Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Фрагментація ДНК у сперматозоїдах - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Фрагментація ДНК у сперматозоїдах Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Irena77 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 April 2013 - 17:45

Дівчата при яких показниках спермограми, вам призначали аналіз ДНК фрагментації сперматозоїдів?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vushneva 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 April 2013 - 22:54

Irena77, у нас майже норма в спермограмі, але ми робили цей аналіз, бо мали невдале шз,
він немає відношення до того, яка спермограма, бо сперматозоїдів може бути, навіть, і достатньо і виглядати вони можуть зовні нормально, а цей аналіз показує які вони генетично з середини і чи можуть запліднювати яйцеклітину!
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2013 - 07:49

Перегляд повідомленняVushneva (04 April 2013 - 22:54) писав:

Irena77, у нас майже норма в спермограмі, але ми робили цей аналіз, бо мали невдале шз,
він немає відношення до того, яка спермограма, бо сперматозоїдів може бути, навіть, і достатньо і виглядати вони можуть зовні нормально, а цей аналіз показує які вони генетично з середини і чи можуть запліднювати яйцеклітину!

У нас було 2 невдалих свіжих протоколи, до переносу доживало 2 і 3 відповідо клітинки, хоча було 12 яйцеклітин з них хороших 10. Спермограма наша теж в нормі і лікар нам цей аналіз не призначав, сказав, якщо ми хочемо, то можна здати для "успокоения души". І тепер я незнаю чи варто здавати?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vushneva 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2013 - 09:28

Irena77, просто може не призначав, бо той аналіз складний і мало де роблять, але у вашому випадку я б точно здала, а що лікар казав, чому так мало доживає до переносу? яка спермограма?
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 April 2013 - 13:30

Перегляд повідомленняVushneva (05 April 2013 - 09:28) писав:

Irena77, просто може не призначав, бо той аналіз складний і мало де роблять, але у вашому випадку я б точно здала, а що лікар казав, чому так мало доживає до переносу? яка спермограма?

Лікар нічого не пояснює, чому так мало доживає, каже що клітинки були хороші, чому не приживаються? (зробили гістеру, були поліпи - може через це?) спермограма така 1-ий протокол: активнорухливі 18 %, після відмивки 31 %; слаборухливі 40 %, після відмивки 31%; нерухомі 42% - 38%
2-ий : активнорух. -15%, після 45%; слаборух.- 32%, після -40%; нерухомі 53%, після - 15%, з норм. морфологією 31%
Отакі показники, що скажете?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   janaD 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 April 2013 - 20:44

Перегляд повідомленняmasandra (28 February 2013 - 09:59) писав:

Антиоксидантна терапія - це комплекс препаратів, в основному різних вітамінів, яких бракує майже 90% чоловіків. НВА тест і ДНК Фрагментація, це дуже схожі між собою тести і обидва визначають рівень фрагментації ДНК, різниця лише в способі і препаратах. Високий рівень фрагментації є причиної багатьох невдалих спроб ЕКЗ, тому, бажано зробити цей тест, даний аналіз дозволяє відібрати зрілі сперматозоїди, що володіють якостями, необхідними для запліднення і подальшого розвитку ембріона. У Львові роблять Інтерсоно і Альтернатива, у Тернополі: Клініка Професора С. Хміля.

ми здавали HBA тест і ДНК фрагментацію. перший показав при нормі не менше 60% 15,7(( а другий при нормі не більше 15% 15%))) як це розуміти, якщо вони схожі то який є правильний? вони кардинально різні
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   masandra 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2013 - 14:11

Перегляд повідомленняjanaD (07 April 2013 - 20:44) писав:

ми здавали HBA тест і ДНК фрагментацію. перший показав при нормі не менше 60% 15,7(( а другий при нормі не більше 15% 15%))) як це розуміти, якщо вони схожі то який є правильний? вони кардинально різні

з яким інтервалом ви здавали ці тести?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   janaD 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2013 - 18:39

Перегляд повідомленняmasandra (07 June 2013 - 14:11) писав:

з яким інтервалом ви здавали ці тести?

в 2 тижні інтервал
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lika_Z 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 June 2013 - 20:39

Перегляд повідомленняjanaD (07 June 2013 - 18:39) писав:

в 2 тижні інтервал

В нас схожа ситуація, тільки навпаки... HBA тест 91% (при нормі більше 80), а ДНК фрагментація - 22% (при нормі менше 15%)... Не кардинально різні, але різні, а здані в один день... Тобто так розумію це два різні аналізи (перший - показує ступінь зрілості, а другий - ступінь фрагментації). Що саме головне - і думки лікарів різні...В одній клініці нам казали що при значній фрагментації ризикувати і робити ЕКО не варто, що прогноз забліднення поганий, а в іншій - що не заморачуватись з тією фрагментацією...От тепер і думай, заморачуватись, чи ні?!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   boni 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 June 2013 - 19:12

Якщо багато фрагментованих спермиків то в Альтернативі Львів роболять з недавна ІКСІ+ ПІКСІ, це іде спеціальним методом відбір не фрагментованого спермика бо в нормальному ІКСІ відбираються під мікроскопом і в ІМСІ в 6000 разів більше збільшення спермика іде але ніякий мікроскоп не показуе і не покаже днк фрагментації... В інтернеті е багато інформації про ДНК Фрагментацію і що таке ПІКСІ.......тому навідь і кому повезе завагітніти з фрагментованим спермиком то не на довго бо бракований спермик перестае в певний момент передавати свою генетичну інформацію і плід завмирае на перших тижнях тобто до 12 тижня ....ДНК фрагментації не треба не дооцінювати,це важливий показник!!!

JanaD у вас точно проблема не в спермиках,інакше ви би не отримали з 9ЯК 5 бластоцист, а це більше половини і це фантастичний результат
..проблему треба шукати десь в прикріпленні,такі хороші ЯЦК мусять чіпатись і вчіпляться........
Все рівно треба пробувати далі- програна битва то ще не програна війна!!!
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 July 2013 - 12:30

[quote name='boni' timestamp='1372612330' post='1911132']

Boni, а у Вас (тобто, у чоловіка, теж високий був показник ДНК фрагментації) і чи робили під час третьої спроби в Альтернативі ПІКСІ, чи просто цікавитесь цією темою? Я читала про ПІКСІ багато, але хотілося б прочитати відгук тих, хто вже робив ІКСІ+ПІКСІ і який результат... Буду вдячна за відповідь!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 July 2013 - 12:30

[quote name='boni' timestamp='1372612330' post='1911132']

Boni, а у Вас (тобто, у чоловіка, теж високий був показник ДНК фрагментації) і чи робили під час третьої спроби в Альтернативі ПІКСІ, чи просто цікавитесь цією темою? Я читала про ПІКСІ багато, але хотілося б прочитати відгук тих, хто вже робив ІКСІ+ПІКСІ і який результат... Буду вдячна за відповідь!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2013 - 23:16

Усім привіт. Недавно чоловік здав аналіз на фрагментацію відхилення 24%.Зараз приймає італійський препарат SperGin Q-10.напишіть будь ласка. чи комусь вдалося понизити цю фрагментацію і за який час .Буду дуже вдячна усім.

Повідомлення відредаговано ангели34: 20 August 2013 - 23:17

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   boni 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2013 - 21:07

Перегляд повідомленняLika_Z (04 July 2013 - 12:30) писав:

Вибачте,що зараз пишу не заходила на сторінку цю довго! Так Ми робили ПІКСІ в червні в Альтернативі 3 спробу але першу спробу в Альтернативі,взяли 6 ЯК з них 4 запліднилось і 2ЯК на 5день нам перенесли,1 прижився.....
В мене не дуже великий запас фолікул тому вибору практично не було -треба було ризкувати бо ІКСІ і ІМСІ ми пробували,вони практично не відрізняються відбір проходить під мікроскопом...
Ніхто чомусь не пише про ПІКСІ,невже більше ніхто не робив цю процедуру...!?
Інтересно як і скільки в інших дівчат з ПІКСІ яйцеклітини ділились...??!!
В російскому форумі пробірка.ru я вже не раз читала про ПІКСІ..
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 August 2013 - 08:01

[quote name='boni' timestamp='1377112065' post='1953051']
Дякую за відповідь! Я от якраз теж на днях починаю протокол, схиляюсь теж до PICSI, як дійде справа до запліднення яйцеклітин, обов'язково відпишусь, оскільки дійсно, досить мало інформації на рахунок результативності саме PICSI (по крайній мірі на українських форумах)
Boni, бажаю щоб ваша малеча міцно Вас трималася і легкої вагітності!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 August 2013 - 09:57

Перегляд повідомленняангели34 (20 August 2013 - 23:16) писав:

Усім привіт. Недавно чоловік здав аналіз на фрагментацію відхилення 24%.Зараз приймає італійський препарат SperGin Q-10.напишіть будь ласка. чи комусь вдалося понизити цю фрагментацію і за який час .Буду дуже вдячна усім.

У нас за останнім аналізом відхилення по ДНК-фрагментації 22%. 2 роки тому, коли перший раз чоловік здав цей аналіз, фрагментованих було 45%. За ці два роки було зроблено наступне: операція варіцектоломія лапороскопічним методом (правда, останнім часом читаю відгуки в неті, що навпаки, не радять робити операцію перед плануванням вагітності), курс озонотерапії одразу після операції, періодичний, а останні 2 місяці - постійний)прийом вітамінів та бадів (а саме: препарат Зіман, вітамін Е, вітамін С, Омега-3, фолієва к-та, L-карнітин, препарати з бджолиним маточним молочком) + підготовую перепелиними яйцями, олією гарбузового насіння, горіхами і т.д. Чи зменшення фрагментації - це результат такого "лікування", чи просто співпало)) не знаю... Але, може комусь знадобиться ця інформація
"Ангели34" - а що це за італійський препарат, який його склад? Вам його так розумію за кордоном призначили? Бо я забила в пошуковику, то бачу тільки іноземні сторінки((
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 August 2013 - 11:46

Перегляд повідомленняLika_Z (28 August 2013 - 09:57) писав:

У нас за останнім аналізом відхилення по ДНК-фрагментації 22%. 2 роки тому, коли перший раз чоловік здав цей аналіз, фрагментованих було 45%. За ці два роки було зроблено наступне: операція варіцектоломія лапороскопічним методом (правда, останнім часом читаю відгуки в неті, що навпаки, не радять робити операцію перед плануванням вагітності), курс озонотерапії одразу після операції, періодичний, а останні 2 місяці - постійний)прийом вітамінів та бадів (а саме: препарат Зіман, вітамін Е, вітамін С, Омега-3, фолієва к-та, L-карнітин, препарати з бджолиним маточним молочком) + підготовую перепелиними яйцями, олією гарбузового насіння, горіхами і т.д. Чи зменшення фрагментації - це результат такого "лікування", чи просто співпало)) не знаю... Але, може комусь знадобиться ця інформація
"Ангели34" - а що це за італійський препарат, який його склад? Вам його так розумію за кордоном призначили? Бо я забила в пошуковику, то бачу тільки іноземні сторінки((

Ми були на консультаціі у Хміля.Там у чоловіка виявили цю фрагментацію(24%)нам призначили лікування
(коензим Q-10.
L-карнітін.
цинктерал.
вітамін е.
фолієву кислоту або якщо дістанемо SperGin Q-10

.незнаю чому але чоловіка сильно нудило від цих препаратів він іх приймав кілька днів поки нам мали передати SperGin Q-10-він ніби ефективніший і в Італіі ніби нема підробки.поки що приймаємо його а там побачимо по результату. я переклала з італійськоі що у ньому міститься от що получилося
СКЛАД ....
L-тартрату. L-орнітин гідрохлорид. Рослинний жир.
L-цитрулін. Вітамін Е (який складається з: DL-альфа-токоферол acetato.gelatina idrolizzata.biossido кремній). Коензим Q-10.
Речовини, що запобігають злипання:
. Гуарана .. сухий екстракт титрують до 8% кофеїну 50 мг / таблетка (підтримується мальтодекстрин) ..
Наповнювач: мікрокристалічна целюлоза, рослинний стеарин . агентів мальтодекстрин покриття

L-аргінін. -300 Мг
л-карнітин 200 мг
L-орнітин-100мг
L-цитрулін 100 мг
Коензим Q-10 -60 мг
Вітамін Е -30 мг
Речовини з живильною або фізіологічою дією (в 1 таблетці 1270 мг

А де ви думаєте робити ЕКЗ.Я думаю що вам найкраще підійде піксі бо я зараз теж більше схиляюся до цього методу.

Повідомлення відредаговано ангели34: 28 August 2013 - 17:01

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 August 2013 - 13:25

Перегляд повідомленняангели34 (28 August 2013 - 11:46) писав:

Ми були на консультаціі у Хміля.Там у чоловіка виявили цю фрагментацію(24%)нам призначили лікування
(коензим Q-10.
L-карнітін.
цинктерал.
вітамін е.
фолієву кислоту або якщо дістанемо SperGin Q-10

.незнаю чому але чоловіка сильно нудило від цих препаратів він іх приймав кілька днів поки нам мали передати SperGin Q-10-він ніби ефективніший і в Італіі ніби нема підробки.поки що приймаємо його а там побачимо по результату. я переклала з італійськоі що у ньому міститься от що получилося
L-аргінін. -300 Мг
л-карнітин 200 мг
L-орнітин-100мг
L-цитрулін 100 мг
Коензим Q-10 -60 мг
Вітамін Е -30 мг
Речовини з живильною або фізіологічою дією (в 1 таблетці 1270 мг

А де ви думаєте робити ЕКЗ.Я думаю що вам найкраще підійде піксі бо я зараз теж більше схиляюся до цього методу.

Дякую за переклад!) Склад хороший (деякі з складових і мій приймає, але по окремо, а не в комплексі, як в цьому препараті), шкода, що в Україні такого препарату нема(( Я теж схиляюся до ПІКСІ, але ще раз перездамо аналіз, можливо з дати останньої здачі ще трохи зменшилась фрагментація.. ЕКЗ планую робити в Інтерсоно
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 August 2013 - 17:13

Перегляд повідомленняLika_Z (28 August 2013 - 13:25) писав:

Дякую за переклад!) Склад хороший (деякі з складових і мій приймає, але по окремо, а не в комплексі, як в цьому препараті), шкода, що в Україні такого препарату нема(( Я теж схиляюся до ПІКСІ, але ще раз перездамо аналіз, можливо з дати останньої здачі ще трохи зменшилась фрагментація.. ЕКЗ планую робити в Інтерсоно

Чесно кажучи я б вам не радила туди іти.Зі свого досвіду вас запевняю там звичайнісінький конвеєр.Я це пишу не тому що у мене там нічого не получилося.Ні з першоі спроби у мене все получилося.та на 19 тижні у мене стався викидень.І коли я сиділа в коридорі а з мене виходили води (бо розірвався плідний міхур).а моя лікарка просто не піднімала слухавку)до мене годину ніхто з лікарів не підійшов.бо усі буцім то були заняті.аж поки не прийшов мій чоловік.наробив там галасу аж тоді всі заметушилися.А моя лікарка позвонила мені тільки через 4 дні і то тому що боялася мабуть втратити роботу.(ми домовлялися що вона мене буде вести до кінця вагітності)
Моя вам порада попробувати в Альтернативі якщо потрібно робити з піксі.а якщо з іксі то в Хміля.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 August 2013 - 19:05

Перегляд повідомленняангели34 (28 August 2013 - 17:13) писав:

Чесно кажучи я б вам не радила туди іти.Зі свого досвіду вас запевняю там звичайнісінький конвеєр.Я це пишу не тому що у мене там нічого не получилося.Ні з першоі спроби у мене все получилося.та на 19 тижні у мене стався викидень.І коли я сиділа в коридорі а з мене виходили води (бо розірвався плідний міхур).а моя лікарка просто не піднімала слухавку)до мене годину ніхто з лікарів не підійшов.бо усі буцім то були заняті.аж поки не прийшов мій чоловік.наробив там галасу аж тоді всі заметушилися.А моя лікарка позвонила мені тільки через 4 дні і то тому що боялася мабуть втратити роботу.(ми домовлялися що вона мене буде вести до кінця вагітності)
Моя вам порада попробувати в Альтернативі якщо потрібно робити з піксі.а якщо з іксі то в Хміля.

Дякую за пораду. А хто Ваш лікар був в Інтерсоно, якщо не секрет? (можете в приват мені написати)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 June 19 )

• З днем народження
    Natusik82 
    - Вік: 37