Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Найкращіа клініка та лікарі-репродуктологи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Найкращіа клініка та лікарі-репродуктологи Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Meri8989 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 01 August 2021 - 16:32

Усім привіт! Звертаюся до всіх, дівчата, за великою порадою!! Будь ласка, допоможіть знайти хорошого, надійного репродкутолога та клініку ЕКО в Києві!!! Я вже майже зневірилася в тому, що є нормальні лікарі. Наш з чоловіком досвід планування діток: 4 роки плануванню, перша вагітність (одразу на 2-й від початку цикл планування) - позаматкова, лапароскопічна операція правої труби, видалення плідного яйця, трубу зберегли. Потім численні походи по лікарях. Моя ситуація дуже не проста: усе життя маю проблеми з циклом. Якщо раптом на форумі є дівчата з подібною проблемою, відгукніться, адже серед моїх зайомих таке майже не зустрінеш: якщо я не питиму жодні втаміни чи гормони, у мене по 4 місяці може не бути місячних. Так у мене все життя, обстеження не показало жодних проблем з кістами. патологій статевих органів чи якихось утворень ніде немає. Всі необхідні аналізи на інфекції теж в нормі. У мене таке у мами, постановили генетичний фактор. Коли приймаю вітамін Е, фолієву кислоту, або щось гомеопатичне - цикл краще - місяць є, місяць нема. Приймала дуфастон, лютеїну, утрожестан з гормональних - цикл ідеальний, як у здорових жінок - 28-30 днів. Тільки перестаю приймати - знов все по-старому, цикл стає довшим. Я здавала аналізи на гормони, знайшли дисбаланс у другій фазі циклу, але біда в тому, що допомогти з уим дисбалансом мій попередній гінеколог не зміг. Фолікулометрія та УЗД - контроль показав, що для мене овуляція, на жаль, - рідкісний гість. Коли немає овуляції, домінуючий фолікул продовжує рости і перетворюється в моєму яєчнику на так звану кісту лютеїнової фази, або гормональну кісту, як казала моя лікарка. З часом, після місячних, вона розсмоктується, це тимчасові кісти, вони залежать від фази циклу і їх не оперують, вони зникають самі. По суті, як я розумію, це перерослі фолікули, які так і не луснули і не подарували овуляцію. За свідченням лікаря, усе це - результат сильного гормонального дисбалансу в організмі. Однак, навіть з овуляцією, яка час від часу все ж у мене спостерігалася під час УЗД, при наявності активного статевого життя з чоловіком вагітність так і не наступала. Проблема ще також у тому, що прийом гормональних не гарантував мені появу овуляції, бувало коли як. АЛЕ! Від гормональних препаратів я була просто звіром. Вони дуже сильно впливали на мою психіку. Спочатку я думала, що то просто мої нерви і відчай від невдалих спроб завагітніти, але це не так. Варто мені було припинити приймати гормональні (особливо ж дуфастон та лютеїну разом з дивігелем в одному з циклів) - як я одразу стала спокійніша, щасливіша, у мене наче з очей спала пелена. Я більше не можу приймати гормони, зрозуміла, що я з ними лише стаю психом, а бажаної вагітності так і немає. Зараз ми вирілиши, що з таким набором проблем найкращий вихід для нас - це ЕКО. Почали шукати клініки, ми самі кияни. В одну я вже встигла сходити на 1 консультацію, це клініка Дахно. Зустріла там пафосний персонал з їх дивними анкетами, які читають лікарі, щоб не говорити з пацієнтом довго. Після прийому у лікарки склалося враження цілковитого конвеєру і незацікавленістю ані пацієнтом, ані результатом. Мовляв, гроші тільки неси. На момент, коли я була у лікарки, у мене була ще одна проблема - пішла мазня посеред циклу. Лікарка сказала, що то, скоріш за все, від передозування утрожестана, при тому заявляла мені, що звичайним оглядом на кріслі вона не займається. І сказала, аби для еко я принесла усі старі аналізи від старих лікарів. а нові можна і не робити. Добре, що я не заспокоїлася щодо мазні (бо навчена гірким досвідом позаматкової вагітності). Пішла до ще одного лікаря просто з питання мазні на крісло, та подивилася і знайшла вірусний герпес на шийці матки (раніше ніколи не було), довелося лікуватися, зараз слава Богу все добре. Та що найбільш вразило у цій довгій історії - лікарка з клініки Дахно запевнила, що мазків та аналізів, зроблених навіть півтора роки назад, на її думку, достатньо для ЕКО!! Якби я її послухала і пішла з цим вірусним герпесом на ЕКО???Хіба такий лікар від самого початку заслуговує на повну довіру???? Для мене саме ця історія показала всю суть численних відгуків, які я читала про різні ЕКО-центри на форумах - конвеєр. Дуже багато хто пише, що попит на ЕКО і численні проблеми пар з зачаттям зробили декому вдалий бізнес, де ніхто не зацікавлений ані в результаті, ані в твоїх особистих переживаннях. Саме тому я дуже вдячна тим, хто набрався терпіння і прочитав до кінця мою довгу історію, тим, хто порадить дійсно хорошого лікаря-репродуктолога, бажано фахівця з ЕКО, адже ми з чоловіком не хочемо проводити інсемінацію, я не бажаю іти на продувку труб чи ще інші тортури, які я не переживу просто і які теж не гарантують вагітність прям одразу чи взагалі. Я дуже емоційна людина від природу, свою внутрішню суть не зміниш. Саме тому ми зорієнтувалися збирати гроші саме на ЕКО, аби не витрачати ані гроші, ані нерви, ані роки на інші екзекуції. Так хотілося б знайти лікаря - гарного фахівця і просто людину, яка завжди тебе підтримає, відповість на всі питання і буде спокійно реагувати на всі твої страхи болісних процедур. Яка не буде тобі від одного маленького "ай" роздратовано кричати" Що ви тут айкаєте, а як народжувати? Терпіть" Я вірю, що у нас в Україні є такі лікарі - справжні фахівці. Ті, хто їх знаходять, є щасливими людьми. Будь ласка. розкажіть, де вони?? Дякую.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Kylbaba 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 1

Відправлено 02 August 2021 - 08:06

Перегляд повідомленняMeri8989 (01 August 2021 - 16:32) писав:

Усім привіт! Звертаюся до всіх, дівчата, за великою порадою!! Будь ласка, допоможіть знайти хорошого, надійного репродкутолога та клініку ЕКО в Києві!!! Я вже майже зневірилася в тому, що є нормальні лікарі. Наш з чоловіком досвід планування діток: 4 роки плануванню, перша вагітність (одразу на 2-й від початку цикл планування) - позаматкова, лапароскопічна операція правої труби, видалення плідного яйця, трубу зберегли. Потім численні походи по лікарях. Моя ситуація дуже не проста: усе життя маю проблеми з циклом. Якщо раптом на форумі є дівчата з подібною проблемою, відгукніться, адже серед моїх зайомих таке майже не зустрінеш: якщо я не питиму жодні втаміни чи гормони, у мене по 4 місяці може не бути місячних. Так у мене все життя, обстеження не показало жодних проблем з кістами. патологій статевих органів чи якихось утворень ніде немає. Всі необхідні аналізи на інфекції теж в нормі. У мене таке у мами, постановили генетичний фактор. Коли приймаю вітамін Е, фолієву кислоту, або щось гомеопатичне - цикл краще - місяць є, місяць нема. Приймала дуфастон, лютеїну, утрожестан з гормональних - цикл ідеальний, як у здорових жінок - 28-30 днів. Тільки перестаю приймати - знов все по-старому, цикл стає довшим. Я здавала аналізи на гормони, знайшли дисбаланс у другій фазі циклу, але біда в тому, що допомогти з уим дисбалансом мій попередній гінеколог не зміг. Фолікулометрія та УЗД - контроль показав, що для мене овуляція, на жаль, - рідкісний гість. Коли немає овуляції, домінуючий фолікул продовжує рости і перетворюється в моєму яєчнику на так звану кісту лютеїнової фази, або гормональну кісту, як казала моя лікарка. З часом, після місячних, вона розсмоктується, це тимчасові кісти, вони залежать від фази циклу і їх не оперують, вони зникають самі. По суті, як я розумію, це перерослі фолікули, які так і не луснули і не подарували овуляцію. За свідченням лікаря, усе це - результат сильного гормонального дисбалансу в організмі. Однак, навіть з овуляцією, яка час від часу все ж у мене спостерігалася під час УЗД, при наявності активного статевого життя з чоловіком вагітність так і не наступала. Проблема ще також у тому, що прийом гормональних не гарантував мені появу овуляції, бувало коли як. АЛЕ! Від гормональних препаратів я була просто звіром. Вони дуже сильно впливали на мою психіку. Спочатку я думала, що то просто мої нерви і відчай від невдалих спроб завагітніти, але це не так. Варто мені було припинити приймати гормональні (особливо ж дуфастон та лютеїну разом з дивігелем в одному з циклів) - як я одразу стала спокійніша, щасливіша, у мене наче з очей спала пелена. Я більше не можу приймати гормони, зрозуміла, що я з ними лише стаю психом, а бажаної вагітності так і немає. Зараз ми вирілиши, що з таким набором проблем найкращий вихід для нас - це ЕКО. Почали шукати клініки, ми самі кияни. В одну я вже встигла сходити на 1 консультацію, це клініка Дахно. Зустріла там пафосний персонал з їх дивними анкетами, які читають лікарі, щоб не говорити з пацієнтом довго. Після прийому у лікарки склалося враження цілковитого конвеєру і незацікавленістю ані пацієнтом, ані результатом. Мовляв, гроші тільки неси. На момент, коли я була у лікарки, у мене була ще одна проблема - пішла мазня посеред циклу. Лікарка сказала, що то, скоріш за все, від передозування утрожестана, при тому заявляла мені, що звичайним оглядом на кріслі вона не займається. І сказала, аби для еко я принесла усі старі аналізи від старих лікарів. а нові можна і не робити. Добре, що я не заспокоїлася щодо мазні (бо навчена гірким досвідом позаматкової вагітності). Пішла до ще одного лікаря просто з питання мазні на крісло, та подивилася і знайшла вірусний герпес на шийці матки (раніше ніколи не було), довелося лікуватися, зараз слава Богу все добре. Та що найбільш вразило у цій довгій історії - лікарка з клініки Дахно запевнила, що мазків та аналізів, зроблених навіть півтора роки назад, на її думку, достатньо для ЕКО!! Якби я її послухала і пішла з цим вірусним герпесом на ЕКО???Хіба такий лікар від самого початку заслуговує на повну довіру???? Для мене саме ця історія показала всю суть численних відгуків, які я читала про різні ЕКО-центри на форумах - конвеєр. Дуже багато хто пише, що попит на ЕКО і численні проблеми пар з зачаттям зробили декому вдалий бізнес, де ніхто не зацікавлений ані в результаті, ані в твоїх особистих переживаннях. Саме тому я дуже вдячна тим, хто набрався терпіння і прочитав до кінця мою довгу історію, тим, хто порадить дійсно хорошого лікаря-репродуктолога, бажано фахівця з ЕКО, адже ми з чоловіком не хочемо проводити інсемінацію, я не бажаю іти на продувку труб чи ще інші тортури, які я не переживу просто і які теж не гарантують вагітність прям одразу чи взагалі. Я дуже емоційна людина від природу, свою внутрішню суть не зміниш. Саме тому ми зорієнтувалися збирати гроші саме на ЕКО, аби не витрачати ані гроші, ані нерви, ані роки на інші екзекуції. Так хотілося б знайти лікаря - гарного фахівця і просто людину, яка завжди тебе підтримає, відповість на всі питання і буде спокійно реагувати на всі твої страхи болісних процедур. Яка не буде тобі від одного маленького "ай" роздратовано кричати" Що ви тут айкаєте, а як народжувати? Терпіть" Я вірю, що у нас в Україні є такі лікарі - справжні фахівці. Ті, хто їх знаходять, є щасливими людьми. Будь ласка. розкажіть, де вони?? Дякую.

Добрий день)))На цьому сайті останнім часом тиша(((
Скачайте собі додаток на телефон mom.life....
Там багато дівчат з Києва...та взагалі з різних міст...

• Back To Top

Користувач поза мережею   zinaida90 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 5

Відправлено 03 August 2021 - 11:07

Перегляд повідомленняKylbaba (02 August 2021 - 08:06) писав:

Скачайте собі додаток на телефон mom.life....
Там багато дівчат з Києва...та взагалі з різних міст...

Да.. :wub:
На данный момент все уже в телефонах, в чатах.. но не на форумах.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Галія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 7

Відправлено 04 August 2021 - 21:04

https://www.babyplan...-eko-v-ukraine/

• Back To Top

Користувач поза мережею   ElenaGMK 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 August 2021 - 18:29

Привет) мне говорили,что в Киеве есть два асса Капустин и Котлик. Еще советовали Ирину Холодян с клиники Мать и дитя.

і взагалі це настільки індивідуально...настільки важко знайти свого лікаря.Треба ходити та обирати,якби ж ті візити не такі дорожнечі були..
У фейсбуці долучіться до групи Гінекологи Києва+вся Україна. Можливо там знайдете відповідь, часто коментують ситуації лікарі.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Feyana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 15

Відправлено 03 September 2021 - 23:56

ЯКщо звісно ви прочитаєте :)
Клінік у Києві є дуже багато. Зараз фаворитами я вважаю Надію. Через їхню наукову діяльність та новітнє обладнання. Власне, остання точка мого лікування була саме у них, де я завагітніла вперше після 10 років лікування непліддя. Лікар - Веселовський Віктор Вікторович та частково Судома Ірина Одександрівна.
Дахно не рекомендую. Останнім часом вони дуже здулись :(
Ісіда була також передовою. Як зараз не знаю, звідти усі толкові лікарі пішли по іншим клінікам Києва (Хажиленко, Шиянова).
Взагалі, вам варто шукати саме лікаря, а потім уже дивитися, в якій клініці він працює і дізнаватися більше про неї/нього.
Капустін - ІГР.
Котлик - Мати та Дитина (Лівий берег). До МіД у мене особисто дещо упереджене ставлення. Але я була у них на Правому березі. І про них було кілька скандальних сюжетів кілька років тому. А от про Котлика якраз хороші відгуки.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   buduma 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 3

Відправлено 06 September 2021 - 17:34

Перегляд повідомленняMeri8989 (01 August 2021 - 16:32) писав:

Я сама зі Львова, за 6 років - 5 невдалих спроб ЕКЗ у Львові, майже у кожній клініці, що тут є, 6та невдала - в клініці Надія в Києві (загалом клініка мені сподобалась), мені її рекомендували як найкращу з точки зору ембріології, в нас були проблеми з якістю ембріонів після 3го дня розвитку. 7ма спроба у клініці (знову іншій) у Львові, і - двійня, мені 39, це був практично останній шанс, і в мене незабаром буде 2 щастя відразу, радості немає меж. За весь цей час, +15кг, море аналізів, думаю, ви навіть уявити не можете скільки різних досліджень і ліків. Загальна ціна питання - більше 25 тис дол, але це дурниці, нарешті - я мама. Основне не здавайтесь, і не робіть акцент на грошах, у Вас усе обовязково рано чи пізно вийде.

• Back To Top

Користувач поза мережею   panda90 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 07 October 2021 - 15:47

Я теж зі Львова. Робили еко в клініці Паренс-Україна. Пішли туди через те, що вона має польське походження. Всі обстеження робили там. Лікувались в чудового лікаря Заєць Оксани Юріївни. Чоловік здавав там спермограму каса (здається так називається). То вони цей аналіз відправляють аж в Польщу. Одним словом, зробили обстеження, виявилось проблеми з матковими трубами. Нас чудово підтримували усі лікарі. Я дуже вдячна їм, за ту турботу! В нас все вийшло з 2 спроби!

• Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

лолала світлина

лолала  Хто зіштовхувався із таким заключенням гістології після ЗВ і чи змогли в подальшому народити здорових діток?(буду вдячна за коментарі). Завмерла маткова вагітність малого терміну за типом гідропічного аборту.

04 Aug 2021 16:23

Настя15 світлина

Настя15  Інтернет-магазин "Вже-Вже" https://vzhe-vzhe.com

03 Jul 2021 20:49

diana252 світлина

diana252  Який Ваш улюбений парфум? :)

13 Mar 2021 14:01

07natali світлина

07natali  Люблю свою роботу

07 Dec 2020 15:24

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

02 Dec 2020 14:23

Айра світлина

Айра  Усім привіт. Давно не була на форумі. Підкажіть будь ласка, як знайти адміністратора форуму?

14 Nov 2020 16:02

Показати коментарі (1)

Lilut світлина
Бурулька світлина

Бурулька  Дівчата, хелп, терміново треба лактолога.

26 Aug 2020 21:00

Sveta2010 світлина

Sveta2010  Дівчатка, можливо хтось має контакт або знає як/де знайти Петрук Вікторію Анатоліївна ( вела гурток "Мудрагелики" ) ?

17 Aug 2020 10:32

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 21 October 21 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн