Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Народні цілителі,бабки-шептухи,екстрасенси..... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 56 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Народні цілителі,бабки-шептухи,екстрасенси..... Оцінка: ***-- 7 Голосів

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 January 2009 - 14:17

Перегляд повідомленняОленка2008 (30.1.2009, 12:31) писав:

Я вже кілька років лікую дітей в гомеопата Гарбич Тарас Павлович.
Не знаю чи він класичний (напевне). Якщо цікавить - можу дати номер телефону.

З Тарасом Павловичем я знайома з 2001 р. І знаю його як....мануального терапевта та масажиста.І в 2001 році його мені рекомендували власне як масажиста.Щоправда при проблемах з хребтом він окрім своїх вправлянь та масажів виписував гомеопат. препарати від відкладення солей, які куплялися в аптеці на Міцкевича , а потім він вже й сам їх продавав.Цікаво було дізнатися, що він позиціонується ще й як гомеопат в цілому.......

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка2008 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 January 2009 - 14:39

Перегляд повідомленняcitronella (30.1.2009, 13:40) писав:

І трошки детальніше про лікування можна? Як призначає ліки? Приймати якийсь курс чи тільки 1 раз на місяць? Сам дає ліки чи купуєте на пл.Міцкевича в аптеці? Скільки коштує прийом?

Ліки призначає відповідно до пацієнта та його симптомів. Курс прийому теж залежить від конкретного випадку(іноді можна почути: приймете і подзвонете, скажете, як організм відреагував на преперат). Взагалі в гомеопатії все дуже індивідуально.
Ліки ми купуємо самі в аптеці на Міцкевича.
Іноді доводиться приходити на повторний прийом, а іноді лікування корегується по телефону.
Восени прийом коштував 80 грн.
Телефони скину в приват.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 January 2009 - 17:10

Перегляд повідомленняcitronella (29.1.2009, 2:56) писав:

Ще цікавлять люди, які знімають страх, вроки.
Якщо можна - з описом свого вдалого лікування :nyam2: .

Я сподіваюся, що Ви вже прочитали багато інформації по цій темі, але хочу Вас ще раз застерегти від «людей, які знімають страх чи вроки». Відвідуючи таких людей, Ви відддаєте своє біополе і енергію в прірву, яку самі не бачите і не знаєте, що там водиться. А користь від того буде, але як показує досвід, дуже швидкоплинна.
Якщо у Вас є потреба у знятті страху чи вроків, зверніться до віри в Бога, до священика, до молитви і до посту.

Шануймося, бо ми того варті

ПС. Якщо у Вас все ще є сумніви, то повчіться на результатах і помилках інших людей.
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 January 2009 - 12:11

Перегляд повідомленняcitronella (29.1.2009, 11:56) писав:

Підкажіть, будьласка, хороших людей цього плану.
Може хтось знає класичного гомеопата у Львові? Останнім часом не признаю стандартного лікування алопатичними препаратами з аптек.
Ще цікавлять люди, які знімають страх, вроки.
Якщо можна - з описом свого вдалого лікування :drinks: .

А можна я напишу свій невдалий візит до таких людей. У мене дитина почала час від часу посіпуватись, то ручка, то ножка, а то і всім тілом.Я чекала, надіялася пройде, а воно розвивалося щораз сильше, дитина немогла заснути, бо це її будило.Обїздила декілька неврологів, пройшла всі обслідування на голову, все в нормі, приймали купу заспокійливих і ін, нічого не допомагало.А всі кругом кажуть, то страх, треба вилити віск і зняти страх. Я теж в таке не вірила, бо вірю тільки в Бога.Тому пішла в церкву з дитиною, три рази водила до причастя, священник читав молитви над дитиною, але результату всеодно не було.Коли опускаються руки і ти не можеш своїй дитині допомогти, І таки зважилася-поїхала до бабки, яка звичайно сказала, що це страх мій від вагітності передався, лила віск, котила яйце, каже, дитина вже здорова, а результату по сей час нема. Тепер прошу в Бога, що простив мені це і тільки надіюся на його допомогу, хоча традиційною медициною також лікую.
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   натахонька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 January 2009 - 12:37

