Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Яке ставлення вашого чоловіка до лікування? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Яке ставлення вашого чоловіка до лікування? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Луцик Свєта 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 08 April 2013 - 13:26

Я навіть боюся уявляти яка би була реакція мого чоловіка.Він в собі впевнений.Але якщо не буде довгий час вагітності то буду з ним говорити на цю тему.Я перевірялась в лікаря в мене все добре.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірочка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 08 April 2013 - 14:25

лікується, але не з великим задоволенням, бо треба ще й з роботи відпрошуватися, щоб до лікаря піти, а ліки п'є, бо я за ним як за дитиною бігаю) різні усі-пусі)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   свєтуся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2013 - 10:24

такі самі усі-пусі і в мене. вітаміни пхаю до рота в прямому значені якщо потрібні таблетки, також. а коли річ йде за аналізи то крику шо він здоровий і нікуди не піде повна хата, але я вже навчилася ставити свого милого перед фактом мол в такийто день на такуто годину маєш здати сг або аналізи. дівчата це помагає.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   opaoka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2013 - 17:11

Ми почали планувати в жовтні, у мене почались гонки-лабораторії, виявили ПВЛ 51 тип, почала лікувати,
чоловік за цей час спромігся записатись на СГ, не зумів здати, казав, що я собі не уявляю яка там атмосфера - я пропонувала піти з ним, віднєкався.
У квітні нам дали зелене світло, я питала його, скільки має бути невдалих спроб, щоб він все таки здав аналіз - сказав 2,
але він часто у відрядженнях, або змучений, або.... навіть не знаю що думати:(, а півроку вже пройшло
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 July 2013 - 10:54

Перегляд повідомленняopaoka (14 May 2013 - 17:11) писав:

Ми почали планувати в жовтні, у мене почались гонки-лабораторії, виявили ПВЛ 51 тип, почала лікувати,
чоловік за цей час спромігся записатись на СГ, не зумів здати, казав, що я собі не уявляю яка там атмосфера - я пропонувала піти з ним, віднєкався.
У квітні нам дали зелене світло, я питала його, скільки має бути невдалих спроб, щоб він все таки здав аналіз - сказав 2,
але він часто у відрядженнях, або змучений, або.... навіть не знаю що думати:(, а півроку вже пройшло

а ви запишіть його на прийом і поставте перед фактом а здавати йдіть з ним і допоможіть йому, це допоможе. я свого водила в Астар там приємна атмосфера, головне йти першими. успіху вам
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   koval4u4kas 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 July 2013 - 11:00

Коли ми планували лялю, я обстежувалась, сказали, що у мене все добре. З першого циклу не вдалось завагітніти, то чоловік одразу сказав, якщо не вийде з другого разу, він піде перевірятись. Дякувати Богу все вийшло! :give_heart:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 July 2013 - 11:05

привіт. в мене процес зрушив з місця, йду на лапар. і поставила свого перед фактом що він має бути коло мене поки я не встану. навідь неогризався
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МаринаТ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 July 2015 - 09:19

Ми планували дитину довго,лікувалися разом,спочатку чоловік був у шоці від усіх аналізів і процедур,але воно того варте.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hrezontemka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2016 - 15:53

ой розкажу і свою ситуацію... зараз ми вагітні і чекаємо на довгоочікуваного малючка)) але до того довгі роки намагань, розлучення, відчай.. лікування, скандали, знову зійшлись поміняли підхід до ситуаціїї, подорослішали чи що.. а все почалось з банального обстеження...проживши разом років 3-4 ми ожружились і вирішили спробувати завагітніти, не виходило, але ми молоді, нічого начебто критичного та на всяк випадок пішли на обстеження і одразу до приватної клініки аби "навєрніка", там купа аналізів у нього і у мене і вирок.. венерична хвороба, в обох шок бо він у мене перший і я у нього, скандал.. але здоровий глузд і довіра перемогли і почали лікування... так от чоловік у мене високий за 2 метри хлопець на той час, крепкий, і лікар призначає йому моло того сильні ліки, гормони і д.т. так щей двойну дозу((( не буду довго писати але пфісля чергового уколу його забрала швидка з тиском 20 на 40, без свідомості і я ледве не лишилась тоді вдовою (боюсь аж згадувати)...коли прийшли в клініку з випискою з лікарні і позовом до суду нам тикнули договори які ми підписали а тим маленьким буквами пунтк "в разі чого претензій до клініки не маю".... на тому й все кінчилось.. жили далі.. планували.. і після того стресу чоловік мій до лікарів ні ногою.. така у нього недовіра і відраза до них, що до зубного ледь з болем вмовляю піти... так що тсавлення мого коханого до лікувння крайні негативне((((
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olena_ukra*I*nka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 29 January 2017 - 12:20

Чесно кажучи, не розумію, коли читаю в інтернеті про чоловіків, які не хочуть лікуватись і пручаються. Мій відчуває цю необхідність і зайвий раз не потрібно підштовхувати.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 April 19 )

• З днем народження
    карі 
    - Вік: 33
  • З днем народження
    veroniika 
    - Вік: 30

Реклама