Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Мікрополяриація добре чи погано - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Мікрополяриація добре чи погано Прошу відгукніться поділіться досвідом Оцінка: -----

Опитування: Влада Тарасенко 3а чи проти (5 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Хто робив мікрополяриацію поділіться досвідом

1. Добре (5 голосів [100.00%])

Відсоток голосів: 100.00%

2. 3ле (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

3. свій варіант (0 голосів [0.00%])

4. небепечно (0 голосів [0.00%])

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Lady Irina 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 18 May 2017 - 19:38

Будь-ласка ро3кажіть хто був у Влади Тарасенко і робив мікрополяриацію-досвід, 3а, проти інші варіанти

• Back To Top

Користувач поза мережею   Olya-lya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 28 May 2017 - 08:46

Нам дала дуже гарні результати. Рік тому 1 курс просто "пробудив дитину". Зараз закінчуємо другий курс, сподіваюсь результати будуть теж супер.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   samara 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 July 2017 - 13:49

Перегляд повідомленняOlya-lya (28 May 2017 - 08:46) писав:

Нам дала дуже гарні результати. Рік тому 1 курс просто "пробудив дитину". Зараз закінчуємо другий курс, сподіваюсь результати будуть теж супер.

Доброго дня. А де ви проходили цю мікрополяризацію і як саме це проходить. За цей метод прочитала в рекламці і не знаю чи варто брати до уваги. І ще одне вам його призначав лікар чи ви по власній ініціативі ? Дякую

• Back To Top

Користувач поза мережею   Olya-lya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 August 2017 - 08:14

Проходили у Тарасенко. Перший раз в Києві, другий раз уже у Львові. По суті це була власна ініціатива. Класичне лікування давало мало результату. Тому поїхали на консультацію до Влади. Вона лікар- невролог, також має освіту дефектолога. Процедура варта уваги однозначно, але з грамотно написаним протоколом. А також слід перевірити обмінку в дитини, бо зустрічалось декілька випадків, коли жодна терапія не давала результату, і причина крилась саме в тому, що наприклад був порушений баланс амінокислот. Тому треба підходити комплексно до питання.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   олюнька12 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 November 2017 - 17:17

Olya-lya, скажіть, будь ласка, де саме Влада Тарасенко приймає у Львові.

My Signature
A life lived in love will never be dull.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Регіна177 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 July 2019 - 08:06

Як вибрати центр де роблять мікрополярізаціі. Міфи про індивідуальні протоколи

Метод транскраніальної мікрополярізаціі був розроблений ще в 70-х роках минулого століття і використовується зараз для корекції і регуляції роботи головного мозку.
Сама суть методу полягає у впливі струму з мінімальним напругою на окремі ділянки голови за сприяння спеціально розроблених електродів. Курс лікування складається з 10 процедур тривалістю до 30 хвилин, при цьому не виникає ніяких хворобливих відчуттів.
Чи знаєте ви?
Число зв'язків в нейронних пучку може подвоюватися завдяки повторній стимуляції. Цей доказ привів Еріка Кандела до Нобелівської премії, Напишіть в Гуглі і переконайтеся в цьому самостійно.
Пізніше виявилося, що якщо ми не використовуємо нові нейронні зв'язки, то вони починають згасати всього за три тижні.

Обережно Унікальні протоколи !!!
Зареєстровано понад десяти тисяч протоколів і різних накладень. Найавторитетнішими університетами всі ці протоколи протестовані.
В Україні з'явилася тенденція писати на сайтах що фахівець використовує свої особисті протоколи. Це означає що, він пробує на Вашу дитину щось нове і, на підставі своєї інтуїції призначає протокол.
Кількість пацієнтів у цього фахівця не на стільки велике щоб вивести хоч якусь статистику. На приклад він за все своє діяльність провів 500 курсів дітям по мікрополярізаціі. Нехай навіть 3000 чоловік пройшли лікування у цього фахівця. Виходячи з цього, фахівець, пріблизно на 300-му або на 2000м пацієнті вирішив винаходити щось своє. Нам невідомо хто може створити ще щось своє і потрапити в точку. В Україні дуже бідна матеріальна і діагностична база. Подібних досліджень в Україні ніхто не проводить. Але фахівці, які вважають що вони бачать як апарат МРТ, можуть винаходити щось своє. Нам відомо тільки те, що є протоколи з:
доведеною ефективністю
Й
НЕ доведеною ефективністю
доведеною неефективністю. - який з цих протоколів використовують як унікальний нам не відомо.

Друга ситуація. Батьки і приватні особи.

Нерідко з'являються випадки коли батьки купують апарати у власне користування і потроху починають спочатку проводити процедури по своїм близьким а потім з нібито, якоїсь мінімальної оплатою.
При цьому в більшості випадків, Завжди одягаються усі кількості електродів які є! Якщо їх буде 6, значить одягають 6. Якщо їх 4 означає одягають 4.
Пояснень батьками цьому процесу є кілька:
Лікарі на нас економлять, розводять, щоб ми більше і довше до них ходили.
Лікарі не хочуть щоб дитина одужала швидко. Їм це вигідно.
Той центр або той фахівець взагалі нічого не розуміє, я краще знаю що тобі потрібно.
Погоджуючись на такі процедури довірливі батьки ризикують піддати свою дитину дуже тяжким наслідкам. Описувати їх не будемо щоб не наводити страх. Але врахуйте, що не аргументоване використання будь-якого протоколу, а особливо на обидві півкулі або на 6 зон накладення, при мікрополярізаціі, є небезпечним для Вас або Вашого близького.

