Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: котики муркотики - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 16 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

котики муркотики ненавмисне згубила кота( Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Viktoriya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 November 2007 - 14:11

Згідно з опитуванням у нас на форумі найпопулярніший домашній улюбленець - це кіт :rofl:
У нас теж живе котик Асько, спочатку думали, що дівчинка назвали Аська, але виявився - мужчина :36_22_20:
До нього у нас жила кішка Аліска, цілих 12 років...
Розкажіть чим годуєте своїх улюбленців? Яке у вас ставлення до сухого корму? Як справи з туалетом? З дітками як мирять? :rofl:
My Signature
Здоров'я вам та вашим малюкам!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2007 - 15:30

В мене сестра нещодавно знайшла кішку в сугробі. Тепер у нас в сімї є Машка. Я правда ще не бачила, та вже наслухалась про неї. До цього в нас жив 10 років кіт Васька. Классний був кіт, їв усе що бачив.
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 January 2008 - 14:42

Ау нас був котик Красунчик(трошки дурнувате ім'я для нього, бо мені весь час хочеться назвати його Сьомою - більш підходяще, як на мене) свекруха так назвала. Та зараз він переїхав разом з батьками до нового дому, підкоряти нові простори :D
А у моєї мами у селі їх аж 4 і всі такі ласуни до рибки, аби почули запах не відійдуть ні на крок.
Взагалі котики, то дуже добре, але поки не починають набридати чи шкодити.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катінька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 February 2008 - 20:51

Коли ми з чоловіком одружилися ми купили собі котика і назвали його Мурчик. :angry: 15 лютого йому буде 8 місяців,а нам,як ми одружені 9.Він чемний і гарний домашній котик.В туалет ходе куда потрібно,їсть в основному всьо,але любить сильно корм сухий,дуже любить вимиватися,просто чистюля.А от сьогодні він цілий день нявкає :bye2: ,напевно вже хоче кітку.
My Signature
Зображення Зображення
не більше двох лінієчок
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анжельчик 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 August 2008 - 21:58

А внас є кішка Ліза :crazy: . Їй приблизно 1,5 року. 1,5 місяці назад вона понароджувала (це були її треті роди) 4 милих кошенят. :smile: :crazy:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady_D 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 November 2008 - 15:14

А в нас є кіт Хантер Сальвадор Алан - правда ми його так рідко звем, частіше Хантік, або Хантуся. Це рудий перс, дуже гарний та незалежний. Він нас с чоловіком може лапою "виховати", вкусити (не боляче, так, щоб знали, хто в хаті головний). А малу він боїться і завжди від неї тікає, коли вона хоче його зажамкать.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 November 2008 - 15:42

В нас живе повноцінний член сім"ї кіт Барсік, батьки чоловіка його дуже люблять, а ми з чоловіком ні... Він дуже хитрий... признає тільки свекра інколи свекруху... Як собачка за свекром бігає по хаті, на вулиці не буває, тільки на площадці, в під"їзді, одним словом переляканий, живе з ними вже сім років.. Їсть нирки, сухий корм, мясо... не кожна людина таке мясо їсть... :36_3_9: Не кастрований, шкода було їм, ото маємо проблему останнім часом, занадився по хаті "гадити" по-маленькому... вже надоїв... але всеодно улюбленець батьків... сварять, б"ють, :smile: і через пару хвилин обіймаються.... це я про свекра, на руках не всидить, втікає, агресивний, от тільки одне думаю, як сприйме доню мою... зараз тільки наблюдає... до кімнати своєї я його не пускаю... Я до нього діла немаю... дивляться за ним батьки, і не скажу, що я ненавиджу котів чи собак... але всеодно притримуюсь правила, в квартирі тримати тварину не можна... біля хати так...
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olyusya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 03 November 2008 - 15:47

В нас є кішка Маркіза, справжня красуня :).Їй 5 років, спочатку всі думали, що це котик, то був Маркіз :))) Загалом, дуже гарна і розумна киця, тільки срашенно не люблю періодів, коли в неї починається "хотіння кота", тоді вже або терпимо всі :))), або несемо її до котика :).
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 November 2008 - 16:10

