Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як похудати після пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як похудати після пологів ГВ та схуднення? можливе Оцінка: ****- 1 Голосів

Користувач поза мережею   Турботлива мамуся 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 05 April 2013 - 19:43

Після народження сина я дуже схудла. Але через 4 місяці почала різко поправлятись. Зараз моєму синові 8 місяці. Сьогодні перебираючи свій гардероб я з ужасом зрозуміла, що настільки поправилась за останні місяці, що невлажусь ні в одні свої джинси, куртки і плащі. Що робити незнаю. Прочитала багато різних варіантів дієт, але жодна з них не підходить для мене. Порадьте щось, поділіться досвідом.

My Signature
Життя прекрасне...
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kvutochka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 April 2013 - 20:15

Мені здається, що під час ГВ легше схуднути, бо меню мами як строга дієта. Я за пів року скинула набрані 20 кг без зусиль, можна сказати, що нічого для цього і не робила. Зараз стала ще худіша, ніж до родів, що аж всі мені про це говорять, хоч бери та набирай вагу:)

• Back To Top

Користувач поза мережею   turquoise 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 September 2013 - 00:32

якраз гв та схуднення - це найпоєднуваніші речі, як на мене. по-перше під час гв зайві кіло й так поступово йдуть геть через затрати організму на вироблення молока. по-друге правильна їжа цьому сприяє - корисна, варена-парена і т.д
мені б було дуже важко схуднути якби не гв
а так - після других пологів мала цілих 7!!! зайвих кг. для мене це дуже багато, бо вага після перших пологів пішла у мінус (-2) порівняно зі звичною вагою.
отож гв дало мені можливість скидати приблизно по 1 кг в місяць. ітого за 5-6 міс моя вага повернулася до норми - це при тому, що я не обмежувала себе у іжі.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yulia_positiv 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2013 - 17:56

Я теж поки годувала синочка, худла прям на очах. Зараз маю підтягнуті руки, бо велике навантаження на них - весь час щось тягаю для малого. А от пресс - це моя мрія. Особливо нижній - животик таки випирає. :girl_cray:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Орхіідея 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2013 - 18:24

я також набрала зайвих 5кг.після других родів. вже 3міс. і ніяк не худну хоча на гв. але з ін. боку дивлюся що і непогано виглядаю. принаймі на обличчі не страшна. а щодо живота то потрібно качати прес і багато ходити аби тіло було підтягнуте. а не висіло. і звісно гарднроб потрібно змінити кардинально. бо з усього виросла :clapping:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Рапунцель2388 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 January 2014 - 19:17

Під час вагітності набрала 11 кг ,лікар сказав що це норм., після родів 8 кг пішло,зараз хочу скинути 7 кг.,вирішила скористатись системою -60.,+ качаю прес.

My Signature
Спойлер

Як складеться доля ніхто не знає... Живи вільно і не бійся змін. Коли Господь щось забирає, не прогав те, що він дає взамін...
  • Back To Top

Користувач поза мережею   олюньчик 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2014 - 15:06

в мене також були зайві кілограмчики і живіт .а тепер сіла на тиждень гречано кефірну дієту і суперово скинула 4 кілограмчика...а тепер пітримую ...не їм після 6 і не їм хліба ну ясно що живіт ще троха є .. але результатом я задоволена ...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Miledi 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2014 - 19:22

Я за час вагітності набрала трохи, думала, що повернутися до колишньої форми зможу легко, 5 кіло скинула швидко, але от інші 4 кілограма йти категорично не хочуть, говорили, що як тільки закінчу годувати грудьми то все нормалізується, але ось вже більше півроку вага стоїть на місці - і ні туди ні сюда. Ходити в спортзал часу не вистачає, тому намагаюся займатися вдома, але цього замало. Може хтось порадить хороший ефективний метод, який дозволить розпрощатися мені з цими кілограмами, так хочеться до літа бути у формі. :5_1_123v:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Monalisa 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2014 - 18:33

Перегляд повідомленняMiledi (28 March 2014 - 19:22) писав:

Я за час вагітності набрала трохи, думала, що повернутися до колишньої форми зможу легко, 5 кіло скинула швидко, але от інші 4 кілограма йти категорично не хочуть, говорили, що як тільки закінчу годувати грудьми то все нормалізується, але ось вже більше півроку вага стоїть на місці - і ні туди ні сюда. Ходити в спортзал часу не вистачає, тому намагаюся займатися вдома, але цього замало. Може хтось порадить хороший ефективний метод, який дозволить розпрощатися мені з цими кілограмами, так хочеться до літа бути у формі. :5_1_123v:
А який у вас раціон? Спробуйте зовсім відмовитись від солодкого, здоби, майонезу, перекусів ввечері. Купіть замість сковорідок кастрюлі та пароварку.....і для здоров"я більш користі, і схуднете швидше. Для прискорення цього процесу я пила ще XLS, вони на рослинній основі. І звичайно ж фізичні вправи по максимуму. Можно спробувати обгортування, мені з кавою і медом подобаються, і целюліт знищує.

Перегляд повідомленняолюньчик (14 March 2014 - 15:06) писав:

в мене також були зайві кілограмчики і живіт .а тепер сіла на тиждень гречано кефірну дієту і суперово скинула 4 кілограмчика...а тепер пітримую ...не їм після 6 і не їм хліба ну ясно що живіт ще троха є .. але результатом я задоволена ...
Як себе почували на цій дієті?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Катруха 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2014 - 18:51

Перегляд повідомленняMiledi (28 March 2014 - 19:22) писав:

Як би в мене залишилось 5 зайвих кг, мені здається я б їх легко позбулася б за пару місяців, а так в мене їх 12 і це вічна боротьба, яка просто мене вимотує. І я намагаюсь, все одно, хоча б годинку виділити спорту, 3-4 рази в тиждень, та і спосіб, режим харчування я вже рік як змінила, і вже звикла, навіть не уявляю собі, зоб я їла білий хліб, масло, майонез, ковбасу, цукор і т.д.
Щоб досягти результату треба працювати, в мене проблема в тому що вагу скинути треба не малу, і це не мало часу, тому іноді я просто видихаюсь, хотіла б чимось лише прискорити цей процес. Вже декілька разів думала купити собі каву, чаї, але так і не наважилась, таблетки також боюсь, мені здається вони всі просто небезпечні.

Перегляд повідомленняMonalisa (08 April 2014 - 18:33) писав:

Для прискорення цього процесу я пила ще XLS, вони на рослинній основі. І звичайно ж фізичні вправи по максимуму.

Ой...мене як раз і цікавить прискорення, допомога... Я вже бачила і рекламу цих пігулок, і в аптеці на них дивилась... що значить рослина основа? Як довго ви їх приймали і який був результат? Якісь побічні ефекти відчули на собі?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Кузя_аня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2014 - 20:17

Мені вдалось схуднути тільки зараз, через 2 роки після других пологів)) З січня 7 кг пішло. Ще працюю над собою, залишився 1-2кг. Але не зупиняюсь і ще 5 хочу. Займаюсь домашнім фітнесом і система мінус 60 звичайно)))

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі
  • Подякували: 1

Відправлено 08 April 2014 - 20:38

я під час вагітності набрала майже 20 кг, то вже скинула ті всі кг, і ще й 8 до вагітних.І це все на активному ГВ з їдженням будь-чого а іноді буває при потребі і вночі їм. Спихую такий ефект на ГВ плюс час від часу недосипаю, от кг і йдуть.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zallegro 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 April 2014 - 20:39

Дівчата, які худнули, запитання до вас . Коли зменшувались кілограми, то зменшувався і живіт? Бо в мене ніби зайвих немає, але живіт є.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кузя_аня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 April 2014 - 10:30

zallegro, треба впави на прес робити :7_5_138:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Miledi 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 April 2014 - 21:48

Перегляд повідомленняMonalisa (08 April 2014 - 18:33) писав:

А який у вас раціон? Спробуйте зовсім відмовитись від солодкого, здоби, майонезу, перекусів ввечері. Купіть замість сковорідок кастрюлі та пароварку.....і для здоров"я більш користі, і схуднете швидше. Для прискорення цього процесу я пила ще XLS, вони на рослинній основі. І звичайно ж фізичні вправи по максимуму.

За своїм харчуванням намагаюся стежити, від солодкого взагалі відмовилася, їм курагу, чорнослив, фезаліс, загалом сухофрукти, від печеного теж відмовилася, якщо і їм, то вкрай рідко, ну всякі ковбаси, майонези - це ж суцільна хімія, тому таке навіть і не купую, ну а спорт - це само собою. Половина набраної ваги пішла швидко, ось друга щось надовго затрималася. А що означає на рослинній основі, тобто навіть ні грама хімії у складі цих таблеток не присутній, я правильно розумію, побічні ефекти на собі які-небудь відчули? Ну і як результати після прийому цих XLS, скільки скинути вдалося і за який період часу?

Перегляд повідомленняКатруха (08 April 2014 - 18:51) писав:

Як би в мене залишилось 5 зайвих кг, мені здається я б їх легко позбулася б за пару місяців

Це тільки так здається, я свої зайвих кг.уже більше півроку скинути не можу, які старання не докладала - стоять на місці і все тут, максимум грам 300-400 йшло, але то не той результат, до якого я прагну.

Перегляд повідомленняЛялічка (08 April 2014 - 20:38) писав:

я під час вагітності набрала майже 20 кг, то вже скинула ті всі кг, і ще й 8 до вагітних.І це все на активному ГВ з їдженням будь-чого а іноді буває при потребі і вночі їм. Спихую такий ефект на ГВ плюс час від часу недосипаю, от кг і йдуть.

Ви щаслива людина, от мені б так, а то намагаюся, займаюся а толку мінімум.

Повідомлення відредаговано Miledi: 10 April 2014 - 21:49

• Back To Top

Користувач поза мережею   Monalisa 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 April 2014 - 07:34

Перегляд повідомленняКатруха (08 April 2014 - 18:51) писав:

Ой...мене як раз і цікавить прискорення, допомога... Я вже бачила і рекламу цих пігулок, і в аптеці на них дивилась... що значить рослина основа? Як довго ви їх приймали і який був результат? Якісь побічні ефекти відчули на собі?
Знаєте, почитала я ваші повідомленння, і можу порадити лише одне - якщо ви вже так боїтесь, то краще дійсно не треба нічого купувати, а то самонавіювання - велика річ. А ви так завжди довго вагаєтесь, поки приймете рішення....і читала, і дивилась, і чула....і ще питання залишились :wacko3: Прогугліть і знайдіть склад цих пігулок.....щоб сюди його не копіювати....там экстракт апельсину, грейпфрута, петрушки тощо Саме це я і мала на увазі, коли говорила про рослинну основу. Приймала я їх місяць, результатом задоволена залишилась, все від чого прагнула позбутись - позбулась. Жодних побічних ефектів на собі не відчула.

Перегляд повідомленняКузя_аня (08 April 2014 - 20:17) писав:

Мені вдалось схуднути тільки зараз, через 2 роки після других пологів)) З січня 7 кг пішло. Ще працюю над собою, залишився 1-2кг. Але не зупиняюсь і ще 5 хочу. Займаюсь домашнім фітнесом і система мінус 60 звичайно)))
Вітаю, гарний результат. З васного досвіду - останній кілограм даються важче, ніж попередні 5. Не знаю, навіть, з чим це і пов"язано.

Вам просто пощастило дуже, в мене на ГВ вага взагалі рухатись в мінус не хотіла.

Перегляд повідомленняMiledi (10 April 2014 - 21:48) писав:

За своїм харчуванням намагаюся стежити, від солодкого взагалі відмовилася, їм курагу, чорнослив, фезаліс, загалом сухофрукти, від печеного теж відмовилася, якщо і їм, то вкрай рідко, ну всякі ковбаси, майонези - це ж суцільна хімія, тому таке навіть і не купую, ну а спорт - це само собою. Половина набраної ваги пішла швидко, ось друга щось надовго затрималася. А що означає на рослинній основі, тобто навіть ні грама хімії у складі цих таблеток не присутній, я правильно розумію, побічні ефекти на собі які-небудь відчули? Ну і як результати після прийому цих XLS, скільки скинути вдалося і за який період часу?
Каш побільше їжте. Я вже на ваші питаня з приводу таблеток XLS відповіла вище, додам лише, що разом з таблетками ще бажано пити дуже багато простої чистої води - хоча б 2 літри за день. Це для мене було найскладніше. За місяць прийому таблеток, фітнесу і правильного харчування я схудла на 5 кг.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Катруха 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2014 - 18:26

Перегляд повідомленняКузя_аня (08 April 2014 - 20:17) писав:

Мені вдалось схуднути тільки зараз, через 2 роки після других пологів)) З січня 7 кг пішло.

Вітаю! Молодець!

Мені це не допомогло, скоріше за все генетика і схильність відіграють свою роль теж.

Перегляд повідомленняMiledi (10 April 2014 - 21:48) писав:

Це тільки так здається, я свої зайвих кг.уже більше півроку скинути не можу, які старання не докладала - стоять на місці і все тут, максимум грам 300-400 йшло, але то не той результат, до якого я прагну.

Дуже вас розумію, до мого результату ще далеко...на жаль.

Перегляд повідомленняMonalisa (17 April 2014 - 07:34) писав:

Знаєте, почитала я ваші повідомленння, і можу порадити лише одне - якщо ви вже так боїтесь, то краще дійсно не треба нічого купувати, а то самонавіювання - велика річ. А ви так завжди довго вагаєтесь, поки приймете рішення....і читала, і дивилась, і чула....і ще питання залишились :wacko3: Прогугліть і знайдіть склад цих пігулок.....щоб сюди його не копіювати....там экстракт апельсину, грейпфрута, петрушки тощо Саме це я і мала на увазі, коли говорила про рослинну основу. Приймала я їх місяць, результатом задоволена залишилась, все від чого прагнула позбутись - позбулась. Жодних побічних ефектів на собі не відчула.

Ем...... я здається ні яких рішень і не збиралась приймати з приводу кави і т.д., а як раз просто вивчала інформацію...про всі ці методи...і ви не повірити, робили я це через гугл, а не в бібліотеці сиділа :wacko3: А про ці пігулки, я вперше почула від вас, тому саме вас і запитала, від особистого досвіду.... Дякую, за відповідь, я ще до вашого посту перечитала відгуки про xls, мені начебто сподобались, скоріше за все спробую.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Nikoly 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 April 2014 - 00:16

чогось до медикаментів відношусь скептично
харчування і спорт-реальна сила.
зараз і овочів-фруктів побільшає буде легше, і піст закінчився-можна м'ясо і молочне(але я знежирене використовую коли готую йогурт або кефір з закваски)
замість свинини їм курку або індика... хліб і трохи солодощів-лише у 1половині дня і т.д.

• Back To Top

Поділитися темою:

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 12 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн