Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кір - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кір Поділіться знаннями. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   рибка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 December 2011 - 20:04

Не знайшла такої теми. Хочеться дізнатися більше про ознаки, симптоми...В дитинстві в мене був кір, але мала від нього щеплення. А ось малій щеплення не встигли зробити, то через відсутність вакцини, то через різні застуди.
В ТСН повідомили про смерть підлітка від кору і про можливе оголошення епідемії на Львівщині.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 19 December 2011 - 20:28

тема про кір є тут: https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?...iew=getlastpost
і ще є тема про смерть від щеплення https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?...iew=getlastpost
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврика  

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 December 2011 - 20:41

Сьогодні дивилася новини. В ТСН сказали, що помер хлопчик 16-ти річного віку від ускладнень спричинених кором. Він мав прививку від кору зроблену в рочок. Страшно і сумно.
My Signature
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це по суті - старт, і наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт…
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   божена1 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 05 March 2012 - 18:37

Привіт всім, я теж шукала всюди інформацію про кір і думала що нас це омине бо ми в садочок не ходемо і в цей період старались сидіти вдома але.....Одного вечора в малого піднялась температура до 38,5 збили тільки парацетамоловими свічками,нурофен не помогав ,на наступні 2 дні температура була 39, поїхали до педіатра він подивився і сказав що починається стоматит призначив амоксил,температура пройшла вже на наступний день. За 5 днів після антибіотика зранку появилась незначна висипка по личку і де не де на тілі ми знов до лікаря - оглянув каже алергія на антибіотик призначив кларитин і супрастин, піля обіду коли дитина проснулась ті крапочки вже стали значно більші і більше висипало, позвонили лікар сказав щоб здати аналіз на алергічні реакції, коли на другий день ми приїхали в лікарню лікар зразу скав що у нього кір ала температури в нього не було .вкололи укол дексаметазон і відправили додому назначив також лоратадин і супрастин і сумамед на 3 дні, ось ми сидимо і чекаємо що буде дальше, але його все рівно ті прищики скубочуть певно бо весь час старається почухати себе ,висипка на лиці вже злилась вся і там де були прищики стало все червоне і напухло.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   medolia 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 March 2012 - 21:45

Ми теж в грудні пролежали в лікарні з кором ходимо в садочок,але заразились в іншому місці,я читала що він на відстані 200 метрів може переноситись(якщо в підїзді хтось захворів,то до вас він попаде через вентиляцію).Теж почалось з температури,горло червоне,температура трималась тиждень 38,8-39,9(вночі)в день менша,але постійно була ,добре збивалась на пару годин,а тоді то саме.всі лікарі ставили запалення,але хрипи не прослухувались,РОЄ 40.Коротче я чуть не здуріла,в лікарню не лягали тим запаленням,що нам поставили,бо самі бачили що горло червоне,і воно як правило дає температуру.почали пити Аугментин,і під очима в дитини появились плями,думали алергія(антибіотик дали перший раз),прийшли лікар підтвердила і знов ложила в лікарню з запаленням(хрипів не прослухала),то була субота,в понеділок під очима ще більше почервоніло,прийшли до другого лікаря,в дитини 40,1,аж ця лікарка зразу підтведила кір,і ми лягли в інфекційне.В той самий день появився висип на лиці і грудях, і з кожним днем захоплювало все тіло,все було набрякше і дуже страшне в тої дитинки.коли висипало так,що чистого місця не було,висип в тій же послідовності почав зникати(висип появлявся крапочками,а через пару годин зливалось все до купи і ставало суцільно червоне).Коли появився висип,температура зменшилась,а коли висипало повністю,то стала нормальною.
Дівчата,перш за все треба дивитись в ротик дитини,перший показник це температура,та ранки в ротику,при тому і горло червоне,і тріщинки маленькі на горлишку.Я незнаю чому лікарі цього не помітили,я з першого дня це побачила і подумала на кір,але думала,якщо лікарі не кажуть,значить не кір.Ми слава Богу викарапкались без ускладнень,але було дуже страшно......я аж коли спала температура,оговталась,весь час ходила як зомбі,про їжу взагалі мова не йшла,за тиждень зійшло 4 кг з мене.Ми без прививки.В сусідній палаті лежав хлопчик,наш сусід з підїзду двері в двері,вони з прививкою,але хворіли навіть трошки важче ніж ми,висип довго не сходив на личку.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   божена1 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 07 March 2012 - 11:35

Сьогодні в нас вже пішла 4 сутка з висипкою,ночей у нас можна сказати нема ,якщо поспить за ніч 4 год. то дуже добре весь час проситься на руки . дуже сильно дитину зудить тіло весь час чухається, сьогодні на ранок майже зійшла висипка з лиця вже не свербить його але за то всю ніч свербіли ноги малий весь час тряс ногами коли не давала чухати ,температура вже 4 дні 37,2 більша не росте ,педіатр казала що треба 5 суток перетерпіти надіюсь що так і буде і тішу себе тим що 3 із них вже пережили..........Але в хаті є ще одна дитина і я не хворіла на кір......... :36_1_40:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Змішана з дивом 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 March 2012 - 21:48

В на сьогодні висипка з"явилась в старшого.Два тижні з температурою , кашель , насморк, а сьгодні ось це.Кір однозначно - з"явились маленьки прищіки на лиці тепер по тілу, а на лиці зливаються в плями.Вчора лікар приходила, сказала що починається ангіна.Молодша ніби нічого , вже прокашлялася і просопливилася, може пронесе.І що робити , чекати на завтра на лікарку.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   xlko 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2012 - 16:58

а нас сьогодні відпустили з лікарні з підозрою на кір... а почалось все минулого четверга. в малого температура була 37.5, ми нічого не робили бо думали зуби...в неділю піднялась до 39.2, ми в лікарню. там подивились, сказали дуже червоне горло, плюс підозра на отит. поклали в лікарню. почали колоти антибіотик - цефотоксим, 2 рази в день, пити супрастин, ністатин, теипературу збивати нурофеном.в вуха борний спирт. температура трималась в малого 38 - 39.4 три дні. вчора вже температура внормувалась до 36. в обід малого висипало на спині і животі. подумали алергія харчова. сьогодні зявилась висипка на личку і за вухами, на ніжках. оглянули дитину 3 лікарів і всі в один голос твердили що алергія. потім подивилась наша лікуюча лікар і відпустила до дому оскільки підозрює кір. от тепер ламаємо голову що далі робити...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   xlko 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 April 2012 - 20:20

Перегляд повідомленняxlko (05 April 2012 - 16:58) писав:

а нас сьогодні відпустили з лікарні з підозрою на кір... а почалось все минулого четверга. в малого температура була 37.5, ми нічого не робили бо думали зуби...в неділю піднялась до 39.2, ми в лікарню. там подивились, сказали дуже червоне горло, плюс підозра на отит. поклали в лікарню. почали колоти антибіотик - цефотоксим, 2 рази в день, пити супрастин, ністатин, теипературу збивати нурофеном.в вуха борний спирт. температура трималась в малого 38 - 39.4 три дні. вчора вже температура внормувалась до 36. в обід малого висипало на спині і животі. подумали алергія харчова. сьогодні зявилась висипка на личку і за вухами, на ніжках. оглянули дитину 3 лікарів і всі в один голос твердили що алергія. потім подивилась наша лікуюча лікар і відпустила до дому оскільки підозрює кір. от тепер ламаємо голову що далі робити...

Вчора викликали дільничу лікарку, вона сказала що в дитини краснуха. - збільшені потиличні лімфавузли, висипка вже зійшла, температури нема. пємо супрастин, фосфалюгель і бактерії біфіформ.

Повідомлення відредаговано xlko: 07 April 2012 - 21:12

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Змішана з дивом 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2012 - 11:30

Дівчата мій син місяць дома проболів, спочатку на грип похоже було два тижні, а потім висипка по всьому тілу, думала кір але врачиха сказала що то корьєва краснуха. В довідці в школу написано бронхіт.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IGORA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2012 - 23:18

Малий в мене цієї зими також перхворів на кір - температура 40 була майже 4 дні.Потім почалася висипка,а разом з температурою був сухий лаючий кашель.Вже коли почала содити висипка тоді й поступово падала температура.Ми почали відразу давати антибіотик з ряду амоксицилінових,також добре приймати гропринозин+ще щось антигістамінне.Після кризису приймали ще ентеросгель та аскорутин
My Signature
Зображення

Мати...Вона вкладає в молитву огонь своєї могутньої любові,краплини крові свого серця,свої гарячі сльози,цілу,як є,себе...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anastasia 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 June 2012 - 19:56

Ми теж зимою перехворіли на кір. Спочатку все починалося як ГРВІ, висока температура, насморк, кашель. Потім температура знизилась, а десь на день 4-5 з'явився на лиці висип і знову піднялася температура до 39-40. Десь на наступний день висипка з'явилась на гудях, животі, потім на ногах. Одним словом з голови спустилася нижче. Дітки перенесли досить легко, просто їсти нічого не хотіли, а так як звичайне ГРВІ, плюс плями. Ми обійшлися без антибіотиків (які при кору зовсім не ефективні, а навіть завдають більшої шкоди)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люда** 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 August 2012 - 19:10

Ось і нас не минув кір.4 дні назад з"явилась температура, спочатку не висока 37,2-37,5.На вечір піднялась до 38,5 і нічим не збивалась.Ми поїхали в лікарню самі бо то була неділя - легені чисті , горло ледь-ледь червоненьке , ні насморку , ні кашлю немає, животик м"який не болючий.Лікарі зробили аналіз - мало що дізнались.Діагноз не поставили , вкололи анальгін + димедрол і відправили додому.Вночі був жах- дитина горіла , температура 39.8 Нурофен та Панадол не діють взагалі.Допомогли свічки Анальдим але тільки на 2,5год.Решту ночі розтирала дитину .На ранок поїхала до знайомої - імунолога , щоб послухала , та одразу поставила кір.По її рекомендації температуру збивала Ібуфеном - допоміг одразу і діяв до 5 годин.Ще в нас малий зовсім не міг їсти - все вертав , ніде в симптомах про це нічого не знайшла , але наша лікар казала що це можливо.Може комусь пригодиться , бо фактично це дуже збивало лікарів .Зараз 5 доба - температура стабільна 37,8, за вушками з"явився висип - ледь помітні цяпочки - дуже густо.Надіюсь що такої високої температури вже не буде...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мамамамама 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2019 - 23:02

Дівчата привіт, в кого діти перехворіли на кір, чи назначали вам вітаміни, бачу всюди пише, щоб не було ускладнень треба приймати вітамін А.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Така як осінь 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2019 - 23:37

мамамамама, так, ми хворіли і нам призначали вітамін А
My Signature
Спойлер

Все у наших руках, тому їх не можна опускати.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2019 - 09:22

А ви не підкажете які саме? мені старшому назначали Аевіт, але в інструкції пише, що він для дорослих. Але так як назначалв лікарка, то ми приймали. Зараз чекаю, що мабуть донечка захворіє, так як ми без прививки, і мали контакт з братиком. А незнаєте чи є вітамін А для дітей? Не хочу по 100 разів дзвонити до лікарки, краще подзвоню як буде більш нагальна потреба.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2019 - 16:13

мамамамама, ось тут залишу, бо багато перекладати про вітамін А.
Прихований текст

Нам у інфекції прописували ось такий, я його давала по схемі, описаній вище, але згідно віку. У інструкції пише, як порахувати кількість крапель. Мої двої дітей перехворіли, теж нещеплені.
Прихований текст

Повідомлення відредаговано HappyMamma: 18 January 2019 - 16:15

My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2019 - 20:11

Дякую, в аптеку ходив чоловік, то пропонували ведмежуйки тільки де комплексно вітаміни, а просто вітамін А в них тільки для дорослих. А коли запитав про такі як ви пишете, то в них були, тільки чомусь не пропонували.

Пройшло 11 днів після того як захворів син, то аж сьогодні затемпературила мала.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2019 - 14:49

У нас відтоді, як захворіла старша, пройшло 14 днів, як затемпературив малий. Старшій я не давала вітамін А, бо вона тоді приймала комплексні вітаміни. А меншому все давала по схемі з першого дня температури, то він переніс легше і без ускладнень.
My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2019 - 21:33

Начиталася в інтернеті, щоб краще засвоювався вітамін А, то його потрібно приймати разом з вітамін ом Е, мабуть тому синові назначили і А і Е. А я тільки купила А малій, і задумалась про Е, швидше хай закінчаться вихідні, щоб з лікарем порадитись.

Я старшому давала вітаміни з 2 дня, то також переніс без ускладнень і без антибіотика. Але дуже переживала, бо він в мене має асму.

А ви ці капельки просто капали на язик в ротик, чи давали на ложку води, в інструкції пише приймати внутрішньо, а я не знаю як правильно
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн