Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вибір породи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вибір породи Плюси і мінуси порід собак та котів. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Kamilla9 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 April 2013 - 08:24

котів люблю тільки в когось вдома, але не в мене
а собак всіх люблю

зараз маємо китайську хохлату пухову дівчинку і голого кобеля

диванні собаки, без запаху, не ліняють, їдять не багато, але вибірково, дуже люблять рибку

мали колись таксу ,кане корсо, то теж проблем не було

мабуть головна причина щасливої дружби собаки і людини - любов до тваринок
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   оляsss 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 May 2013 - 23:18

Минулого року,я була на виставці котів в Одессі,дуже велика така собі виставка,ось я і купила собі котика сибірської породи,дуже гарний котофей
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Янат 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2013 - 17:04

І так, про китайську собачку.
Живе вона у нас вже 3 міс.
Хто не має часу чи не хоче довготривалих щоденних прогулянок з собакою - це порода для нього.
Вдома почувається чудово, це її територія. В хорошу погоду можна трошки прогулятися, та якщо прогулянка затягнеться більше ніж на 15-30 хв. - сама проситься додому. В погану можна не виходити взагалі - собаку легко навчити ходити на лоток. Без господарів вдома не виє ( правда є ще кіт).
В їжі не перебірлива, псіною не смердить.
Треба купати з шампунем і бальзамом, щоденно чесати.
Можна при бажанні вдягати одежки і бантіки.
Дуже привязана до господаря, любить бути на ручках, гратися, спати на дивані.
З породою ми не прогадали, це те, що нам було потрібно.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marianochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2013 - 15:18

Порадьте, будь ласка, породу собаки. Замовила свекруха собі на ювілей собачку маленького росту, бажано біленьку і пухнасту(але це не обов"язково, може бути й іншого кольору). І ще таке питання - якщо їхати з собакою за кордон, то які документи на неї потрібно мати???Якщо написала не в ту тему, то перенесіть питання, будьласка, бо щось не знала куди писати.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata_war 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2013 - 11:10

Перегляд повідомленняmarianochka (31 May 2013 - 15:18) писав:

Порадьте, будь ласка, породу собаки. Замовила свекруха собі на ювілей собачку маленького росту, бажано біленьку і пухнасту(але це не обов"язково, може бути й іншого кольору). І ще таке питання - якщо їхати з собакою за кордон, то які документи на неї потрібно мати???Якщо написала не в ту тему, то перенесіть питання, будьласка, бо щось не знала куди писати.

Класна порода шпіц. Підходить під ваш опис. Просто комок щастя!!!!! Щоб за кордон їхати, собака повинна ідентифікована електронним чіпом і мати ветеринарну книжку.
My Signature
Зображення
Важко бути скромною, коли ти найкраща...
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 June 2013 - 15:03

Перегляд повідомленняmarianochka (31 May 2013 - 15:18) писав:

я відразу біленьку балонку побачила)))https://dogonline.ru/...821_trubble.jpg
А ще: китайська, пекінес, міні-пудель, ши-тцу.... Це вже по характеру більше вибирати треба. Щось вже купили?
Документи за кордон виробляє ветеринар.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marianochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 June 2013 - 09:24

Перегляд повідомленняЯнат (18 June 2013 - 15:03) писав:

я відразу біленьку балонку побачила)))https://dogonline.ru/...821_trubble.jpg
А ще: китайська, пекінес, міні-пудель, ши-тцу.... Це вже по характеру більше вибирати треба. Щось вже купили?
Документи за кордон виробляє ветеринар.

Ще не купили, бо наразі займаємося візами. Коли вже будуть візи на руках, тоді будемо купувати. Дякую за поради щодо порід. Поїдемо через тиждень подивитися на них "вживу" і,сподіваюсь, купимо домашнього улюбленця. А ще, мабуть, спершу проконсультуюся з ветеринаром щодо документів, щоб потім не виникло непередбачуваних обставин. Ці документи виробляє будь-який ветеринар чи це є якийсь один спеціаліст на місто чи район?(Ми з Тернополя)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Frau 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 June 2013 - 11:34

У нас був спаніель американець чи англієць не знаю, бо щось цьому не придавали уваги. От скажу вам - ця порода дуже ревнива...Такій собачці буде важко прижитися ще з якимось цуциком чи кицею вдома. Гладити будете тільки його :) бо він не дозволить любити когось більше ніж себе.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kira* 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 June 2013 - 13:20

В нас Мальтійська болонка(американська),забавна, віддана й дуже кмітлива, розумна собачка, привітна зі знайомими хазяїна й доброзичлива стосовно тварин, дуже любить дітей. В нас діток нема, але з дітками друзів він гарно бавиться. Вона завжди весела й енергійна, її зручно містити у квартирі. Привчили його ходити на пеленку, якщо нема можливості вивести на вулицю погуляти. Потребує догляду, трошки більше ніж інші породи, так як в неї біленька шерсть і потім стає довгою, також потрібен ретельніший догляд за очками і вушками... Ми вирішили, що будемо його стригти під щенятко, мені так більше подобається, він тоді такий кумедний(вони не ліняють). Дуже любить купатись і сушитись феном і хвостики з задоволеням носить. Почитала чим їх потрібно годувати, склала меню, тим і годуємо. Любтиь попрошайнічати, але з рук ми йому нічого не даємо і іншим не дозволяємо. Сумує коли нас нема вдома, трошки пониє, потім заспокоюється і спить...
Дуже його любимо, це такий поязитив!!!!!

Повідомлення відредаговано Kira*: 19 June 2013 - 13:48

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Ksywa@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 October 2013 - 22:22

Перегляд повідомленняFrau (19 June 2013 - 11:34) писав:

У нас був спаніель американець чи англієць не знаю, бо щось цьому не придавали уваги. От скажу вам - ця порода дуже ревнива...Такій собачці буде важко прижитися ще з якимось цуциком чи кицею вдома. Гладити будете тільки його :) бо він не дозволить любити когось більше ніж себе.

А чому був?Я розглядаю цю породу.Можете більше розказати?чи шерсті багато,чи шкідник?ми хочемо хлопчика.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maritchka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 December 2013 - 18:22

Перегляд повідомлення@Ksywa@ (16 October 2013 - 22:22) писав:

А чому був?Я розглядаю цю породу.Можете більше розказати?чи шерсті багато,чи шкідник?ми хочемо хлопчика.

У мене був спаніель англ. Як члена сім"ї ми його дуже любили, та все ж не дуже рекомендую: порода досить вредна, хитра і вибаглива, тому не раджу куплятись на невинний розмір, який ніби-то підходить для квартири - собака потребує простору, полювання - без цього чахне і жиріє :( Наш був надто мудрий і хитрий лише як для себе, але не для хазяїна... Гавкав без кінця, навіть вночі на ліфт і т.д., але як до хати приходив хтось чужий і грізний (ну мужчина габаритний) - ховався під лавку чи диван, піджавши хвоста... доволі нечистоплотний:( шерсті дуууже багато - вже 5 років як його нема в живих, а ми досі шерсть вимітаємо (хоч це, як на мене не основна проблема, бо, як любиш собаку, то й таку любитимеш і прибиратимеш за нею!) З одного боку піддавався дресируванню, а з іншого, мав "котячий"характер, вредний, аби тільки шкоду зробити из-под тежка...На дворі їв все "г" яке тільки можна і не можна, втікав... В нас був кобель - після нього я стала боятись великих бійцівських собак, бо не раз діставала його з пащеки ротвелерів, стафорширів, сенбернарів, пітбулів - усього скривавленого і в їхніх слюнях - великих псів обхожу стороною й досі :( Так шо якшо вже й брати, то краще суку. Але остання крапля була тоді, як він оселився в бабусиній кімнаті (а бабуся дуже його балувала, а ми не могли це контролювати, будучи на роботі цілий лень), він відчув себе хазяїном кімнати, і коли бабуся хвора лежала, він не пускав нікого до кімнати, то був жах просто... а як я вже була вагітна,і, зайшовши раз до бабусиною кімнати - вийшла покусана, то зрозуміла, шо то все - прийшлось песика віддати друзям на село :( Однозначно не раджу цю породу, в нас мама купилась на тендітні розміри і мордочку - і взяла , а вже потім згодом ми прочитали масу літератури про цю породу, не така вона вже проста, як здається на перший погляд!!!

Стосовно котиків - у нас прекрасний котик породи корніш-рекс. Чудовий і повноправний член нашої сім"ї, ми дуже його любимо і вже не уявляємо свого життя без нього. Косіку 1 рік. Це короткошерстна порода (трохи схожа на сфінксів, але не такі, не лисі - шерсть є, коротка і кучерява, як у каракуля :) дуже теплий навіть гарячий і приємний на дотик. Зупинилась на цій породі, бо у нас двоє маленьких діток (коли брали його меншому було 2, старшій 4р). Характер у нього зовсім не котячий, а радше як у собачки - він дуже комунікабельний, активний, ігривий, постійно бігає і бавиться з дітьми, навіть спати їх вкладає, ніколи їх не царапає. Особливо, як молодший його бере - в Косі зразу лапки так виснуть до низу і все - роби з ним шо хоч ;) дуже лагідний, деколи розмовляє (не мявкає, а саме розмовляє :)добрий, шкоди майже не робить, а якшо шось і робить - то вже точно є важлива причина, щоб привернути до себе увагу. Догляд - все дуже просто, його можна навіть не купати, а раз в два тижні провести по шерстці вологою рукою (хоч купатися він любить!), їсть небагато, єдине - кігті ми таки раз в два тижні підрізаємо. Прекрасний друг - відчуває кожного з нас, до кожного з нас має свій підхід. Чудова порода саме для сім"ї з малими дітками - на відміну від звичайних незалежних котів, він навпаки любить компанію і дітей, ніколи від них не втікає і не ховається, навпаки - дітей треба було привчати правильно поводитись з тваринкою. Єдине що - ми брали його чистопородного з одеського питомника, вже провакцинованого, він вмів ходити на лоток і був привчений до когтєточки - тобто вже був доволі вихований і привчений ;) тепер кастрований, але не тому, що доставляв нам хлопоти - просто я наразі не збираюсь займатись розведенням, з дітиськами хлопотів вистачає, а так, нам просто потрібен був ще один друг:)Дуже його любимо і твердо можу рекомендувати породу корніш-рекс саме для сім"ї з дітьми!!!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 28 February 2014 - 23:42

В нас німецька вівчарка живемо ми в квартирі 2 кімнати. Плюси тварина яка завжди тебе захистить, ми живемо на першому поверсі чоловік деколи неночує в дома але я спокійна бо маю охоронця хоч йому ще тільки рік. Дуже розумний але впертий треба крикнути щоб до нього дійшло але все розуміє а донечку любить дуже нестрашно буде її відпускати з ним але то вже пізніше тому що він зарас дуже непосидючий зимою коли лід то я з ним як на ковзанах катаюся він тягне а я їду). Мінуси це шерсть (ми його вичісуємо кожний день) але основна лінька то осінню і весною, запах є але ми його протирамо мокрою ганчіркою прое в квартирі запаху нема, навіть знайомі коли прихдять до нас то кажуть дивно у вас несмердить), хоче багато бігати тож хто немає часу вигулювати то непідійде. Але ми хотіли вівчарку то ж ми ним дуже задоволені.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тасенятко 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 April 2014 - 16:00

Янат ,Маю кішку шотландську висловуху, думаю з часом її зводити і потрібен страйтик. А звідки ви? І скільки вашому котику років?

Повідомлення відредаговано Тасенятко: 02 April 2014 - 16:01

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 April 2014 - 09:40

Перегляд повідомленняТасенятко (02 April 2014 - 16:00) писав:

Янат ,Маю кішку шотландську висловуху, думаю з часом її зводити і потрібен страйтик. А звідки ви? І скільки вашому котику років?

Пишу в приват
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 April 2014 - 10:10

.
І знову про свою пухову китаєчку. ( Китайська хохлата паундер-паф)
Вона з нами вже більше року. До цих пір ми не пожаліли, що вибрали цю породу.
Собака часто залишається вдома одна. При цьому не плаче, не виє, не шкрябає двері.Сусіди довго навіть не здогадувались, що у нас є собака. Почувається в квартирі дуже комфортно, зайвий раз на вулицю не проситься.
Коли погана погода- достатньо вивести зранку і ввечері на кілька хвилинок. Зробить швидко свої справи - і сама проситься додому; нема чого мерзнути в таку погоду, скоріше б на диван. Коли заходимо в квартиру- сидить, чекає поки її помиють, знає, що з брудними лапами по хаті ніззя))
В хорошу погоду залубки ганяє наввипередки з вітром чи іншою собакою. В бігу пречудова, схожа на міні-борзу))
Дуже любить дітей та інших тварин. В нас живе дружньо з котом, граються як малі діти: і в доганялки, і в войнушки , і в піжмурки))) В попі, здається, має пружинку, тому що скаче, як коза: легко і високо.
А спить виключно на подушці. Голуба-с кров-с, відітілі...
Шерсть у неї довга і шовковиста. Я підстригаю кінчики і брию морду, доця зав"язує бантики))
Дуже полюбляє їсти фрукти. Ну і солодощі випрошує, але їх не можна. Годуємо кормом Йозера, то їсть його дуже мало, економить, так сказать..)) Кіт зжирає набагато більше.

Для повноти картини додам ще мінуси:
1)коли ніхто не бачить - любить гризти тапки. Мінус значний, але не найстрашніший. Він нас привчив до порядку. А собаці накупляли іграшок: допомагає;
2)боїться в під"їзді чужих дядьків. Часом з під"їзду треба виносити на ручках, коли чути чужі страшні голоси, бо тікає назад в квартиру ( на вулиці їй вже не срашно);
3)шерсть настільки м"яка ( без підшерстку), що легко звалюється в колтуни. Треба постійно розчісувати і купати з бальзамом. ( ну, але це для когось і +);
4)може поцупити щось зі столу, але то певно, погалини в вихованні.

Придивляємося до китайського голого женіха, але поки ще скоро парувати на будемо.
У когось живе ще таке чудо природи?

Повідомлення відредаговано Янат: 10 April 2014 - 10:14

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kycjunchyk 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 December 2014 - 15:34

Раніше в мене була собака породи лайка. Це був чорнявий пес з біленьким трикутничком на шиї. Звали його Алтай. Не знаю, чи це особливості породи чи просто такою була його вдача, але він був дуже товариським, прудким і відчував мене чи моїх батьків і бабусю на великих відстанях. Наприклад, батько тільки в"їжджає в село машиною, а до нас ще 2 км їхати, а пес вже пищить і хвостом виляє :) Дуже швидко бігав, просто як метеорит. На цепку вигулювати було нереально, бо мене тягнув за собою :). Полюбляв гризти сиру моркву, обхопить двома лапками і гризе-гризе-гризе, аж пищить з радощів. Любив людей, але на деяких гавкав. Він міг не гавкати на людину, яку ніколи не бачив в житті, але вона йому чогось подобалася, і міг сильно гавкати на того, кого бачив кожного дня. Прожив 14 років. Надзвичайний був друг, дуже його любила :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 February 2015 - 14:38

В нас котик шотландський прямовухий і кішка шотландська висловуха, окрас сіренькі.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2015 - 18:34

пишу про ще одну породу, яку вже близько знаю)))
Чихуахуа.
У вас є квартира, диван і подушка??? Тоді вам потрібна чихуашка! :)
Багагим інтелектом не похвалиться, але візьме вас мертвою хваткою милою мордашкою, ніжним постогуванням і непереборним бажанням притулитися до ваших рук.
Собачка просто чудо.
Не варто заводити для дітей менше 6-7 років, бо собачка, по суті, сама є дитиною, при тому дуже хрупкою. А от діткам постарше, особливо дівчаткам, з нею буде цікаво. Компактний розмір дозволить носити подовго на ручках, можна вдягати в одежки, декорувати бісером нашийнички. Простір для фантазії )))
На лоток вчиться дуже швидко!!! В їжі неперебірлива ( слід розумно годувати, бо виросте бегемотиким.
Активність у нормі) Енергійна, грайлива, але набагато спокійніша від тер"єрів. Не гавкуча.
Є глпдкошерстні і довгошерстні - хто що любить. Вагова категорія : від 1 до 3 кг.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svitlja4ok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2015 - 11:16

я маю кицю шотландську висловуху Маркіза. Дуже чемна, ніколи по тюлях шторах не лазила, не линяє шерсть коротка Але коли її лишили на два дня саму то приїхали і побачили що перегризла кабель зарядне до телефона. Ніколи не хотіла котів вдома а тепер би нізащо не віддала, полюбили її, народила своє перше потомство семеро котенят, такі класні як плюшеві медведики, от фото
Зображення
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2015 - 20:02

Шотланці - хороші котики, але про те, що не линяють - я б не вводила людей в оману. Шерсть коротка, зате який підшерсток!!! Без спеціальних пуходерок не обійтись!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн