вийшло з першого разу..ну в 12 тижнів ми пішли всі троє на узд,де чітко побачили наше малятко, а ше коли лікарка сказала шо скорше хлопчик от тоді чоловіка понесло, ми вийшли звідтам, то він ніс Демянка на руках і голосно розказував ура,в нас буде братик.ура..я йшла трохи розстроєна шо не дівчинка, але мала надію шо узд помилилось,тому чкала 19тижнів,де підтвердили шо хлопчик, і аж тоді я зрозуміла шо стать не важливо лиш б здоровеньке...Але навколишні люди це було шось,всі хто чув шо хлопчик вздихали,ой та нашо хлопця,ліпше дівчинку, вам не передати як це злило..одна навіть сказала ліпше б аборт зробила якби знала шо хлопчик,ох я тоді зла була,в очах зразу пробігло 3 роки непліддя і сліз..Я просто дякувала Богу за хлопчика і просила шоб був здоровенький...Знаєте той час так швидко злетів шо мені не віриться шо я вже невагітна, а мої мамуськи з району ше досі мене кличуть пузатиком по привичці..
І ось вже 38 тижнів,пузо велике превелике, і починаються тренувальні, я то незнаю як то схватки,бо ж з Демянком води вдома відійшли а тоді схватки були в лікарні і роди, а тут так собі похапував живіт..термін ставили на 19 лютого..так шо мене ше часу і часу але всі говорили шо другі роди швидше тому була на сторожі..в 38тиж.почала відходити пробка 4 лютого, 5 лютого хапав живвіт не нажарт, але до обіду пройшло, свекруха раділа шо народжу 6 лютого на Оксани зроблю її подарок, пузатики знають як я не хотіла такого подарка свекрусі..але я не родила ні 6 і ні 7, я ше тиждень відходила дівкою...і тут 11 лютого а в мене опять пробка відходить, 12 лютого свято неділя,в мого татусика д.н., ну ми і поїхали в гості, там всі казали шо то буде Іванко або Валентин, я казала шо нє...і от вечері ми приїхали додому, я ше зла 2 голубці, весь спартак шо мамуська передала, помили Демянка, чоловік мене побрив,бо кажу вразі чого шоб я була готова,ну і повлягались в ліжко..в 23 год.мене почав хапати живіт і відпускати, так хапав до 12, я пішла випила ношпу з валерянкою, чоловік заспав з Демяном а мене далі похапував живіт..я дивилась якийсь фільм і живіт все хапав, тоді я вирішила буду спати в 1:30 я заснула,проснулась в 3 ночі від того шо живіт далі хапає, і тут я почала засікати час, хапає по хвилині і кожні 5-7хв., ну я лежу,то ходжу,голосно пукаю,бігаю в туалет, знов лежу,читаю в гуглі про перейми і кажу так синочок якшо хочеш родитись то терпи бода до 5 ранку шоб тато поспав і лікар тоже.тут вже 5 год. живіт далі хапає вже кожні 4 хв., тут 6 ранку я вирішила дзвонити лікарю, все розказала шо всю ніч не спала,він насварив і сказав приїжджати..в 6:30 розбудила чоловіка, він попив каву і пішов по машину, я за той час написала своїм пузатиком шоб тримали за нас кулачки...поки не було чоловіка лежала коло Демянка і гладила його..і потім ми поїхали в лікарню..приїхали,мене пішов оглядати черговий лікар,напів глуха і пристаркувата, я ледь вилізла на то крісло дурне, а воно давай пхати пальці і каже у вас дитина така велика,більше 4 кг., я в шоці і в думках,йой як я народжу,лікар казав менше 3500 буде..тут питаю шо далі, а вона тка як шо та в родзал,в тебе відкриття 6см. в мене ше більший шок...Приїхав мій лікар я давай на нього сварити шо він мені збрехав шо дитина мала, він лиш поржав з мене,каже вродиш тоді поважим і взнаєм обоє...і поїхала я в родзал з чоловіком..там мене пучило,какала 3 рази, питаю лікаря кли вроджу а він каже сьогодні, я кажу хочу в 10 ранку так як Демянка а він такий ну хочеш то добре...9 ранку я ше ходжу по родзалі,чоловіка фоткаю в тій смішній шапці, він мене комедіантку...тут в 9:30 прийшов лікар і каже лягай, я лягла а він пробив мені води,поставили катетер на капельницю,шось вкололи і каже ну ше походи бо відкриття лиш 8 см. я злізла,лікар пішов і в мене пішла жара..стою а схвата така болюча,чоловік тримаю мене а я вию від болю, відвила полегшало і чую знов,ше більше вию, тут чую кричать дихай,а куда дихай як мене болитть хоть вішся, опять пройшло і знов і я починаю тужитись стоючи на підлозі відчуваючи між ногами шо лізе дитина, акушерка з чоловіком мене на руки і на крісло,дзвінок лікарю, вони кричать не тужся бо порвешся а я куда не тужся як воно лізе, тоді потуги ше більші бо контролювати себе не могла вже, три потуги і почула плач синульки і отаке чудо на грудях,мені добре.чоловік перерізав пуповинку, щасливі двоє, а малюк плаче на мені а лікар шиє..ой як то було боляче але терпімо, бо на грудях лежав синочок...тут лікар зашив і каже ну шо скіки важе,я кажу незнаю бо не важили а він 4600, я кажу ви шо здуріли,він посміявся каже лежи і годуй маля..Отак ми і народились в 10;05 ранку..3700 і 54см...якби води відійшли вдома то до родзалу не доїхала,пологи були б вдома..Зараз ми вже вдома,їмо цицю,спаняєм з мамою і татом,а старший братик нам допомагає і дуже сильно любить меншенького, а я від того щастя плачу вже 3 день..бо як бачу як мій Демянко сидить біля братика і цьомає по всюди і по голівці гладить то сльози від щастя лиються..Доречі звати нашого меншенького синочка Денис..Ше додам шо років так за 5 підем по третє маялятко, набір чоловіка з пологів не викидаю, як казала моя свекрух, нехай буде на дівчинку...
Хто хотів бачити наше фото ловіть..
Спойлер

а це я в родзала,на годинику 9:15 [url=https://radikal.ru]Зображення

Повідомлення відредаговано NATACHKA: 18 February 2017 - 19:05

My Signature
Щаслива мама і кохана дружина найкращих моїх хлопців
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 18 February 2017 - 19:08

Наталочко вітаю тебе із народженням синочка!
Нехай росте здоровеньким хлопчиком мамі і таткові на славу!
Тобі спокійних нічок а для синочка смачненького молочка! :give_heart:

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 18 February 2017 - 19:25

Наталочко, добре, що все вже минуло, що ви вже вдома і радієте своєму щастю!

My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі
  • Подякували: 1

Відправлено 18 February 2017 - 20:22

NATACHKA, вітаю Вас, хай ростуть синульки вам на радість.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yuliya75 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 February 2017 - 20:36

Чудова історія! Здоров*я та щастя Вашій родині!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дика М'ята 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2017 - 20:46

Вітаю! Ростіть здорові! Божого благословення !

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ninaalex 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 18 February 2017 - 21:23

Наталка, така зворушлива історія, аж сльози на очах. Ці миті ти завжди будеш пам'ятати як щось особливе і важливе у вашому житті. Бажаю здоров'ячка для всієї сім'ї твоєї. Спокійних нічок, смачного молочка та щасливого материнства. Зображення

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pingviniatko20 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2017 - 21:26

Наталочка!!!! Ти величезна молодчинка!!! Вітаю тебе персонально з синочком та з синочками!!!! Нехай всі твої мрії збуваються і далі з першого разу))))!!!!! Щастя твоїй родині, здоров'я всім близьким!!!!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іруля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2017 - 21:31

Наталочка, вітаю !Ви така гарна сім'я !
Щасливої долі синочку!
Ну, а лікар в тебе з почуттям гумору)

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romoksana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2017 - 21:42

Вiтаю! Здоров'я мiцного синочкам!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масік 86 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2017 - 21:56

Вітаю!Ростіть здоровенькі!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2017 - 22:44

Наталочко,вітаю вашу сім'ю.дуже гарно і зворушливо.хай ваші мужчинки ростуть здорові,щасливі і слухняні.хай у вашому домі буде багато-багато сліз від щастя)

• Back To Top

Користувач поза мережею   vi_Ola 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2017 - 22:51

Наташка, ще раз вітаю! Нехай діточки радуюсь вас щодня! І любов між братиками тільки зростає! Щастя вашій сім'ї!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natali012009 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 19 February 2017 - 09:11

Наталю, я тебе ще раз вітаю! Ростіть здоровенькими!

Повідомлення відредаговано Natali012009: 19 February 2017 - 09:12

My Signature
Спойлер

[url="https://www.malecha.org.ua"]

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myzuka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2017 - 10:08

NATACHKA, вітаю вашу сім'ю з поповненням! Здоров'я діткам!

My Signature
Спойлер

Є бажання - будуть можливості.
Будуть дії - з'явиться результат!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2017 - 10:12

Наталю, вітаю вас! Хай синочки ростуть здорові на втіху батькам!

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natusia=) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 February 2017 - 10:30

Наташка, і я вас вітаю!!! Щастя вашій родині, Божого брагословення та здійснення всіх ваших мрій і задумів!!!!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   олічка-сонечко 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2017 - 12:58

Наталю-хай Бог пошле вам ще і дівчинку. Ростіть здоровенькі

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жіночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2017 - 13:20

Найщиріші вітання, Наталко! Хай козачки ростуть здорові та радують маму з татком!

Найщиріші вітання, Наталко! Хай козачки ростуть здорові та радують маму з татком!

• Back To Top

Користувач поза мережею   КсеніяЦ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2017 - 15:19

NATACHKA, цікава історія пологів=) Козачка нівроку народила...нехай Денисик росте здоровим і щасливеньким, на втіху батькам і братику старшому. Молочка вам багато-багато!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн