Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Яке ставлення вашого чоловіка до лікування? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Запрошуємо взяти участь в обмінному проекті до Дня Матері!

Тема:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Яке ставлення вашого чоловіка до лікування? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   свєтуся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 February 2013 - 09:39

про ставлення чоловіків до лікування.

привіт усім. ось вирішила створити тему про наші половинки, про їхнє ставлення до лікування. і їхню підтримку... ми одружені вже 8 років і ніяк не можем завагітніти з них 6 років інтенсивного лікування. і жодної підтримки чоловіка, коли аналізи показали що в нього 53% живчиків він навідь не поцікавився чи цього досить щоб завагітніти чи ні. зі сторони здається що йому байдуже, хоч це нетак бо я знаю що він дуже сильно хоче дітей. як заходить мова про те щоб він попив щось щоб покращити сперму то він і слухати нехоче... я просто у відчаї. скажіть хтось стикався з такою проблемою?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ніна1 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 February 2013 - 22:41

Перегляд повідомленнясвєтуся (26 February 2013 - 10:12) писав:

привіт усім. ось вирішила створити тему про наші половинки, про їхнє ставлення до лікування. і їхню підтримку... ми одружені вже 8 років і ніяк не можем завагітніти з них 6 років інтенсивного лікування. і жодної підтримки чоловіка, коли аналізи показали що в нього 53% живчиків він навідь не поцікавився чи цього досить щоб завагітніти чи ні. зі сторони здається що йому байдуже, хоч це нетак бо я знаю що він дуже сильно хоче дітей. як заходить мова про те щоб він попив щось щоб покращити сперму то він і слухати нехоче... я просто у відчаї. скажіть хтось стикався з такою проблемою?

Привіт.Ми одружені майже 5 років.І лише трохи більше півроку тому чоловік здав спермограму-і вона була жахливою. Лікар зразу сказав -іксі.Довго не могла прийти до себе.Потім накупила йому різних вітамінів ,а він замість того почав випивати спиртне.Ну це довго розповідати,як мені було важко...Але все ж вмовляла І ось недавно ми поїхали до андролога ,спермограма стала трішки кращою,лікар назначив лікування ,і головне дав НАДІЮ.Тепер чоловік ретельно п,Є ліки,відмовився від спиртного,почав молитися.Веду до того ,що саме маленьке надія дала йому сили взяти себе в руки.
Свєтуся бажаю вам терпіння.Повірте все налагодиться.Мусите бути сильною.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2013 - 13:31

про те щоб помолитися кожного вечора або піти до церкви в неділю зі мною, навідь слухати нехоче...вітаміни ще насилу в нього впихала а на більше його невмовити.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2013 - 17:00

Перегляд повідомленнясвєтуся (27 February 2013 - 13:31) писав:

про те щоб помолитися кожного вечора або піти до церкви в неділю зі мною, навідь слухати нехоче...вітаміни ще насилу в нього впихала а на більше його невмовити.

до молитви він повинен прийти сам,заставляти немає сенсу.Ну а в уролога ви були?
Взагалі чоловіки трохи егоїсти.Нам не легше ,а змушені ще і їх постійно вмовляти.

Повідомлення відредаговано ніна1: 27 February 2013 - 20:00

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2013 - 17:28

він про уролога навідь чути не хоче... я би погодилася зі всім лишень би підтримував мене морально....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2013 - 18:03

Перегляд повідомленнясвєтуся (27 February 2013 - 17:28) писав:

він про уролога навідь чути не хоче... я би погодилася зі всім лишень би підтримував мене морально....

Я так зрозуміла,що лікуєтесь 6 років ви.За цей час теж не було ніякої підтримки?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2013 - 18:10

деколи складається враження що тільки я хочу дитини, але це нетак, коли ми робили 1інс. я бачила як він чекав результат, і я бачила його сльози в очах коли він був негативним... в мене склалося враження що він втратив надію
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2013 - 18:30

Перегляд повідомленнясвєтуся (27 February 2013 - 18:10) писав:

деколи складається враження що тільки я хочу дитини, але це нетак, коли ми робили 1інс. я бачила як він чекав результат, і я бачила його сльози в очах коли він був негативним... в мене склалося враження що він втратив надію

так чоловіки болісніше переносять невдачі та й часто замикаються тримають все в собі.Я вже писала ,що саме маленька надія,яку дав лікар,допомогла моєму чоловіку.
Зрештою мені здається що вам потрібно все ж відверто поговорити.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2013 - 18:57

він просто уникає відвертих розмов, кожна спроба поговорити закінчується сваркою
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маріана 999 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 February 2013 - 19:47

свєтуся, вибачте за прямоту, але ж якби він хотів дитину, він на усе б пішов. мені здається, що підтримка чоловіка у випадку планування є найважливішою і найпотрібнішою. ви повинні обоє з одинаковим бажанням іти до вашої мети і у вас все вийде! це ж не тільки від вас залежить, чи буде дитинка чи ні, його ж теж треба перевірити, а молитись разом - це взагалі не питання. у першу чергу у вас повинна бути надія на Бога!
нам теж не вдалось зразу завагітніти і бували моменти, коли у мене просто опускались руки, але чоловік допоміг мені повірити у те, що ми станемо батьками. він сам запропонував здати спермограму, він кинув на час планування курити і не вживав зовсім алкоголю, а саме головне - ми молились і вірили!!! веду я до того, що вам обов'язково потрібно поговорити напрямоту. поставте питання ребром. я вам бажаю, щоб у вас все вийшло!
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2013 - 09:57

на рахунок спиртного то дійсно він покинув це і взагалі непє, не курить. всі аналізи здає, до уролога ще нема потреби йти бо Томич каже що і не зтакою спермою вагітніють... просто він настільки стримана людина що деколи думаю що він залізний. він невміє виказувати свої почутья він привик що я маю бути сильною і я нею є, але я хочу елементарної підтримки.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   niki_niki 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 28 February 2013 - 11:57

свєтуся, Ваш чоловік дуже переживає, але як сильна половина вашої родини не показує це, або намагається придушити все в собі і не показувати все це назовні.
Кажуть що важливим складом у вашій справі є емоційний позитив вас обох і віра, так що постарайтеся налагодити все на цей не простий шлях. Дай Бог вам, щастя!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 March 2013 - 18:54

дякую
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tgalchonok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2013 - 21:24

Добрий вечір!А не пробували поговорити з батьками чоловіка,можливо вони на нього повпливають.Правда це залежить від стосунків чоловіка з ними.Або ж нехай ваш лікар переконає чолвіка,що це важливо для вашого здоровя.Мій чоловік свого часу тому і пішов до уролога,бо в мене були часті молочниці і моя лікарка сказала,що причиною може бути чоловік.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Смурфик 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 March 2013 - 10:54

Привіт. Ми з чоловіком лікуємося десь пів року. Він здавав кілька разів всі потрібні аналізи, їздить на процедури до уролога(хоча вони не дуже приємні), навіть почав щовечора молитися. Для мене це має дуже велике значення, я бачу що для нього дитина є так само важливою як для мене... Підтримка і розуміння чоловіка - це найпотрібніше. Мені здається, що дуже багато залежить від характеру. Є чоловіки, які бояться визнати, що в них є проблеми зі здоров'ям, а тим більше говорити про це зі сторонніми( з лікарем). Вони вважають це позором. І це дуже складно і болюче для дружини...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксенічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2013 - 17:46

Привіт.
Мій чоловік теж ставиться до лікування дуже відповідально, виконує всі приписи лікаря, їздить на процедури ( які не є з приємних) Навіть ставив п"явки, що є дуже неприємно ( по собі знаю). А коли потрібно було здавати СГ, то спочатку трохи йому було ніяково, але переборов себе і здав. Бажаю всім дівчаткам, щоб чоловіки вас розуміли і підтримували, а саме головне, щоб коли зайде мова про лікування не уникали його.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   (:Хрюшка:) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 March 2013 - 16:40

Міі хоч і не хотів впирався але їздив раз, проішов всі ті процедури, трохи підлікували. а тепер казав шо в нього все добре... але сьогодні от здали

і шоіно дивлюсь на пошту - приішов з сінево аналіз спермограми чоловіка

:cray: :cray: :cray:
результати паскудні. багато чого обведено тими квадратиками як вони обводять...
раніше як я починала лікуватись в нього по спермограмі буквально трошки були проблеми то підлікували.
а зараз получається шо половина тільки жвих, половина тільки рухається, якісь патології - зміни всякі.... і коковая мікрофлора...

то подзвонила сказала - крик, не буду я ніде дзвонити не треба мені лікаря((( то проіде, знаю, тим більше шо от менінарешті дозволили пробувати вагітніти, а ми так довго до того ішли... я впевнена, що він знаіде в собі сили...хоча зараз так тяжко і страшно - гірше ніж за себе переживаю

а хто що знає що то значить в аналізах.... блін, тільки якиісь проблиск з.явився в кінці тунелю і на тобі((((((((((((
My Signature
Боже, коли я втрачаю надію, допоможи мені згадати, що Твоя любов більша, ніж моє розчарування, і Твої плани на моє життя
кращі, ніж мої мрії...

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sabontage 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 27 March 2013 - 17:35

Мій чоловік як тільки може і скільки може, відтягує цей процес. Це триває до того моменту поки я щось не запідозрю. Потім любими методами дістаю інформацію, ну і ясна річ починається процес походу до лікаря і лікування. Як бачить укол, то мало не плаче (навіть якщо не йому роблять), а попросити щось випити для імунітету або вітаміни, то це сприймається як отрута. Хіба що малинку, калинку і т.д. в чай підлию, то може пройти
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kristina-19 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2013 - 18:05

Привіт.В нас на рахунок аналізів чоловіка також були конфлікти,Я лікувалася він звичайно підтримував мене,а от сам не хотів здавати,завжди говорив-"Я здоровий".Коли Я закінчила лікування,заставила і його здати всі аналізи.Здав і в нього все добре.Казав що більше на таке не підпишеться.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксенічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2013 - 21:49

А мій здає без проблем всі аналізи, п"є всі таблетки і всі чаї на травах, все як лікар прописав)) навіть я інколи забуваю випити якусь таблетку, то він мені нагадує, прау разів на день перепитує, чи я не забула випити якусь таблетку)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн