Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Проблеми хребта - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Проблеми хребта Оцінка: -----

Користувач поза мережею   mum of 4 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 January 2009 - 13:01

У мене вже давненько болить спина, ще від пологів, напевно ще перших.... А часу на себе не вистарчає. Ось вже добряче намучившись пішла у клініку Андрія Рожила на Замарстинівській 233. Чому туди, бо 2 хв від дому. Він подивився і сказав що в мене після складних пологів перекручений таз, від цього не намісці лопатки, атрофовані м"язи шиї і неоднакові складки на талії. Дав направлення на рентген і все. А потім побачимо.

Я боюсь залізти в постійне викачування грошей. Один прийом --- 100 гр. А скільки то треба буде ходити і чи дасть хоч якийсь результат?

Може хтось вже стикнувся з цією проблемою і порадить що робити і до кого краще звертатись.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lacky_ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 January 2009 - 15:00

Перегляд повідомленняKokhanovska (20.1.2009, 13:01) писав:

У мене вже давненько болить спина, ще від пологів, напевно ще перших.... А часу на себе не вистарчає. Ось вже добряче намучившись пішла у клініку Андрія Рожила на Замарстинівській 233. Чому туди, бо 2 хв від дому. Він подивився і сказав що в мене після складних пологів перекручений таз, від цього не намісці лопатки, атрофовані м"язи шиї і неоднакові складки на талії. Дав направлення на рентген і все. А потім побачимо.

Я боюсь залізти в постійне викачування грошей. Один прийом --- 100 гр. А скільки то треба буде ходити і чи дасть хоч якийсь результат?

Може хтось вже стикнувся з цією проблемою і порадить що робити і до кого краще звертатись.

В мене після пологів теж проблеми зі спиною, а точніше з "межпозвонковыми дисками". Тільки щось важке підняла, відразу виникають проблеми. Ходила в Києві до бабки, яка вправляла ці диски (змістилось 5). Через пів-року знов ті самі проблеми. Єдине, що знайшла в інтернеті це книжку Поля Брегга (дуже гарний автор) з вправами для спини.
Прихований текст

Нажаль, регулярно їх не виконувала, бо тільки полегшає зі спиною після вправ, відразу про них забуваю.
Ще є непогані відгупи про дошку Євмінова, недешеве задоволення (вже від 1300 грн) і теж потребує регулярних на ній вправ.
Прихований текст
https://www.evminov.com/zakaz/zakaz.php

О! Згадала! Допомагає при болях у спині мазь "Живокоста".

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 15:34

і в мене проблеми зі спиною почались. Тільки малу поношу. чи колясну, все - хоч кричи. До лікаря не ходила, все-рівно ні уколи, ні мазі зараз неможна. запрошувала масажиста, після 4-5 сеансів стало краще, потім знову так само :(
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєнка-Пєнка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 January 2009 - 16:21

Привіт всім. В мене також проблеми зі спиною, але поки що не після родів. Вони в мене були завжди ще з дитинства. Зараз я на 24 тижні віагітності. Думала, що з моєю спиною буде гірше, але т-т-т. На рахунок того, що потрібно робити чи не робити. В мене S-подібний сколіоз і остеохондроз у кількох місцях (відкладення солей), а мені всього 23. :-) Колись один хороший хірург з воєнного госпіталя на Чехова, подивившись на мій рентген, вилупив на мене очі і сказав, що до 30 років я ходити не буду. Надіюсь, що пожартував. Саме смішне, що без рентгену, жоден хірург у Львові не поставив мені моїх діагнозів (я і на мостик встаю з такою спиною, і кувирки можу робити, одним словом дуже добре розвинутий мязевий скелет не дає моїй спині зовсім зійти на ніц). Тому маю для Вас такі особисті поради - рентген бажано все-таки зробити, щоб підтвердити чи спростувати будь-який діагноз. Навіть якщо це буде щось страшне, раджу піти до хорошого масажиста і проконсультуватися ще в нього, оскільки дуже багато таких випадків можна вилікувати саме за допомогою регулярного масажу. Я, наприклад, до вагітності обовязково проходила курс масажу раз в рік. Це як мінімум не ускладнювало моїх проблем.Примітка: у масажиста повинна бути багаторічна практика і обовязкова медична освіта, самоучки тут не приймаються. І ще одне, мязи спини потрібно укріпляти, для того, щоб вони могли тримати втомлений хребет. ДУже раджу аквааеробіку - маса позитивних емоцій, розгрузка для спини і користь для фігури. Якщо не маєте бажання хлюпатися у воді, то спробуйте хоча б час від часу ходити в басейн просто трошки поплавати. Для повного розслаблення мязів спини потрібно 15 хв побути у воді. І обовязково спіть на ортопедичному матраці.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 20 January 2009 - 17:14

як знайомо!
я знала, що в мене є спина ще за довго до вагітності :)
можу порадити тільки таке, ніяких висновіків без рентгенів. їх показати кільком хорошим лікарям. у моїй історії найкращі лікарі виявилася у протезно-ортопедичному комбінаті, де здавалося б тільки самі бабульки ходять за безплатним взуттям, милицями і протезами і мами з дітлахами за ортопедичним взуттям. пани професори наговорили такогооооо! а звичайні лікарі, які в тому спеціалізуються щодня дали дійсно вартісні поради.

у мому випадку сказали, що ніякі масажі не допоможуть, відразу можливо й стане легше, але один не обережний круть (навіть щоб у машину сісти) і все поверенться на місце. тому це лиш викидання грошей.
плавання, слідкування за вагою, за собою і навчитися з цим жити.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 18:47

Спина - то проблема всього людства, бо ми ходимо на двох ногах,а не на чотирьох,як було б краще для хребта. Два останні дні я провела з чоловіком і його проблемами в лікаря Костоправа(це його прізвище,плюс-спеціалізація :) (якщо цікаво , то в неті можна знайти інформацію про нього).
А декілька років назад лікувала свою спину в іншого лікаря по дивній методиці за 500 доларів. Ефект зразу не був помітний,але він таки був,бо навіть вагітність не спровокувала рецидивів.
Тому по свіжих слідах моя порада така-спочатку втручання лікаря просто необхідне,щоб направити все у правильне русло. А вже потім потрібно підтримувати здоров"я всіма можливими способами,як медикаментозними,так і фізичними вправами.
Дошка Євмінова-це супервинахід! Чесно! Але якби до нього ще й видавали силу волі і наполегливість :),то їй би ціни не було ;) Бо від того,що вона в мене є нікому легше не стає, а виділити 15-20 хвилин щодня-лінь...
Тому, Kokhanovska,Ірочка, не запускай свої проблеми! Бо один прийом вартістю 100гривень-то не така вже й викачка грошей! Наш вчорашній візит до костоправа обійшовся в 400гривень плюс 100 на ліки в аптеці, сьогоднішній- в 250, а в четвер процедури знову потянуть на 400!!! Вам ще дешево обійдеться ;)
Здоров"я Вам!!!
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 21:11

Всім дуже дякую за хороші поради. Може хтось підскаже хорошого спеціаліста у Львові?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 20 January 2009 - 22:08

Kokhanovska, знаю такого лікаря, дуже хорошого спеціаліста. Якщо цікавить, можу скинути телефон в приват.
My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєнка-Пєнка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 21 January 2009 - 10:24

Можете спробувати пробитися на прийом до будь-якого лікаря у клініці Козявкіна на вул. Чорновола (там де Еколан), не памятаю в якому вони корпусі. Вони правда переважно працюють із хворими дітьми, але мене колись оглядали. Такщо удачі Вам.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2009 - 13:48

А хтось знає щось про Нуга Бест? Казала знайома що їй дуже допомагає...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2009 - 14:18

Перегляд повідомленняKokhanovska (21.1.2009, 14:48) писав:

А хтось знає щось про Нуга Бест? Казала знайома що їй дуже допомагає...

Це скоріше просто загальнозміцнюючий масаж. Мій сусід пройшов 10 сеансів-і на півроку ефекту не хватило,біль повернулась(а йому тільки 35 років,молодий ніби ;) )
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2009 - 14:36

В мене теж S-подібний сколіоз, лопатка трохи вилазить, раз в півроку проходжу курс лікувального масажу- почуваюсь значно краще! Весна-літо походила 4 місяці на аквааеробіку, то взагалі забула про свою спину! Реально допомагає, а ще й приємно і весело!
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 21 January 2009 - 14:38

зараз теж намагаюсь вияснити куди мені звернутись - защемлює нерв і біль віддає аж в груди. я в онкола вже була - він розводить руками і каже що це точн спина, сеанс 10 масажів і 5 раз вправляння нічого не змінили в ситуації. сама спина не болить а біля грудей злів - жах. сказали зробити томографію...зараз думаю над цим...сказав не лікар, а мапуальщик який вправляв - каже що є ще що вправляти - хоче знати як далі працювати. я напевно хотіла б сходити до хорошого невропатолога... Дівчата, порадьте щось...
Сонячна, ви про нквропатолога писали вище чи про масажиста? якщо про лікаря - можна мені в приват телефон і пару слів що ви про нього знаєте. дякую.
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 21 January 2009 - 14:43

наденька, міжреберна невралгія? можливо варто внести більше спокою у життя? і до невропатолога - 100%

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 21 January 2009 - 14:53

гра з вогнем, так - так кажуть саме вона :(. але я так розумію все ж таки треба щось там вправити, бо вже пів року болить і стає гірше...
А на рахунок спокою - так я вже малечу на руках давно не ношу, важко нічого не піднімаю на роботу ходжу 2 рази на тиждень :) - начебто не дуже неспокійне життя. навіть вправи для спини намагаюсь робити...правда треба 2 рази в день а я роблю раз в 2 дня...
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Гість_Nataly_diz_*

• Група: Гості

Відправлено 22 January 2009 - 14:02

Перегляд повідомленняmania4ka (21.1.2009, 14:36) писав:

В мене теж S-подібний сколіоз, лопатка трохи вилазить, раз в півроку проходжу курс лікувального масажу- почуваюсь значно краще! Весна-літо походила 4 місяці на аквааеробіку, то взагалі забула про свою спину! Реально допомагає, а ще й приємно і весело!

ВСІМ ПРИВІТ! А де у Львові можна піти на аквааеробіку,підскажіть,будь-ласка?
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 14:09

Тут є тема про аквааеробіку
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анета 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 February 2009 - 16:25

У Львові на Сихові є заклад де займаються корекцією хребта. Щось конкретно про цей заклад сказати не можу, просто він знаходиться біля мого дому. Якщо когось зацікавить то можу взнати телефон туди, адресу я знаю.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цитрина 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 February 2009 - 19:30

Зараз якраз мучуся цими спинними проблемами. Після родів спина час від часу боліла, але одного дня зранку я не могла стати на ноги :((( Було дуже страшно... Слава богу, порекомендували мені хорошого вертебролога, уже після першого масажу біль до вечора пройшов, уявляєте? А зранку ще ж майже не стояла на ногах.
Після томографії виявилося, що у мене грижка :((( 22 роки, а вже грижа... Сказав лікар, що у мене спина, як у 50-річної. Проходжу зараз курс масажу, дууууже допомагає.
Ви тільки не закидайте це в довгий ящик, зробіть МРТ і підіть до лікаря. Мене спина вже кілька років поболювала, а я зібралася до лікаря, коли вже зовсім ноги відбирало :( Спина - це так страшно. Я себе відчувала такою неповноцінною, коли навіть не могла одягнутися сама, бо хребет просто не згинався-розгинався. Бережіть себе!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Katerinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 06 February 2009 - 15:51

можете запитати у вертебролога зі львова на сайті консіліум...
My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка