Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вибираємо хутро - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вибираємо хутро тепла шубка Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Korabluk 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 October 2012 - 16:09

можливо хтось підскаже,де можна перефарбувати шубу? буду дуже вдячна за відповідь)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nadia@ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2015 - 18:38

Дівчатка хто був в цьому році в Тисмениці або можливо там проживає. Не підкажете як працює фабричний магазин Тисменицької фабрики, коли краще їхати в будні чи вихідні? І які приблизно ціни в цьому році на шубки за коліно з нутрії чи каракуля? Дуже хочу маму туди звозити і утеплити на зиму) Буду дуже вдячна за відповіді!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ksusha_T 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 July 2016 - 12:04

Перегляд повідомленняnadia@ (31 October 2015 - 18:38) писав:

Дівчатка хто був в цьому році в Тисмениці або можливо там проживає. Не підкажете як працює фабричний магазин Тисменицької фабрики, коли краще їхати в будні чи вихідні? І які приблизно ціни в цьому році на шубки за коліно з нутрії чи каракуля? Дуже хочу маму туди звозити і утеплити на зиму) Буду дуже вдячна за відповіді!

І фабричний магазин, і приватні магазинчики працюють щодня. Правда, їх там так багато, що розгубитись можна :). Але не всі китай продають. Є декілька приватних фірм, котрі, всупереч (чи завдяки?) кризі почали шити досить якісно, досить різноманітно і досить недорого.

Перегляд повідомленняnadia@ (31 October 2015 - 18:38) писав:

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gredaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 October 2016 - 20:35

Перегляд повідомленняЮляшка (17 September 2009 - 21:41) писав:

Я з Франківська, Тисмениця - тут під боком... Ще й чоловікові родичі звідти, а там в кожній другій хаті шуби-дублянки шиють,крім основної хутряної фабрикми "Тикаферлюкс". Якість - суперова, фасони дуже різні, і ... ціни різні... Два роки тому свекруха подарувала мені полушубок з каракуля - ціни не знаю, а от на днях шубу(довгу) з нутрії замовили з комніром з песця - 500дол. хіба це дорого? правда це по-знайомству, на ціннику ( з іншим ковніром) 650 дол. писало.
Норка - десь від 1000-1200 дол.
Чоловікові дублянку з вовка за 800дол. пригляділи (роздрібна ціна).
Не знаю які ціни в магазинах у Львові чи на турецькі вироби, але впевнена, що за 500дол. такої шуби, як я замовила, ніде куплю.
Якщо потрібні комусь координати - пишіть, розкажу куди і як заїхати чи подзвонити.

Доброго вечора. Можливо, ця розмова давня, але можливо маєте ще координати в Тисмениці. Я хочу їхати туди
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anm 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 November 2016 - 13:31

Дівчата порадьте. Надумала купляти собі шубу з норки. Вчора обходили весь Південний. Тільки в двох магазинах знайшла те що хочу. Чоловік пропонує поїхати ще в Тисмениц. Чи справді варто туди їхати? І чи в суботу вони працюючи?

Повідомлення відредаговано anm: 21 November 2016 - 13:32

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ulaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 July 2018 - 12:23

А у мене шубка з козлика (капюшон з песцем).Досить таки тепла як на б"юджетний варіант. Дві зими відносила вже. Сподіваюся ще як мінімум одну носити. Не повилазила (ттт), не протерлася. Все залежить від якості. Колись хотіла норку, але тепер розумію, що вона мені не потрібна.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ksusha_T 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 August 2018 - 12:31

Перегляд повідомленняKorabluk (19 October 2012 - 16:09) писав:

можливо хтось підскаже,де можна перефарбувати шубу? буду дуже вдячна за відповідь)))

запитання давнє за датою, але його часто задають. Скажу вам, дівчата, що шуби краще не перефарбовувати. Як правило, вони вже мають багато років, і міздра робиться вже не такою міцною і непридатною до фарбування. Друга причина, по якій це не радять робити - це невідомий виробник хутра, і відповідно, технологія вичинки. Незрозуміло, яка буде реакція хімікатів. Тому навіть якщо хтось і береться за перефарбування, то гарантій не дає ніяких. Третє це те, що шуба найчастіше після фарбування дасть усадку.Її доведеться перекроїти на меншу.
Якщо після всіх пересторог Ви все одно прагнете віддати свою шубу в покраску, то в Тисмениці можна знайти майстрів, які це зроблять. Колись і фабрика надавала такі послуги, а зараз треба питати, чи вони ще працюють.

Перегляд повідомленняAilenka (07 December 2010 - 17:09) писав:

Ольга я не можу теж знайти вашу групу вк. чи можна на мейл детальніше інфо. цікавить дуже-дуже шубка :smile:

[РЕКЛАМА]
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка