Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Потрібна порада про те, як захиститися від компанії-забудовника - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Потрібна порада про те, як захиститися від компанії-забудовника Забудовник змінив план забудови ділянки. Як захистити свої інтереси? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 30 June 2017 - 23:22

Привіт всім. Така ситуація. У Львові по вулиці Угорській 14 компанія Новий Львів будує мікрорайон. Всім вкладникам видали план із гарною картинкою, де зображено три будинки, побудовані трикутником. Відповідно є достатньо місця між ними для зеленої зони, доріжок, парківок. Тепер, коли два будинки майже готові, компанія почала рити котлован за 15м від одного з будинків, плануючи притулити на цій ділянці ще одну багатоповерхівку. Відповідно купили люди кота в мішку.
Питання, що можна зробити в даній ситуації і як підняти інших інвесторів? Адже інформація просочилася від звичайних будівельників. Ніхто про це нічого й не знає.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврідіка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 July 2017 - 08:10

Я би вам радила спочатку поспілкуватися із представником забудовника,з яким ви постійно контактуєте і прояснити ситуацію.бо, як розумію, це лише чутки.можливо,так і було заплановано,а ви не звернули увагу. Нехай покаже вам генплан. У нас в Чернівцях таке часто виходить,що будинки Дуже близько один до одного, ніби колом,а всередині алеї дитячі майданчики та інші. Якщо забудовник вас обманув на поганий кінець можна розірвати договір і забрати гроші (надіюсь у вас є такий пункт у договорі)або як варіант поміняти свою квартиру на іншу,вікна якої виходять на іншу сторону, де не видно сусіднього будинку.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 July 2017 - 16:33

Дякую вам. Родичі вирішили, що договір розривати сенсу немає. Гроші і так ніхто не поверне. А квартиру доведеться продати, як отримають документи. Бо жити в хаті, куди ніколи не заглядає сонце, не хочуть. Всі страшенно розчаровані. Чекають же стільки, гроші вклали позичені, от тільки недавно з боргами розсталися. А тут таке.
Я все розумію, ризики, основне -заробити. Але все-одно дивуюся, як такі люди, як ці забудовники, та і багато інших, що вважають, ніби нічого поганого немає в бізнесовому обмані, як вони сплять? Адже відповідати доведеться за такі речі навіть не їм, а їхнім найдорожчим - дітям і внукам. Адже навіть в даній ситуації. Надурили ж звичайних людей і не тільки на гроші. Це ж роки життя, праця, які потрачені на пидбання тої квартири, якісь мрії, сподівання, зрештою.
Напевно, я з місяця впала, бо вважаю, що щастя залежить ще й від того, що ти в цьому житті робиш, чи воно тобі подобається, чи приносить користь іншим?
Пишу і розумію, що з мене будуть сміятися. Але так хочеться, щоб світ, в якому мають жити наші діти був добрішим.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврідіка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 July 2017 - 08:23

Таке життя!але хочу вам сказати,що добре хоч квартира є. А скільки випадково не квартири,ніхто грошей...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Valeriq 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 14 November 2019 - 23:01

Зверніться до юриста.Мені допомагали юристи цієї компанії MONITOR.ESTATE

• Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн