Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Догодовування сумішшю у перші дні життя малюка - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Догодовування сумішшю у перші дні життя малюка умови, досвід, переваги, недоліки Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 27 October 2008 - 23:54

Перегляд повідомленняNadin (27.10.2008, 22:32) писав:

Племінниця жити не могла без грудей, бувало й таке що вона й пусті груди просто лежала і ссала. Я вже не говорю наскільки вона не любила тих сумішей їх щоб впхати в неї, витрачалося купа часу і сил, тому сестра робила все щоб нагодувати дитину грудьми. А як у випадках коли молоко просто пропадає? Я не хочу сперечатись, крім того я в цій справі і не дуже компетентна ще навіть не маю власного досвіду і не уявляю що це таке коли дитину пракладають до твоїх грудей, я просто навела приклад який бачила на свої очі і брала участь у догляді племінниці.

Те що груди пусті-то дуже субєктивне враження. Мені теж часом здавалось що груди пусті АЛЕ ДИТИНА ЩОСЬ КОВТАЛА.
В пологовому дітей не потрібно догодовувати, якщо мама і маля постійно разом, повірте моєму досвіду та успішному ГВ на протязі 3,5 р.

My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 4

Відправлено 28 October 2008 - 00:09

на жаль, ми не можемо ретельно обговорити ситуацію третьої особи. оскільки не знаємо ні ставлення цієї особи, ні причин, які вказували на нестачу молока, та ще багато чого.

але коли здається, що не вистачає молока чи молозива варто використовувати тест мокрих пеленок. якщо дитина використовує пеіну кількість пелюшок - значить все в нормі.я завтра пошукаю скільки повинно бути випорожнень у перші дні життя дитинки. у мене була спеціальна схема.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 28 October 2008 - 08:20

Я не бачу в цьому нічого поганого :blink: Старшу не догодовувала, бо в палаті була жінка в якої було багато молока і перші декільа днів вона , щоб не сціджуватись догодовувала мою Настьону... Лізку трішки догодовувала, але своєю сумішшю і сама її готувала( нажаль з ГВ нічого не вийшло тому ця практика стала в пригоді). Кума догодовувала двійню, і що їм вже більше року а вона ще корме і не скажу що від цього в неї молока менше. Хоча і дома догодовувала :rofl:

My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2008 - 09:43

Я не маю на увазі догодовування взагалі, коли мама з різних причин не змогла налагодити ГВ, я про те що мама сама собі вставляє палки в колеса і заважає успішному становленню ГВ ще в пологовому, коли ПРИРОДОЮ ТАК ЗАДУМАНО ЩО МОЛОЗИВА ПОВИННО ВИСТАЧАТИ ДО ПРИХОДУ МОЛОКА, навіть якщо воно приходить на 5-6 добу. А не приходить молоко взагалі у одиниць. А догодовує новонароджених діток кожна друга мама.
Моя мала в пологовому три доби висіла на циці і постійно плакала.Я молода несвідома мама, попросила догодувати її, АЛЕ ДИТИНА ВИЯВИЛАСЬ МУДРІШОЮ-всю ту каку ніяк не могли запхати в її ротик. А коли майже на 4 добу прийшло молоко-дитину наче поміняв-пососе-і спить. А хтозна скільки молока би було якщо би дитина не висіла на циці весь той час.
Читала на інших форумах що деякі мами доплачували сестричкам щоб їхніх дітей не догодовували.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krizia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2008 - 09:48

А мені малого навіть ніхто не пропонував в пологовому догодовувати,хоча кричав і плакав він там дві ночі :rofl: ,а навпаки рекомендували частіше прикладувати до грудей і тільки так він заспокоювався,так і досі висимо на циці майже весь час.... :blink:

My Signature
Головне це СІМ'Я. . . Адже кар'єра не чекає вдома, слава не втре сльози, і свобода не обійме вночі...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2008 - 09:58

У мене таке висіння було десь до місяця, потім могла робити вільніші рухи по хаті. Але з тим висінням я не помічала ніяких лактаційних криз-молочка скільки треба було, стільки і прибувало. І ще при тому висінні мала старшу доню-погодувати, побавитись, їсти зварити, собаку три рази в день вигуляти, нагодувати хвору бабцю (два поверхи нижче)-і нікого коло мене не було до вечора, поки не приходили з роботи мої батьки, а чоловік приїжджав тільки на вихідні. Це я до того що ми жінки сильні, і чого тільки не зробимо заради дітей, тимбільше що всякі труднощі рано чи пізно закінчуються (хоч і починаються нові)

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2008 - 10:08

от я прикладала до грудей постійно,бо дитинка була біля мене. Але мала так смоктала,що соски були в тріщинах і коли це побачив мій гінеколог,то сказав давати менше груди, бо як прийде молоко, то я не зможу від болі годувати. Так і сталося з однією груддю. Коли прийшло молоко,то однією я кормила добре,а коли мала кормити іншою(тією болючою),то перед тим зуби стискала,так боліло. В когось була подібна ситуація? може я шось неправильно робила?

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2008 - 10:25

Я думаю що тріщини виникли бо малеча неправильно прикладалась до тої груді. А лікар мав порадити скоріше силіконову накладку на груди ніж зменшити кількість прикладань.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2008 - 12:03

Перегляд повідомленняМанунА (28.10.2008, 10:25) писав:

Я думаю що тріщини виникли бо малеча неправильно прикладалась до тої груді. А лікар мав порадити скоріше силіконову накладку на груди ніж зменшити кількість прикладань.

В мене перші дні малий грудей не залишав: ні вдень, ні вночі. Наробив тріщин аж до крові (скоріш за все, саме тому, що не вміла правильно прикласти). Так мені власне порадили одягати силіконову накладку. Супер!!! Правда, є й великий мінус - через декілька днів смоктання через насадку малий зовсім відмовлявся брати груди без неї. А ще, як на мене, то насадка не сприяє правильному прикладанню до грудей. Це практично те ж саме, що бутилочка.

My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2008 - 12:17

на рах. силіконових прокладок- я про них тоді незнала

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2008 - 12:23

Перегляд повідомленняMasik (28.10.2008, 13:03) писав:

В мене перші дні малий грудей не залишав: ні вдень, ні вночі. Наробив тріщин аж до крові (скоріш за все, саме тому, що не вміла правильно прикласти). Так мені власне порадили одягати силіконову накладку. Супер!!! Правда, є й великий мінус - через декілька днів смоктання через насадку малий зовсім відмовлявся брати груди без неї. А ще, як на мене, то насадка не сприяє правильному прикладанню до грудей. Це практично те ж саме, що бутилочка.

Погоджуюсь, що вихід не з найкращих, але краще так ніж ніяк :unknown:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2008 - 12:33

"тест на мокрі пеленки":
Намоченные пеленки покажут нам достаточно ли ребенок получает грудного молока, хорошо ли работают почки, мочевыделительная система. Обратите внимание на то, что в течение дня моча младенца должна быть прозрачной и бесцветной, только по утрам она может быть слегка концентрированной, иметь желтоватый оттенок.

Возраст малыша Количество мочеиспусканий
1-3 день в сутки 2-5 мочеиспусканий
3-6 день в сутки 4-8 мочеиспусканий
6-14 день в сутки 12 мочеиспусканий и больше.
Мальчики в среднем писают каждые 10-20 минут.
Девочки - каждые 20-30 минут.

После 14 дня и до 6-ти месяцев Результат теста
12 и более мокрых пеленок за сутки Лактация в норме! Малыш нормально прибавляет в весе.
8-10 мокрых пеленок за сутки Обратите внимание на организацию грудного вскармливания, вы что-то не учли и лактация снижена.
6 мокрых пеленок за сутки Ребенку не хватает грудного молока! Возможно обезвоживание.

Для того, что провести этот тест, необходимо:

На сутки отказаться от одноразовых подгузников. Например, в 8:00 утра понедельника мы сняли с детки памперс, и только в 8:00 утра вторника – снова одели.
Важно, чтобы в эти сутки ребенок получал только грудное молоко, без дополнительного питья (вода, чай от коликов, фенхель, плантекс), все это должно быть исключено, чтобы результат был точным. Мы помним, что ребенок на полном грудном вскармливании не нуждается в допаивании другими жидкостями до введения прикорма (6 месяцев).

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2008 - 12:48

:unknown: Думаю цей тест є дуже потрібним і дозволить матусям які сумніваються чи вистачає діткам молочка продовжувати ГВ без догодовування. :smile:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2008 - 12:49

Вообще по статистике действительно проблемная грудь, с которой невозможно наладить ГВ бывает не более,чем у 3% женщин, а у нас проблемы с ГВ у каждой второй. Как по мне все это из-за того,что женщины сами не ищут информации о правильном ГВ и конечно потому, что в некоторых роддомах этому отводят очень мало внимания.
Я будучи беременной первый раз только и делала,что читала всякие статьи о беременности, родах, ГВ и т.д. У меня и мысли не было, что я могу не наладить естественное вскармливание+в роддоме к этому вопросу относятся очень правильно, много раз и врач и медсестры проверяют правильно ли даешь грудь, все ли в порядке с грудью и т.д.
Подруга родила 1,5 месяца назад, ребенок был немного недоношен и слабо брал грудь+она не знала что вообще с ним делать, до родов вообще не интересовалась этими вопросами, в роддоме никто ничего не подсказал. В результате докармливала и сцеженным с бутылки и смесью и вообще закрепляла стул молоком с рисовым отваром. Все мои наставления были проигнорированны со словами "он слабенький,надо сначала выкормить,чтоб стал посильнее, а потом воспитывать и давать только грудь"...естественно теперь и речи нет о нормальном ГВ.
Правильно писали выше - мы сами создаем себе проблемы, а потом не знаем как их решить.
И еще я категорически против докармливания чужим молоком, уж лучше смесь...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2008 - 13:07

В мене на пологах попалися ну дуже розуміючий персонал, бо відразу після того як доця народилася, чоловік ЗАБИВ ТРИВОГУ, дайте дитині щось поїсти, причому ця думка в нього була настільки нав"язливою! :good: :good: :crazy:
Але акушерка заспокоїла його, приклала малу до грудей, вона собі там щось посмоктувала солоденько. :cray:
А от чоловік не може дотепер пережити того, як то його доня три дня голодувала, доки не прибуло молоко. :unknown: Ох ці чоловіки! :smile:

My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 28 October 2008 - 13:19

ми з моєю донечкою теж проти догодовування сумішю. дитина і материнське молоко ідеально сумісні як ключик із замком. ваше молоко найкраща їжа для малечі і ідеально підходить саме для неї.
у мене була досить складна ситуація, після пологів нас з донечкою розлучили (її перевели в дитячу лікарню) і я просто не мала змоги її годувати. через доби ми вже знову були разом. звісно в лікарні дитину годували сумішшю, але не з пляшечки, а зі стаканчика чи ложечки. тому ми досить швидко налагодили годування.
а на грудях повисіти софійка і зараз не проти :unknown:
до речі, у мене теж часто є відчуття порожнечі в грудях, і молоко ніколи не підтікало. я думаю, що то не показник, бо моє дитя набирало ваги 1.5 -2 кг в місяць

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 4

Відправлено 01 November 2008 - 16:21

обіцяна схема кількості випорожнень у новонароджених (рекомендована американською асоціацією педіатрів)
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 May 2009 - 10:35

Мені також медсесетри пропонували догодувати, хоча педіатр, вона ж завідувач відділу новонароджених категорично проти, я відмовилась. Але мого молозива малому невистачало, бо дитинка крупна. І малий втратив 450 грам. Вже вдома довелось догодувати, перший раз 2 дні тому((((

My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   viltis 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 May 2009 - 11:56

Вероніко, втраита ваги є нормальною....Мені в пологовому сказали, що дитина може втратити до 10 % ваги. Мій Ярчик родився 3700, з пологового виписали з вагою 3500 ( і то він вже просто в останній десь набрав 50 грам)....Не докормлявала ніколи ...зараз вже 6 000 кг важить:)

Так що кидайтеся того догодовування.

А тест на мокрі пеленки -то просто супер:)))) раз зробив івсі занепокоювання як рукою зняло:)

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся0703 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 01 May 2009 - 12:18

Я також проти догодовування в перші дні життя немовляти. Я багато читала і нещодавно говорила зі знайомою лікаркою яка підтвердила мою думку.В перші дні життя дитинці вистачає тих пару крапель молозива які є в мами, а те що дітки кричать це не від того що вони голодні, а тому що в них ще відбуваєця викид адреналіну після пологів, або ще може бути що вони ще на підсвідомому рівні прочищають докінці свої легені і налагоджують правільне дихання.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Бурулька світлина

Бурулька  Дівчата, хелп, терміново треба лактолога.

26 Aug 2020 21:00

Lilut світлина
Sveta2010 світлина

Sveta2010  Дівчатка, можливо хтось має контакт або знає як/де знайти Петрук Вікторію Анатоліївна ( вела гурток "Мудрагелики" ) ?

17 Aug 2020 10:32

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51