Що ж все таки робити і як пройти?

Як пройти мікрополярізаціі якщо прочитав (ла) про неї багато хорошого і відчуваєш що тобі або твоїй дитині вона показана? Є кілька способів переконатися що Ви звертаєтеся до потрібного фахівця або в Центр де її проводять.
Уважно ознайомтеся з інформацією на сайті.
Не завважайте на кілометри або відстань до потрібного Вам центру. Якщо Ви виберете правильне місце Вам це в будь-якому випадку буде дуже корисно. Мікрополярізаціі чудова сучасна методика з високим показником результатів. Просто її потрібно правильно використовувати.

Не вірте тим хто каже що він Гуру і самий класний. Не вірте в світову змову про те що лікарям вигідно щоб люди хворіли. Наука зараз рухається семимильними кроками у всіх напрямках. Вкладаються величезні гроші на розвиток технологій які допомагають. Наприклад, на будь-якій міжнародній конференції, щороку доповіді стають все цікавіше, люди діляться приголомшливими результатами в різних областях. Тільки для того щоб ця доповідь відбулася, доповідач, готував її 7-8 років. Не так просто впоратися з чимось складним. Не розраховуйте на результат в перший день. Таке буває але, до цього повинна бути схильність у дитини або іншого пацієнта. Якщо її немає тоді її потрібно викликати а, на це знадобиться деякий час.
Коли Ви визначилися з фахівцем або центром в якому будете проводити мікрополярізаціі і прийшли на прийом, подивіться скільки карток з історіями вони мають. Подивіться на всі боки, поспілкуйтеся з рядом сидять людьми. Подивіться на сертифікати, соціальні мережі, особисті сторінки тощо
Прислухайтеся до рекомендацій того фахівця якого вибрали. Будь-яка реабілітація може бути кілька тривалої. А інші фахівці просто можуть бути не в курсі нових методів.
Яких поліпшень потрібно очікувати?
Після проходження повного курсу процедур у більшості пацієнтів, як правило, стабілізуються показники функціонування головного мозку, в результаті чого спостерігається:
розвиток комунікативних навичок і пізнавального інтересу;
вдосконалення показників пам'яті;
рішення проблем зі сном;
поліпшення зору.
поява мови;
нормалізація поведінки;
і багато інших поліпшення які можна контролювати

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2019 - 06:42

У чому відмінність методу БАК від ТКМП (мікрополярізаціі)

По-перше, при біоакустичні корекції на мозок впливає звук, а при мікрополярізаціі на ЦНС впливають постійні струми.

А по-друге, БАК - це спрямоване і природніше для організму вплив.

Якщо ж показана саме мікрополярізаціі, то БАК може зменшити ризик виникнення побічних ефектів.
Протипоказання
Протипоказання до цієї процедури відносні: БАК вважається однією з найбезпечніших процедур. Незважаючи на безпеку БАК, її не рекомендують проводити при:

будь-яких кровотечах;
гіпертонічний криз;
гострих порушеннях мозкового кровообігу (тромбоз судин, ішемія та ін.);
гострих патологіях серця (інфаркт міокарда, пароксизмальні стану, нестабільна стенокардія);
менінгіті, енцефаліті і ін. захворюваннях оболонок головного або спинного мозку;
травмах голови;
інфекційних захворюваннях.
З обережністю проводять процедуру при епілепсіі.Преімущества БАК
Існуючі на сьогоднішній день методи лікування порушень ЦНС переважно орієнтовані на пригнічення певних симптомів захворювання і, як правило, мають побічні ефекти. Саме тому актуальною є розробка і використання методів, які засновані на мобілізації власних резервів організму людини. Саме таким методом і є біоакустичні корекція.

Можна виділити такі переваги БАК в порівнянні з іншими методами:

неінвазивний;
безболісність;
простота і комфортність;
немає вікових обмежень, може застосовуватися в дитячій практиці;
відсутність побічних явищ;
швидка корекція психоемоційного стану;
мобілізація для лікування власних ресурсів організму;
можливість використання в якості комплексної терапії;
результат і ефективність процедури можна побачити відразу ж - на ЕЕГ;
не викликає звикання;
дає можливість замінити медикаментозне лікування (або хоча б зменшити навантаження);
висока ефективність, яка доведена лікувальною практикою і клінічними дослідженнями.

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 September 2019 - 18:03

...багато дівчат запитують у мене чи можна поєднувати Томатіс з іншими методиками, стимуляції мозку,особливо з Мікрополяризацією мозку.
Томатіс з микрополяризацією призначається індивідуально.
Є випадки коли можна призначати а коли не можна.
З приводу перестимуляції мова не йде так як, вирішують фахівці. І вони теж розуміють що роблять. Таке поєднання найчастіше проводять приїжджим, для того щоб ті потім знову за житло та проживання не оплачували. І тут навіть виходить що приїжджі отримують трохи більше процедур. Такий собі інтенсив. І я вважаю, що це має сенс, адже за дорогу та проживання знову платити потрібно буде.
Що відноситься до томатису, перший курс має тривалість 15 днів. Другий потрібно пройти в проміжку від 3 тижнів до 2 місяців і він триває 8 днів. Третій потрібно проходити в проміжку 6ти місяців полі першого-другого. Тобто від 4х до 6ти місяців після другого. І знову таки беруться до уваги індивідуальні показники.

• Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн