Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Статуси проти форуму - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Статуси проти форуму Оцінка: ***** 4 Голосів

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 30 August 2013 - 18:37

Ого, то довго чекати доведеться тоді, бо повністю вони ж не зникнуть. У мене є кілька варіантів. Один з них, як наразуємо 30 статусі із серії куди зник форум, тема.
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nicolino 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 August 2013 - 18:39

((( і я ще одна невдоволена людина сюда.......Статусна мені стільки постільки, колись коли ще в добрі часи всі писали, теж писала та не часто - то не вважаю що аж так нею зловживала, але я дуже багато часу проводжу на форумі. часом чоловік ревнує і грозитьсяч що заблокує мені малечу - а тут йому помогли

Та чесно дівчата вже не перший тиждень на форумі вічні тьорки, одні не можуть змиритися чому так а ін доказують що це їх пртватна власність і що хочуть то будуть робити а якщо не подобається то не їх проблеми, ну це образно але якось вонго все так і є........

Стосовно сьогоднішнього статусу Мартік 1+1 теж його коментувала, і вона не є якась нова людина яка зайшла на форум і не знає що тут та як і почала зразу в статус писати, це людина яка вже мабуть тут не окремі теми а може вже і всі перечитала - то не вважаю що сьогодні із за цього статусу потрібно було робити такого слона.....

Як я вже писала що статусна для мене не основне на форумі, але коли там дівчата давали якісь контакти лікарів то я собі ноиувала в записник, бо думала може колись знадобиться. А зараз то світить сонце, то дощ паде, то смайли маячать - то для чого це?? Я бачу яка в мене погода за вікном, якщо буде цікавити в ін регіоні то метеопрог допоможе, і смайли якось не вражають, я теж вже схильна краще до усунунення статусної і налагодження теплої, родинної атмосфери на форумі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Міленка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 August 2013 - 18:40

Знаєте, десь пару тижнів тому я у відповідній темі радилася про вибір букваря. Відповідь чекаю і досі, НІХТО не відповів!!
Вчора у відповідній темі запиталася про вибір підготовчої школи і дала посилання на тему в статусній з проханням допомогти. То дівчата майже відразу почали давати поради що до чого!
Так що не така погана статусна, бо деколи дійсно маєш важливе питання, яке так і зависне в темі без відповіді... (як моє на рахунок букварика)
My Signature
Спойлер

Щастя купити неможливо, його можна народити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 18:44

Перегляд повідомленняМіленка (30 August 2013 - 18:40) писав:

Знаєте, десь пару тижнів тому я у відповідній темі радилася про вибір букваря. Відповідь чекаю і досі, НІХТО не відповів!!
Вчора у відповідній темі запиталася про вибір підготовчої школи і дала посилання на тему в статусній з проханням допомогти. То дівчата майже відразу почали давати поради що до чого!
Так що не така погана статусна, бо деколи дійсно маєш важливе питання, яке так і зависне в темі без відповіді... (як моє на рахунок букварика)

Де почали давати поради? В статусі чи темі?
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 18:48

Перегляд повідомленняВіллі Вонка (30 August 2013 - 18:44) писав:

Де почали давати поради? В статусі чи темі?

У темі, звісно, статус відразу заблокували. Добре, що не видалили, дівчата бачили моє питання з посиланням і пішли в тему відповідати.
Ви б зробили якось так, щоб були видні останні дописи і теми, в яких вони були зроблені, було б набагато зручніше
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 18:49

nicolino, про контакти лікарів то нонсенс!!! Вічливо про таке писати в приват. Невже хтось вважає, що лікарям подобається коли приватну інфу на весь Інтернет розносять? Ну чесно?
My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Романівна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 18:53

Міленка, от того що в статусній і пишете всілякі запитання, форум "вмирає", теми не обговорюються (а навіщо, якщо є статусна). добре дівчата пишуть - на "старій" Малечі ніяких статусів не було, і теми жваво обговорювались,і ніхто не писав своє "фе" в тих статусах, була жвава дискусія, найменші перегинання палиць переносилися у конфліктну зону, і всі були задоволені. навіть пиатння такого не вставало, аби хтось вчив адміна як йому управляти форумом.
хемінгуей ніби про нас писав:
Дайте людині необхідне - і вона захоче зручностей. Забезпечте їй зручності - вона прагнутиме роскоші. Подаруйте їй розкіш - вона почне зітхати по вишуканості. Дозвольте їй отримати вишуканість - вона зажадає божевілля. Обдаруйте її всім, чого вона забажає - вона буде жалітись, що її обманули, і що вона отримала не те, чого хотіла.

Нагороди:

переглянути всі
  • 15
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lullaby 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 30 August 2013 - 18:54

, в темі питань до адміністрації в мене є запитання. Там немає кому відповісти, тільки постійні погрози баном.
Ще запитання: модераторство надає право користувачу ображати інших?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 18:55

Перегляд повідомленняМіленка (30 August 2013 - 18:48) писав:

У темі, звісно, статус відразу заблокували. Добре, що не видалили, дівчата бачили моє питання з посиланням і пішли в тему відповідати.
Ви б зробили якось так, щоб були видні останні дописи і теми, в яких вони були зроблені, було б набагато зручніше

Ну от. Власне відповідь. Статус лишили, ви розумно форумчанок скерували в тему. В результаті всі отримали своє. Як овечки та вовки. На форумі є нова інформація, якою тепер й інші зможуть скористуватись, а Ви отримали швидку відповідь.

Щодо ост. Повідомлень в боковій панелі. Я ставила такий блок, але на сервер йде важкий запит і він зависає. Такі моди, як і репутація під авой працюють безболісно лише на маленьких форумах.
My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Khrystik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 August 2013 - 18:58

моя думка-статусну закрити, форум вернути в попередній вигляд. стільки корисної інформації стала недоступна.сумно. чому більшість має страждати через те, що меншість не дотримує правил(не вміє\не хоче читати правила)?
верніть нам "стару" Малечу :girl_tender:
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 19:00

Перегляд повідомленняLullaby (30 August 2013 - 18:54) писав:

, в темі питань до адміністрації в мене є запитання. Там немає кому відповісти, тільки постійні погрози баном.
Ще запитання: модераторство надає право користувачу ображати інших?

Сонечко, відповідь знає лише той, хто давав попередню модерацію на той період. Інше має бути записано в логах до рейтингу.
Я не побачила образи від того модератора. Чи то в приваті?
My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 19:02

, 3 рази запитувала, бо в репутації не розумію пояснення. Немає кому відповісти. І в приваті глухо. Статус персоналбно для мене.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 19:03

Перегляд повідомленняРоманівна (30 August 2013 - 18:53) писав:

Міленка, от того що в статусній і пишете всілякі запитання, форум "вмирає", теми не обговорюються (а навіщо, якщо є статусна). добре дівчата пишуть - на "старій" Малечі ніяких статусів не було, і теми жваво обговорювались,і ніхто не писав своє "фе" в тих статусах, була жвава дискусія, найменші перегинання палиць переносилися у конфліктну зону, і всі були задоволені. навіть пиатння такого не вставало, аби хтось вчив адміна як йому управляти форумом.

Я не пишу питання в статусі, я в статусі прошу поради, окреслюю на рахунок чого і даю посилання на тут тему, де я питаю аналогічне. Так мені набагато шводше дадуть відповідь. перевірено. І, вірите, я теж пам"ятаю "стару" Малечу без статусів, але раз статуси ввели і навіть повернули після вилучення, значить "це комусь потрібно".

Перегляд повідомленняВіллі Вонка (30 August 2013 - 18:55) писав:

Ну от. Власне відповідь. Статус лишили, ви розумно форумчанок скерували в тему. В результаті всі отримали своє. Як овечки та вовки. На форумі є нова інформація, якою тепер й інші зможуть скористуватись, а Ви отримали швидку відповідь.

Якщо такі статуси дозволені, то мене все повністю влаштовує!
Тепер залишилось форум повернути, бо нема на що давати посилання :)))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 19:07

Перегляд повідомленняLullaby (30 August 2013 - 19:02) писав:

, 3 рази запитувала, бо в репутації не розумію пояснення. Немає кому відповісти. І в приваті глухо. Статус персоналбно для мене.

Так у нас сьогодні вечір свавілля!!!! Хай живе анархія!!! Ви теж можете статус написати про модератора і навіть про всіх. Все що накіпіло недобираючі слів. Серйозно.
My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 19:11

, так? Вечір свавілля для кого? Модераторів? Може бути, пересічний користувач хай би спробував дозволити собі хоч наполовину схоже, а такий як я - поготів. Одразу пиати ДО ПОБАЧЕННЯ? На скільки часу тепер? Це не робота. Я посиділа, поплакала, хоч далеееко не з плаксивих.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 19:11

Перегляд повідомленняМіленка (30 August 2013 - 19:03) писав:

Я не пишу питання в статусі, я в статусі прошу поради, окреслюю на рахунок чого і даю посилання на тут тему, де я питаю аналогічне. Так мені набагато шводше дадуть відповідь. перевірено. І, вірите, я теж пам"ятаю "стару" Малечу без статусів, але раз статуси ввели і навіть повернули після вилучення, значить "це комусь потрібно".

Якщо такі статуси дозволені, то мене все повністю влаштовує!
Тепер залишилось форум повернути, бо нема на що давати посилання :)))

Вони ж не вилучаються, а блокуються, щоб не було спокуси в статусі відповідати як раз. А посилання на тему давайте без проблем. Я от на днях взагалі тему закрила стару і відкрила нову, бо в старій замість порад був один флуд. Так теж можна робити. Пишете скаргу на неактуальні чи за смітчені теми з проханням створити нову.
My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 19:13

, відповіді чекаю десь певно третій чи четвертий день, а у відповідь постійні погрози забанити з насмішками - то для того модератори?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 19:21

Перегляд повідомленняLullaby (30 August 2013 - 19:11) писав:

, так? Вечір свавілля для кого? Модераторів? Може бути, пересічний користувач хай би спробував дозволити собі хоч наполовину схоже, а такий як я - поготів. Одразу пиати ДО ПОБАЧЕННЯ? На скільки часу тепер? Це не робота. Я посиділа, поплакала, хоч далеееко не з плаксивих.

Ні. Сьогодні за це не блокують))) лише за інші провини)

Перегляд повідомленняLullaby (30 August 2013 - 19:13) писав:

, відповіді чекаю десь певно третій чи четвертий день, а у відповідь постійні погрози забанити з насмішками - то для того модератори?

Ну Ви ж знаєте для чого вони є. Якби не саме цей модератор то сп роками б ніхто не розглядав взагалі . Реально цим всім займається одна людина а це на мій погляд самий противний розділ . Пкревірки, множення, звіряння, і сварки між оргами за сайти.
My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 19:21

, то відповіді на питання я не отримаю, так?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2013 - 19:27

Лулабі, та ж давайте не будемо прикидатися овечками.
Я вже без дужок пишу, щоб не збивати вас з пантелику.

Премодарація з 1 по 15 була за постійні смикання модераторів як в темі питання до адміністрації оруму по СП так і в загальних питаннях до адміністрації форуму за ваше сп з ГрандЮА
Сп ваше було відкрите відразу, як ви вийшли з бану 29 червня.
Проте ви неодноразово надсилали у тему прохання до адміністрації запити на його відкриття з лінком на ВІДКРИТУ ТЕМУ
У мене є прінскріни і здатою відкриття сп і зі всім.
Пізніше ви пішли у тему загальниого розділу (цього) і питали хто модерує розділ і чого вашу тему не відкривають.
17 липня ви побачили тему. Слава Богу!
Проте ще двічі запитали чи вам там можна писати.

Аналогічна історія повторилася з наступною вашою темою. Ви подавали ЗАПИТ НА ВІІДКРИТТЯ з ЛІНКОМ НА ВІДКРИТУ ТЕМУ. Не одноразово.

Тобто ви навіть не провіряєте які лінки постите в Темі запитань до адміністрації.
не провіряєте чи дійсно є потреба у вашому проханні.
Ви йдете в тему і постите питання. Чекаєте відповіді. Постите питання, злитеся, ідете смикаєте інших модераторів.
Хоча вам чітко було сказано ще в березні. Що ЖОДЕН модератор СП розділу говорити з вами і відповідати на ваші дописи бажання не має

Свою роботу ми робимо справно, але відповідати вам не будемо.
Ми маємо чим зайнятися, окрім того, щоб вкотре бачачи оновлення в проханнях до адміністрації - бігти туди і бачити черговий допис від ЛУлабі про "відкрийте тему", який стосується відкритої теми.

Це неповага до адміністрації форуму. І за це у вас була премодерація.
Буде і надалі, якщо будете продовжувати в цьому ж дусі.

Вчора ви несанкціоновано збирали сп. Я вас попередила про бан. Ви витерли допис про зібр сп і сьогодні адміністрації форуму пишете, що нічого не робили і не збирали, а лиш запитали

Це ваша справа.

Запрацюють рейтинги - отримаєте заслужений бан. Третій за це літо.

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 17 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн