Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Потрібна порада - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 60 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Потрібна порада Оцінка: **--- 1 Голосів

Користувач поза мережею   LiG 

• Життя барвисті сторінки
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 September 2011 - 11:10

Добре, що все з*ясувалося.
А на майбутнє візьми собі за правило більше ніколи не читати її переписку, смс-ки, щоденники і т.д. Тобі ж спокійніше буде. А якщо ти себе будеш поводити правильно, то вона тобі все розкаже.

Повідомлення відредаговано LiG: 29 September 2011 - 11:14

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anchik15 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 October 2011 - 20:52

Знімаю кімнату з однією дівчиною в гуртожитку. Я завжди прибираю, бо вона не хоче, Мені вже це набридло. Мені не зручно , що до нас приходять у гості і у нас неприбрано. Я їй вже багато разів казала про прибирання по черзі. Вона мене слухати нехоче. Ситуація така, що знімати кімнату я сама не можу, а більш немає з ким. Порадьте як мені її заставити прибирати...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MarinaNMM 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 October 2011 - 21:16

Anchik15, найкращим рішенням було б - знайти нову співмешканку! У мене така сестра - горбатого могила справить. Можете блефанути, що виженете її, але цього на довго не хватить. Ви ж знаєте цю людину, доведеться придумувати всякі хитрощі, щоб вона прибрала, якісь ультиматуми ставить... Я вас розумію )
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Русінька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 October 2011 - 22:34

Щось не думаю,що у цьому випадку можна її заставити, її ж так влаштовує – жити у свинюшнику. Є такий тип людей – вони просто цього не замічають… Якщо би можна було поміняти співмешканку, це б вирішило проблему… А так, не знаю…. Може є якась людина, думкою якої вона дорожить… Може якщо б її хлопець зайшов в гості, а тут грязно, тоді їй стало б стидно…
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мозаїка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 October 2011 - 06:47

Anchik15, у нас вже є одна тема, де ми запитуєм поради:
https://www.malecha.o...showtopic=25529
My Signature
ЗображенняЗображення
[spoiler]

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TaniaFM 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 October 2011 - 08:26

проживши 4 роки гуртожитку можу порадити підселитися до когось іншого, бо її ніхто вже не змінить, такий тип людей, просто слід змінити співмешканку
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anchik15 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 04 October 2011 - 14:48

Дякую всім)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юльк@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 October 2011 - 15:06

Та я вже висновки зробила... Не пхаю носа, бо можуть боляче вдарити по-ньому) В мене на днях було день народження, так мені чоловікова донька таке привітання прислала, що я аж просльозилась.... Так приємно і мило, а головне своїми словами, а не скачаними з нету віршами)))) Видно заслужила))))))))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   unikalka911 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 October 2011 - 16:03

Юлечко, я розумію, вас в цій історії заділо те, що ви до їїз відкритим серцем,а вона поливає вас брудом позаочі. Не звертайте уваги на те дівчисько і все, вона ще юна і нерозумна, а щодо стосунків з хлопцями - це завдання рідної матері, а не ваше, а там мама, як я зрозуміла, сама взірець розпусти. Тому немає чому і дивуватись, а ви молодчинка, що старались порозумітись, а зараз подумайте чи варто було потокати її примхам, вона ж вас ВИКОРИСТОВУЄ!
My Signature
Зображення[/url]
ми самі обираємо ким бути - похмуририм невдахою чи енергійним оптимістом ;-)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   FANTASY 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 October 2011 - 16:14

unikalka911, ну вы странная...люди нашли общий язык,сама автор радостно об этом пишет.А что советуете вы?Поднять опять бучу?Звчем?Люди пришли к миру и пониманию!

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2011 - 14:17

unikalka911, Чи можу я їй не потакати? Напевно ні, точніше не завжди. Поясню, вона донька мого чоловіка, він її любить, вона любить мою дитину і моя мала теж її любить,в свою чергу я люблю чоловіка, малу і її я люблю, може на так як мама дитину, але за неї я стою горою. Мені легше поступитись раді неї, ніж мати бучу вдома з чоловіком.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2011 - 19:45

Юльк@, ви все робите правильно. Донька чоловіка і чоловік також це обов"язково оцінять. Ви дуже мудро поступаєте.
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2011 - 22:54

Нічлава, Дякую за підтримку!
Я тільки тут можу відкрито все говорити, тут не залежне оцінювання ситуації і дуже-дуже багато думок та порад.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   interval 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 October 2011 - 11:07

потрібна порада, бо я сама запуталась...
Мій свекор ображає внуків. Вони йому всюди заважають, що б він не робив, ніби тільки й чекає, щоб образити одного з моїх хлопчиків. :girl_cray: Не там бавляться, не так бавляться, не те беруть, не те їдять, не туди ідуть, не так одягнені, ТАКЕ говорять....
Вчора прибирав коло хати. Він взагалі лінивий, то коли щось робить, всі мають ним захоплюватись. А малий ( майже 5 років) підійшов, і почав розглядати рослини, що дід щойно пересадив. Той старий як розкричиться! і матюками до малого, і агресивно так... Я то чула, і сказала, "дайте спокій малому!" , а він мене послав і накричав ще, що я на малого не сварюся, а малий робить, що хоче...
В будинку свекрів прямо якийсь культ ТАТА.( для мене свекра). Свекруха йому всяко догоджає, а він її і обзиває, і з болотом мішає. Діти його ( а це мій чоловік і ще один брат) слова поперек батькові не скажуть. Вони взагалі з батьком говорять лише тоді, як він починає перший до них.
Я свекра не розумію, а останнім часом і не сприймаю. Ну як можна говорити нормально до дорослої людини, яка може вдарити малу дитину і не лише по-попі, а й де-попаде? :smile: І не просто вдарити, а так зарядити , щоб аж взвився! :girl_cray:
А діти- є діти. Вони ж і шкоду роблять, і бавляться і в запалі гри не помічають нічого навколо. Я вже малим казала, щоб з дідом не сварились, якщо він щось їм каже, щоб малі вибачались і йшли кудись подалі від того діда... А недавно малий сказанув "ми діда слухаємо, і я не розумію, чого він кричить.Він завжди кричить, навіть якщо ми нічого поганого не зробили".
Щодо чоловіка- то окрема історія. Він дуже спокійний. На роботі цілими днями. І свекор при ньому фільтрує базар. Малих не матюкає, мене не ображає. От і виходить, що я розповідаю синові, який поганий в нього тато. А сам чоловік бачить інакше, що тато спокійний і більш-менш врівноважений. А я тут наговорюю.
Цього року старший синок пішов до школи.Тепер ми "прив'язані" до місця. Піти на квартиру не можемо, кажучи відверто, не заробляємо стільки грошей, щоб оплатити квартиру.
Мене цікавить питання: як присмирити свекра, щоб він не ображав дітей? Ні фізично, ні морально! Як знайти підхід до чоловіка, щоб він мене зрозумів і підтримав?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Niki 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 October 2011 - 11:16

interval я просто в шоці. Я людина імпульсивна, то ж може то що я пишу тут зарізке і цього робити не треба, але я все таки скажу. По-перше у вас що чоловік - сліпий? Чи він вам не вірить що ви говорите? Це раз, по-друге. Я б чоловікові не тільки сказала, але й і пригрозила, буде таке відношення діда до онуків - забороню йому спілкуватися з ними, а ще раз обматюкає чи не дай Боже підніме руку на дитину - викличу міліцію. Може то за різко, але я іншого виходу гне бачу. Хтось з дівчат спокійніший може дасть більш мирну пораду
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romashka.01 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 October 2011 - 11:49

Насамперед Ви повинні поговорити зі своїм чоловіком і нехай він знає правду,бо замовчування з Вашого боку дає "право" свекру так себе вести.І ще,якщо Ви не можете самі розказати,то нехай діти це зроблять-їм він повинен повірити,і щоб вони не просто розповідали,а хай пожаліються-їм же не подобається таке ставлення діда.А якщо й після цього Ваш благовірний не прийме міри,то я повністю підтримую Niki,потрібно звертатись до більш радикальний способів-Ви ж мусите захистити своїх дітей від тирана.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Drimka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 October 2011 - 12:16

потрібна порада, бо я сама запуталась...

Звичайно, просто написати і дуже важко залишитися людиною в такій ситуації. Але ви прийшли в чужий будинок, в чужу сімю, яка до вас жила за своїми правилами, принципами. І те, що вважалося нормою останніх ....надцять років, не зміниться з вашою появою. Сприймайте усе як є, не намагайтеся змінити (як, наприклад, ви не можете змінити погану погоду). І тим більше не заставляйте чоловіка робити вибір між вами і батьком. Це його батько, який його виростив (напевне, не такою поганою людиною, раз ви його обрали), дав освіту, виховання.
Обмежте спілкування дітей з дідусем, обмежте своє спілкування і не переконйте чоловіка в тому, що його батько поганий. Не створюйте внутрішній дискомфорт у чоловіка, інакше будете мати не лише поганого свекра, а й поганого чоловіка.
І звичайно робіть усе, щоб пошвидше мати окрему територію (нехай і орендовану).
А в свекра думаю просто такий вік.... коли все дратує.. ((((
My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   stellina 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 October 2011 - 12:38

Те що ви невістка в чужому домі не дає нікому права бити ваших дітей.Теперішні дітки і так дуже хворобливі.У мене дуже гарні стосунки з свекрами тому дуже важко щось радити.Обмежти спілкування теж мабуть не вихід-діти ж напевно все одно тянуться до діда.Ви забороніть категорично свекру бити діток і чоловіку скажіть так як є....ДОлампочки їх сімейний уклад.ви теж член сімї.теж маєте право голосу...Сестра чоловіка колись любила дати ляпаса моїй доні-теж ніхто не вірив.А я не хотіла скандалу-тепер жалію...треба було віддати
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   interval 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 October 2011 - 12:48

Перегляд повідомленняNiki (12.10.2011, 12:16) писав:

interval - викличу міліцію.

я вже думала про міліцію.
але не все так просто в тій хаті. Мене ніхто, НІХТО не підтримує. Бабця чоловіка( це мама мого свекра) каже "не роби біди, до тебе тут було спокійно"
Ну викличу я участкового. Він прийде, але ж і піде! І знову я залишуся сама з дітьми, і зі ще більш агресивним і злим свекром.
свекруха каже, "дєд сьогодні дуже агресивний, нехай краще діти сидять на горі"( це на другому поверсі).Але ж діти- теж мешканці цього дому. Вони можуть ходити, де їм заманеться.Чи з самого малечку робити дітям комплекси, що вони незахищені і їх можна ображати?
Моя мама каже "Господь терпів, і нам велів. Терпи! А чого діти дєда не слухають..." :smile:
А чоловік... Так, я розумію,що він не приділяє достатньої уваги цьому питанню. Я вже навіть готова піти з дітьми. якщо йому настільки байдуже... От тільки не маю куди йти. :cray:
Всі в тій хаті навчились терпіти того агресора, а я не хочу вчитись. І не можу закрити очі, коли він дітей ображає. Говорила з чоловіком, і вже не раз, але мабуть не правильно підбираю слова. Він мене не підтримує.Правда ультиматумів не виставляла...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 October 2011 - 12:49

Я б теж не розуміла і не сприймала коли б били і матюкали моїх дітей. Частково згідна з Drimka,. Це їх сім"я, вони так привикли жити, так їх влаштовує. Змінити тут щось складно живучи разом.
Але не вірю, що чоловік не помічає такого ставлення тата до онуків. За 5 чи 6 років обов"язково воно десь мало вилізти.
Якщо вже чоловік привів в дім батьків дружину, то він має зробити так, щоб принаймі діти та дружина відчували себе в безпеці. Щоб мама кожного разу не переживала, що дід лупне малого куди попало і трамує дитину.
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 60 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина