Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Тип герпес " Епштейн барр" - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Тип герпес " Епштейн барр" Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Lele30 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 2

Відправлено 01 June 2020 - 23:57

Вперше в житті почула про такий герпес "епштейн барр" через який неможливо завагітніти,або як завагітнієш народила хвору дитину. Може хтось колись десь таке чув

• Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 42

Відправлено 02 June 2020 - 07:27

Не зовсім так. На вірус Епштейн-Барра до досягнення дорослого віку хворіє абсолютна більшість людей. Небезпечним є лише, якщо жінка, яка ніколи на нього не хворіла, вперше інфікується під час вагітності. Так само як і цитомегаловірус, простий герпес, краснуха. Якщо жінка перехворіла давно і в неї в крові є антитіла, то це навіть добре. Епштейн-Барр це одна з інфекцій на які обстежують під час вагітності (ТОРЧ інфекції). В мене під час минулої вагітності теж брали кров на аналіз. В мене титр був 9,7 - при позитивному більше 1,1 - тобто доволі високий. Вагітності і народженню здорової дитини це ніяк не завадило. Якщо ви лише плануєте вагітність і це вас турбує, здайте кров на ТОРЧ. Побачите, до яких інфекцій у вас вже є антитіла.

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zinaida90 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 5

Відправлено 04 June 2020 - 23:52

По правді кажучи-вперше про такий чую. :wub:

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 June 2020 - 00:33

Перегляд повідомленняTetianaK (02 June 2020 - 07:27) писав:

Не зовсім так. На вірус Епштейн-Барра до досягнення дорослого віку хворіє абсолютна більшість людей. Небезпечним є лише, якщо жінка, яка ніколи на нього не хворіла, вперше інфікується під час вагітності. Так само як і цитомегаловірус, простий герпес, краснуха. Якщо жінка перехворіла давно і в неї в крові є антитіла, то це навіть добре. Епштейн-Барр це одна з інфекцій на які обстежують під час вагітності (ТОРЧ інфекції). В мене під час минулої вагітності теж брали кров на аналіз. В мене титр був 9,7 - при позитивному більше 1,1 - тобто доволі високий. Вагітності і народженню здорової дитини це ніяк не завадило. Якщо ви лише плануєте вагітність і це вас турбує, здайте кров на ТОРЧ. Побачите, до яких інфекцій у вас вже є антитіла.

Торчі здавала все ок,цитомегаловірус теж в нормі. ,лише Епштейн барр в мене аж був 73 після лікування 68 це багато... з яким лікарем Ви консультуватися на рахунок цього герпес? Може когось порадите? І який саме Ви здавали Ig G чи Іg M є ядерний і ще якийсь.

Перегляд повідомленняzinaida90 (04 June 2020 - 23:52) писав:

По правді кажучи-вперше про такий чую. :wub:

Я теж була шокована як про нього почула,інформації немає в інтернеті

• Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 54

Відправлено 05 June 2020 - 07:33

Lele30, після лікування треба здати на IgM та IgG.
У якій лабораторії здавали і т и здавала тільки IgM?

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 42

Відправлено 05 June 2020 - 10:16

Перегляд повідомленняLele30 (05 June 2020 - 00:33) писав:

Торчі здавала все ок,цитомегаловірус теж в нормі. ,лише Епштейн барр в мене аж був 73 після лікування 68 це багато... з яким лікарем Ви консультуватися на рахунок цього герпес? Може когось порадите? І який саме Ви здавали Ig G чи Іg M є ядерний і ще якийсь.

Я теж була шокована як про нього почула,інформації немає в інтернеті

На аналізи мене послала лікар з ПАГ в Києві. 9,7 - це у мене IgG до капсидного антигену. Мій епштейнбар її не зацікавив. Але в мене був цитомегаловірус IgG 168 (позитивний >6). Вона хотіла, щоб я пролікувалася антивірусними. Але так як я вже була вагітна, а не просто планувала, і це все ж таки IgG, а не IgM, тобто не активна інфекція, я відмовилася. Пізніше перездала і титри були майже такі самі, трохи нижчі, тобто не росли. IgG це антитіла, які назавжди лишаються в організмі, якщо колись перехворів на цю хворобу, хай і в дитинстві, їх не треба боятися, якщо вони є, то це навіть краще. Дуже високі титри, то є теж недобре, але видно так мій організм просто відреагував. Краснуха IgG в мене була 51 (позитивний >10), Герпес 1,2 типу IgG 32 ( позитивний >1,1). От IgM це вже погано, значить є свіжа інфекція і організм якраз бореться, а якщо ще й первинна, то для плоду це може бути й критично, особливо краснуха. А от до токсоплазми в мене антитіл IgG не було, значить я нею ніколи не хворіла, тому інфікуватися вперше під час вагітності боялася, до котів не підходила.

А у Вас, що IgM антитіла є в крові, свіжа інфекція?

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 June 2020 - 23:57

Перегляд повідомленняTetianaK (05 June 2020 - 10:16) писав:

На аналізи мене послала лікар з ПАГ в Києві. 9,7 - це у мене IgG до капсидного антигену. Мій епштейнбар її не зацікавив. Але в мене був цитомегаловірус IgG 168 (позитивний >6). Вона хотіла, щоб я пролікувалася антивірусними. Але так як я вже була вагітна, а не просто планувала, і це все ж таки IgG, а не IgM, тобто не активна інфекція, я відмовилася. Пізніше перездала і титри були майже такі самі, трохи нижчі, тобто не росли. IgG це антитіла, які назавжди лишаються в організмі, якщо колись перехворів на цю хворобу, хай і в дитинстві, їх не треба боятися, якщо вони є, то це навіть краще. Дуже високі титри, то є теж недобре, але видно так мій організм просто відреагував. Краснуха IgG в мене була 51 (позитивний >10), Герпес 1,2 типу IgG 32 ( позитивний >1,1). От IgM це вже погано, значить є свіжа інфекція і організм якраз бореться, а якщо ще й первинна, то для плоду це може бути й критично, особливо краснуха. А от до токсоплазми в мене антитіл IgG не було, значить я нею ніколи не хворіла, тому інфікуватися вперше під час вагітності боялася, до котів не підходила.

А у Вас, що IgM антитіла є в крові, свіжа інфекція?

Я здавала Іg G ядерний антиген,я незнаю чим вони відрізняються,але сказали здати його, по аналізах він трошки впав, за 2 місяці лікування на 5 одиниць,дуже мало,продовжуємо дальше

Перегляд повідомленняLele30 (05 June 2020 - 23:51) писав:

Я здавала Іg G ядерний антиген,я незнаю чим вони відрізняються,але сказали здати його, по аналізах він трошки впав, за 2 місяці лікування на 5 одиниць,дуже мало,продовжуємо дальше
За цитомегаловірус в нас непідтвердилося, проблема в тому що не виходить виносити вагітність,він сказав що ембріон неправильно розвивається і через це викидні,о так якось

Перегляд повідомленняФіломена (05 June 2020 - 07:33) писав:

В Ескулаб здавали разом з чоловіком обов'язково. Здавала ІgG ядерний антиген,бо там є ще якісь варіанти

Перегляд повідомленняФіломена (05 June 2020 - 07:33) писав:

Завжди здаю ядерний антиген IgG. А ще казав за цитомегаловірус,але непідтвердився

• Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 54

Відправлено 06 June 2020 - 07:34

Взагалі то на інфекцій здають IgM та IgG.
Добре якщо не помиляюсь.
ІgM мінус а ІgG плюс.

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 June 2020 - 12:32

Перегляд повідомленняФіломена (06 June 2020 - 07:34) писав:

Взагалі то на інфекцій здають IgM та IgG.
Добре якщо не помиляюсь.
ІgM мінус а ІgG плюс.

На всі інші інфекції так і здали,лише барра здали IgG ядерний,але якщо по ньому видно що показники падають то значить правильно здати,я так думаю

• Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 14 August 20 )

• З днем народження
    lusi.zayka 
    - Вік: 27

Реклама

Перекладач онлайн