а в моїх батьків живе кіт Шансон))))) ми його ще називаємо Шансоньєткою або Шансонищем :D таке собі чорне з білими лапками і вусами чудо))))))))))))))) дуже любить поспати, особливо у ліжку батьків.. :D як залізе непомітно вранці і може весь день проспати)))))))))) а на ніч потім зникає, на гульки десь бігає)))))))))))))))) мені подобається, що він майже беззвучний, коли щось просить, то просто бігає за тобою хвостиком, і майже не нявкає)))))))))))))) а коли хоче пити, то заходить у ванну кімнату і починає там все перевертати у пошуках води))))))))))))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Blagopoluchna 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 November 2008 - 15:37

У нас живе кішечка Нюра, дуже хитра і кумедна. Вранці, як тільки задзвонить будильник, вона приходить і будить нас - треться, нявкає. А коли встанемо, то відразу біжить на кухню і просить їсти, і як наїлася, то десь заховається (може в шафу залізти, чи під одіяло) і спить. З Денисом вони дружать, разом граються, як почнуть ганяти - весь дім вверх дном. І сплять разом: Нюська вмоститься біля ніг і сплять, аж хроплять обоє.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 November 2008 - 15:57

А у нас російський голубий кіт Мартін.Кастрований, домашній.Він з явився на рік скорше за синочка, тому десь місяць після народження малюка ходив " в образі",навіть їсти відмовлявся. А зараз- це найкращий друг. Малому дозволяє з собою робити абсолютно все,а коли його вже "дістане" просто втікає під ліжко.Коли у мене був надлишок грудного молока ( бо з певного періоду малий почав визнавати лише пляшку- то я регулярно зціджувалася),я тих пару грам виливала коту в миску.То тепер всі жартують, що Мартін і Макс- молочні брати.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady_D 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2009 - 16:04

Сьогодні зробила фото нашого філософа. :) Дивлячись в ці чесні печальні очі, згадую опис Монморенсі з Джерома Клапка Джерома: "Как несовершенен этот мир, и как бы я хотел сделать его лучше..." :pardon:

Хантер Сальвадор Алан (в побуті просто Хантуся, або Хантік :)
Зображення
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Надюшка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2009 - 19:03

У моїх батьків живе кицька Муся, ій вже 20 рік іде :bye: , старенька вона вже. Як ми її взяли, то привчили їсти все те шо і ми, а от коли постаріла, то вже купують спеціальний корм, і звичайний сухий. В туалет ходить куди треба, дуже розумна

А з чоловіком на наступний день після розписки гуляли і знайшли руденьке кошеня. Нам стало його шкода і забрали до нас. Викупали, нагодували і всього лиш один раз показали куди ходити в туалет і в нас з цим проблем нема. Годуємо його кормом, але консервами, сухого не даємо. :) Не знаю чи то від корму, чи то наш Руденький просто обжора, але в 9 місяців виглядає на 3 річного кота :D .
Зранку він мене завжди будить на роботу, але тільки після того як подзвонить будильник :D , розумашка наш. А ше іноді так голосно муркоче, що я неможу заснути
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   karamelka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2009 - 21:57

Я дуже люблю котів, в мене вони постійно жили з самого дитинства. А остання Маркіза - просто чудо, трикольорова. А моєму татові вона надоїла за 7 років, вивіз її, але я за нею сумую :good: . Зараз нікого немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Смугастий Равлик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 10 March 2009 - 22:13

Наша Маруська живе з нами вже 5 років. Смішна і норовиста кицька. Біла, а на голові ззаду чорний ірокез, а спереду чорна чолка з проділом посередині, я її за це інколи називаю "купєческая дочь", а ще в неї хвіст чорний. Вона в нас домашня, до котиків неходжена, мене ввесь час лякали, що не можна вагітній в одному домі з тваринами бути, і дитині теж не можна, а я навіть уявити не можу, як можна жити без цієї кицьки, вона наш член сім"ї, коли щось у когось болить, вона приходить і лягає саме на те місце, де болить. І Яринку любить, все норовить то в ліжечку її поспати, то в колясочці.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Валюшка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2009 - 22:41

У мене 12 років жив кіт Кузька. Я з ним виросла і дя мене це була рідна душа. Але трохи ми з ним намучились. Він був некастрований і любив іноді десь помітити в квартирі. Ми йому таблетки купували, але вони не завжди допомагали. :nea: А скільки мамі вазонів перепортив! І минулої весни він помер. Моєму горю не було меж! :cray: А через тиждень мені подруга принесла маленький біленький клубочок. Тепер наша Муся просто красунечка! Вся біленька-біленька, без жодної плямочки, пухнастенька. Ходить чемно в туалет. Спочатку трохи в їжі була перебірлива. Я купувала їй свіжі нирки на ринку, корм (не сухий, вона його не хоче їсти). Але зараз в неї кошенятка, то вона разом з ними стала їсти усе, що і ми їмо. Пороздаю кошеняток і занесу її на стерилізацію. Бо увесь час водити до кота якось не виходить.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котяра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2009 - 23:16

Перегляд повідомленнямавпочка (10.3.2009, 21:13) писав:

, мене ввесь час лякали, що не можна вагітній в одному домі з тваринами бути, і дитині теж не можна

до речі, це правда. Коти найбільш небезпечні для вагтної жінки, бо є носіями токсоплазми. Моя особиста коліжанка минулого місяця мала викидень через токсоплазму. Правда заразилася ним не від кота. Сама не знає як, але думає від м'яса.
My Signature
На світі міста кращого немає –
Мій Львів – моя ти гордість і любов!
Якщо кудись поїду – твердо знаю,
Що неодмінно повернуся знов!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МІРКА 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2009 - 23:43

А наше риже чудо звати Гарфілд.Був любимчиком і перебував у кімнаті поки у старшого малого не кинулись лишаї.Довго і нудно ми їх лікували-вилікували.Але Гарфілду тепер зузьки до хати - спить у коридорі,а вдень (якщо тепло) гуляє надворі.Взагалі коти мають цілу купу каків всіляких і вдома небажано їх тримати якщо є діти або вагітні.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   barbariska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2009 - 00:10

А до нас восени прийшло кошеня-підліток. Мявкало на дворі, я йому винесла молочка, думала заблудилось. Молочко киця випила але нікуди від нас не пішла. Я спочатку не хотіла брати в дім, бо у нас живе мисливський пес, то я боялась щоб не виникло проблем з цього приводу.
Але киця по-діловому пройшлась по собачим мискам, коли пес пробував було показати хто в домі господар - киця надавала йому по мордам,показуючи,що вона його не боїться. Потім вляглась на кухні і почала вимиватись, ніби говорячи: тепер я тут буду жити, мені у вас дуже сподобалось. Так і залишилась. З песиком вони дуже скоро затоваришували і тепер гасають по хаті, бавляться. До дитини киця відноситься прекрасно, любить лежати і спостерігати, як наша доня бавиться. Дуже чистоплотна, ходить чемно на горшок.
My Signature
Є люди, у яких живе Бог; є люди, у яких живе диявол; а є люди, у яких живуть тільки глисти. (Фаїна Раневська)

Одна Батьківщина, і двох не буває,
Місця, де родилися, завжди святі.
Хто рідну оселю свою забуває,
Той долі не знайде в житті.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руденька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2009 - 07:01

І я маю 2 кішки)))) Одна руда -руда, а друга триколірна "черепашка" - принаймні так називає її мій ветеринар. Годую їх переважно сухим кормом, даю сирі яйця, молокопродукти ( рідко) ну і все смачненьке що вони люблять - наприклад "морозиво". Сплять переважно у другій кімнаті, на свому ліжку не дозволяю. Гуляти ходять на вулицю і там же роблять всі свої справи. І ще - їх обох стерелізувала. Своє вони вже відгуляли, а мені меньше мороки з котами та їх "наслідками"))))
My Signature
Зображення

Щоб освітлювати світлом інших, треба носити сонце в собі:)
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 16 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →