Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Олігозооспермія - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Олігозооспермія Чоловічі захворювання. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   парижанка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 November 2009 - 01:03

Привіт! Ми з чоловіком більше 2років плануємо дитину, але нічого не виходить. Спочатку я думала, що вся проблема в мені, але після того як чоловік зробив спермограму то виявилося, що у нього тільки 26% активно рухливих. Нам порадили звернутися до Черепанина, чоловік пролікувався, лікар сказав що можна вагітніти після лікування. Спермограма стала кращою з його слів. Але пів року пройшло і ніякого результату. Може хтось зможе порадити іншого спеціаліста? Буду дуже вдячна!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mikaella 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2009 - 09:46

Перегляд повідомленняпарижанка (16.11.2009, 1:03) писав:

Привіт! Ми з чоловіком більше 2років плануємо дитину, але нічого не виходить. Спочатку я думала, що вся проблема в мені, але після того як чоловік зробив спермограму то виявилося, що у нього тільки 26% активно рухливих. Нам порадили звернутися до Черепанина, чоловік пролікувався, лікар сказав що можна вагітніти після лікування. Спермограма стала кращою з його слів. Але пів року пройшло і ніякого результату. Може хтось зможе порадити іншого спеціаліста? Буду дуже вдячна!

А причину проблем знайшов лікар? Чим вас лікували?
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 November 2009 - 16:19

Так, діагноз азооспермія 3 ступеня. Чоловік приймав антибіотики, пив вітаміни. Потім робив повторну спермограму, трошки покращилася. Лікар сказав що при такі спермограмі можна завагітніти, але поки що безрезультатно. Мені мій гінеколог порадив піти на інсемінацію. Не знаю, що робити. Можливо краще погодитися на інсемінацію, хоча також нема гарантії що завагітнію з першого разу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kolibri 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2009 - 20:29

Чи може олігозооспермія вплинути на завмирання вагітності (вагітність була)?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Повітруля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 December 2009 - 08:54

[u]

Перегляд повідомленняkolibri (1.12.2009, 20:29) писав:

Чи може олігозооспермія вплинути на завмирання вагітності (вагітність була)?

так, може. якщо спермики слабенькі, і все таки їм вдасться запліднити яйцеклітину, організм жінки сам визначає, наскільки добре розвивється запліднена яйцеклітина, як діляться клітини. і якщо є паталогії є викидні, тобто від якості сперми багато чого залежить, і так природа контролює щоб народжувались здорові дітки, а ембріончики з патологічним розвитком ліквідує. попробуйте давати своєму чоловікові трутневе молочко з пергою, тільки обережно з пергою, доволі алергений продукт.
My Signature
Я вірю в чудеса :-) Життя прекрасне і непередбачуване ;-)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 December 2009 - 09:24

Привіт! Хотіла би дізнатися де саме приймає уролог Мартин, якщо мажна скинути його контакти. Дуже буду вдячна!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mikaella 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 December 2009 - 18:58

Дівчатка, підкажіть хорошого уролога в Києві, може хтось лікувався і йому допомогло?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Типпок 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 09 December 2009 - 23:02

Есть препарат "пепонен" - масло семян тыквы, повышает потенцию, благотворно влияет на простату и на спермогенез, еще рекомендую пчелиные обножки по чайной ложке с медом 2 раза в день
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2009 - 09:57

Перегляд повідомленняТиппок (9.12.2009, 23:02) писав:

Есть препарат "пепонен" - масло семян тыквы, повышает потенцию, благотворно влияет на простату и на спермогенез, еще рекомендую пчелиные обножки по чайной ложке с медом 2 раза в день

так, є такий препарат пепонен, резьтат - 0, якщо і було покращення то тільки тимчасово, місяць - потім стало все на свої місця.
пчелиные обножки - розумію, що це перга, тільки два рази в день по чайній ложці, це забагато, дуже алергенний, пергу потрібно акуратно приймати, приймали тільки зранку, і то так відвернуло від тої перги, що тепер навіть запах дратує. так що з пергою дуже акуратно, краще трутневе молочко з ранку 1 ч.л., і підвищує сили, надає енергії.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МаленькаяКсюша 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2009 - 23:12

