Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як набрати вагу... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як набрати вагу... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Nezabydka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 22 August 2008 - 10:00

всі звертають увагу на те, що потрібно вагу знизити...але ж є проблеми з точністю до навпаки...в мене наразі така проблема....мені вже набридли слова : "яка ти худа, ти що нічого не їси"
я починаю комплексувати...
My Signature
незамінних немає - є незабутні
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тарасовамама 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 August 2008 - 12:10

О, і в мене та ж проблема. Я на зріст 164 см, важу 42кг. Дууууже багато рухаюся. І їм немало. Та не поправляюся.
Ящо хтось має поради - давайте!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 22 August 2008 - 14:22

Чудова тема! :) Дуже актуальна... в мене вже це питання викликає сміх і реакцію як в рекламі "что я только не пробовала..." :)
як на мене дівчатам, які є худорлявими за своєю статурою треба просто приймати це як є, радіти з того що можемо їсти що хочемо, коли хочемо і скільки хочемо :) і на всі "ти дуже мало їси і т.д." з гордістю відповідати що твій чоловік в захваті від твоєї фігури :). Хоча проблема далі залишається...і мрія про ще хоч 2-3 кг +

З порад - мені особисто допомагало заняття бодібілдінгом (не таким де стають як шварцнегр :) ) а , скоріше це навіть називається фінтес або просто тренажерний зал. 2-3 рази в тиждень (спеціальна программа для накачування м"язів і набору ваги) - одразу покращився апетит, самопочуття а через 2 місяці з"явились результати на фігурі :) - потроху скрюглюється і накачується все що потрібно :). Дуже шкодую що перестала ходити, планую як тільки зможу - повернутись.
До речі всі знайомі , почувши що я ходжу на бодібілдінг вмирали зі сміху (169 см, 48 кг), але насправді я бачила результати, і чоловік теж :). І ще нас там таких худорлявих було багатенько, і тренер спеціально писала програму заняття для тих хто хоче скинути вагу і окремо для тих хто хоче набрати...
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 August 2008 - 15:06

Как мне кажется и для полненьких и для худеньких лучше всего пилатес, он направлени именно на достижение женственной,пропорциональной фигуры с индивидуальным подходом.
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 August 2008 - 15:38

Да, но мне кажеться, он в основном затрагивает талию и бёдра, а есть ещё вопрос рук-ног худеньких...и все же мне кажеться он не напрвлен на набор масы...хотя может я и не права, заниматься не пробовала....
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2009 - 23:04

Привітик!!! Хоч тема актуальна, але чомусь мало підписів. Я при зрості 167 маю вагу 46-47 кг. Щоб не їла а поправитись важко. Та все було б нічого якби не постійне "..тобі б трішки поправитися..".
Та і до комплексу недалеко... Підкажіть, дівчатка, може хтось уже поправися. До речі кажуть що це буває причиною невиношування вагітності (в мене їх було уже 2 і безрезультатно)?
:36_3_16:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 13:44

а дописів напевно мало бо ніхто ще не знайшов рішення...:(
я точно не знаю що ще можна зробити...
на рахунок вагітності погодитись не можу - мені нічого такого не казали і проблем не було... думаю причина не в цьому...
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luna 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 18:04

Мені до вас далеченько - 159/47 але пару кг набрати незавадило б - маю проблеми зі здоров*ям в тому числі і жіночим - гінеколог на кожному прийомі каже тобі треба хоча б 5 кг набрати - не можна гудуючій мамі бути як кістяк <_< призначила мені протизаплідний засіб для годуючих сказала що він може і на вагу трохи вплине, що до занять спортом то таке я теж чула - треба займатися і їсти білок, тоді за рахунок м*язів вага збільшиться - та щось мої танці двічі на тиждень не дуже поки що в тому помогли...

а ще колись знайома лікувалася від початкової дістрофії якщо не помиляюся - пила пиво зі сметаною :huh: їй допомогало, але я щось на таке навряд чи зважуся...

тож їмо і намагаємося не втратити бодай те що лишилося :36_3_16:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 18:20

И я с вами! я сейчас хочу набрать пару кг!У меня рост 180, а вешу сейчас 51 кг, до беременности было 54 кг, меня так все достали с постоянной критикой что я худая!Но я ем всё подряд и в большом количестве!Вот так....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 19:28

Багато хто думає, що набрати вагу -- не проблема, але це не так. Маю знайому, яка все життя мучиться зі своїми 37 кг...
Що вона тільки не робила (їла на ніч згущене молоко, булочки, жирне м*ясо!) І нічого...
А найголовніше - справді, з*їдає в 3 рази більше їжі, ніж скажімо пересічна дівчина. Чи то такий обмін речовий пришвидшений? Чи що?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 20:07

І в мене та сама проблема....при рості 165 маю 48 кг ваги...максимальну вагу мала 52 кг, але то ще в школі...а зараз просто біда. І з щитовидкою все добре. Просто кістки тонкі і статура така....пробувала нарощувати м’язи відвідуючи заняття з шейпінгу двіччі на тиждень і 1 раз хореографію...за майже 6 місяців мало що змінилося...
А то таки дйсно проблема, бо як схуднути без проблем знаю і найгірше чути: мені б твої проблеми, от схуднути - ото проблема....так і хочеться на то сказати: а рота зашивати і в себе всяку гидоту не пхати пробували? До-речі, одній своїй подрузі так і сказала і, о диво! :) вона схудла і сама задоволена.
Про рецепт: пиво+сметана в рівних долях - теж чула, дійсно дієвий :)!!!! Але в себе поки не можу таке впхати...але морально готуюся до такого і таки, як наважуся, спробую.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 20:29

ой - ой, я і пово то не люблю..а зі сметаною...:(
і все таки мені найкраще допомагав боді - білдінг + побільше білкових продуктів - ну справді було видно результати - тут головне не перестаратись...бо я трошки пошкодила спину :(, якщо знову піду - буду обережніша з присіданнями зі штангою :). Я б вже пішла, але то грошей не вистачає - то малу нема з ким лишити :(
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roksolana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2009 - 20:29

А якщо спробувати їсти в один і той же час, так би мовити скласти режим. Може допоможе?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мягенька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2009 - 16:39

Маю 158/45 кг (якщо вже не менше) так само дістають рідні і знайомі... приємно тільки коли подруги питають як так вдалося, що після пологів схудла, а не так як вони-в 18-20 років, а обхопити не можна))) всім тьотінькам закриваю рота фразою "Мені поправлятися рано, я ж ще дівчинка))) чи мені в свої 21 требе бути товстухою, бо в мене вже дитина є?" всі відразу погоджуються))) і особливо приємно коли питають чи встигла закінчити школу (бо більше 18 не дають), а я гордо відповідаю що й диплом навіть є і повна середня освіта))) тому в будь-якому "-" завжди є "+"))))) треба вміти його помітити і піднести його іншим))))
My Signature
Зображення

... А посмішка рветься від п'яток і до серця!!!! І хочеться сміятися, бо в мене це вдається!!!... ("ФлайzZza")

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оляяяя 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2009 - 20:52

Дуже хороша стаття, надіюся ці поради допоможуть, а то надоїло слухати яка я худа (173 см. вага 48-50 кг.). Сьогодні почитала про пиво з сметаною, наважилася попробувати - попробувала, галость але пити можна. От тільки підкажіть скільки разів на день і в яких пропорціях, а то стану пивним алкоголіком :( :) а ще хочется дітей здоровеньких народити.
Я знайшла такі статті може будуть цікаві комусь, і допоможуть.

А й справді, більшість людей звикла, що зазвичай потрібно боротися із зайвими кілограмами. Водночас лікарі-дієтологи стверджують, що худим людям значно важче погладшати, аніж товстим позбутися зайвої ваги. Сподіваємося, що наші поради допоможуть тим, хто хотів би трохи поповніти.
Перше і найголовніше - обстежтеся в ендокринолога, невропатолога та дієтолога, адже причиною вашої худорби може бути якесь захворювання: від гормональних порушень до нервових стресів.
Якщо ж зі здоров’ям усе гаразд, будьте терпеливі й починайте ретельно над собою працювати. Їсти потрібно часто, з перервами у 2-3 години, і потроху. Найбільше споживати білків та вуглеводів. Перше ваше джерело білків - молоко. Пити його потрібно якомога більше, але не одразу після їжі, а через певний час. У літрі молока міститься 27 грамів білка. Щодня з’їдайте білок двох яєць. Снідайте переважно макаронами із сиром або кашею з сухофруктами. Протягом дня ласуйте йогуртами, сирками та бананами, яблуками, грушами, виноградом, апельсинами. На вечерю для кращого апетиту та травлення обов’язково зробіть салат з капусти, моркви чи інших овочів. І нарешті, найсмачніша таємниця: розтопіть однакові частини меду та вершкового масла і перемішайте з волоськими горіхами. Цю суміш споживайте щовечора.
Окрім посиленого харчування, змініть і свій ритм життя. Намагайтеся дотримуватися режиму, тобто прокидатися, їсти і лягати спати щодня в той самий час. Не нервуйтеся перед тим, як збираєтеся їсти - це дуже шкодить травленню. Загалом відрегулюйте своє життя так, щоби якомога менше нервуватися.

Дієта для худих

Перший сніданок
Склянка фруктового соку. Велика порція вівсяних пластівців, замочених звечора у молоці. Перед вживанням додайте до них мед, натерті яблука і горіхи. Хліб з маслом і дві чашки какао.

Другий сніданок
Чашка бульйону з жовтком або бутерброд з маслом, ковбасою чи шинкою. Можна з’їсти ще 50 грамів шоколаду.

Обід
На перше: густий овочевий суп на курячому бульйоні.
На друге: макарони, картопля або рис, политі сметанним соусом, овочевий салат з майонезом і щось м’ясне. На полудень - дві чашки какао або шоколад.

Вечеря
Яєчня або смажена картопля, або макарони з шинкою, або рис з молоком, салат, бутерброд з ковбасою чи сиром, півлітра молока.

і ще

У наше століття постійного винаходу новітніх способів схуднення не багато хто знає про існування людей, для яких існує проблема не схуднути, а набрати вагу. Спершу слід розібратися в причині худини - спадковість, незбалансований раціон, проблеми із здоров'ям, психологічні проблеми.

Потім слід організувати структуру харчування:

1. дотримання режиму харчування - необхідно харчуватися хоч би 4 рази на день, при виникненні відчуття голоду слід перекусити, але не об'їдатися.

2. харчування людей, які прагнуть набрати вагу, в основному повинно бути білково-вуглеводним. При цьому важливо, щоб половина білків була тваринного походження Особливо корисна курка - ніжне куряче м'ясо легко засвоюється, а його білок допомагає м'язовій тканині отримати необхідний рельєф. Щодня їжте сир, причому вибирайте той, який містить достатньо високий відсоток жиру, пийте жирне молоко, кефір, ряжанку.

3. споживайте більше калорій, ніж витрачаєте. На початку слід відмовитися від серйозних фізичних навантажень, для того, щоб почала утворюватися м'язова маса.

Маленькі хитрощі: перед їжею опівдні і увечері випивайте стакан фруктового соку, в який можна додати один, - два шматки цукру або ж глюкози. Фруктовий сік з цукром або глюкозою дає 250 калорій, крім того, сприяє додатковому виділенню інсуліну, що збуджує апетит. Деякі лікарі призначають своїм пацієнтам курс лікування препаратами інсуліну. Це сприяє не тільки поліпшенню апетиту, але і затриманню води в тканинах, відкладенню білків в організмі, а також прискорює процес перетворення вуглеводів в жири. Відразу після пробудження з'їжте декілька шматків цукру або дві-три ложки меду.

Ефект лікування худоби значно підвищується завдяки застосуванню різних настоїв з цілющих рослин, що поліпшують апетит і травлення. У практиці лікування худоби широко використовують такі лікарські рослини, як софора, конюшина, люцерна, кульбаба, полин, деревій, шабельник, глуха кропива, спориш, кропива, коріандр, горець перцевий. З перерахованих лікарських рослин готують фітосбір (бажано включити до складу фітосбору 5-8 рослин) в пропорції 1:1.

Приготування зборів: 2 столових ложки заздалегідь подрібненого (у кавомолці або м'ясорубці) збору залити 1 літром окропу, довести до кипіння, кип'ятити на повільному вогні 10 хвилин в закритому посуді, злити разом з травою в термос, настояти ніч. Прийняти протягом дня по 100-150 мл за 30 хвилин до їжі. Для поліпшення смаку можна додати мед, цукор, варення. Курс лікування - 3-4 місяці. Після чого роблять перерву на 10-14 днів, міняють збір і продовжують лікування. Не дивлячись на поліпшення, що наступило, фітотерапію необхідно продовжувати протягом 12 місяців.

Надалі перейти на профілактичний прийом зборів навесні і восени (по 2 місяці). Збори трав можуть застосовуватися у поєднанні з іншими ліками. Поліпшення при фітотерапії наступає через 2-3 тижні регулярного прийому трав. Проте стійкий ефект може бути досягнутий лише у разі тривалого і регулярного застосування трав (протягом 8-12 місяців і більш). Перед тим, як приймати той або інший збір, бажано ознайомитися з протипоказаннями до трав, що входять до складу цього збору.

Приступивши до лікування худоби, постарайтеся не втратити здоров'я, адже багато хто хоче піти легким шляхом і починають їсти божевільну кількість солодкого, харчуватися в різного роду ресторанах швидкого харчування (де велика частина їжі шкодить нашому здоров'ю), наїдаються на ніч, вживають у божевільних кількостях алкоголь (він підвищує апетит) не замислюючись про те, що такою ціною якщо і наберемо вагу, то нашкодимо нашому здоров'ю.

Ви вилікуєтеся від худоби, якщо наполегливо дотримуватимете вказаний режим лікувального харчування, акуратно вживатимете всі призначені лікарем ліки і процедури. Худоба важко піддається лікуванню, тому не зневіряйтеся при тимчасових невдачах, вірте в успіх.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2009 - 12:14

Спасибі всім за цікаві і корисні статті!! Думаю, що хоть щось але повинно помогти! А на рахунок режиму - то якщо їсти щодня у визначенні години і щоб харчування було збалансованим, та ще плюс заняття спортом, то можна і поправитись. В мене таке було що за 2 місяці набрала цілих 6 кг :nyam2: , але потім робота, ніякого режиму - то все стало як і було! :nyam2:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катря 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 22:44

Моя вага 45 кг, а зріст 165. Коли годувала груддю малого , то була 40 кг, страшно було дивитись на мене, а зараз набагато краще. Але я завжди була худою. Завжди хотіла поправитися, сиділа на дієті (подібній до тієї, що вище описана), набрала 2 кг за 2 тижні і кинула, тому що стільки їсти-це просто неможливо! Виходить так, що впродовж дня ти тільки і думаєшь -"О, пора їсти!"
Це точно не для мене.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orhid 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 July 2009 - 12:55

Дякую, дівчатка, що створили таку темку. Мій чоловік худющий, треба мені його трохи поправити :D . Скористаюсь вашими рецептиками. Може допоможе. :D
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   львів_янкаІра 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 July 2009 - 14:30

дякую за поради: буду пробувати разом з чоловіком (в нас ще не відомо, хто худіший я чи він) користатися з вищенаведених порад. Згодом напишу чи шось змінилося :) Я зараз важу 41 кг (ріст 158),хоч впринципі завжди прблизнотак важила. Але таки пора шось міняти, а то коли гуляю з малим - на мене дивляться як не відомоо на кого :)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Posmishka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 July 2009 - 17:34

Поступла рекомендація для нас надто тендітних пити зранечку одну склянку кип"яченого молочка(домашнього) із збитим яйцем.Сьогодні спробувала,смачно!!! :15_1_55:
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка