Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Олігозооспермія - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Олігозооспермія Чоловічі захворювання. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Юрасик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 September 2013 - 19:28

сух олена,чомусь не можу дописатися вам у приват. почистіть скриньку. Або просто зверніться
там вам дадуть відповідь на питання вже лікарі.

Повідомлення відредаговано Юрасик: 03 September 2013 - 19:31

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маша11 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 October 2013 - 19:42

В мене чоловік пив тівортін аспартат 2 місяці і я завагітніла.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nata-Lee86 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2014 - 15:06

Всім привіт. І наша сім'я теж стикнулася з темою непліддя((, у нас ЧФ дві спермограми погані, менше ніж 0.5 млн сперматозоідів, ставлять діагноз- важка олігозооспермія, і визначити чому так їх мало каже лікар неможливо(відправляє нас на ШЗ) а я з цим не можу змиритися і не втрачаю надію, здали купу аналізів все внормі- гормони, торч немає, каріотип,молекулярно-генетичне дослідження. Приписав лікар чоловіку 3 місяці пити вітамін Е, зіман, трібестан, але нас попередив що від цього у нас результати СГ сильно не покращаться((. Кому ставили такий діагноз, що ви робили, чи помогло лікування (яке і де)????
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2014 - 16:12

В мене теж проблема, в чоловіка теж олігоозооспермія третьої ступені, приймає Трібестан і Зіман, вони звісно недешеві, а ще він дуже часто забуває їх пити, я деколи нагадую, коротше він п"є їх нерегулярно, може це марно викинуті гроші на вітер і ніякої користі не буде. Хоча плануємо дитину віднедавна, тільки від Нового року і покищо нічого. А він нервується, не хоче вірити лікарям і говорить всьому свій час і без ліків буде дитинка, як йому пояснити що все це серйозно незнаю. Вмішувати в це батьків не виникає бажання, але не хочу щоб потім робили винною мене, що вагітність не наступає через мене, теж немає бажання, почекаємо до року, а потім буде видно
[/quote]
Як ваші справи? Яке лікування Вам помогло?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 March 2014 - 16:59

Перегляд повідомленняnika85 (02 April 2010 - 13:41) писав:

В мене теж проблема, в чоловіка теж олігоозооспермія третьої ступені, приймає Трібестан і Зіман, вони звісно недешеві, а ще він дуже часто забуває їх пити, я деколи нагадую, коротше він п"є їх нерегулярно, може це марно викинуті гроші на вітер і ніякої користі не буде. Хоча плануємо дитину віднедавна, тільки від Нового року і покищо нічого. А він нервується, не хоче вірити лікарям і говорить всьому свій час і без ліків буде дитинка, як йому пояснити що все це серйозно незнаю. Вмішувати в це батьків не виникає бажання, але не хочу щоб потім робили винною мене, що вагітність не наступає через мене, теж немає бажання, почекаємо до року, а потім буде видно

Привіт, читаючи форум бачу що Ви теж стикнулися з такою проблемою як і мій чоловік олігозооспермія ((. Ми звернулися до андролога Воробець, СГ досить погана менше 0,5 млн сперматозоідів, генетичних відхилень не має, гормони внормі, де ще шукати проблему під кажіть щось зі свого досвіду будь- ласка. Лікар призначив зіман, вітамін Е, трібестан, а взагалі то каже що у нас немає шансів природнім шляхом лише штучно((
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   silvia_80 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 March 2014 - 15:10

у нас була тератоастенозооспермія ( ото слівце)))+ у мене не відбувалась овуляція. вирішили на " авось вийде" робити стимуляцію менопуром і з першого разу вийшло, при тому чоловіка не лікували...
дивні історії бувають...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Солоденька*))) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2015 - 13:15

Перегляд повідомленняZhabchuk (04 February 2013 - 17:07) писав:

Вибачте дівчата може я не по темі,але скільки ви платили за прийом у Черепаніна, бо нам теж його порадили, а як всі вже знають від суми вдячності залежить і ставлення лікаря до пацієнта і подальше лікування.

