Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Інфаркт міокарда - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Інфаркт міокарда лікування,реабілітація,поради... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Rominochka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 August 2019 - 10:03

Хто стикався з цією серйозно недугою,як проходило лікування,чи довго перебували а лікарні,як проходила реабілітація після перенесення недуги?

Якщо є така тема,перепрошую,пошук з телефона не показує...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Feyana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 August 2019 - 22:36

Доброго дня! Захворювання дуже серйозне і потребує не просто лікування і реабілітації, а зміни способу життя. У нас інфаркт був у тата.
Лікування в стаціонарі триває до стабілізації стану. В середньому 1 місяць. Потім пів року реабілітація. Здається з них 3 місяці тато був у санаторії. Прийом ліків пожиттєво. Контроль тиску, цукру також постійно. Зараз, до речі, ставлять стент. МОЗ пише, що безкоштовно. Якщо не чули, то почитайте про це. Дієта. Вживання меншої кількості холестериновмісних продуктів, виключити алкоголь та куріння. Також важливо згодом мати помірні кардіо навантаження.
У тата було 2 інфаркти протягом 15 років. Під час 3-го його не стало. Після 1го інфаркту він зовсім обмежив себе у фізичних навантаженнях, що призвело до зайвої ваги. При зрості у 170 см, його вага була вище 150 кг. Ускладнень було багато. За два роки після 1 інфаркту повернувся до звичного шкідливого способу життя. Що правда, палити кинув назавжди, але якийсь "розумний" лікар сказав, що можна трохи коньяку. Згодом, з трохи це переросло у нормальні собі дози. Як всі... На дні народження, свята, з друзями і так далі. Без поправки на здоров'я. Потім з'явився діабет, який додав ще більше проблем. До речі, діабет у сердечників також дуже часте захворювання. За цим варто стежити. Під час 2го інфаркту у тата "відмерло" вже 40% серця. Та був плеврит - вода в легенях. Але це не заважало йому тікати з лікарні і бігати на роботу... Помер він десь за пів року від чергового серцевого нападу. Від стентування, яке йому пропонували за рік до смерті, тато відмовився через ризик ускладнень після інфаркту. Зі стентом у нього був би шанс прожити ще 10 років...

Усе вирішується і можна досягнути повноцінного життя, якщо дотримуватись рекомендацій і слідкувати за своїм здоров'ям :AllSmail (155):
Вам сил і менше переживань. Надихайте хворого. Моєму батькові у реанімації дуже допоміг малюнок мого тоді ще маленького братика. Медперсонал повісили йому цей малюнок прямо перед ліжком, щоб кожного разу відкриваючи очі, тато бачив його. Ви можете зробити щось подібне. Зараз саме час, щоб виявляти максимум любові один до одного :give_heart:

Скажіть, які ознаки були у вашого родича? Як ви зрозуміли, що потрібно викликати швидку?
Запитуйте, якщо щось буде ще цікавити. Мій тато не був зразковим пацієнтом, але, слава Богові, прожив ще 16 років після інфаркту у 48 років.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kis// 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 August 2019 - 08:14

У мого тата теж був інфаркт міокарда, у 45 років. Так як Феяночка описала, було довге лікування та реабілітація в санаторії а опісля постійні ліки. Зміна способу життя і відмова від шкідливого обовязкова. Пізніше з серцем все частіше ставало гірше, потребувалась операція що до заміни клапана. Стався інсульт. Дожив тато до 65 років, помер від серцевої недостатності, серце перестало функціонувати через клапан, почався теж плеврит, відкачували воду з легень,що полегшило і продовжило ще життя на пів року. Нажаль операцію вже було робити запізно. Все потрібно вчасно. І все через той інфаркт. Тому бережіться!
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zinaida90 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 August 2019 - 08:06

Перегляд повідомленняFeyana (17 August 2019 - 22:36) писав:

Вам сил і менше переживань. Надихайте хворого. Моєму батькові у реанімації дуже допоміг малюнок мого тоді ще маленького братика. Медперсонал повісили йому цей малюнок прямо перед ліжком, щоб кожного разу відкриваючи очі, тато бачив його. Ви можете зробити щось подібне. Зараз саме час, щоб виявляти максимум любові один до одного :give_heart:

Не перший раз чую такі історії мотивації, коли ставлять портрети дітей, онуків - щоб було натхнення і мотивація. Дуже страшно, коли такі речі відбуваються.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка