Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Стоматологи для діток - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Стоматологи для діток Оцінка: **--- 1 Голосів

Користувач поза мережею   smaili 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 September 2009 - 22:45

:man_in_love: Чи вести дитину до стоматолога в такому ранньому віці? Нам тільки 2,7, а зубчики вже мають по собі коричневий наліт. Правда почистити їх в нас проблема. Малий стискає зуби і закриває рот. Пробувала трохи насильно то робити , то плачі на всю вулицю. Розмовляла зі стоматологом, він каже, що один вихід тільки чистити. Ніяке посріблювання чи фторування тут не допоможе. А зустріла знайому дитині 5 років, то вона з 3-х років посріблює зуби і дірки не утворюються. Але вона спочатку робить три рази(по разу в тиждень), два місяці перерва і знову по такій схемі. В нас дірок ще немає, але боюсь, що скоро будуть.
Якими зубними пастами ви чистите зубки своїм дітям? Як відноситесь до фторування і посріблювання?
My Signature
Спойлер

Коли життя набуває сенсу – серце болить сильніше…
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gato 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 15 September 2009 - 14:48

Мені також цікаво з якого віку дітки чистять зубки. Бо моя донечка любить чистити, але вона зїдає зубну пасу, ковтає, не вміє випльовувати і полоскати рот. Чи це їй не зашкодить?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 15 September 2009 - 15:02

дівчата є декілька подібних тем, пошукайте уважніше
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cvit Lana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 September 2009 - 15:04

Ми чистимо зубчики розчином соди, спеціальною щіточкою, яка надягається на пальчик, а так як я часто малій чухаю своїм пальчиком зубчики і десна, бо вона сама не може (не дотягує ручки до ротика) то вона звикла до цієї процедури і нормально реагує, їй навіть подобається :)
Але у нас є проблемка : неправильний привкус, тож ми плануємо відвідати стоматолога (десь через кілька тижнів, коли чоловік візьме відпустку)
Щоб зубчики були білими треба щоб дитина щодня їла сир :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 September 2009 - 15:17

може перекине хтось куди треба...хочу відписати, але спішу...
у нас уже рік наліт на зубках, чистили 2 рази, дуже рада, що не сріблила, як мені радили, даремно б промучила дитину. це харчовий наліт, до каріесу не має відношення, навіть не сприяє розвитку його, так мені сказала мій стоматолог, їй довіряюсь уже більше 10 років, привела малечу, з 2 рочків вона оглядає її, раз у пів року, наліт знімається дуже легко, але также легко повертається, ми це робимо виключно в косметичних цілях, ну дуже любить моя доня чисті зубки...а проблему пробуємо вирішити, але поки не вдається, лікар сказала. що наліт створюється через порушення флори в ротику, і треба багато кисломолочних продуктів їсти, поки їмо, але не помагає :unknw: може хтось теж стикався..
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dzzuga 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 September 2010 - 09:55

Дівчата, може хтось може порадити в Луцьку хорошого дитячого стоматолога, тим, що в поліклініці я не дуже довіряю, а де знайти хорошого не знаю. Нам 2,4р., виникла дірочка в зубчику, де можна гарно поставити пломбочку і щоб до дитини було добре ставлення?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Г.АНІЧКА 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 September 2010 - 18:17

Перегляд повідомленняdzzuga (3.9.2010, 10:55) писав:

Дівчата, може хтось може порадити в Луцьку хорошого дитячого стоматолога, тим, що в поліклініці я не дуже довіряю, а де знайти хорошого не знаю. Нам 2,4р., виникла дірочка в зубчику, де можна гарно поставити пломбочку і щоб до дитини було добре ставлення?

У нас проблеми з зубками у двох синочків.У старшого покришились 4 передніх зубчика,а починалось все з простого нальоту ,потім почали кришитись,ми обходили багато поліклінік ,але ніхто не допоміг,а потім нам порекомендували поліклініку "Протезист"(вона знаходиться напроти 2 лікарні)а зокрема лікарка Ходан Оксана Андрієвна!Вона нам поставила уже багато плом(чистили канали) на кутні ,і на передні зубки,має підхід до діток,дарує книжечки,коробочки ,в поліклініці є спеціальний куточок для діток,де вони чекаючи на лікаря можуть гратися!Тепер я воджу 2 дітей ,меньшому серібрили ,і ніхто не разу не плакав!!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   X_Nataly 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 September 2010 - 18:52

У моєї доці на передніх 4 зубах якась рельєфна негладенька поверхня. До стоматолога ніяк не зберуся (морально) бо знаю що буде кричати дуже-дуже. :36_1_73:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nataliazzz 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 September 2010 - 22:25

Перегляд повідомленняX_Nataly (3.9.2010, 19:52) писав:

У моєї доці на передніх 4 зубах якась рельєфна негладенька поверхня. До стоматолога ніяк не зберуся (морально) бо знаю що буде кричати дуже-дуже. :drinks:

А чому ви думаєте, що буде кричати? Вона ж нічого не знає про стоматологію, настроїти її правильно - це ваше завдання. І знайти "правильного" лікаря - також. Хороший дитячий лікар перетворює візит на свято - мій старший вже знає, яку кнопку натиснути, щоб крісло поїхало високо вгору і як його опустити, бавиться бризкалкою для води як водяним пістолетом, пломбу називає "жуйкою", на виході завжди отримує приз :))
Ми часто переносимо на дітей свій досвід (наприклад, жахи радянської чи пострадянської стоматології) і свої страхи, а сучасна ситуація в цій сфері відрізняється кардинально. Тому боятися не варто.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Г.АНІЧКА 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 September 2010 - 07:19

Перегляд повідомленняX_Nataly (3.9.2010, 19:52) писав:

У моєї доці на передніх 4 зубах якась рельєфна негладенька поверхня. До стоматолога ніяк не зберуся (морально) бо знаю що буде кричати дуже-дуже. :blush:

Не хочу вас лякати ,але в нас також була рельєфна поверхня на 4 зубках,а потім вони покришились.Зараз оброблюють зубчики якимись ліками (не срібло)воно не має кольору ,і зубки залишаться такими якими є тільки не будуть портитись,лікар просто почистить щіточкою ,так що нема нічого страшного!Спробуйте,тільки не запускайте ,тому що ми затянули і в нас зубки дуже боліли(передні)а потім чистили канали ,і поставили пломби!Удачі вам ,і хай ваша дитинка буде здоровенька!!!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   moxlapa 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 November 2010 - 22:24

з якого віку дитині чистити зубки, якою пастою, щіткою, порадьте?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SOLOMIKA 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2010 - 01:37

Мої дітки почали чистити зубки приблизно в 2 рочки. Зараз кожен чистить своєю пастою відповідно до віку. Щіточки в нас лакалут і паста також. Але все рівно 1 раз на декілька місяців ходимо до стоматолога щоб було все в порядку.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martynka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2011 - 18:31

Дівчата-львівянки! Порадьте будь ласка хорошого дитячого стоматолога у Львові. Або Дитячу стоматологічну клініку. Здається на Орлика є, в охматдиті, чи я помиляюсь? Дуже треба.
В Малюка спершу був наліт на зубках, але він нічим не зчишується, хоч ретельно щодня чистимо зубки. Потім стали плямки чорні. Тепер один зубик йому трохи надщербився, на ще одному зявилась заглибина. Боюсь щось пропустити. Нам же зубки потрібні :smile: ...
My Signature
Соромно зізнатись, але ж з усіх живих істот лише одна людина не знає, що для неї корисно. Пліній Старший
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЮляЛя 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2011 - 18:36

Перегляд повідомленняmartynka (8.2.2011, 18:31) писав:

Дівчата-львівянки! Порадьте будь ласка хорошого дитячого стоматолога у Львові. Або Дитячу стоматологічну клініку. Здається на Орлика є, в охматдиті, чи я помиляюсь? Дуже треба.
В Малюка спершу був наліт на зубках, але він нічим не зчишується, хоч ретельно щодня чистимо зубки. Потім стали плямки чорні. Тепер один зубик йому трохи надщербився, на ще одному зявилась заглибина. Боюсь щось пропустити. Нам же зубки потрібні :smile: ...

в мене в старшої таке було я водила в обласну,на пекарській до лікаря Цьвок Наталії Романівни. Якщо захочете,то дам номер телефона. Я нею задоволена,мала ні разу не плакала в неї,Хоть зараз вже маєм десь зо 3-4 пломби,сверлили зубки десь з віку 2,5р,до того сріблили тільки. Навіть сама деколи проситься до тьоті,що зубки маже.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юльчик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2011 - 18:40

В нас зубки почали псуватися в півтора рочку. Зверталися в клініку "Рікота", тепер кожних півроку ходимо на профілактику
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Viki_ya 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 February 2011 - 18:43

Зубки діткам стоматологи радять починати чистити пастою з 2-х років. Мій синуля теж має не дуже міцні зуби, у 5 років вже мав 5 пломб, до лікаря йшов без проблем. Наша лікарка молода, має підхід, після того, як поставила пломби, то навіть маленький подаруночок зробила дитині (наклейки з машинками), а він і радий.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martynka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2011 - 00:21

ну що ж, були ми в стоматолога
Прихований текст
за порадою ЮляЛя поїхали до Цьвок Н.Р. в Обласну стоматологічну поліклініку. Там є відділення дитячої стоматології.
Лікар прийняла нас дуже добре. Гарно знайшла до Славка підхід. Дала гратись іграшками, все йому і мені пояснювала, що зараз буде робити. Малюк в мене дуже непосида, але процедуру висидів чемно.

Отже, маємо наліт-пігментацію на 8 зубчиках, яка призводить до ураження карієсом. 2 зубки вже з карієсом. Їх довелось посріблити. Процедура зайняла може хвилину. Все дуже вправно і швидко. Малюк і не зорієнтувався. Взагалі перший візит до стоматолога дуже важливий, і він пройшов в нас зі Славусиком на ура. На цьому тижні повторна процедура. Потім аж за два місяці. А як підросте капульку, то треба буде ті дірочки запломбувати. Отакі справи.
Дякую форумчанам за поради!
My Signature
Соромно зізнатись, але ж з усіх живих істот лише одна людина не знає, що для неї корисно. Пліній Старший
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SWEET_lanka 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2011 - 17:43

Моїй старшій лікар (оглянувши її одним оком 1 хв) сказала, що треба сріблити зубки. А навіщо не сказала. Поясніть мені, може хтось є обізнаний?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оськін 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2011 - 18:04

SWEET_lanka, ,сріблення-це "консервація"зубів-де є карієс,там зубчик від срібла стає чорним,але далі не псується.Ми посріблили 4 передні зуба,були жовті плями.
А взагалі ,є спец тема на форумі про сріблення,фторування і т.д.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мумуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 May 2011 - 10:17

Дівчата,
помітила плямки на двох зубках в малої.
Декілька запитань:
- до якого стоматолога Ви водите своїх діток (Львів: адреса, паролі, явки)
- як дітки "реагують" на процедури
Для мене дуже важливий вибір лікаря, бо якщо в перший раз мала злякається...
Діліться враженнями :give_rose:

знайшла вже таку тему.
сорі.
об"єднайте будь ласка

Повідомлення відредаговано Мумуся: 03 May 2011 - 10:20

My Signature
Я ніколи не залишав тебе... просто в найважчі моменти твого життя я ніс тебе на руках...
я- Мумуся, саме так називає мене моя донечка
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 17 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн