Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Електронна, аудіо та паперова книга - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Електронна, аудіо та паперова книга За і проти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Jullietta 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 May 2010 - 11:06

На даний час все більше набуває пропулярності електронна та аудіокнига, а паперова відходить за задній план! Шкода, адже це настільки класно сісти і обняти книгу, гортати сторінки, чути запах книги... Хоча я і не проти електронного варіанту - це досить зручно мати завантажену книгу в телефоні чи КПК і коли сидиш у черзі чи ще десь сісти і почитати декілька хвилин, або у транспорті... А також електронна книга все більше виручає в плані своєї доступності! Адже не завжди на полиці можна знайти потрібну книгу, а якщо знайдеш,то її ціна може вразити! Аудіо книга теж досить зручний спосіб "читання" - для себе я його відкрила під час прогулянок з собакою, яка весь час шарпає і потрібно за нею слідкувати! теж аудіо досить зручне в машині для водіїв під час далеких подорожей або банального стояння в пробках))) Адже а наш час стає все менше вільного часу для того, щоб взяти справжню книгу до рук, а чим марнувати його безцільним стоянням в заторі чи сидінням в черзі - можна виручити себе сучасними пристроями і долучитись до читання - це досить рятує книголюбів! Хоча звісно електронна книга ще більше псує зір.... на жаль...
Також до теми невелике ессе російською:
Текст, що розкривається
Каждый к этому виду деятельности относится по своему... Есть великое множество разновидностей этого процесса - что читать? как читать? где читать? в какой позе?) с кем? с какой скоростью? и т. д..... Кто-то читает только газеты, а другие читают больше книги в толстых переплетах... Кто-то только глянец, а кто-то все что под руку попадет... Кто-то не читает вообще, а кто-то литературу только одной определенной эпохи... Одни читают только на свежем воздухе на лавочке в парке, а другой человек будет наслаждаться чтением сидя дома, вечером, в удобном кресле и смакуя свое любимое вино... Влюбленные могут читать одну книгу на двоих - один днржит книгу, а другой лежа рядом тоже ее читает - кто же быстрее дочитает странницу?! Зато как им приятно потом обсудить вместе только что прочитаное))) а можна просто сесть под большим деревом и читать с кем-то или даже одному... в дождливый день своя прелесть почитать наводящую на раздумьтя книгу или смешную до колик в животе, чтобы разбавить красками пасмурный день... Кто-то в такой день может сесть прямо на подоконник и читать пока глаза не начнут смыкаться... а его сосед (или соседка) может забраться под теплое одеялко - с грелкой или любимой кошкой - с чашечкой горячего шоколада или чая и насладиться чтением - вариантов куча... а кто-то вообще не любит брать в руки книгу и предпочтет провести день возле компютера общаячь или играя, или смотря увлекательный фильм... Деловой человек скорее всего предпочтет газету со свежими новостями, чтобы быть в курсе всего на свете... А маленькому ребенку ничего лучше нету прочитаной на ночь сказки таким родным для него человечком... Этот ряд можна продолжать до бесконечности.... Сколько людей столько и вкусов и их совокупностей! Мы ведь такие разные)))

А ваша думка?? Якій книзі ви надаєте перевагу??
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady_D 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 May 2010 - 11:13

Незважаючи на науково-технічний прогрес і все таке інше, дуже люблю саме паперові книги. Люблю гортати сторінки, тримати книгу в руках. Для мене електронна книга не має тієї цінності, якась не жива. Звичайно, класно, що зараз можна знайти багато книжок в інеті. Але читати з монітора страшенно не люблю.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jullietta 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 May 2010 - 11:23

Перегляд повідомленняLady_D (5.5.2010, 12:13) писав:

Незважаючи на науково-технічний прогрес і все таке інше, дуже люблю саме паперові книги. Люблю гортати сторінки, тримати книгу в руках. Для мене електронна книга не має тієї цінності, якась не жива. Звичайно, класно, що зараз можна знайти багато книжок в інеті. Але читати з монітора страшенно не люблю.

Згідна! Сама мрію про величезну кімнату з книгами!!! Таку собі читальню))) Я вже не в одній темі розповідаю про свою любов до книги паперової! Це любов!!)))))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 May 2010 - 12:51

Купляю "на папері" майже винятково те, що прочитала в електронному вигляді і зрозуміла, що захочу перечитати ще не раз. Інакше ні грошей ні місця вдома не вистачить. Дуже люблю аудіокниги, які читає Веніамін Смєхов. Зараз у нас трафік обмежений, то нема можливості качати з нету все, що хочеться, а жаль...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 05 May 2010 - 13:10

Це чоловік сміється з мене,що я читаю тільки паперовий варіант,а в електронному вигляді я не визнаю і не можу читати книжки,мені бракує тих тактильних відчуттів,коли гортаєш сторінки,нюхаєш свіжу фарбу книжкову і т.д.А вдома маємо і на компі програму для читання книжок і купив чоловік електронну книгу-то все фігня і не замінить мені справжніх книжок
My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanilla Sky 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 May 2010 - 13:12

Не зважаючи на те, що в інтернеті можна знайти будь-яку книгу, надаю перевагу традиційній паперовій, а ще дуже люблю запах книг! Електронні книги читати з екрану дуже важко, очі втомлюються, а аудіокниги - це класна річ! Особливо, коли їдеш кудись чи гуляєш з калясочкою ))) Коли Назарик був маленький, під час прогулянки я слухала англійські твори, щоб не забувати мову. І корисно, і зручно.
My Signature
Людина нібито не літає... А крила має. А крила має!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rada 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 May 2010 - 18:15

Перегляд повідомленняLady_D (5.5.2010, 12:13) писав:

повністю з ВАми солідарна в цьому питанні:)- дуже люблю просто..спражні книги,їх запах, шелестіння сторінок..

і водночас аудио-книги-просто незамінні у метро, в транспорті

Ви слухали аудио книгу Річарда Баха "Іллюзії"?-рос. мовою-спробуйте-просто класс!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 May 2010 - 18:37

Я із задоволенням читаю як паперові книги так і електронні. аудіокниги почала слухати не так давно, але це також дуже зручно, особливо в дорозі, коли їдеш, замість музики. Електронний варіант в мене переважно спеціальна, наукова література, яка дуже дорого коштує в паперовому варіанті, а подекуди її взагалі не купити. А улюблені книжки, художнього напрямку тільки паперові
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катрусик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 May 2010 - 18:47

Просто не можу читати книжки в електронному варіанті! Ну, якщо ще професфйні, то куда не йшло, але художня книжка - тільки паперова! В цьому сам смак читання!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хвилинка до... 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 May 2010 - 19:26

мені теж більше подобаються паперові.Аудіокнигу не визнаю бо прсто не люблю коли мені читають-не сприймається і все тут
Електронні теж можу почитати-+в тому що не треба шукати,платити гроші за те,що може не сподобатись.-в тому що трохи незручно-сидиш в одному положенні прикута до компа
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Снігова Королева 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 May 2010 - 20:07

Перегляд повідомленняJullietta (5.5.2010, 12:23) писав:

Згідна! Сама мрію про величезну кімнату з книгами!!! Таку собі читальню))) Я вже не в одній темі розповідаю про свою любов до книги паперової! Це любов!!)))))

Мабуть, ми з вами споріднені душі... Читаю ваші записи ніби про себе. Свою омріяну читальню бачу зі стеллажами аж до стелі, каміном, шикарним письмовим столом у класичному стилі, трохи приглушеним світлом...
Паперові книги люблю і ціную більше, ніж електронні, хоча маю їх багато саме в електронному варіанті. Люблю гортати сторінки, відчувати їх запах, люблю купити книгу, навіть якщо її вже читала і не збираюсь перечитувати, просто щоб була в моїй колекції... Я книгоман :dance2:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 May 2010 - 20:57

люблю купити книгу, навіть якщо її вже читала і не збираюсь перечитувати, просто щоб була в моїй колекції... Я книгоман :dance2:
[/quote]
Заздрю. Я навіть всі, які перечитувала б регулярно, не можу купити... А проблеми місця і книжкової пилюки як вирішуєте?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 May 2010 - 22:25

І я фанатка паперових книг - аудіо чомусь не сприймаю, а електронну можу читати хвилин 10 максимум..Недавно знайшла у своєму районі забуту Богом і людьми)) бібліотеку, з сучасними авторами там просто біда, зате класики скільки душа забажає!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   _ircja_ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 May 2010 - 22:39

я також люблю паперові книги. їх легко читати і набагато більше задоволення.
електроні книги часто безплатні, але за монітором очі втомлюються і терпіня не хватає(все той контакт виноватий з додатками та й інші форуми).
а аудіо-книги - це зовсім не те. коли читаєш перед тобою постає картинка як у фільмі, яка рухається. і якщо цікава книжка то навіть не помічаєш як перегортаєш сторінки.
паперові книжки таки найкращі!!!
My Signature
Спойлер

На вулиці така хороша погода, треба підсунути комп'ютер поближче до вікна :)
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 May 2010 - 15:34

Перечитала гілку і подумала: за тисячі років зовнішній вигляд книги багато разів змінювався. Спочатку це були сувої, потім зшитки пергаменту, рукописи на папері, друковані видання, тепер ось - електронні. Цікаво, яким буде наступне "переодягання"?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gordenka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 May 2010 - 15:48

Ой дівчата,я бачу тут більшість за паперові книги,повністю з вами згодна,-це класика,приємно сидіти вмякенькому кріслі,закутатись в плед попивати кавусю і читати книжечку,листати пахучі сторіночки,і міряти оком,як швидко читається.... :smile:
електронних книг накачала багато,але не читаю,думаю ,як би це були б паперові ,то швидше пішли б в рух :smile: ,максимум читаю книги на телефоні,-дуже зручно,будь-де,і місця багато не займають..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Книжуся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2010 - 00:24

Руками і ногами за класичну паперову книгу. Обожнюю запах паперу коли читаю. В електронному вигля ді читаю книги лише ті, які стосуються роботи.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pazunika 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 July 2010 - 07:33

Перегляд повідомленняJullietta (5.5.2010, 12:06) писав:

А ваша думка?? Якій книзі ви надаєте перевагу??

Однозначно паперовій!!! З усіма її принадами (запахом, гортанням сторінок, усамітненням :rofl: ) - важко відмовляти собі у цьому задоволенні.
Аудіокниги мій мозок сприймає хіба на переші 5-10хвилин, а далі я помічаю що книгу вже не слухаю, а просто чую. Тому, в аудіоваріанті слухаю лише коротенькі оповіді, або щось таке що мене дуууже цікавить (наприклад актуальні розділи з дитячого виховання, дит.психології і т.п.), але знов таки якщо розділ/розповідь не триває більше 5-10 (ну максимум 20) хвилин. Електронні книги теж не варіант - втомлюються очі, набридає. З ноутбука читаю лише те що оптрібно для роботи.
Зарас хочу спробувати читати книги на телефоні, думаю, це буде зручно на прогулянці з синочком :)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тальянка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 August 2010 - 16:08

маємо електронну книгу -- зручно, очі не псує, з малим на вулицю не важко нести, можна збільшити, закладку зробити. все що потрібно!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   олюнька12 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 August 2010 - 16:37

Перегляд повідомленнябережаночка (7.5.2010, 20:26) писав:

мені теж більше подобаються паперові.Аудіокнигу не визнаю бо прсто не люблю коли мені читають-не сприймається і все тут
Електронні теж можу почитати-+в тому що не треба шукати,платити гроші за те,що може не сподобатись.-в тому що трохи незручно-сидиш в одному положенні прикута до компа

я теж не сприймаю аудіокниги, надаю перевагу паперовим
My Signature
A life lived in love will never be dull.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )