Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Огляд книжок для нашої малечі - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 13 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Огляд книжок для нашої малечі Що варто придбати Оцінка: -----

Користувач поза мережею   I-RYSKA 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 03 November 2008 - 00:34

Потрапила мені до рук «Капосна книжечка Маленького Вовчика», яку я взяла почитати своєму п'ятирічному сину. Відсутність кольорових ілюстрацій спочатку трохи відлякала його, але коли почала читати… Він був у захваті, випрошував у мене ще сторіночку за сторіночкою. Довелося за раз прочитати більшу частину. А не дочитали зразу лише тому, що вже давно треба було спати. Отож за два вечори книжечка закінчилася. Переклад чудовий! Мова – жива й цікава. Текст прекрасно адаптовано до нашої української дійсності.»
:scratch_one-s_head:
Ольга Ренн

У сім’ї злих та кровожерливих вовків – лихо. Маленький Вовчик вчасно лягає спати, не гарчить на молодшого братика, охайно зачісує шерсть і…о ні! – регулярно чистить зуби! Одним словом, цей Малий – противнючий чемнюсик. Його негайно треба перевиховати, а це може зробити лише грізний Вовчило-Хижачило, директор Школи Поганців, де відзнаки вручаються за мерзенну поведінку, підлі вчинки та погані звички. Маленький Вовчик вирушає у далеку подорож, аби вивчити 9 капосних правил і отримати Значок Злого Вовка.
Здається, знайомий мотив… Та стривайте, це лише зав’язка! У книжці на вас чекає ціла купа несподіванок, кумедних ситуацій та приколів. А головне: Маленький Вовчик «сам розповість» вам про свої веселі пригоди, адже повість написана у формі листів й подорожніх заміток. Дотепний стиль цього юного зовсім-не-хижого «літератора» не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих! Маленькі Вовчики здатні не лише на хитрощі й пустощі, кмітливі жарти та вигадки, але й забезпечують вечір чудового настрою, веселого реготання й вибухового сміху... гм, а чому саме вибухового зрозумієте в кінці історії.
До цієї капосної книжечки так і тягнуться руки. Український портрет Маленького Вовчика намалював відомий дитячий художник Олег Петренко-Заневський, а «замальовки на полях» належать олівцю британця Тоні Росса. Книжиця видана у зручному форматі, трохи більшому за кишеньковий, що, гадаю, є дуже органічним для дитини. Родзинкою цього видання, безперечно є оригінальний гумор. Англійський дитячий письменник Іан Вайброу написав понад 60 книжок, які видані у 25 країнах світу. А Маленький Вовчик уже «говорить» 13 мовами! І ще одна особливість видання – «Добра читальня» закликає батьків читати дітям уголос і дає поради, як це можна зробити цікаво й з користю. Не дивно, що такі рекомендації з’явилися саме у першій друкованій книжечці видавництва, адже до цього часу «Добра читальня» випускала у світ аудіо книги, які заміняючи батьківське читання, розвивають уяву, пам'ять, творчі здібності та є незамінними в подорожі. «Капосна книжка Маленького Вовчика» - чудова книга для читання вголос, перевірте і веселий настрій вам гарантовано!
:pardon:

• Back To Top

Користувач поза мережею   alfer 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 November 2008 - 19:19

Ага, весела книженція ця "Капосна книжка Маленького Вовчика" Читали-реготали :D

• Back To Top

Користувач поза мережею   Shura 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 November 2008 - 15:54

Дуже сподобалась ось така книжка. Син сам приносить її і просить, щоб йому почитали.
Зображення

Розрахована на 3-4 роки.

Книга познайомить малюка з алфавітом і дасть початкові уявлення про лічбу, допоможе розширити словниковий запас і навчить грамотно формулювати висловлювання. Захоплюючі завдання, які можна виконати прямо на сторінках книги, допоможуть розвинути мовлення та мислення, увагу та пам’ять. Малюк дізнається багато нового й цікавого, а відомі казки, вірші та загадки принесуть йому задоволення.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 18 December 2008 - 13:47

Які ви можете порадити дитячі книжечки різдвяного спрямування? І де їх купити? Щоби я могла нашого татка послати з чіткою інструкцією

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ok_sanka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 March 2009 - 08:23

Як багато інших малят, Андрусь в захваті від "Абетки" та "Улюблених віршів" А-БА-БИ-ГА-ЛА-МА-ГИ. Не перечитавши ці книжечки, спатки ми не лягаємо, а "Абетку" ще й під подушку кладемо :) Подобається нам також "Абетка" видавництва "Грані-Т", малюнки там дуже кумедні, щоправда, іноді важко вгадати, що то за істота намальована, зате весело. А от з "Твоєю математикою" це видавництво трохи перестаралося: дорахувавши до чотирьох, ми виявили, що "Два і три - це ті ж чотири! Мурчик теж це знає" :)
Останнім часом малюк сам просить почитати йому віршики, пестушки і забавлянки з "Поезії пестування" (вид-во "Перископ"). Не книжка, а диво: чудове худ.-техн. оформлення, тексти - супер. Стільки ніжності, любові, тепла... Шкодую, що ця книжка не потрапила мені до рук під час вагітності, тоді я б встигла вивчити усе напам'ять.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Уля 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 March 2009 - 08:58

Привіт! Я теж нещодавно тільки зареєструвалась тут, але мені шалено подобається!!! :) Щодо книжок, то ми з малюком "читаємо " ше десь з пів-року. Починали звичайно з м"яких книжечок, потім купила книжечку Ірини Сонечко із серії "Балакуча книжечка" - це просто супер. Книжечка не просто з гарними малюнками, але ще й з кнопочкою, яка відтворює звуки різних тварин. А от нещодавно була на книжковій гуртовні (вул. Бузкова, 2 у Львові), то придбала книжечку, що має в середині пузлі, а ще книжечку з піаніно!!! :db:

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 April 2009 - 10:30

Моя красуня, та і ми з чоловіком, теж полюбляємо книжки "АБАБАГАЛАМАГА" - абетка, вірші, білосніжка, бременські музики, вовк і семеро козенят,100 казок перша та друга частини, дуже раджу Мед для мами - чудова історія і дуже гарні малюнки. Ще в пошані серія "Енциклопедія для маленьких вундеркіндів" , видавничий будинок Фактор - Азбука доброти, Азбука ввічливості, Азбука хоробрості - історії з завданнями після кожної. Подобається Вінні-пух - збираємо серію від Книжкового клубу - "Винни и его друзья" правда російською. Ще на рівні з "АБАБАГАЛАМАГОЮ" йдуть книжки від "Махаон-Україна" - донечці найбільше подобається серія "Твоя перша енциклопедія" (є українською та російською) перевидання французького видання - в серіїї 9 книжок: Тварини, Динозаври, Секрети моря, Життя лісу, Тварини-рекордсмени, Усе про фей і чаклунів, Про міста, Школа принцес, Домашні тварини; вся книжка - ілюстрації з невеликими коментарями до кожної, нічого зайвого та нудного. А ще Андерсен та Пушкін, книжки по мультах Діснея.

My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lleonid 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 20 April 2009 - 13:01

Перегляд повідомленняКапітошка (19.6.2007, 19:54) писав:

Які книжки на вашу думку необхідно мати у дитячій бібліотечці? Які подобаються особисто Вам? Давайте складемо рейтинг найпопулярніших дитячих книжок. Ви пишіть свої варіанти, а потім ми складемо свій власний рейтинг.

Брошура "Діти".
Діти ті ж дорослі, лише у них мале тіло.
Як зробити так щоб дитина слухалася?
Що дитина хоче нам показати своїми іграшками7

My Signature
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 April 2009 - 16:33

УУУРРРРААААА!!!!!! Дитячий Форум видавців у Львові відбудеться!!!! Станеться це 7-9 травня! У палаці мистецтв на Коперніка в ці дні проходитиме виставка-ярмарок! На сайті Форуму видавців є перелік видавництв-учасників!
У кого є які ідеї стосовно книжок? Які новинки ви можете порадити?

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Томашка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 May 2009 - 11:01

Шукаю книжку ще радянського видавництва (десь рік 1984-86). Може в когось є, бо мою я комусь ще в дитинстві подарувала. Назви та автора не памятаю.Там такі класні віршики були. Ось уривки які запамяталися:

- і якби не всі якби не побили б ми лоби

- ми сьогодні повмивались, на хрохроніку знімались

- нащла голку та не шила - Ніна нитку загубила

- і малесеньке дівчатко повторило все спочатку
...
Якщо вкогось є ця книжечка, то було б чудово виложити ці віршики на сайті. Буду дуже-прижуже вдячна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady_D 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 May 2009 - 12:21

Перегляд повідомленняТомашка (1.5.2009, 12:01) писав:

Шукаю книжку ще радянського видавництва (десь рік 1984-86). Може в когось є, бо мою я комусь ще в дитинстві подарувала. Назви та автора не памятаю.Там такі класні віршики були. Ось уривки які запамяталися:

- і якби не всі якби не побили б ми лоби

- ми сьогодні повмивались, на хрохроніку знімались

- нащла голку та не шила - Ніна нитку загубила

- і малесеньке дівчатко повторило все спочатку
...
Якщо вкогось є ця книжечка, то було б чудово виложити ці віршики на сайті. Буду дуже-прижуже вдячна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Томашка, пошукайте
Прихований текст
. Можливо й знайдеться ваша книжка.

My Signature
Зображення

• Back To Top

Користувач поза мережею   Томашка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 May 2009 - 12:19

:kiss: :kiss: :kiss:
ДЯКУЮ!!! Я знайшла!!! Ось вона:
Прихований текст

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camil 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 02 May 2009 - 16:33

буду 8 травня у Львові і дуже хочу попасти на книжковий форум, але незнаю як там все проходить? чи довго там по чергах стояти і о котрій годині туди треба прийти, а то стільки планів на один день що аж голова крутиться. І ще питання, щоб придбати малій на тому форумі? в нас є вірші га-ла-ма-ги , збірки казок від "перо" і "промінь" енциклопедія про домашніх тварин"махаона" Абетка Ганни Чубач і декілька книжечок "Веселки"

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady_D 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 May 2009 - 16:56

Перегляд повідомленняТомашка (2.5.2009, 13:19) писав:

:good: :good: :shok:
ДЯКУЮ!!! Я знайшла!!! Ось вона:
Прихований текст

Ми теж із задоволенням читаємо вірші Грицька Бойка. Правда в цій книжці є декілька незнайомих віршів. Ото доця буде рада! Дуже рада, що знайшлася згуба. :)

My Signature
Зображення

• Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 May 2009 - 14:46

RomaIIIka, туди треба йти чимраніше - починається ярмарок зазвичай об 10-11 ранку. 8 травня буде будній день, то зранку ще не має бути багато людей. Та і на дитячий форум не дуже багато людей йде, от на загальний в вересні - щось страшне - не пробитися, особливо в вихідний день.
Зі свого боку можу порадити серію про козаків від "Казка", казки Пушкіна в українському переспіві від "Казка" - як на мене,дуже вдалі. Розвиваючі книжечки від "Торсинг плюс" і багато чого ще

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
До речі, у АБАБАГАМАГА багато цікавих новинок - зайдіть на їх сайт. У "Махаон" нова серія по радянським мультикам - моєму малому дуже до вподоби.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алішка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 May 2009 - 09:55

а я от шукаю для своєї малявки книжечки де булиб великі і гарні малюнки з тваринками ( пес,кіт,свинка і т.п. ) вже скільки магазинів обійшла -все щось не те ! То одна книжка все про курочку ,то про машинки чи ще щось ,а так хочеться знайти те що хочеш ! Може хтось підкаже -що є з таких книжок і чиє видавництво шукати !

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 May 2009 - 15:47

Ну що ж, звітуюся: була на форумі, точніше, на його ярмарку.
Пройдуся по стендам, які цікавили особисто мене.
АБАБАГАМАГА - у своєму репертуарі, все є, все їхнє, гарне, за цінами видавництва. Купила собі: Всеволода Нестайка "Нові пригоди Колька Колючки та Кося Вуханя" (35 грн) та Льюїса Керола "Аліса в країні див"+"Аліса в Задзеркаллі" (28 грн). "100 казок" вже є 2ві книжки, гарні (кожна 55 грн), але їх є сенс купувати тим, у кого ще нема жодних збірок казок - бо в нас практично всі ті казки вже є.
"Махаон" - шорокий асортимент, низькі ціни, особливо на старі видання. Наприклад, серія маленьких мальованих енциклопедій - кожна книжка по 15 грн. (в магазинах вони 25-30 грн). Купила собі: "Пригоди Нільса" (38 грн), Носова "Незнайко та його друзі" (60 грн), "Пригоди Мюнхаузена" (20 грн) (в магазинах 30-35 грн), нова книжка нових авторів "Ага, впіймався!" (40 грн) - дитячий детектив про звіряток, дуже гарні, приємні ілюстрації - сама хочу почитати ;) Ну і як звичайно, в них маса всякий енциклопедій тощо
"Казка" - купа маленьких, гарненьких книжечок для малят, ну і збірки казок. Купила: дві картонні розкладушки для найменших "Пори року" та "Сорока-ворона"(віршики-пестунки) (по 10 грн), маленькі книжечки з віршами Пушкіна в укр. переспіві (дуже вдалий) (по 12 грн.), картонну книжку "Лісові звірі" з назвами звірів російською та англ. мовами та віршиками про них (25 грн.) - є ще така сама про свійських тварин, і те ж саме є рос. мовою; і також одну нову книжку по мультику про козаків - "Як козаки інопланетянам допомагали" (20 грн) (дуже рекомендую цю серію - мій малий в заваті, вірші - супер, дуже мелодійні, легко запоминаються).
"Країна мрій" - багато літератури, але я вже , як ви розумієте ;) , не мала багвато грошей, тому не дуже розглядала. Купила "Бембі" з дуже приємними, милими ілюстраціями (29 грн).
"Розумна дитина" - цікаві речі. Купила для подруги "Моя перша книжка" (40 грн) - в ній для маленький діток на кожному розвороті такі собі плакати виходять про тварин, цифри, фігури, абетка, пори доби, кольори, фрукти овочі тощо, сама книжка картонна.
Чекала, що буде видавництво "Торнадо" - в них є багато розвиваючих книжечок-шнурівок, пазлів тощо, але цього року вони не приїхали - жаль.
Резюме: відвідати варто - кожен знайде для себе щось цікаве. Але... тре мати при собі хоча б 300 грн. - я саме стільки для себе витратила.
Всім приємного книжкового шопінгу!!!!

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
alusik, вам треба "Тварини" серії "Моя перша енциклопедія" видавництва "Махаон". Малюнки гарні, приємні, виразні. До речі, вона на форумі зараз є - 15 грн. (це майже в 2 рази дешевше, ніж в магазині

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lesi 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 July 2009 - 20:27

Цікава книжечка
Прихований текст

видавництво Казка. В ній багато забавлянок, віршиків,колискових, пальчикові ігри і театралізовані ігри для дітей. Наш малюк ще маленький, а от знайома каже що її дитя (1,8) приносить книжечку щоб читати, дуже йому подобається.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vik100307 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 July 2009 - 20:49

Перегляд повідомленняalusik (7.5.2009, 10:55) писав:

а я от шукаю для своєї малявки книжечки де булиб великі і гарні малюнки з тваринками ( пес,кіт,свинка і т.п. ) вже скільки магазинів обійшла -все щось не те ! То одна книжка все про курочку ,то про машинки чи ще щось ,а так хочеться знайти те що хочеш ! Може хтось підкаже -що є з таких книжок і чиє видавництво шукати !

Автор Леся Квітка малятам про звіряток На подвір*ї в книжечці малюнки баранець, гусак, каза, квочка-мама, коник, ослик, півник, свинка, телятко, курчатко. Також є і різні серії

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
малюнки великі, чіткі, віршики коротенькі

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ok_sanka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 July 2009 - 20:52

Купили недавно Андрусеві "Мед для мами", "Жирафчик і Пандочка" і "Вовк і семеро козенят" (все "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА"). "Вовк і семеро козенят" - чудова книжечка з картонними сторінками, гарними ілюстраціями і простим та зрозумілим текстом, якраз для дворічних дітей. "Мед для мами" теж читаємо з задоволенням, на деяких сторінках так шкода Зайчика, що аж плачемо. А от "Жирафчик і Пандочка" ще мусять зачекати, ми ще замаленькі.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 13 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

7 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 7 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 08 December 19 )

Перекладач онлайн