Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Молочниця та стоматит у дітей - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 25 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Молочниця та стоматит у дітей Оцінка: -----

Користувач поза мережею   gorg 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 September 2007 - 13:17

Привіт! Як Ви "воювали" із молочницею? :3_3_21:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 17 September 2007 - 13:26

Розповідаю наш невеличкий досвід. На тій дільниці на якій ми раніше обслуговувались не було лікаря, лише медсестра. Вона нам і поставила "діагноз". Звідки вона це взяла я не знаю, мабуть вирішила що кістки в роті, які просвічуються, і є молочниця. Сказала намотувати на палець бинт, мочити в розчин соди і обробляти рот дитині. Я навіть почала це робити, хоча це нереально залізти в рот маленькому. Але продивишись купу інформації в неті - зрозуміла що молочниці немає. На тому і все. А взагалі по відгуках знайомих, хто зіткався з цією проблемою, то тільки звичайна сода і допомагала.
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lynx 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 September 2007 - 00:44

В нас кілька разів з"являлась молочниця... Я капала краплинку натурального меду на постушку перед тим як дати дитині смоктати її. Робила всього кілька разів - допомагало.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 September 2007 - 07:00

Мед - сильний алерген, так що тут потрібно обережно теж.
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lynx 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 September 2007 - 09:48

Яблучко, я знала. Просто перший раз спробувала обережно. І крапала трошки. В мене дитина не схильна до алергії, тому нам було простіше.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 28 May 2008 - 05:30

Молочница полости рта, грибковый стоматит, кандидозный стоматит

Молочница полости рта, грибковый стоматит, кандидозный стоматит – синонимы одного и того же заболевания, которое часто встречается у детишек – грудничков. Как ясно из названия заболевание вызывается грибком (чаще рода Candida). К малышу этот злосчастный грибок может попасть разными путями: и во время родов через родовые пути матери, и через предметы ухода, посуду, соски, игрушки и т.п.

Как это выглядит: признаки молочницы полости рта

Вначале на языке, слизистой оболочке губ, щек, десен появляются участки покраснения, через 2-3 дня возникают множественные, белые, рыхлые высыпания. Впоследствии они увеличиваются, достигают размера с булавочную головку. Очаги покрыты белым налетом, который с трудом отделяется, обнажившиеся при этом эрозии кровоточат. Ребенок становится беспокойным, из-за боли во рту отказывается от еды, выражено слюнотечение. Характерна такая картина: малыш присасывается к груди или соске, но сделав несколько сосательных движений с плачем отпускает грудь.
При тяжелом течении стоматита может подниматься температура, ребенок становиться вялым, могут присоединиться симптомы нарушения пищеварения (чаще поносы). Данная ситуация естественно требует вмешательства спецпомощи.
Часто грибковый стоматит поражает детей, получавших антибиотики, или если они (дети) питались грудным молоком во время лечения антибиотиками матери. Этот процесс вполне объясним, т.к. наиболее распространенные антибиотики, убивая все бактерии на своем пути, совершенно не влияют на рост грибов, которые только и ждут чистенького, свободненького местечка. В таких случаях, как правило, помимо проблем в полости рта имеет место дисбактериоз кишечника, который проявляется различными вариантами нарушения стула, болями в животе, метеоризмом.

Лечение грибкового стоматита у детей-грудничков

В острую фазу заболевания и во время основного лечения имеет смысл все вымыть и прокипятить с содой, включая грудь, соски, бутылочки, игрушки, мужа... Грудь можно обрабатывать 2% раствором борной кислоты.
Слизистая рта у младенца очень нежная и легко ранимая. Рекомендуется, при появлении молочницы, смачивать слизистую рта 2 % раствором питьевой соды (на 1 стакан кипяченой воды комнатной температуры 1 чайная ложка соды). Нажимаете большим пальцем на подбородок ребенка, для того чтобы он открыл рот, и всю ротовую полость обрабатываете тампоном, смоченным в содовым растворе. Повторять эту процедуру, через каждые 2-3 часа. Иногда, участки молочницы обрабатывают порошком нистатина и раствором буры в глицерине. Пимофуцином, раствором амфоморонала, если ничего под руками нет, то крепким сахарным сиропом.
При сопутствующем дисбактериозе кишечника врач назначает различные пробиотики, т.е. препараты, содержащие бифи- и лакто бактерии. Уместно, наверное, указать, что в грудном молоке содержится много факторов способствующих поддержке нормальной микрофлоры кишечника ребенка.
В случаях тяжелого стоматита, назначается комплексное лечение, включающее специальные противогрибковые препараты.

При подозрении на стоматит, не нужно забывать, что питание грудничков преимущественно молочное и белый налет для них совершенно естественен. Одним словом налет налету рознь... По этому, прежде чем переживать и начинать лечение, предпочтительнее проконсультироваться с врачом.
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ромашк@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2008 - 08:34

вибачте,дівчата,але від меду грибок ще дужче розмножується.він любить солодке середовище... а сода нам ніяким боком не допомагала. вилікували молочницю так: змішала 1 ампулу вітаміну
В12 і 1 таблетку Ністатіну. протирала ротик масі перед кожним годуванням. через 2 дні болячка зникла.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2008 - 10:21

Ми майже теж вилікували цю заразу. Нам лікарка приписала спочатку синькою мастити ротика маленькому, а потім 1/2 таблетки ністатіну на 100 мл води розчинити й по 1ч. ложці 2 рази на день пити. Можна сказати що молочниці у нас майже немає.
Розчин соди нам теж не допомагав, тільки маленький мучився, у нього від цього розчину відразу ж рвота. Тож мучити його я не хочу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   luluka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 June 2008 - 10:29

я мастила зеленкою соски допомогло
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 September 2008 - 11:28

От і я бачу що сода нам не допомагає. Протремо зникає, а через кілька годувань знову. Прочитала статтю із перелічених симптомів лише білий нальт на язичку і тепер вже трішки на губці. Щойно знову помила содою, бо не можу дивитися на це. Побачимо як буде далі. Дівчата хто має хорошого педіатра скиньте контактний телефон в приват, бо в нас на дільниці навіть лікара немає, звільнився а медсестричка у відпустці за 1,5 місяці 1 раз в нас була.
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamusjaIrynka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 September 2008 - 12:22

Перегляд повідомленняМасянічка (10.9.2008, 12:28) писав:

От і я бачу що сода нам не допомагає. Протремо зникає, а через кілька годувань знову. Прочитала статтю із перелічених симптомів лише білий нальт на язичку і тепер вже трішки на губці. Щойно знову помила содою, бо не можу дивитися на це. Побачимо як буде далі. Дівчата хто має хорошого педіатра скиньте контактний телефон в приват, бо в нас на дільниці навіть лікара немає, звільнився а медсестричка у відпустці за 1,5 місяці 1 раз в нас була.

Масянічка, як так зрозуміла, що Ви теж на Майорівці мешкаєте, а отже в ту саму поліклініку ходите. В нас також не було педіатра, коли Софійка народилася і нам порадили стати на облік до Яцків Аріадни Любомирівни. Ми задоволені. Є ще один там добрий педіатр, але я не знаю прізвища. А ще, коли нам щось нагло треба, то ми звертаємся на підстанцію швидкої - там є дуже добрий і чуйний дитячий педіатр - Наталя Георгіївна (прізвище вилетіло з голови). Якщо потрібно, можу дізнатися!
Гарненька Ваша малюська, нехай росте здоровою, щоб рідше до педіатрів звертатися.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 September 2008 - 15:05

mamusjaIrynka,, дякую дуже. До цієї Яцків можна підійти і за добре дякую вона нас візьме, чи то якийсь поділ по вулицях?
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamusjaIrynka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 September 2008 - 19:52

Перегляд повідомленняМасянічка (10.9.2008, 16:05) писав:

mamusjaIrynka,, дякую дуже. До цієї Яцків можна підійти і за добре дякую вона нас візьме, чи то якийсь поділ по вулицях?

Масянічка, Ви підійдіть до неї і поясніть ситуацію, що на Вашій дільниці зараз немає педіатра. Ми так і зробили і вона нас взяла, хоч і обслуговує інший район. Ну а що ж робити, якщо лікарів-педіатрів не вистачає?
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2008 - 22:08

Ура,молочницю ми перемогли. :girl_angel: Дякую усім за поради. Допомогла зеленка на соски, содовий розчин і кілька раз мазали ротик Кандідом.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 November 2008 - 12:39

Дівчата, а моїй маленькій (3 місяці) поставили діагноз "молочниця" шкірних покровів, почервоніння на шиї. Може в когось таке було? підскажіть як боролися?
Зараз мажемо клотримазолом, здається ще червоніше стало :(
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2008 - 13:17

Привіт! ніхто не відповів, мабуть не стикалися з такою проблемою....Хочу повідомити, що Клотримазол допоміг! Так що дівчата, якщо буде така проблема - не лякайтеся. Все пройшло за три дні. Контрольний огляд у дерматолога в четвер, побачимо, що скаже лікар.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2008 - 17:54

так смішно написано :)

Цитата

В острую фазу заболевания и во время основного лечения имеет смысл все вымыть и прокипятить с содой, включая грудь, соски, бутылочки, игрушки, мужа...

а якщо серйозно, то у нас почався період лазання по кухні, туалетом, одним словом де тільки можна. я помітила маленьку язвочку на деснах. як лікувати? сода? просто протирати розчином? чи можна ще якось? і як часто?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2008 - 18:23

Я вже рекомендовала в темі "Вагітність і молочниця" йодинол, порекомендую і тут. Кажуть, допомагає від стоматиту класно (власного досвіду боротьби з цією хворобою поки що, ттт, не маємо). От тільки там я наводила довжелезний рецепт як можна приготувати самим, а зараз скажу, що недавно бачила цей препарат готовий в аптеці - "Йод Синій" називається, продається в таких баночках коричневих пластикових - грам по 100-150.
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2008 - 19:08

у мене йогогліцин є. а дітям мона?
звісно я потім сама займуся поуками. у мене сьогодні такий поганий нет, що ледве малечу відкриває :(
я ще подумала, а може бути просто царапина? він ж у мене гризе все навколо?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2008 - 19:21

Не знаю що таке йодогліцин (і гугл теж не знає..) Чи може я не правильно назву зрозуміла. А про йодинол знайшла в неті дещо - може і у вас в аптеках роблять... чи там для всього рецепт потрібний?
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 25 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 June 19 )

• З днем народження
    IGORA 
    - Вік: 36