Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Засоби і методи, які сприяють зачаттю і вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 64 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Засоби і методи, які сприяють зачаттю і вагітності Що допомогло Вам, Вашим подругам Оцінка: ****- 8 Голосів

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 11 July 2008 - 13:37

Можу дещо порадити, як на мене - доволі дієве. Але спочатку мушу сказати, що вся медицина говорить, що відсутність вагітності в перші 2 роки активних дій - то не є показник безпліддя, так що не треба замислюватися через 2-3 місяці про те, що з вами щось не так - все буде добре. Я завагітніла через 4-5 місяців після закінчееня прийому протизаплідних пігулок, і це при тому, що мені ще з юного віку казали, що в мене з цим можуть бути проблеми, що мені важко буде завагітніти. Та, слава Богу, мені зустрілася людина, яка дещо підказала, - можливо, це теж допомогло мені так швидко завагітніти.
Спосіб полягає у точковому массажі ніг по лінії трошки вище кісточок (російською - щиколоток), точне розташування можна знайти в будь-якому підручнику з точкового массажу. Процедуру потрібно робити щоденно на обох ногах протягом 5-10 хв. Ліпше, як вам буде робити чоловік, руки мусять бути теплі і жодних масел і кремів! Але вам не мусить бути дуже боляче. Це зона матки та яйників на тілі, таким чином їх робота стимулюється, покращується загальний стан репродуктивної системи жінки.
Цей чоловік багато років займається массажем, особливо точковим. Розповідав мені, що в нього була пацієнтка переді мною, вона розповіла, що вже кілька років лікується від безпліддя і марно, він порадив їй цю методу, навчив чоловіка, і за кілька місяців вона завагітніла! - була впевнена, що саме це їй допомогло. Хай і вам допоможе!

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 July 2008 - 17:12

невже такий масаж і справді дієвий? мені не віриться... більше схильна вірити традиційній медицині!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Niki 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 July 2008 - 21:47

Хочу сказати, що цілком згідна із Світла, бо сама перешла через таке, тільки нам з чоловіком робили масаж спини, а потім гріши на спеціальному кріслі. Ми протягом 1,5 року не могли завагітніти і що тільки не робили. А коханням займалися щодня по два рази (це вже виходило як "іти н роботу" :)) Аналізи ми здавали. Виявилося, що в мого чоловіка - боюся неправильно назвати цю бацилу - трохомонада ну і в мене також. Ми ліувалися протягом року. І таблетки і уколи і капелниці (20 раз) Я з того всього поправилась на 12!!!!!! кілограм - правда потім все закинула, і зайнялася собою. Ті всі ліки з мене "вимили" все жіноче, бо місячні в мене були, а базальтна температура не піднмалася. Я пила і Клостилбегід і т.д. Але нічого. Потім ми звернулися до народної медицини. Нам робили масажі, мене кололи нижче живота чим вже не памятаю, але живіт був як баклажан. Я була в ТАКОМУ розпачі, що кинула все і нічого не робила і за місяць я завагітніла, Так і не знаю, що саме допомогло. Але зараз я ЩАСЛИВА
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 14 July 2008 - 13:07

Antic, на всі 100% ручатися не можу, але люди свідчать що дієвий. Як то кажуть: без диму вогню не буває... Тим паче це є елементами славнозвісного тайського массажу - але грамотного. А він вивірений століттями, мабуть все ж таки в цьому щось є.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 July 2008 - 15:43

Моя знайома для того щоб завагітніти, після сексу стояла берізкою, каже допмогло! :bye2: :bye2: :bye2:
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 July 2008 - 15:49

Перегляд повідомленняМасянічка (14.7.2008, 16:43) писав:

Моя знайома для того щоб завагітніти, після сексу стояла берізкою, каже допмогло! :bye2: :bye2: :bye2:

:cool: це щоб ні каплі "добра" не пропало? :D
My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 July 2008 - 15:50

Перегляд повідомленняМасянічка (14.7.2008, 16:43) писав:

Кажуть,що це метод для тих,у кого загин матки до заду.
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 July 2008 - 15:52

Перегляд повідомленняТетянка (14.7.2008, 16:50) писав:

Кажуть,що це метод для тих,у кого загин матки до заду.

А..а може бути... :bye2:
My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Меліса 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 July 2008 - 19:08

Можна використовувати які завгодно методи і засоби, але все це марно, коли не буде Божого благословіння. :blum1: Бог благословляє на цей світ дітей. :blum1:
My Signature
Спойлер

Кожен новий день - шанс для щастя!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Томашка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 July 2008 - 11:36

Я два роки тому була в Почаєві і так купила іконку Божої Матері "Економіса" - Домостроительница. Мені сказали, що вона благословляє на дитину, на благополуччя та лад у сім’ї. Після того як в нас вийшло одразу завагітніти - я згадала за цю іконку і помолилася їй. Мені допомогло. Можливо і ще комусь допоможе.

Ще одна знайома не могла завагітніти півроку, хоча зі здоров’ям ніби все було гаразд. Вона була в Криму в парку Воронцовського палацу. Там є дерево бажань - вона звісно ж загадала завагітніти і бажання здійснилося. Можливо воно ще й здійснилося від моря, адже воно заряджає наш організм природним йодом, а його недостача в організмі теж може бути причиною, по якій важко завагітніти.

Цитата

Після того як в нас вийшло одразу завагітніти - я згадала за цю іконку і помолилася їй. Мені допомогло.

Уточнюю, коли НЕ вдалося завагітніти
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 July 2008 - 12:26

Перегляд повідомленняТомашка (25.7.2008, 12:36) писав:

Ще одна знайома не могла завагітніти півроку, хоча зі здоров’ям ніби все було гаразд. Вона була в Криму в парку Воронцовського палацу. Там є дерево бажань - вона звісно ж загадала завагітніти і бажання здійснилося. Можливо воно ще й здійснилося від моря, адже воно заряджає наш організм природним йодом, а його недостача в організмі теж може бути причиною, по якій важко завагітніти.

Щось в тому є. Ми також повернулися в серпні із відпустки, відпочивали в Одесі, а на початку жовтня я завагітніла. :child_ 06

перевіряйте свої повідомлення! будьте уважними при цитуванні. Антік

Повідомлення відредаговано Антік: 14 November 2008 - 08:04

My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 July 2008 - 16:04

Я забеременела когда мы уже и не ожидали,у меня серьезный изгиб матки,и 2 года мы ни разу не предохранялись=))Когда узнали что беременна,были даже немного шокированы,так как врачь говори что вряд ли я стану мамой когда то....Так что это чудо случается именно тогда,когда ты его не ждешь=))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Меліса 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2008 - 19:58

Морозиво допомагає завагітніти
Американські дослідники виявили, що жінки, які вживають знежирені молочні продукти, такі як знежирене молоко, майже в два рази частіше страждають від проблем з фертильностью, пов'язаних з менструальним циклом. Майже чверть жінок, які не можуть нормально завагітніти, страждає від проблем з овуляцією, головними симптомами яких є припинення місячних або нерегулярні місячні.

Дослідники виявили, що в порівнянні з тими жінками, які їдять морозиво рідше одного разу на тиждень, ті, хто їсть морозиво принаймні двічі в тиждень, на 40% рідше мають проблеми із зачаттям через прикрощі, пов'язані з менструальним циклом. Що більше учасники експерименту вживали молочних продуктів з високим вмістом жирів, тим більше ймовірності було для зачаття дитини.

Хорхе Чаварро з Гарвардської медичної школи у Бостоні, штат Массачусетс, рекомендує жінкам, котрі мають на меті завести дитину, змінити дієту. Він говорить: "Вони повинні перейти з молочних продуктів з низькою жирністю на молочні продукти з високою жирністю, наприклад, замінити знежирене молоко в своєму раціоні на цілісне, а замість йогурту їсти морозиво". Причини більшості проблем з овуляцією, котрі призводять до безпліддя, поки невідомі. Проте вони часто бувають пов'язані з порушеннями режиму харчування, гормональним дисбалансом, надмірними фізичними вправами, дисфункцією щитовидної залози і резистентністю до інсуліну.

Доктор Чаварро, чиє дослідження було опубліковане у журналі Human Reproduction ("Розмноження людини"), сказав, що зв'язок між молочними продуктами з високим вмістом жиру і фертильностью, ймовірно, пояснюється змінами гормонального балансу при вживанні різних продуктів харчування.

Знайшла в ітернеті. Правда цікаво!!!??? :D :D :D
My Signature
Спойлер

Кожен новий день - шанс для щастя!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roksolana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 September 2008 - 09:21

Намагалися завагітніти 3 роки, але нічого не виходило.

Що допомогло не знаю :smile: , може молитва у Почаєві, а може лікування чи просто відпочинок. Адже, ми з чоловіком вирвалися на 3 тижні і чудово відпочили. Після цього вже дома я дізналася, що вагітна!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2008 - 12:01

Народна медицина також може допомогти у вирішенні проблеми з зачаттям діток. Знайшла хороший сайт, де багато написано рецептів. Звичайно самолікування - це річ непроста, але є кілька хороших рецептів...
от тут можна прочитати... Можливо комусь знадобиться. особисто я взяла для себе: п*ю чай з ромашки і нагідок, їм по слотовій ложці меду на дегь, 2-5 грецьких горіхів, бджолиний пилок... Саме у пилку тут вся таблиця корисних мікроелеменітв.. ніякі аптечні вітаміни не замінять його. Ну ознайомлюйтеся)
My Signature
я вірю в дива
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2008 - 12:39

Я чула що добре пити таку траву як спориш, але тільки в першій половині циклу (до овуляції).
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хельга 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 October 2008 - 16:02

Ех... Подарувала мені надію Світла книжечкою про масаж... :smile: Оце ледве чекаю вечора, щоб почитати і спробувати на практиці з мужем...
Хоча, як я вже казала, не знаю чи допоможе така метода розійтись моїм спайкам, бо не допомогла навіть лапароскопія... Але надія є.. :)

А може хтось знає варіанти вагтності при спайках? Але вдалої вагітності і народження малят? буду вдячна за позитивчик. :smile:
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olyusya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 October 2008 - 16:06

Хельга, а де можна взяти таку книжечку? Буду дуже вдячна за відповідь.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   angelina 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 October 2008 - 02:46

У нас півроку нічого не получалося, скільки сліз я пролила, але надії не втрачала!!! Я не могла уявити сім"ї без дітей... Ми з чоловіком молились разом вголос і просили Господа, щоб ощасливив нас! Ще я десь вичитала, що для зачаття треба мати відповідну вагу і було вказано як її вирахувати (добре не пам"ятаю, але це було співвідношення ваги до росту і були вказані значення) так от моє значення вийшло 17 - воно вважалося критичним, тому я почала набирати вагу і коли це значення змінилось я завагітніла!!! Не чи саме це було причиною,але нашому щастю нема меж!!!!! :wub:
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2008 - 07:56

angelina, ну звичайно, щоб завагітніти, треба мати нормальний індекс ваги, тобто від 20 до 24. Індекс вираховується так: свою вагу поділити на квадрат зросту. Наприклад: 60кг : (1,7м*1,7м)=60:2,89=20,7 Отже, вага в межах норми.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 64 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка