Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: проблеми здоров"я наших чоловіків - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

проблеми здоров"я наших чоловіків урологія і шкірно-венеричні захворювання Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ірма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 March 2013 - 18:35

може хтось мені підскаже щось?
чоловік почав жалітися на часті позиви до туалету, без болі, без печії, без інших признаків - лише часті позивиі по-трошку.
ходили до уролога він зробив аналіз соку простати і сказав, що там все нормально, прописав лише Просталад на травах і все.
вже пройшов тиждень, а змін ніяких ((( симптомів теж ніяких не добавилося лише часті позиви.
я не знаю, що думати і чим лікувати чоловіка(((
дуже переживаю.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilia_M 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 March 2013 - 18:50

Перегляд повідомленняІрма (04 March 2013 - 18:35) писав:

може хтось мені підскаже щось?
чоловік почав жалітися на часті позиви до туалету, без болі, без печії, без інших признаків - лише часті позивиі по-трошку.
ходили до уролога він зробив аналіз соку простати і сказав, що там все нормально, прописав лише Просталад на травах і все.
вже пройшов тиждень, а змін ніяких ((( симптомів теж ніяких не добавилося лише часті позиви.
я не знаю, що думати і чим лікувати чоловіка(((
дуже переживаю.

Попробуйте ще на цукор здати аналізи.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Смурфик 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2013 - 12:32

Може хтось лікував уреоплазму? Як довго тривало лікування?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2013 - 18:35

Перегляд повідомленняМар (13 March 2013 - 12:32) писав:

курс лікування неділі дві, але все залежить від того чи після лікування вона не висіється знову
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксенічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2013 - 21:09

Перегляд повідомленняМар (13 March 2013 - 12:32) писав:

я от тільки пролікувалась від уреоплазми, курс тривав 20 днів, ось тепер чекаю поки вийде антибіотик з організму, і знову здавати аналізи, щоб взнати як результат мого лікування. надіюся на краще
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 March 2013 - 15:59

Перегляд повідомленняІрма (13 March 2013 - 18:35) писав:

курс лікування неділі дві, але все залежить від того чи після лікування вона не висіється знову

Про тривалість курсу я наю, бо проходимо з чоловіком лікування. Мені цікаво скільки часу в цілому воно може зайняти, бо в чоловіка з першого разу не получилось...
Р.S. Я неправильно сформулювала запитання. Вибачте...

Перегляд повідомленняКсенічка (13 March 2013 - 21:09) писав:

я от тільки пролікувалась від уреоплазми, курс тривав 20 днів, ось тепер чекаю поки вийде антибіотик з організму, і знову здавати аналізи, щоб взнати як результат мого лікування. надіюся на краще

Я також проходила лікування, коли здала аналізи, то уреоплазма не висіялась, а лише показало мінімальний залишок в одному з аналізів. Лікар сказав, що скоріш за все це мертві бактерії, але для впевненості через місяць буду здавати повторний аналіз. Дуже боюся...
А от в чоловіка після лікування висіялась ще й мікоплазма і він тепер проходить повторний курс лікування. Знову на антибіотиках. Надіємося, що в цей раз пощастить більше.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2013 - 21:47

Перегляд повідомленняМар (17 March 2013 - 15:59) писав:

Про тривалість курсу я наю, бо проходимо з чоловіком лікування. Мені цікаво скільки часу в цілому воно може зайняти, бо в чоловіка з першого разу не получилось...
Р.S. Я неправильно сформулювала запитання. Вибачте...

Я також проходила лікування, коли здала аналізи, то уреоплазма не висіялась, а лише показало мінімальний залишок в одному з аналізів. Лікар сказав, що скоріш за все це мертві бактерії, але для впевненості через місяць буду здавати повторний аналіз. Дуже боюся...
А от в чоловіка після лікування висіялась ще й мікоплазма і він тепер проходить повторний курс лікування. Знову на антибіотиках. Надіємося, що в цей раз пощастить більше.

Мар"яна, а в нас уреаплазма була виявлена лише в мене, в чоловіка немає. Але курс лікування всерівно проходили обоє, я і він. В чоловіка теж є проблеми, але іншого характеру (простатит, СГ не дуже добра, багато лейкоцитів). я от свій аналіз маю здавати десь на початку квітня, то теж дуже боюсь, щоб вона вилікувалась з першого разу. а ти в якого лікаря лікуєшся?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2013 - 09:09

Перегляд повідомленняКсенічка (19 March 2013 - 21:47) писав:

Мар"яна, а в нас уреаплазма була виявлена лише в мене, в чоловіка немає. Але курс лікування всерівно проходили обоє, я і він. В чоловіка теж є проблеми, але іншого характеру (простатит, СГ не дуже добра, багато лейкоцитів). я от свій аналіз маю здавати десь на початку квітня, то теж дуже боюсь, щоб вона вилікувалась з першого разу. а ти в якого лікаря лікуєшся?

В нашій ситуації уреоплазму виявили в чоловіка, бо була погана спермограма і уролог направив на решту аналізів. Відповідно я теж лікуюся в уролога. Дуже хороший лікар, допоміг багатьом сім'ям дочекатися поповнення. Він працює в Новояворівську.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2013 - 10:56

Перегляд повідомленняМар (20 March 2013 - 09:09) писав:

В нашій ситуації уреоплазму виявили в чоловіка, бо була погана спермограма і уролог направив на решту аналізів. Відповідно я теж лікуюся в уролога. Дуже хороший лікар, допоміг багатьом сім'ям дочекатися поповнення. Він працює в Новояворівську.

Мар"яна, в нас теж хороші лікарі, правда ми ходимо до різних ( чоловік до уролога, я до гінеколога) А на рахунок уролога в Новояворівську я вже дечь читала, що він хороший. Будемо вірити, що наші лікарі нам допоможемо, іщо ми скоро будемо тримати своє малятко на руках. а як давно ви плануєте вагітність?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2013 - 12:09

Перегляд повідомленняКсенічка (20 March 2013 - 10:56) писав:

Мар"яна, в нас теж хороші лікарі, правда ми ходимо до різних ( чоловік до уролога, я до гінеколога) А на рахунок уролога в Новояворівську я вже дечь читала, що він хороший. Будемо вірити, що наші лікарі нам допоможемо, іщо ми скоро будемо тримати своє малятко на руках. а як давно ви плануєте вагітність?

Ксенічка, ми плануємо десь півтора року, одразу після весілля. Але рік часу просто чекали, старалися, вірили. А потім почали шукати причину, чоловік здав СГ в Венері і лікар написав купу таблеток. Нащастя ми їх не купували і почали шукати хорошого лікаря. Як виявилось СГ в нас не така вже й погана, а після ще кількох аналізів виявили уреоплазму, яку намагаємося ліквідувати... Надіюся що цього разу вдасться... І вам Ксенічка бажаю хороших аналізів і терпіння. Все в руках Божих...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2013 - 14:49

Перегляд повідомленняМар (20 March 2013 - 12:09) писав:

Ксенічка, ми плануємо десь півтора року, одразу після весілля. Але рік часу просто чекали, старалися, вірили. А потім почали шукати причину, чоловік здав СГ в Венері і лікар написав купу таблеток. Нащастя ми їх не купували і почали шукати хорошого лікаря. Як виявилось СГ в нас не така вже й погана, а після ще кількох аналізів виявили уреоплазму, яку намагаємося ліквідувати... Надіюся що цього разу вдасться... І вам Ксенічка бажаю хороших аналізів і терпіння. Все в руках Божих...

То правда, все в руках Божих. Ми теж плануємо півтора року, і так само до року часу чекали, вірили і надіялись, що все вийде. Потім почали проходити обстеження. В нас також спермограма не є така плачебна, але все ж таки є деякі проблеми. А в вас Мар"яна все добре зі здоров"ям, тільки чоловіка потрібно підлікувати?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Timyrka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2013 - 17:11

Ірма, я не знаю щодо чоловіків, але в мене було таке то випила одну таблетку від циститу і все пройшло навіть і не згадую.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2013 - 18:26

Перегляд повідомленняКсенічка (20 March 2013 - 14:49) писав:

То правда, все в руках Божих. Ми теж плануємо півтора року, і так само до року часу чекали, вірили і надіялись, що все вийде. Потім почали проходити обстеження. В нас також спермограма не є така плачебна, але все ж таки є деякі проблеми. А в вас Мар"яна все добре зі здоров"ям, тільки чоловіка потрібно підлікувати?

Чесно кажучи я навіть не знаю. Просто була на обстеженні у гінеколога, вона сказала,що все в порядку і порадила здати чоловікові СГ. А я ніяких аналізів не здавала. Ми просто не знали з чого почати і так вийшло, що почали з чоловіка. А далі буде видно, може на тому наше лікування закінчиться...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2013 - 20:02

Перегляд повідомленняМар (20 March 2013 - 18:26) писав:

Чесно кажучи я навіть не знаю. Просто була на обстеженні у гінеколога, вона сказала,що все в порядку і порадила здати чоловікові СГ. А я ніяких аналізів не здавала. Ми просто не знали з чого почати і так вийшло, що почали з чоловіка. А далі буде видно, може на тому наше лікування закінчиться...

Ну я бажаю Вам успіху, щоб ви чим поскоріше прийшли до своєї мрії і були батьками)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марто4ка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2013 - 21:57

Вчора здали спермограму і порівняно з попередньою вона покращилась. Лікувались Зіманом, аевітом, приймав гарбузову олію, гарбузове насіння. Можливо комусь стане в пригоді.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2013 - 19:13

Перегляд повідомленняМарто4ка (20 March 2013 - 21:57) писав:

Вчора здали спермограму і порівняно з попередньою вона покращилась. Лікувались Зіманом, аевітом, приймав гарбузову олію, гарбузове насіння. Можливо комусь стане в пригоді.

Мій чоловік теж приумав з того всього вище перерахованого Зіман, а от шарбузову олію ні, але якісь свічки ставив, з екстрактом гарбуза, вітол помоєму. а де ви купляєте гарбузову олію?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марто4ка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2013 - 21:47

В любій аптеці, сьогодні брала в Сімейній , 15 грн баночка.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martic 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 18 April 2013 - 10:47

дівчата..підкажіть будь-ласка..ми з чоловіком плануєм півроку дитя..і неполучається...здали спермограму.. узд і ще деякі аналізи...і виявилось що в чоловіка простатит і уреоплазма...уролог сказав що потрібно лкуватись обом від уреоплазми...виписав купу таблеток: лавомакс, юнідокс , апіпрост, нормагут,ліволін форте.сказав що після цього сперма погіршиться але її можна буде покращити.Може хтось приймав таке????незнаю що робити...чи приймати чоловікові чи ні???
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2013 - 11:04

Перегляд повідомленняmartic (18 April 2013 - 10:47) писав:

дівчата..підкажіть будь-ласка..ми з чоловіком плануєм півроку дитя..і неполучається...здали спермограму.. узд і ще деякі аналізи...і виявилось що в чоловіка простатит і уреоплазма...уролог сказав що потрібно лкуватись обом від уреоплазми...виписав купу таблеток: лавомакс, юнідокс , апіпрост, нормагут,ліволін форте.сказав що після цього сперма погіршиться але її можна буде покращити.Може хтось приймав таке????незнаю що робити...чи приймати чоловікові чи ні???

З цього переліку ми приймали лише юнідокс, про інші нічого не можу сказати. А це все таблетки? Нам ще назначали уколи, свічки, процедури...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2013 - 13:36

Перегляд повідомленняmartic (18 April 2013 - 10:47) писав:

А ви часом не в Мартина лікуєтесь? Бо ми лікувалися в Мартина, то чоловік приймав ті всі препапарати, то після них якість сперми в деяких показниках погіршилась, в деяких покращилась. Я б Вам радила пролікуватися і пропити ті всі таблетки. В нас було багато лейкоцитів, то після того лікуваня, лейкоцитів вже не має.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 April 19 )

• З днем народження
    карі 
    - Вік: 33
  • З днем народження
    veroniika 
    - Вік: 30

Реклама