Привіт!у мого чоловіка теж була така проблема.Чоловік приймав Спеман і Верону,а ще не пив,не не курив,зменшили кількість жирної їжі.Їли багато сметанки,горіхів.Результат на лінієчці.До цього 3 роки не получалось.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Орислава 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 December 2009 - 15:31

Дівчатка ви тут пишете про пепонен, трутневе молочко, Спеман, Верону ці препарати вам лікар призначав? У нас теж є, як сказав лікар "маленькі проблеми", але запропонував біодобавки від емвей за 350 грн і уколи, які не можу пригадати. Біодобавки хай сам пє і внушає собі їх ефективність, ну вбийте мене я не довіряю своє здоровя "бізнесменам емвею". Так от цей лікар поставив діагноз олігозооспермія 2ст, як думаєте доцільно приймати ліки про які пишете?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 December 2009 - 15:43

Перегляд повідомленняОрислава (22.12.2009, 15:31) писав:

Дівчатка ви тут пишете про пепонен, трутневе молочко, Спеман, Верону ці препарати вам лікар призначав? У нас теж є, як сказав лікар "маленькі проблеми", але запропонував біодобавки від емвей за 350 грн і уколи, які не можу пригадати. Біодобавки хай сам пє і внушає собі їх ефективність, ну вбийте мене я не довіряю своє здоровя "бізнесменам емвею". Так от цей лікар поставив діагноз олігозооспермія 2ст, як думаєте доцільно приймати ліки про які пишете?

нам лікарі прописували і верону, і пепонен, і спеман, навіть колоти гормони пропонували, але відмовились. чоловіку гормони - дуже сильно можна зашкодити. про біо-добавки - не знаю, чи буде результат. думаю, що в цій справі тяжко щось рекомендувати, в кожного індивідуально. одне знаю, тільки обережно, а то в мого чоловіка так напився того пепонену, з спемоном, що волося стало випадати. Слава Богу вже почало відростати потихеньку, рік пройшов. так що будь обережні з ліками і Бадами.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таїсія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 December 2009 - 20:37

МаленькаяКсюша, я тебе повністю підтримую. У моєї сестри в чоловіка також така проблема ( в дитинстві перехворів свинкою), я завжди йому раджу: не пити, не курити, зменшити кількість жирної їжі, а побільше сметани,петрушки, сухофрукти з медом.Але , чомусь в цих чоловіків бажання мати дітей є, а бажання щось робити для цього- відсутнє.

Ось витягла поради з одного рос. сайту:

1) 3 желтка от свежих куриных яиц,
сок от 3 лимонов.
200г мёда
200г коньяка или натуралного красного вина тщательно смешать.Принимать по 1ст ложке 3раза в день за 20 минутдо еды. хранить в холодильнике.

2) 200г изюма
200г лимонов с кожурой
200г грецких орехов очищеных
200г мёда
200г фиников без косточек
200г инжира
100г алоэ (срезать колючки)
Инжир , финики или алоэ можно исключить. всё перекрутить на мясорубке, смешать с мёдом и принимать по 1 чайной ложке 3 раза в день.хранить в холодильники в тёмной закрытой посуде.

3) 0,5 чайной ложки сухих измельчённых корней копытня европейского и 1 стакан кипятка настоять в закрытой посуде на кипящей водяной бане 30минут, охладить при комнатной температуре 10 минут , процедить. Пить для увеличения мужского семени при половом бессилии по 1 столовой ложке 5-6 раз в день.
И ещё , Мужчинам у которых проблемы с зачатием , нежелательно давать зверобой, эхинацею, гинкго!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Орислава 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 December 2009 - 10:24

Хмаринка* дякую за поради.
Таїсія ти права в тому що чоловіки лінуються щось робити, вони здачу аналізів вважають подвигом :yahoo: Спробую застосувати рецептики, але більше ніж впевнена якщо не підсуну під ніс сам не візьме і памятати не буде.
Якщо знаєш напиши як довго можна приймати кожну з "мікстур", щоб не переборщити.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таїсія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 December 2009 - 12:15

Орислава, сухофрукти можна приймати необмежений термін часу, шкоди від них не буде, навіть плюс для серця і т.д. А от з різними травами і корінням - обережніше.
До цієї смєсі сухофруктів добавляй ще курагу і бери чоловіка під свій контроль.Щоб був результат приймати треба мінімум 3 міс. Удачки вам!!!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Гість_аннетка_*

• Група: Гості

Відправлено 23 December 2009 - 17:09

Привіт, дівчата! Додам трішки і від себе. Ми з чоловіком не могли завагітніти більше року - отже пішли здавати аналізи. Його спермограму зробили в "Інтерсоно" - діагноз- гіпотератоастенозооспермія, тобто і малорухливі, і кількість невелика. В мене нерегулярний цикл - здала гормони на Пекарській так виявили що замало прогестерону. Мені призначили на 3 місяці протизаплідні таблетки "Жанін" - чоловік дуже кривився але я лікарці вірила, а йому уролог з медінституту назначив- вітамін Е 200 мг 3 рази в день і Трібестан 2 рази в день 1 місяць перед тим як я закінчу свій курс. Влітку я сиділа на таблетках, поправилась на 4 кг, потім тестами зловили овуляцію... і зараз я на 16 тижні. :girl_angel:
  • Back To Top

Користувач поза мережею   A_spring_sun 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 March 2010 - 11:46

Сьогодні чоловік прийшов від лікаря... трохи шокував мене... Робили йому уколи в живіт. Чотири різних уколи, які розмішували з кровю з вени... Мені, мнітільній :mocking: , таке не можна розказувати, я ж починаю то всьо уявляти і зразу погано робиться... Єдине що толком я його допиталась - то це для покращення спермограми колять... І так має робити кожні 5 днів... Піде наступного разу скажу хай запише назву тих уколів, ато колять і не знає що... Перед тим здав спермограму - не дуже добра (2.2мл. сперми, 17 тис. спермиків на 1 мл.). плюс на торч здавав аналізи,виписали на 16 днів таблеток і уколи одні. Це все пропив і от сьогодні пішов до лікаря...

P.S. Моїму чоловіку лікар також дав ці рецепти (перші два). Заколотила я йому перший - той чемно приймає (аж смішно інколи.. написано за 20 хв до їди, значить за 20 ! ні на хвилину раніше))). І ще одне було - приймати мумійо 0.2г. (здається) розведене з соком моркв'яним (пропорція 1:20). Правда запитав в лікаря той казав що можна запивати молоком.
My Signature
Я Валя, можна на "ти"))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nika85 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 April 2010 - 13:41

В мене теж проблема, в чоловіка теж олігоозооспермія третьої ступені, приймає Трібестан і Зіман, вони звісно недешеві, а ще він дуже часто забуває їх пити, я деколи нагадую, коротше він п"є їх нерегулярно, може це марно викинуті гроші на вітер і ніякої користі не буде. Хоча плануємо дитину віднедавна, тільки від Нового року і покищо нічого. А він нервується, не хоче вірити лікарям і говорить всьому свій час і без ліків буде дитинка, як йому пояснити що все це серйозно незнаю. Вмішувати в це батьків не виникає бажання, але не хочу щоб потім робили винною мене, що вагітність не наступає через мене, теж немає бажання, почекаємо до року, а потім буде видно
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Элис 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2010 - 18:58

У нас також є деякі проблеми, мій чоловік молодець ніколи не забуває приймати ліки, ще й мені нагадує... Ліки зараз ніякі не приймаєм-їмо гарбузове насіння, горіхи, мед, ввечері апельсин і цибулю хоча б одну в день, будем скоро перевіряти чи дає це якійсь результати...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люда Р. 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 25 May 2010 - 21:04

Перегляд повідомленнянатаха (1.8.2009, 9:16) писав:

Усім привіт!Ми з чоловіком плануємо дитину уже більше року.в нього малорухливысть сперматозоїдів.він лікується в лікаря Черепанина В.І Дівчата хто з ваших чоловіків лікувався (лікується) в ньго і які результати?

Привіт. Ми з чоловіком також лікувались у Черепаніна В.І. Він призначав чоловікові дуже сильні препарати, ми потратили великі гроші і час. А в результаті ніяких покращень сперми а тільки посадив печінку. Він нелічить а калічить за ваші гроші!!! Незнаю може комусь і допоміг!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 June 19 )

• З днем народження
    Natusik82 
    - Вік: 37