Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Максим Кідрук "Подорож на Пуп Землі" - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Максим Кідрук "Подорож на Пуп Землі" Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 22 November 2017 - 14:49

Це вже третя книга цього автора, яку прочитала за останні кілька місяців. Люблю книги про подорожі, і була дуже здивована, що гарні тревелоги можна знайти серед сучасної української літератури.
Конкретно у цій книзі купа позитивних моментів. Найбільше подобається, як автор веде свою розповідь, просто і прикольно. Через це читається дуже легко. Єдине зауваження, що деяким моментам, на мою думку неважливим, відводиться
надто багато місця, а де варто давати більше описів, написано дуже стисло. Через це складається враження якоїсь поверхневості.
Але загалом книга сподобалась, і я 100% ще повернусь до інших книг автора.

Повідомлення відредаговано Oksano4ka23: 22 November 2017 - 15:16

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КсеніяЦ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2017 - 18:51

Oksano4ka23,у нього запланований тур по містам. Гляньте на його сторінку, може він і у вас десь буде. До нас приїжджає 6 грудня, планую йти на зустріч

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2017 - 21:52

КсеніяЦ, Дякую! Він якраз сьогодні був у місті поблизу) У нашому не буде.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 27 November 2017 - 17:02

Я теж помандрувала до Острова Пасхи з автором. Спершу не надто цікаво було, але подорож таки захопила.
Не важка, пізнавальна книга-я б так охарактеризувала. Але і чогось надзвичайного не було. Проте до острова таки домандрую, в продовженні книги.

My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 December 2017 - 19:39

Моя рецензія буде неоднозначна. Я так і не визначилась, подобається мені ця книжка чи ні.
З однієї сторони,дуже цікаво читати про різні місця,їх пригоди. А з іншої-деколи можна було заснути(можливо я не в той час читала).
Одразу ж зрозуміло,що книжка біографічна. Трохи напрягали матюки, навіть якщо англійською(а яка різниця якою-матюки вони будь-якою мовою матюки).
Якщо чесно,я трохи захоплююсь тим як автор легко покинув Швецію і переїхав в Україну тільки тому,що там йому скучно))) Зазвичай українці як виберуться за кордон,то вже звідти не виїжджають( не засуджую, дивлюся по багатьох знайомих). А тут таке)))
І коли читала як він збирався в подорожі то згадалась фраза-яка різниця,що в мене поношені кеди,якщо ходжу в них по Парижі. Напевно тим самим керувався Макс.
Для мене книжка на 3+. Інші книжки Кідрука поки не планую читати.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КсеніяЦ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 December 2017 - 14:43

А я була з ним на зустрічі=) Бебебе=) Цікавий співрозмовник, виявляється атеїст=) Побував вже в 30 країнах, і я так зрозуміла, що переймається долею винищення природи (тварин, рослин) нами - людьми. Спочатку писати навіть і не планував=) Але саме подорожі його на це надихнули, десь треба було вмістити весь той досвід, щоб поділитися ним з іншими.
Свої книги про подорожі він так і називає травелоги. І це дуже добре, що він не претендує на високу л-ру, бо цього я в книзі не побачила. Це радше як блог, ніж як книга. БО зациклено переважно на подоржі і на ньому самому (хоча напевно так і має бути, бо книга автобіографічна). Немає "розбирання по полицях" персонажів інших країн, їхнього побуту чи щось такого. І мені цього не вистачало. Але як для завзятого туриста, я для себе відзначаю багато цікавих моментів, є й багато речей, котрі викликають посмішку. Отже, автор таки вміє "тримати" публіку і не залишає її байдужою до свого твору, а це мабуть найголовніше.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 09 December 19 )

Перекладач онлайн