Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ікони та святі, які допомагають завагітніти - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ікони та святі, які допомагають завагітніти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   S@NDR@30 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 28 November 2014 - 11:52

Привіт дівчата.Мені священник порадив молитися до Святого Миколая Чудотворця, кожного четверга.І ще казав що треба приходити до церкви, під Євангеліє ставати, але то не тоді як всі стають, а окремо він має відповідні молитви.А молитву я в молитвенику знайшла, а якщо нема під руками молитвенника, то сказав 3 отче наш і 3 богородице і сказати що ця молитва до Миколая.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 28 November 2014 - 14:49

А я, щоб завагітніти, молилась різні вервиці і спеціальні молитви до Богородиці (знайшла в інтернеті і тут в дівчата дали). А ще дуже мені допомогають молитви до Св.Апостола Юди Тадея.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Feja) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2014 - 11:12

Перегляд повідомленняНадя&Сергiй сказав:

А я, щоб завагітніти, молилась різні вервиці і спеціальні молитви до Богородиці (знайшла в інтернеті і тут в дівчата дали). А ще дуже мені допомогають молитви до Св.Апостола Юди Тадея.

Я теж молюся до св. Тадея, вже більше ніж 10 років. Завжди мій добрий Тадей мене вислухає, підтримає та допоможе. Але в молитві важливо ще сильна віра та вміти чекати на те що просемо неупино, не прирікаючи і не втрачаючи надії, молитися, тоді мелосердне серце Марії, Ісуса, та святих нас вислухє. Ще також молюся до св. Марти, св. Йосипа та Св.Антонія. А ще я їжджу по святих місцях : Зарваницю, Почаїв, Заглина
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зесічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2014 - 16:45

Перегляд повідомленняvitaminka92 (01 June 2014 - 05:39) писав:

я молила разом з чоловіком Годину Ласк Божих 8 грудня, 2 рази Була на прощі в Зарваниці,молила 5 раз днвятницю до Св.Марти,а зараз молю 6 подячну! і до Св. Тадея , Св.Луки , а коли взнала що при гадії то прийшов Поясочок Присвятої Богородиці! і нарешті мої мрії були почуті!

Перегляд повідомленняангели34 (14 December 2013 - 16:37) писав:

8 і 22 грудня. з 12.00-13.00.можите в неті почитати або знайдіть тут на форумі темку Година Божої Ласки.в цей день потрібно молитися 3 рази 50-псалом.і по 33 рази Отче Наш...Богородице... Вірую.молитва повинна бути щирою.і в цю годину Ласк Матінка Божа роздає всім просящим їх побажання.особисто я переконалася в цьому на собі.бо 16 років не могла завагітніти.про Годину Ласк взнала лише минулого року.і от тоді попросила Матір Божу щоб наступного року я в цю годину молилася вже з малятком.8грудня я ще раз молилася в цю годину а 11 грудня взнала що вагітна.Так що чудеса бувають всім раджу хто бажає завагітніти молитися 8 і 22 грудня і щиро просити про своє бажання.

детальніше про Годину ласк, яка допомогла багатьом нашим форумчанам завагітніти, можна прочитати ось тут:
https://www.malecha.o...showtopic=29011

Повідомлення відредаговано Зесічка: 03 December 2014 - 16:52

My Signature
Зображення
Якщо хочеш мати гарний вигляд, стій хвилину перед дзеркалом, 5 хв перед своєю душею і 15 хв перед Христом(М.Куаст)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LanaSweet 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 December 2014 - 14:45

Щиро раджу молитися до свого Творця ...Він не потребує посередників....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жива вода  

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 December 2014 - 18:13

Перегляд повідомленняLanaSweet (04 December 2014 - 14:45) писав:

Щиро раджу молитися до свого Творця ...Він не потребує посередників....

Чудово сказали Ви! Підтримую цілком!
А щодо всіх Святих, то їх нам потрібно наслідувати у їхніх чеснотах та "досягненнях" також, не лише молитися :)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   karamelka2013 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 December 2014 - 23:56

Більше року не могла завагітніти, та я щиро молилася до Богородиці, а також до Св.Юди-Тадея та Св.Антонія Падевського. А ще, у Львові біля Винниківського ринку є Церква Св.Антонія. Я ходила туди молитися, просила про чудо, і воно сталося!!!!
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irusochka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2015 - 14:52

А в мене така історія. Перший раз ми з чоловіком навіть не встигли спланувати вагітність-все вирішилось за нас))) і ми цьому були раді, бо коли захотіли ще братика або сестричку для нашого малюка- в нас нічого не виходило, так хотілось бачити ті смужечки на тесті. а їх все не було...при кожному відвідуванні святих місць ( а наїздились ми чимало) я молилась і просила одного- завагітніти вдруге ( незнаю чому, але це для мене стало важливим, як дихати..) І от, осінню ми сім"єю їздили в Карпати, по дорозі назад побачили вказівник "Гошівський Монастир", і вирішили туди заїхати раз опинились в тому краї...незнаю чому але тоді, вперше за довгий період, я не просила а просто дякувала за те що в мене вже є-здорова дитина, коханий чоловік, робота, сімейний затишок...бо зрозуміла що на все Воля Божа...бо дійсно як Бог дасть так і буде...і ці дві смужеки не заставили себе чекати-вже наступного місяця ми їх отримали.... тому може й дійсно, перед тим як щось просити треба навчитись дякувати за те що тебе вже є...Бажаю всім отримати такий бажаний подарунок Долі :15_1_55: :15_2_126: :AllSmail (155):

Повідомлення відредаговано Irusochka: 15 January 2015 - 14:57

• 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Солоденька*))) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2015 - 14:40

І я хочу до вас.... :girl_tender: Нам з чоловіком Бог зробив в останні дні чимало подарунків....Ми змогли поїхати у Київ там відвідали святі собори:територію Софійського собору,були у Володимирському соборі(а в мене якраз тато Володимир і там ми більше за нього молились,бо зараз він у зоні АТО захищає нас і як ніколи потребує наших молитов)а ще були у Києво-печерській лаврі там ми спустились у печери до мощів святих і молились щоб Бог нам подарувам малечу :15_2_129: ,а ще змогли там поставити свічки за наше здоровя і змогли дати за нас на відправу 40 уст,хоча ми там вперше і незнали що і як)))Там ми вирішили купити подарунки батькам і зайшли у магазин сувенірів,купили іконки для батьків і вирішили купити собі зовсім випадково я вибрала саме ікону "ДОМОСТРОИТЕЛЬНИЦА",хоча раніше я її ніколи небачила,а кажуть що якраз вона і допомагає в зачатті.І сьогодні я отримала вагітне горнятко :greeting: ...Тож щиро вірю що усі ці Божі дари допоможуть нам найближчим часом :15_2_126: :15_2_126: А ще я молюсь до св.Марти,молитву для подружжя що немає дітей,девятницю до св.Антонія і молитви до Богородиці і девятницю до Тадея...Як думаєте у нас все вийде чи це я просто себе накручую???((((Бажаю і вам всі якнайшвидше :15_5_11: :15_1_55: :15_2_126: ....В молитвах завжди згаду і вас дорогенькі :36_3_15:
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2015 - 16:29

, обов'язково все у вас получиться!!! Вірте в своє диво і просіть Боженьку про допомогу!!! Я вам щиро бажаю якнайшвидше побачити заповідні дві полосочки!!! Легко виносити і народити здорову дитинку)))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Солоденька*))) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2015 - 16:40

Козюлька ,дякую вам за підтримку,надіюсь що все так і буде :AllSmail (155): ...Як би не цей форум і не ви дівчатка,я навіть не уявляю собі що б я робила...Всім бажаю удачі і нехай ваша мрія як найскоріше здійснюється :36_3_15: Всім Божої ласки і благословення... :AllSmail (155):
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   BAMBODGI 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 March 2015 - 21:07

Перегляд повідомленняСолоденька*))) (21 January 2015 - 16:40) писав:

Козюлька ,дякую вам за підтримку,надіюсь що все так і буде :AllSmail (155): ...Як би не цей форум і не ви дівчатка,я навіть не уявляю собі що б я робила...Всім бажаю удачі і нехай ваша мрія як найскоріше здійснюється :36_3_15: Всім Божої ласки і благословення... :AllSmail (155):

Бажаю вам швидкого здійснення бажань.ми тоже довго чекали на своїх зайчиків.нам радили молитись до святої Матрони.я носила медальйон її зображенням.почитайте в неті,кажуть вона помагає бездітним парам,щоб появилаь малеча.всім бажаю чим швидше відчути радість материнства))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Белла 777 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 24 April 2015 - 19:08

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, хто їздив чи щось знає про с. Лідію в Мукачево. Я прочитала про неї інтернеті і не знаю чи варто їхати до неї. Буду вдячна за відповідь.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дзвінка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 May 2015 - 22:59

Перегляд повідомленняБелла 777 (24 April 2015 - 19:08) писав:

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, хто їздив чи щось знає про с. Лідію в Мукачево. Я прочитала про неї інтернеті і не знаю чи варто їхати до неї. Буду вдячна за відповідь.

Доброго дня. Однозначно їхати! Вона через молитви та із ласки Божої допомагає потребуючим (бездітним, тим хто хворий та тяжкі і дуже тяжкі хвороби). Вона приймає виключно по запису. Я особисто їзджу вже 1,5 року..у мене поки мрія не збулася, проте знайомих хнайомі і ще одні знайомі мають діток (одні їздили до неї 4 місяці, інші рік). Пишіть в приват - всім відповім на всі запитанняю
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veselka7878 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2016 - 19:37

Привіт усім! Ми довго не могли завагітніти. Потім у жовтні я дізналася, що вагітна, але на-жаль, стався викидень...Після цього почалися проблеми із яєчниками, постійні хронічні запалення, 3 рази за рік я пила антибіотики, завагітніти не виходило. Я постійно молилася і просила в Бога дитинку. Молилася кожного дня до Матері Божої Чернівецької "Надія Безнадійних", до святих Йоакима та Анни (молитва про материнство), до святої Марти девять вівторків (причому в перший вівторок, коли я почала молитися, і відбулося зачаття, як я потім дізналася) і до святого Юди Тадея, мого Небесного Помічника і Заступника, який мені допомагав вже не раз у здавалося б безнадійних обставинах! І рівно через рік після першого викидня, у жовтні, я завагітніла знову і родила чудового хлопчика, якому зарас 9 місяців)! Дівчата, головне вірте, усе в Божих руках, і він дасть нам усе те що нам треба в той час, коли ми будемо до цього готові!
  • 2
  • Back To Top

Користувач у мережі   veroniika 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2016 - 16:52

Привіт усім!Прочитавши цю тему наважилась написати.Ми немогли завагітніти більше ніж рік,за цей час ми здали усі аналізи і в результаті нічого поганого у нас не виявили.Лікарка яка нас вела розказала що її сестра уже 7 років ніяк не може завагітніти хоч аналізи чудові,Вона дала нам зрозуміти що на все воля Божа і інколи лікарі безсилі.В зимці до Львова привезли "Хустку Ісуса" ми з чоловіком вистояли величезну чергу щоб помолитись до цієї мощі,після цього нам стало якось спокійніше і ми були впевнені що Бог пошле нам дитинку просто потрібно почикати,і на початку літа ми дізнались що вагітні,нашій радості не було меж.я без проблем доходила всю вагітність і здавалось що нашому щастю ніщо вже не помішає ,та нажаль наш синочок помер при родах по вині лікарів.Пройшло тільки 2 місяці як ми втратили нашого Ангела,і тільки молитва нам допомагає хоч трохи вгамувати наш біль,ми молимось до Св.Богородиці, Св.Марти,Ани,Захарія,Єлизавети щоб Бог почув наші молитви і послав нам ще здорових діток
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dolynka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2016 - 21:02

Перегляд повідомленняIrusochka (15 January 2015 - 14:52) писав:

А в мене така історія. Перший раз ми з чоловіком навіть не встигли спланувати вагітність-все вирішилось за нас))) і ми цьому були раді, бо коли захотіли ще братика або сестричку для нашого малюка- в нас нічого не виходило, так хотілось бачити ті смужечки на тесті. а їх все не було...при кожному відвідуванні святих місць ( а наїздились ми чимало) я молилась і просила одного- завагітніти вдруге ( незнаю чому, але це для мене стало важливим, як дихати..) І от, осінню ми сім"єю їздили в Карпати, по дорозі назад побачили вказівник "Гошівський Монастир", і вирішили туди заїхати раз опинились в тому краї...незнаю чому але тоді, вперше за довгий період, я не просила а просто дякувала за те що в мене вже є-здорова дитина, коханий чоловік, робота, сімейний затишок...бо зрозуміла що на все Воля Божа...бо дійсно як Бог дасть так і буде...і ці дві смужеки не заставили себе чекати-вже наступного місяця ми їх отримали.... тому може й дійсно, перед тим як щось просити треба навчитись дякувати за те що тебе вже є...Бажаю всім отримати такий бажаний подарунок Долі :15_1_55: :15_2_126: :AllSmail (155):

Так, Гош1вська !кона, ми ще називаэмо Цариця Карпатського краю, справд1 творить дива. Я теж туди часто нав1дувалася. Тай тепер з вдячн1стю...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач у мережі   veroniika 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 April 2016 - 11:25

Дівчата хто має молитву до Св.Тадея?скиньте будь-ласка!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 20 October 2016 - 19:20

В Церкві Успіння Пресвятої Богородиці в Тернополі закликали молитися до Святого Герарда за щасливе материнство., він є і покровителем в часі пологів.
Є ще на його честь і Девятниця.
Якщо комусь потрібно, то можу сісканувати зі свого молитовника.

Повідомлення відредаговано VikiToriya: 20 October 2016 - 19:20

My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка7 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2017 - 08:48

Діічата, привіт. В мене була така ситуація, що стався викидень. Тяжко пережили то з чоловіком. Моїй мамі в церкві сказали, щоб вона купила ікону Св.Матрьони покрила її рушником тв подарувала мені.Вона так і зробила. Через 2 місяці в мене біля ікони позацвітали всі квіти, я вирішила що це хороший знак. І дійсно, через тиждень, після того як зацвіли квіти, я побачила 2 омріяні смужки!Так що вірте, моліться і нехай вам Господь пошле діток!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка