Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Урологи Львова - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Урологи Львова пошук хорошого лікаря Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Юлько 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 October 2012 - 23:49

Скажіть будь-ласка, а Мартин ( уролог) жінкам допомагає, а то цистит вже замучив , а урологів у Львові не знаю ???????
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Домовичок 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 October 2012 - 16:40

Перегляд повідомленняЮлько (17 October 2012 - 23:49) писав:

Скажіть будь-ласка, а Мартин ( уролог) жінкам допомагає, а то цистит вже замучив , а урологів у Львові не знаю ???????

Бачу, що в очікуванні ляльки. Я приймала на початку вагітності Канефрон по 50крапель 3рази в день. 15днів.І забула на всю вагітність що таке цистит.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natycia 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 29 November 2012 - 20:30

Перегляд повідомленняZhuravlyk (14 October 2011 - 16:32) писав:

Я теж раджу Воробця .

привіт!чоловіку мав Воробець робити операцію,але за день до операції почула,що він не має практики і краще до нього не звертатись!а прочитала ваш відгук і...тепер цікаво!може,підкажите чи варто все таки у нього оперувати чоловікові верикоцелу?дякі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юрасик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 November 2012 - 21:01

Перегляд повідомленняNatycia (29 November 2012 - 20:30) писав:

привіт!чоловіку мав Воробець робити операцію,але за день до операції почула,що він не має практики і краще до нього не звертатись!а прочитала ваш відгук і...тепер цікаво!може,підкажите чи варто все таки у нього оперувати чоловікові верикоцелу?дякі

Операцію він зробить точно добре. Ця операція не я складною. Але наслідки післяопераційні залежать точно не від нього(я маю на увазі покращення спермограми).

Повідомлення відредаговано Юрасик: 29 November 2012 - 21:04

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   !R@ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2013 - 14:19

Дівчата, доброго дня!! Чоловіка направили до Черепаніна (вул. Короленка, 9), оскільки погана спермограма.
Що можете сказати про цього лікаря?? Може маєте його контакти? До нього потрібно йти по попередньому запису?
Бо ми вже стільки находилися, такого наслухалися, що ... Самі розумієте.

Перегляд повідомленняNastusya (31 May 2012 - 17:27) писав:

Привіт дівчата! Скиньте телефон хорошого уролога крім Черепаніна, може хтось чув про Фітьо приймає в мед. інституті як до нього попасти?

А чому крім Черепаніна???
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jana31 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 January 2013 - 13:45

Перегляд повідомленняxhresyk (13 September 2011 - 19:05) писав:

Дівчата, ви не праві, хто каже, що нема хороших урологів у Львові. Є хороші і в онкоцентрі, і в мед. інституті, і на Топольній. Залежить по якій проблемі треба. Якщо по непліддю, то ліпше не до уролога, бо це досить широкий профіль, а до андролога. Є хороший андролог в обласній поліклініці при мед. інституті - Воробець.

Незнаю, поки що нічого про нього не можу сказати... На перший погляд - він гроші любить ...Мого чоловіка він направив на спермограму і ще результатів нема.. Підем до нього другий раз тоді може і скажу свою думку Хоча, хто скаже скільки тепер урологам треба давати, а то ціни ростуть, а я не встигаю за ними????
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дзвінка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 February 2013 - 13:52

Доброго дня згідна з Nastysya31. Теж нічого про Черепаніна сказати хорошого не можу. Лікар, котрий внятно нічого пояснити не може..Направляє, лише в одну аптеку і нагадує, щоб обов'язково показали там рецепт з його печаткою. Хоча впринципі моєї подруги чоловік лікувався в нього, за візит давав щоразу 50 у.0.- і сталося диво! Він вилікувався, і у них народилася донечка. По перше у мене не має таких грошей, по друге, готова віддати усі скарби світу, лише після того, коли завагітнію і успішно виношу дитину.

Шановні дівчатонька! Прошу підказати, може хтось-щось чув за лікаря Копець Роман, він теж приймає на Короленка і в одному кабінеті з Черепаніним. Мені його порадила свекрухи коліжанка. В її дітей не було 10 років діток, і цей лікар їм допоміг. (Вони спеціально приїхали з Італії, щоб у нього лікуватись).
Ми з чоловіком у нього були..не можу поки нічого сказати ні доброго ні поганого. Проте мед.сестра, котра вела нашу карточку настійливо радила знову звернутися до Черепаніна і аж ніяк не лікуватися у Копеця Романа. Цікаво чому?
Принаймі від цього лікаря я ні слова не чула, що і де ми маємо купувати!

Повідомлення відредаговано Дзвінка: 04 February 2013 - 13:54

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ulitochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2013 - 16:54

Нас з чоловіком також скерували до Черепанина. Перед тим почитала форуми: відгуки як позитивні так і негативні. Пішли на прийом. До нього море народу. Що скажеш...лікар дійсно специфічний, довго про процес лікування розповідати не любить і не має бажання. На спермограму скерував в "Паренс Україна", де "трошки дорожче ніж скрізь, але він довіряє результатам" (320грн.). Але ліки не говорив купувати в певній аптеці - сама купувала для чоловіка там де вважала за дешевше. Чоловік пройшов курс лікування, лікар результатом задоволений. Ми наразі також.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tasha47 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2013 - 12:17

Були з чоловіком у Мартина, тобто чоловік був. Прийшов з конкретною проблемою, аналіз в синєво показав одну бяку. Тому, хотіли отримати компетентне призначення лікування.
Але мало того, що він спізнився, довго ще літав по лікарні, потім взяв когось поза чергою, потім сказав, що аналізам з синєво не довіряє, треба робити в нього ще раз.Аналіз з простати взяв чоловіка дуже боляче (до того здавав в іншого лікаря, то не порівняти). Показав аналіз завищені лейкоцити, лікар поставив діагноз - простатит.
Сказав прийти на наступний день і здати в нього ще мазок і зробити УЗД, до того не пісяти 7 годин. Дівчата, я ніколи не чула, щоб хтось казав не пісяти 7 годин, таке взагалі реально? Чоловік не витерпів, і сходив в туалет, звичайно, що ніяких вже аналізів і УЗД не робили. Сказав, прийти на другий раз, а ще сказав, що лікування буде довге, тому треба зробити всі аналізи крові і сечі і флюрографію.
Якщо чесно, то я в шоці, в мене таке враження, що нас хочуть лікувати довго і якісно, при чому не від того з чим прийшли.
Дівчатка, скажіть то так є, чи то щось не альо.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2013 - 13:46

Перегляд повідомленняtasha47 (15 February 2013 - 12:17) писав:

Були з чоловіком у Мартина, тобто чоловік був. Прийшов з конкретною проблемою, аналіз в синєво показав одну бяку. Тому, хотіли отримати компетентне призначення лікування.
Але мало того, що він спізнився, довго ще літав по лікарні, потім взяв когось поза чергою, потім сказав, що аналізам з синєво не довіряє, треба робити в нього ще раз.Аналіз з простати взяв чоловіка дуже боляче (до того здавав в іншого лікаря, то не порівняти). Показав аналіз завищені лейкоцити, лікар поставив діагноз - простатит.
Сказав прийти на наступний день і здати в нього ще мазок і зробити УЗД, до того не пісяти 7 годин. Дівчата, я ніколи не чула, щоб хтось казав не пісяти 7 годин, таке взагалі реально? Чоловік не витерпів, і сходив в туалет, звичайно, що ніяких вже аналізів і УЗД не робили. Сказав, прийти на другий раз, а ще сказав, що лікування буде довге, тому треба зробити всі аналізи крові і сечі і флюрографію.
Якщо чесно, то я в шоці, в мене таке враження, що нас хочуть лікувати довго і якісно, при чому не від того з чим прийшли.
Дівчатка, скажіть то так є, чи то щось не альо.

Так для мазка... дійсно потрібна така процедура. Мій чоловік теж притримувався такого правила у лікаря Копець Р. Моя порада... не тримайтеся одного лікаря. Стосовно лікаря Мартина..ми були у гініколога Мартина..він теж дуже зайнята людина, проте лікувати нас не брався,але перед тим розповів, що дуже погано, що операцію на позаматкову вагітність я робила на Мєчнікова, треба було їхати до них бо у них найкраща апаратура і.т.д. На моє запитання:"може нам порадите хорошого уролога".. відповів...у мене брат уролог, проте.... я не знаю таких лікарів, щоб Вам могли при Вашій картині поставити якийсь діагноз. Ви краще розслабтеся... деякий час так пожийте... може і самі завагітнієте. Отакі от були слова!!! Проте знаєте, у кожного лікаря теж є свій настрій підхід і.т.д. можливо, комусь вони пропишуть з'їсти дольку лимона.. і від цього пара завагітніє, бо якраз для здійснення цієї мрії бракувало в організмі порцію лимонної кислоти, а когось "шпигають" таблетками, коли вихід з проблеми поруч!!! Просто у нас не має лікарів, від "Бога", а є лише ті хто вчився на зарах/не зарах, або оцінку 3-4. Отак і нас лікують.. на 3-4!

Перегляд повідомленняUlitochka (12 February 2013 - 16:54) писав:

Нас з чоловіком також скерували до Черепанина. Перед тим почитала форуми: відгуки як позитивні так і негативні. Пішли на прийом. До нього море народу. Що скажеш...лікар дійсно специфічний, довго про процес лікування розповідати не любить і не має бажання. На спермограму скерував в "Паренс Україна", де "трошки дорожче ніж скрізь, але він довіряє результатам" (320грн.). Але ліки не говорив купувати в певній аптеці - сама купувала для чоловіка там де вважала за дешевше. Чоловік пройшов курс лікування, лікар результатом задоволений. Ми наразі також.

Що це за спермограма така???? Ви ж за такі гроші могли три рази її робити. "Астар" вул. Зигзаг - 100грн. На Короленка 60-70 грн.
Нехай Ваша мрія здійсниться!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LUDMILA 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2013 - 20:19

В мед.інституті чоловік звертається до Личковського. Молодий, але хороший спеціаліст
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   медузка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2013 - 10:22

Перегляд повідомленняLUDMILA (15 February 2013 - 20:19) писав:

В мед.інституті чоловік звертається до Личковського. Молодий, але хороший спеціаліст

Олександр Едуардович - унікальна людина. Він настільки відданий свої справі, що я ще такого ніколи не бачила. Він оперував мені нирку, ніяких гарантій щодо її збереження ніхто не давав. На сьогоднішній день, через 6 років, я маю абсолютно здорову нирку. На УЗД лікарі в шоці, коли чують, що вона була оперована і через який діагноз. Він прибігав до мене 5-6 разів на день, зранку о 8 вже був у палаті, а ввечері о 22-23 год. телефонував до чергового лікаря і той з трубкою в руках приходив подивитися як я. А при виписці батьки його ловили 2 дні по лікарні, бо грошей не хотів брати.
А, і ще, зашив мене косметичним швом. Рубець тонесенький, він все бідний переживав, щоб шрам був якнайменше помітний, бо як я буду в купальнику ходити.
На таких лікарів, як Личковський, треба молитися. Я до сьогодні ставлю свічечки за його здоров'я.

Повідомлення відредаговано медузка: 16 February 2013 - 10:24

My Signature
Спойлер

Той єдиний, за ким я почну бігати, буде кричати мені "Наздоганяй, мам!"
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tasha47 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2013 - 11:42

Історія з Мартином не закінчилась, сьогодні, чоловік з повним сечовим міхуром (не ходив в туалет більше 10 год) прийшов в поліклініку до лікаря, прийом з 8 ранку, в 9 ранку лікаря ще немає. З очима на викат чоловік погнав в ткалет не дочекавшись лікаря. Все, більше в поліклініку не піде. Записала його в Параскеву.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2013 - 16:22

Перегляд повідомленняtasha47 (18 February 2013 - 11:42) писав:

Історія з Мартином не закінчилась, сьогодні, чоловік з повним сечовим міхуром (не ходив в туалет більше 10 год) прийшов в поліклініку до лікаря, прийом з 8 ранку, в 9 ранку лікаря ще немає. З очима на викат чоловік погнав в ткалет не дочекавшись лікаря. Все, більше в поліклініку не піде. Записала його в Параскеву.

Що таке Параскева?

Перегляд повідомленнямедузка (16 February 2013 - 10:22) писав:

Олександр Едуардович - унікальна людина. Він настільки відданий свої справі, що я ще такого ніколи не бачила. Він оперував мені нирку, ніяких гарантій щодо її збереження ніхто не давав. На сьогоднішній день, через 6 років, я маю абсолютно здорову нирку. На УЗД лікарі в шоці, коли чують, що вона була оперована і через який діагноз. Він прибігав до мене 5-6 разів на день, зранку о 8 вже був у палаті, а ввечері о 22-23 год. телефонував до чергового лікаря і той з трубкою в руках приходив подивитися як я. А при виписці батьки його ловили 2 дні по лікарні, бо грошей не хотів брати.
А, і ще, зашив мене косметичним швом. Рубець тонесенький, він все бідний переживав, щоб шрам був якнайменше помітний, бо як я буду в купальнику ходити.
На таких лікарів, як Личковський, треба молитися. Я до сьогодні ставлю свічечки за його здоров'я.

Прошу підказати, лікар про якого Ви пишете лікує чоловіків, у котрих довго не має дітей? Тобто чи були випадки, коли він допомагам парам, "завагітніти".
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   медузка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2013 - 10:33

Перегляд повідомленняДзвінка (18 February 2013 - 16:22) писав:

Прошу підказати, лікар про якого Ви пишете лікує чоловіків, у котрих довго не має дітей? Тобто чи були випадки, коли він допомагам парам, "завагітніти".

Я, на жаль, не знаю чи займається він такими випадками. Думаю, Вам краще шукати андролога, це їх профіль.
My Signature
Спойлер

Той єдиний, за ким я почну бігати, буде кричати мені "Наздоганяй, мам!"
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 February 2013 - 11:19

Привіт! Лікар вже другий раз не зміг взяти аналіз в чоловіка на простату. За словами чоловіка, я зрозуміла, що цей матеріал "не проходить", тобто десь застрягає. Якось то дивно все звучить. Лікар в четверг знову назначив здати спермограму. Бо після невдалої першої спроби зробити аналіз на простату він чоловікові виписас свічки та пакетики чаю АСС. Я здивувалася для чого пити чай, котрий п'ють у випадку грипу та щоб людина відкашлювала. Лікар пояснив, що АСС сприяє на розрідження сперми. (Перший раз таке чую, ну але ж ...хто його знає). Не знаю як аналіз спермограми допоможе у взятті сперми? Чоловік каже, що по цьому аналізу лікар зрозуміє чим його далі лікувати. Так от хотіла спитати... може хтось теж мав такий випадок. Підкажіть щось?!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марто4ка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 February 2013 - 16:12

АСС помагає при розрідженні сперми, а на рахунок того що не можливо взяти, то може просто його дуже болить і не доходить до виділення соку. Бо у мого чоловіка через великий біль не могло 2 лікаря взяти. Потім підлікували простату і взяли. По спермограмі можна виявити чи є запалення якісь, але все-таки достовірніше саме сік.
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 February 2013 - 13:28

Перегляд повідомленняМарто4ка (20 February 2013 - 16:12) писав:

АСС помагає при розрідженні сперми, а на рахунок того що не можливо взяти, то може просто його дуже болить і не доходить до виділення соку. Бо у мого чоловіка через великий біль не могло 2 лікаря взяти. Потім підлікували простату і взяли. По спермограмі можна виявити чи є запалення якісь, але все-таки достовірніше саме сік.

'Марто4ка', Ви праві...за словами чоловіка "до виділення соку не доходить", "щось не пускає". Сьогодні здали спермограму. Казав лікар по ній подивиться та пропише якісь таблетки, щоб усунути цей недолік. Будемо сподіватися, що знищимо цю проблему..і вперід до мрії!!! Але я диву дивуюся, чому за 6 років наших поневірянь ніхто ніколи не брав в чоловіка аналіз на простату????

Повідомлення відредаговано Дзвінка: 21 February 2013 - 13:29

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Адріана-rom 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 March 2013 - 15:08

медузка', дайте будь-ласка номер до Олександра Едуардовича.

Я з Івано-Франківська назначили операцію, в мене додаткова судина, тому б хотіла наперед домовитися про зустріч.
Може хтось чув про Андрія Павловича Серняка????

Будь-ласка допоможіть!!!!!!!

Дівчата, підскажіть будь=ласка, болі ужасні чи може маєте якісь координати хорошого уролога у Києві?

Повідомлення відредаговано Адріана-rom: 01 March 2013 - 14:29

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milana Y 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 March 2013 - 15:36

Можу порадити хороших урологів, бо в нас родинні проблеми по урології. На Пушкіна, в 5 лікарні в урології, є такий доктор Гром Юліан Миколайович, старий але суперлікар. Він оперував мене, мого тата і мого чоловіка. А ще хороший там Свистула, він недавно став завідуючим і я в нього спостерігалася під час вагітності (наполягав мій гінеколог). Кому потрібно можу дати координати, справді хороші і людяні.
My Signature
Дозволено не більше 2х лінієчок
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 June 19 )

• З днем народження
    Ira+kola 
    - Вік: 36