Повідомлення відредаговано Шалапська: 19 January 2015 - 13:16

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марина 89 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 12 March 2015 - 22:46

Друзі,допоможіть мені в проблемі! В мене така проблема: з чоловіком плануємо дитинку, та от вже 2 роки не можемо завагітніти. Здавала я аналізи- в мене є незначні проблеми, і робив чоловік спермограму- виявилось що у нього мала кількість сперматозоїдів. З норми 20 млн./мл. та більше- у нього 4,0 млн. Кількість живих сперматозоїдів- 70 %, кількість мертвих-30%. Ходили до уролога у Львові ( не пам'ятаю прізвища його) з цією спермограмою, він сказав що проблема є, назначив здавати кров та пройти УЗІ. Та мені він не сподобався вже з першого візиту. Такий не привітний, сказав незнаю чи я вам чимось допоможу, але зробіть то а там подивимся. Навіть толком нічого не сказав чи він допоможе. Ми пройдемо ті аналізи, але незнаю чи підемо з цими аналізами знову до нього, чи можливо до іншого якщо знайдемо. Ми самі не зі Львова, підкажіть будьласка якогось хорошого уролога у Львові, на якій вулиці знаходиться і якщо можна номер тел. Підкажіть будь ласка чи можливо завагітніти з такою проблемою, чи допомагає лікування при такій проблемі. Буду дуже вдячна.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ~Elberet~ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2015 - 18:38

щодо контактів лікаря не допоможу, але перше, що можна порадити в такій ситуації - спробувати фармпідтримку.
проблема з якістю семенної рідини дуже часто спостерігається у професійних атлетів по причині регулярного вживання стероїдних препаратів. для подолання такої ситуації вони вживають гонадотропін. даний препарат підвищує продуктивність статевих залоз та може значно покращити якість сперми. можна пройти иісячний курс, препарат недорогий. гірше від нього точно не буде, але за результатами його вживання терміном понад 40 днів цілком можливо визрівання достатньої кільксоті ефективних сперматозоїдів.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   netalika 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 August 2015 - 10:03

Перегляд повідомленняЗакохана)) (04 April 2011 - 19:18) писав:

дякую,зараз головне заставити пройти всі обстеження!головне що лікар кваліфікований і викликає довіру)

А в кого ви лікуєтесь?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilia_M 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 November 2015 - 20:38

Дівчата привіт! В нас також із чололовіком проблма із СГ, вже п"ять років по лікарях ходимо і толку 0. :girl_cray: Ми знову починаємо новий курс лікування, і от лікар назначив препарат - Profertil. Ціна звичайно кусюча, але почитавши відгуки, в мене склалося враження, що це якась напацея для СГ. Н знаю, що і думати.
Дівчата відгукніться, може хтощось в курсі, що це за чудо-препарат?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   AniaMark 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2016 - 16:48

Знайшла сьогодні цікаву історію лікування відсутності сперматозоїдів у чоловіка. Може комусь стане у пригоді ця інформація.
Написано, правда, на польській, але може хтось знає польську чи скористається перекладачем.
Прихований текст

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bad angel 9 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2016 - 09:15

Привіт, дівчата. Вирішила і я написати сюди...Так сталося що заміжня я вже в другий раз, з першим чоловіком дитинки не було, тому що, як виявилось потім у нього був не дуже хороший діагноз "олігоспермія"... Зараз маю чудового чоловіка і дуже хочемо малятко, але вже четвертий місяць підряд щось у нас не виходить, в мене вже починається паніка. На УЗД мені сказали що в мене загнута матка, багато чула що при такому важко завагітніти....Порадьте щось будь ласка, а то вже так на цьому всьому зациклилась що навіть думати ні про що не можу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NATACHKA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 April 2016 - 13:37

bad angel 9 хочу спитати вас з першим чоловіком,цей діагноз поставили лиш по одному аналізі спермограми? чи ви робили в декількох лаболаторіях? просто мій чоловік здавав в інтерсоно і теж поставили ткий діагноз, а перед тим рік тому здава на короленка і все супер було..потім ми перездали в хміля в тернополі як виявилось все добре...як сказав професор ви шановний можете запліднити пів Львова...
My Signature
Щаслива мама і кохана дружина найкращих моїх хлопців
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

4 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 4 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 June 19 )

• З днем народження
    Natusik82 
    - Вік: 37