"Може хтось знає класичного гомеопата у Львові?"
Дівчата, та гомеопат - це не цілитель зовсім. Взагалі це вже визнана традиційна медицина, просто комусь преперати на травах допомагають, а декому і ні.
Звичайно ціна їх завищена, але думаю щось несерйозне(нежить наприклад) нею можна і вилікувати, а про запалення і т.д. - можна майже не мріяти, хіба це буде збіг обставин.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 January 2009 - 23:23

така цікава дискусія, аж сама захотіла відізватись. Я маю мішані відчуття, щодо цієї проблеми. З дитинства ксьондз говорив, що всякі ворожки - то бе, тому особливо цим не цікавилась. Але тепер от думаю собі, коли психолог каже, що дитина напр., впісюється/заїкається ітп. і викликано це якимось переживаннями, котрі важко визначити звідки і можна спробувати за допомогою, якихось прсихотропів або власне екстрасенса , то чому б родині не скористатись, замість, щоб пічкати дитину якимись транкволами (це так для прикладу). І якщо Бог наділив такими здібностями людину, то хіба не доречно примінити тут притчу про таланти і розвивати їх? Я розумію, що гріх йти до ворожки, щоб майбутнє дізнатись ітп. для забаганки чи ворожби якоїсь, а як хтось є цілителем, знається на травах...

Я особисто була в такій ситуації, ще як жили в ЮЕй, була Страсна П"ятниця чи Субота (православна), я щось ходила по хаті без діла і мені на ногу впала доска до нарізки (така ще бабусина з якісного дерева, важка як холєра) і вибила внизу ноги кістку з суглоба - біль нестерпний, поїхали в лікарню, на швидку - всюди всі майже святкують іїм не до мене, відсилають де дастся. Мій батько згадав тоді про бабцю, що жила неподалік нас, до неї ходили люди, то з опіками, то ще з чимось (навіть наші хірурги з поломаними руками своїх дітей). Ми до неї поїхали, вона в секунді поставила ногу на місце, дала настій бузку і настій з лілії, щоб мастити і все. Батько якось там віддячувався, я того не знаю (правда такси в неї не було). Нога моя дякувати Богу, й досі в порядку. Я ще довго дякувала Богу, що є такі люди (бабця вже померла). Я не думаю, що в неї якісь таємні знання від диявола. Ніяких заклинань (принаймні в голос) вона не шептала.

А з третьої сторони, християнство, щоб витіснити поганство, ввібрало в себе стільки поганських звичаїв, що часто практикуючі навіть до кінця не знають, що практикують так на справді. А церква, не тільки через священників не раз себе скомпромітувала (хоча б з забороною ін-вітро), що поступово втрачає свою силу авторитету. Біблія - авторитет, але щоб її зрозуміти (старозавітню частину особливо), треба ознайомитись з Торою, з якої і були взяті старозавітні книги, а ще зрозуміти сенс символіки поведінки давніх євреїв, - словом треба дуже багато сидіти, вивчати і думати.

Я вважаю, що цілительськими здібностями наділяє людей Бог, тому звернення до цілителів, знахарів - народних лікарів не вважаю за звернення до диявольських сил, тільки зверненням до Бога, котрий свою ласку можепередати і через цих людей (тут я виключаю всяких ворожок-гадалок і їм подібних "торкнись-до-мене-і-я-тебе-оздоровлю"). Хоча ніхто не знає звідки і в тих сила, бо колись (зрештою офіційно і досі) церква викляла бабок -повивалок (теперішніх акушерок), ми ж їх тепер не вважаємо грішними відьмами, а в середньовічі сме так і було.
Священники -екзорцисти теж лавірують між Богом і дияволом, але ніхто їм прицьому безбожжя не приписує (принаймні церква ні).

Словом, дуже слизьке питання, кожен і так залишеться при своєму.
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   citronella 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 February 2009 - 19:21

Перегляд повідомленнянатахонька (31.1.2009, 12:37) писав:

"Може хтось знає класичного гомеопата у Львові?"
Дівчата, та гомеопат - це не цілитель зовсім. Взагалі це вже визнана традиційна медицина, просто комусь преперати на травах допомагають, а декому і ні.
Звичайно ціна їх завищена, але думаю щось несерйозне(нежить наприклад) нею можна і вилікувати, а про запалення і т.д. - можна майже не мріяти, хіба це буде збіг обставин.

Власне, питаю за КЛАСИЧНОГО гомеопата, а не такого, що лікує комплексами різних препаратів.
Класична гомеопатія скерована на зміцнення імунної системи, яка сама повинна справлятися з недугами. Як на мене, якраз запалення ефективно лікується гомеопатією (все залежить від лікаря і дози, яку він призначає). Свою донечку однорічну вилікувала від пієлонефриту солодкими гомеопатичними горошками замість впиханням тої гіркоти, що нам виписали після лікарні. Відтоді довіряю цьому лікуванню.
А на рахунок нежитю - його якраз рекомендують НЕ лікувати. Якщо лікувати - пройде через тиждень, а якщо лікувати - через 7 днів. От так то. А ці всі судинозвужуючі препарати для носа негативно відбиваються в дальнішому.
Так, гомеопат - не цілитель. Я створювала окрему тему, просто написала, що мене цікавить ще й бабки, що знімають страх і вроки. Чомусь модератори перенесли моє повідомлення сюди.

Користувач подумав і додав через 13 хв.:

Перегляд повідомленняParybok (30.1.2009, 17:10) писав:

Я сподіваюся, що Ви вже прочитали багато інформації по цій темі, але хочу Вас ще раз застерегти від «людей, які знімають страх чи вроки». Відвідуючи таких людей, Ви відддаєте своє біополе і енергію в прірву, яку самі не бачите і не знаєте, що там водиться. А користь від того буде, але як показує досвід, дуже швидкоплинна.
Якщо у Вас є потреба у знятті страху чи вроків, зверніться до віри в Бога, до священика, до молитви і до посту.

Шануймося, бо ми того варті

ПС. Якщо у Вас все ще є сумніви, то повчіться на результатах і помилках інших людей.

Дякую за застереження.
Але підтримую Наталюсик, що це від Бога.
Наприклад, моя бабуся уміє спалювати рожу. У неї до цього дар. Вона це робить з молитвою, вірою у Бога. І нічого злого в її діях немає. Просто глибоко віруюча людина і щирою молитвою звертається до Бога. І чудо настає.
От за таких людей я і питаю. Бо, на жаль, вона не вміє знімати переляк і вроки.
А щоб Бог допоміг, треба сильно в це вірити. На жаль, дуже багато нечесних священників тепер є. Це відбиває охоту ходити до церкви. До речі - давала бабі своїй маєчку донечки, щоб священник почитав молитву. Результату від цього не було.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 February 2009 - 20:17

citronella
Звичайно Вам вирішувати кому довірятися, а кому ні...
Але складається враження, що Ви довіряєтеся «бабкам», а не Богові. Якщо у Вас відбиває охоту ходити до церкви через нечесних священників, то про яку віру в Бога можна взагалі говорити? - сподіваюся, що ви ж не до і для священників туди ходите.
Звичайно, за раз, чи два (???) дива може не бути- його може не бути ніколи, але просто мені якось дивно чути, що Ви чекаєте того дива від «бабок», бо в них є дар.... Дар віри є в кожної людини, але саме по вірі нашій нам дасться. Всі хочуть результату і то відразу... і як показує досвід, той швидкий результат приходить... як наркотик... а потім хочеться ще і ще... Коли Ви йдете до «бабок» які щиро моляться, то Ви повністю відкриваєтеся і віддаєте своє біополе на їхню молитву (і на їхні бажання). Я ще жодної бабки не бачив, в якої б не було ікон чи вон б не молилася - але ІСТИННИ - НЕ ЗНАЄ НІХТО.
Якщо Ви хочете, я Вам можу підказати до якого священника-монаха звернутися, напишіть мені в приват. Він доречі також і гомеопат.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   citronella 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 February 2009 - 21:14

Перегляд повідомленняParybok (4.2.2009, 20:17) писав:

Якщо Ви хочете, я Вам можу підказати до якого священника-монаха звернутися, напишіть мені в приват. Він доречі також і гомеопат.

Я повірила в бабок після народження доньки, до цього я про них була такої ж думки. Почала вірити у всякого роду вроки. Я переконалася - це є направду. І якщо це допомогло 1 раз, то чому не вірити? Ворожки - це гріх, тому до них не ходжу. Але хіба гріхом лікувати людей? Та ще й з допомогою молитви.
А на рахунок церкви - Ви, звичайно, праві. Не буду спорити з Вами. Однак, не можу себе заставити ходити до церкви. Я хочу йти, але маю якийсь страх. Не можу цього пояснити. Можливо тому, що свого часу моя баба заставляла мене йти до церкви і стояти там, замість того, щоб розказувати і пояснювати все. Я хочу також, щоб моя дитина відвідувала церкву. Але то не по темі вже.
Підкажіть, будьласка, священника-монаха (в приват). Думаю, знадобиться колись. А чим він лікує - травки чи горошки гомеопатичні? І з чим до нього звертаються?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка2008 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 11:44

Перегляд повідомленняParybok (4.2.2009, 20:17) писав:

Розкажіть будь ласка детальніше про цього монаха. В якому він монастирі і як до нього можна потрапити.
Мне дуже це цікавить.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Венгрррия 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 February 2009 - 23:59

Цілком згодна з Наталюсик-люди є різні і не можна всіх косити під одну гребінку. Не бачу нічого поганого в так званих костоправах, травниках - це ті ж самі сучасні мануальщики,фітотерапевти та гомеопати,тільки працюють не у поліклініках. А от щодо традиційних лікарів, до яких церква не має ніяких претензій, то серед них мабуть ще більше шарлатанів,ніж серед народних цілителів. До речі, традиційні психотерапевти також лікують людей гіпнозом (напр. енурез у дітей),а це ті ж самі екстрасенсорні здібності і втручання у чужу ауру за допомогою своєї,далеко не ідеальної. Але ж церква психотерапевтів не засуджує,принаймі,не чула про таке. Відносно "то все не від Бога", то особисто можу назвати лише 2-х ЛІКАРІВ ВІД БОГА - Пирогова та Амосова.Впевнена,у нас в Україні можна ще нарахувати декілька сотен нині спочивших та нині практикуючих ,але основний контингент медиків,в кращому випадку, змушені займатись рутинною документацією (пробачте,нікого не хочу образити),а в гіршому,вже замовили собі "тепленьке місце" на тому світі завдяки своїм професійним та людським якостям, вірніше,відсутністю їх.
Різні люди мають різні здібності - хто до лікування,хто до малювання. Але не всі мають змогу навчатись і отримати диплом спеціаліста. Якби та сама бабця в свій час мала змогу вивчитись хоча б на медсестру,ніхто б до неї претензій не мав би. Взагалі,у нас народ специфічний: якщо людина,приміром,померла в лікарні,то "лікарі зробили все,що могли"; якщо вдома, і лікувалась у знахаря "залічив,шарлатан".
My Signature
Зображення

"Якщо я засну и прокинусь через сто років і мене запитають, що зараз відбувається в країні, я відповім - П"ЮТЬ І КРАДУТЬ". (с) Салтиков-Щедрин
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 11:25

До таких людей я не звертаюся, вірю в Бога і надіюся на його допомогу... Хоча не зарікаюсь. Завжди кажу, якщо це буде стосуватися здоровя моїх рідних (синулі, чоловіка) і традиційна медицина буде не в силі, буду звертатися і до них
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ukrajinochka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 16 March 2009 - 01:27

В мого чоловіка є певні проблеми зі здоров'ям, тому ми зхавжди в пошуках людей які нам зможуть допомогти.
Було, що навіть їздили до бабки-знахарки. Вся хата в іконах, на столі купа молитовників... Вона подивилась чоловіка, наговорила купу діагнозів, потім подивилась мене, теж розказала багато чого нового, призначила лікування, яке МИ САМІ повинні були переписати із зошита з рецептами, і на тому все. Звичайно, що ніхто не лікувався за її приписами, зате потрачено купа часу, і "зароблено" почуття провини перед Богом.
Мене цікавить думка, стосовно "ЛЮДЕЙ-РЕНГЕНІВ", котрі можуть сканувати організм людини руками, або просто очима. Ми з чоловіком лікувались у лікаря, яка мала такий дар. Те що вона дійсно щось бачила, сумнівів не викликає, тому шо вона казала такі деталі, які просто вгадати неможливо.
My Signature
Щастя в дрібницях...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ptaszka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2009 - 17:50

Таким людям ніколи в житті не зможу довіряти, а тим більше йти до них лікуватися. Я тепер не тільки до бабок не зможу себе заставити іти, а навіть до деяких відомих священиків, які масово приймають людей і лікують, і займаються екзорцизмом. Набачилася і начулася вже і процесів, і результатів. Основний мій лік (для душі особливо) - це постійна молитва, особливо на вервиці. Звичайно, я користуюся послугами лікарів і традиційної медицини - не буду цього заперечувати. Але ж результати не завжди явні і позитивні. Одного разу навіть моя дитина видужала завдяки моїм молитвам - це було чудо для мене, наскільки люблячим і чуйним є до нас Бог. Сповідь мені теж сильно допомагає. До церкви ходжу дуже часто. Але віра моя такою глибокою є не від народження, а порівняно недавно такою стала, причому читання біблії цьому дуже сприяє. І чим більше разів я її перечитую, тим більше стають мені зрозумілішими божі слова. Дівчатка, нікого не хочу засуджувати - ні бабок, ні священиків, ні вас, звичайно - це гріх. Кожній людині Бог дає свій життєвий шлях і шлях до нього. І навіть негативні наші вчинки чи ситуації з нашого життя можуть привести і ведуть нас до Бога. Бог дав людині свобідну волю, людина має право вибору, вибір не завжди може бути вдалий і йти людині на користь. Але кожного разу це є життєвий досвід, необхідний людині, можливо навіть для того, щоб відрізнити добро від зла. Бажаю всім щастя і міцного здоров"я! :)
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кашпіровський 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 18:11

:D Даа, особливо порадував пост, що біблію треба вивчати після тори, при всій повазі до дописувача, з таким же ж успіхом можна вивчати біблію прочитавши Гарі Потера :lol: :nyam2:
А якщо по темі, то згоден зі всіма, хто проти ворожбитів і екстрасенсів. І прошу Бога, щоб відвів від мене усілякі спокуси такого роду.
Так, як я провів дуже багато часу у спілкуванні з різними священниками, дізнаючись, як церква ставиться до тих, чи інших аспектів людського життя, то можу розповісти таке:
1) Священник - це така ж людина, як і ми з вами. Зі своїми думками і спокусами. Чи знаєте Ви, що в них також є зарплата? І, вибачте мені, за таку зарплату сім"ю не прогодуєш.
1)Вони мають так званий додатковий дохід з хрещень, шлюбів, хрестин, та ін. в основному гарно виконують свої обов"язки.Дбають про спасіння людських душ.
2) і 3) тип священників, це бізнесмени,їздять на дорогих машинах, гарно вдягаються. 2) своїм бізнесом збагачують церкву, роблять усілякі благочинності, годують голодних, вдівають бідних, та інше.Дорогу машину мають для статусу, тому що зустрічаються з папіками, в яких беруть гроші на дійсно добрі діла. Прості люди можуть мати згіршення, але бізнесмени в багатьох випадках стають добрими християнами. 3) - дбають лише про себе, часом занедбують свої обов"язки. дають згіршення всім.Руйнують хороші враження від церкви.
4) Монахи - в основному дуже гарно виконують свої священичі обов"язки(але бувають і винятки) Менше схильні до земних спокус. Гарно дбають про спасіння душ. Служать хорошим прикладом для людей.

Про гріх: Всі люди грішні! Гріх - це моральний злий людський акт, або свідоме переступлення Божого закону - заповіді.Коли переступлення закону є несвідомим, або недобровільним - то це не є гріхом. Кому цікаво як поділяються гріхи, та інші питання релігійного характеру, пишіть в приват.

Про цілителів і екстрасенсів. Це - не від Бога, адже і сатана може цитувати святе письмо, щоб зробити свої лихі справи. Дивився передачу, коли виступав Кашпіровський, і ведучій вказав на жінку, яка чимось хворіла, і каже, якщо ви такий могутній , то вилікуйте цю жінку, яка багато років хворіла, і екстрасенс немав що сказати, всі поняли, хто є хто.
Моя мама раніше любила поїздити по бабках, і заставила піти з нею(я був ще малий тоді) Ну, і бабка питає, які проблеми, на шо жалуетесь? і моя мама виложили всі проблеми, які були в сім"ї на той час. Через 30 хвилин після деяких маніпуляцій бабка розказала мамі всі її проблеми, тільки своїми словами. коли я вказав бабці на її загон, бабка сказала, щоб я багато не говорив, і що в мене великий переляк. (до слова, мама сказала, що ми приїхали з села, бо були тоді в бабці) І каже до мами, що я дуже злякався, коли попав в аварію, коли їхав на мотоциклі. :D Я кажу: бабушка, канчай врать, я в життю на мотоциклі не сидів.
Тоді вона перебудувала тактику і сказала, що я з кимось їхав і злякався.А моя мама, знаючи, що я терпіти неможу мотоциклів сасумнівалася в правдивості бабкиних слів.
Інший випадок: тоже бабка, сказала, що мою жінку будуть звати Оля, або Оксана, що буде в нас тільки 1 дитина, що я ще потім приїду до неї. 1 - не справдилось, 2 - вже не справдилось 3 - несправдиться ніколи :praising:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Венгрррия 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 00:16

Перегляд повідомленняКашпіровський (23.3.2009, 18:11) писав:

Про цілителів і екстрасенсів. Це - не від Бога, адже і сатана може цитувати святе письмо, щоб зробити свої лихі справи. Дивився передачу, коли виступав Кашпіровський, і ведучій вказав на жінку, яка чимось хворіла, і каже, якщо ви такий могутній , то вилікуйте цю жінку, яка багато років хворіла, і екстрасенс немав що сказати, всі поняли, хто є хто.

Ну з ектрасенсами все ясно, от тільки з вашим НІКом нічого не зрозуміло в цьому випадку :unknw:
My Signature
Зображення

"Якщо я засну и прокинусь через сто років і мене запитають, що зараз відбувається в країні, я відповім - П"ЮТЬ І КРАДУТЬ". (с) Салтиков-Щедрин
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Орхідея 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 01:37

Привіт усім! Прочитавши ваші дописи, я теж вирішила висловити свою думку, а також навести конкретний приклад.
Моє бачення даної теми є двояким. Якщо говорити про екстрасенсів, т.з.ворожок і їм подібним-я теж цього не визнаю. Але якщо говорити про людей, які своєю(і моєю також) молитвою, своїми здібностями можуть допомогти-то чому б і ні!
Наведу конкретний приклад. Ось недавно моя доня після лікування кишкової інфекції і курсу уколів пережила сильний стрес (ночами ДУЖЕ погано спала, постійно зривалась, кричалась, "билась в істериці", причому до цього таке траплялось рідко.) В мене просто не вистачало сил.... І ми поїхали до бабусі, яка зливає віск (яку знають мої батьки і багато їх знайомих). Я вважаю, що в цьому немає нічого грішного-вона щиро молилась, віск брала із свяченої свічки....І результат не заставив себе довго чекати-доня почала краще спати, стала менш вразлива, закінчились нічні істерики.
Так що кожен сам вирішує як йому поступати.
Цікаво було б ще почути реальні історії, а також думки інших форумчан.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 01:55

Перегляд повідомленняКашпіровський (23.3.2009, 17:11) писав:

:D Даа, особливо порадував пост, що біблію треба вивчати після тори, при всій повазі до дописувача, з таким же ж успіхом можна вивчати біблію прочитавши Гарі Потера :crazy: :crazy:

кожен має свої знання і на них базуючись судить, може, якби Вам довелось коли-небуть перекладати біблійні тексти з мов оригіналу на українську, :unknw: напр., Ви б зрозуміли до чого я веду. інакше немає сенсу сперечатись.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 02:23

Дівчата, тут парубок писав про важливу річ, але чомусь на неї ніхто не звернув увагу. Про віру. Якщо ви приходите до бабки і вирите, що вона вам допоможе, то може і самі заспокоюєтеся і до дитини спокійніше ставитеся ( бо підсвідомо то вже знаєте, що все, вилікувала дитину) і страх відступає в дитини. А ще до бабки один раз сходити легше, а от в церкву - це ж важко, треба часто на сповідь, на причастя ходити, постити...;). Але церква не тільки тіло, а й душу зцілить, а бабка і тіло не вилікує толком, та ще й душу можна занапастити. Але це моя думка, думка віруючої людини.

А щодо екстрасенсів, то вони були особливо популярні після розпаду Радянського Союзу, існує багато наукових робіт лікарів -психіатрів, які пишуть, що для більшості таких людей, характерний синдром Кандинського- Клерамбо ( психічний розлад, який супроводжується псевдогалюцинацями ( контакотом з іншими світами, забирання енергії від Всесвіту...) та іншими складовими, характерними для цього захворювання. Психічні розлади, то така тонка штука, бо граньміж паталогією і нормою дуже тонка. Тому перед тим як іти до екстрасенсів, може варто переконатися чи йому самому не потрібна допомога?

Не хочу нікого образити, бо ми всі маємо власний досвід. Я дуже близько стикалася з людьми нетрадиційної медицини і скажу вам, що тримайтеся від них подалі, щоб потім погані наслідки трималися подалі від вас :)
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 02:28

Перегляд повідомленняКоліжанка (24.3.2009, 1:23) писав:

А щодо екстрасенсів, то вони були особливо популярні після розпаду Радянського Союзу, існує багато наукових робіт лікарів -психіатрів, які пишуть, що для більшості таких людей, характерний синдром Кандинського- Клерамбо ( психічний розлад, який супроводжується псевдогалюцинацями ( контакотом з іншими світами, забирання енергії від Всесвіту...) та іншими складовими, характерними для цього захворювання. Психічні розлади, то така тонка штука, бо граньміж паталогією і нормою дуже тонка. Тому перед тим як іти до екстрасенсів, може варто переконатися чи йому самому не потрібна допомога?

думаю під час цієї кризи їх теж чимало з"являтиметься, Кашпіровський (не наш з форуму, а оригінал) вже з"явився :bye: і знов в Росію хоче, людей від кризи лікувати, от пройдисвіт! :D
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 56 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 22 October 19 )