Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Астенозооспермія - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Астенозооспермія Низька рухливість сперматозоїдів Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 27 January 2011 - 01:03

Астенозооспермія - це зниження кількості рухомих форм, а також швидкості руху сперматозоїдів у спермі. Кількість малорухомих або нерухомих форм при астенозооспермії перевищує 30%. Причини астенозооспермії остаточно не з'ясовані, але передбачається роль зміни хімічного складу плазми сперми, зниження в ній вмісту вуглеводів або інших енергетичних речовин, а також зменшення або зникнення негативного електричного заряду сперміїв, осідання на їх поверхні різних мікроорганізмів, особливо мікоплазмової інфекції. Причиною астенозооспермії можуть бути і різні порушення сперматогенезу, внаслідок чого утворюється не тільки менша кількість сперматозоїдів олігозооспермія, але й патологічні, ненормальні їх форми тератозооспермія, нездатні до повноцінного руху. Астенозооспермія може призвести до безпліддя у чоловіків, у зв'язку з чим необхідна консультація лікаря - андролога.
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маріам 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 27 January 2011 - 06:28

і при такому захворюванні можна мати діток. знаходиться один здоровий "герой" )) колись показували фільм на заняттях з акушерства. запліднення єдиним спермаозоїдом. обстежують сперму , вибирають самого рухливого живчика і під мікроскопом підсаджують до яйцеклітини. при тому той єдиний щей "вимахувався", возмущовся. то для смирення кінцем голки тонюсісінької йому дали по "голові". хвостик виструнився на долю секунди , і після цього чемно відбулося злиття :) а далі підсаджували жінці.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   astella 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 January 2011 - 11:53

Перегляд повідомленняМаріам (27.1.2011, 6:28) писав:

і при такому захворюванні можна мати діток. знаходиться один здоровий "герой" )) колись показували фільм на заняттях з акушерства. запліднення єдиним спермаозоїдом. обстежують сперму , вибирають самого рухливого живчика і під мікроскопом підсаджують до яйцеклітини. при тому той єдиний щей "вимахувався", возмущовся. то для смирення кінцем голки тонюсісінької йому дали по "голові". хвостик виструнився на долю секунди , і після цього чемно відбулося злиття :) а далі підсаджували жінці.

Це, напевно, і була методика ІКСІ, яку часто використовують при штучному заплідненні.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маріам 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 27 January 2011 - 12:22

Перегляд повідомленняastella (27.1.2011, 11:53) писав:

Це, напевно, і була методика ІКСІ, яку часто використовують при штучному заплідненні.

не знаю, можливо. я не в ту галузь пішла)) хіба вже для себе , для загального розвитку мушу пошукати конкретно.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jemma 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 March 2011 - 19:41

У мене у чоловіка такий діагноз, 1% рухливих взагалі, 87% деформовані і це все додати до мого букету діагнозів, я просто у розпачі. Почитала, що при таких діагнозах шз роблять. Зараз треба перездати аналізи і все по новій - лікування, чекання, сльози. І звідси це все береться у двох молодих людей, що ведуть здоровий спосіб життя??? :(
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   виноградинка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 March 2011 - 23:20

Перегляд повідомленняOllenka (19.3.2011, 19:41) писав:

У мене у чоловіка такий діагноз, 1% рухливих взагалі, 87% деформовані і це все додати до мого букету діагнозів, я просто у розпачі. Почитала, що при таких діагнозах шз роблять. Зараз треба перездати аналізи і все по новій - лікування, чекання, сльози. І звідси це все береться у двох молодих людей, що ведуть здоровий спосіб життя??? :(

ООО i в мого такий дiагноз, олiгоастенотератозооспермiя. Теж веде здоровий образ життя, не пье, ну тiльки курить .Причому одна дитина в нас же е.Ну як таке може бути? Тепер знов буде перездавати аналiзи а там побачимо.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2011 - 23:41

Виноградинка, я також у шоці, у мого ще й лейкоцити та агглютинація ++, а це означає привіт запальний процес, і саме цікаве, що у мене колись уреплазму знайшли і пролікували, а у нього не знайшли і все одно пролікували. Не знаю, який вплив має свинка, але він ймовірно нею перехворів коли був ще немовлям, його старший брат заразив, не знаю, чи впливає у такому віці та хвороба, бо я чула, що вона дає ускладнення у підлітковому віці. Нам також лікар сказав перездати, не знаю наскільки буде відрізнятись цей результат від попереднього, але декілька млн активнорухливих не завадило б :)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2011 - 23:48

Ollenka в мого теж лейкоцити пiдвищенi Але як менi пояснили це добре в нашому випадку бо якщо е лейкоцити значить е запалення А на фонi запалення СГ жахлива Тому в мене е надiя що пролiкуеться запалення i показники покращаться Бо якщо немае лейкоцитiв то й надii мало одразу на ШЗ
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Schwarze Rose 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2011 - 23:54

Перегляд повідомленняOllenka (19.3.2011, 23:41) писав:

Виноградинка, я також у шоці, у мого ще й лейкоцити та агглютинація ++, а це означає привіт запальний процес, і саме цікаве, що у мене колись уреплазму знайшли і пролікували, а у нього не знайшли і все одно пролікували. Не знаю, який вплив має свинка, але він ймовірно нею перехворів коли був ще немовлям, його старший брат заразив, не знаю, чи впливає у такому віці та хвороба, бо я чула, що вона дає ускладнення у підлітковому віці. Нам також лікар сказав перездати, не знаю наскільки буде відрізнятись цей результат від попереднього, але декілька млн активнорухливих не завадило б :)

Про свинку в "немовлячому" віці не скажу, у мого була в садківському віці, не в підлітковому. То дівчина з якою він жив до мене не могла завагітніти кілька років, та і у нас доця з"явилася не зразу, а піля досить довгого лікування. Була астенозооспермія, рухливих при різних здачах аналізів - 30-35 %%. Лікар нам сказав, що могла свинка бути причиною, тим більше, що свекруха потім згадувала, що важко переносив і орхіт був. А завагітніла я після того, як ми ще й крім лікування, поїхали разом з ним біля Сак на курорт. Тримайтеся, бажаю щоб все закінчилося добре (лялюськи вам!!!).

Повідомлення відредаговано Schwarze Rose: 20 March 2011 - 00:00

My Signature
Спойлер

І ось, коли ми майме там, де холодно і сніг, і зовсім близько наша самота,
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти і буде вся та наша висота.

І все буде добре для кожного з нас, і все буде добре, настане наш час.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   boggi 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2011 - 17:22

Перегляд повідомленнявиноградинка (20.3.2011, 0:48) писав:

Ollenka в мого теж лейкоцити пiдвищенi Але як менi пояснили це добре в нашому випадку бо якщо е лейкоцити значить е запалення А на фонi запалення СГ жахлива Тому в мене е надiя що пролiкуеться запалення i показники покращаться Бо якщо немае лейкоцитiв то й надii мало одразу на ШЗ

в мого чоловіка теж погані аналізи 5відсотків рухомих та й зних більше половини слаборухомі а все ж після прийому напротязі 2 міс.трібестану та віт.Е я завагітніла.Так що не засмучуйтесь зверніться до хорошого уролога моліться і все буде ОК!
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2011 - 18:15

boggi Мiй пив вiтамiни. Але нiчого не допомогло. Поки чекаемо на аналiзи ,то пье цинк, селен, Вiт С, Е ,фольку та верону. Але потрiбно напевно якiсь антибiотики. В тому то i проблема ,що важко знайти хорошого уролога .Той до кого хочемо йти постiйно десь вiдсутнiй.Я молюся i сподiваюсь моя дитинка вже очiкуе зустрiчi зi мною!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2011 - 19:35

Перегляд повідомленняboggi (20.3.2011, 17:22) писав:

в мого чоловіка теж погані аналізи 5відсотків рухомих та й зних більше половини слаборухомі а все ж після прийому напротязі 2 міс.трібестану та віт.Е я завагітніла.Так що не засмучуйтесь зверніться до хорошого уролога моліться і все буде ОК!

Boggi, дякую за слова підтримки :), завтра чоловік іде на пересдачу, то я тримаю кулачки!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2011 - 23:13

Перегляд повідомленняOllenka (20.3.2011, 19:35) писав:

Boggi, дякую за слова підтримки :), завтра чоловік іде на пересдачу, то я тримаю кулачки!!!

А мiй в середу йде на перездачу. Буду теж тримати кулачки .Нехай в нас i у вас все буде добре!
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2011 - 14:40

Сьогодні перездав чоловік сг, вже забрала та бігом сюди, не знаю, чому так різняться ті результати, можливо тому, що 1-й раз він здавав у туалеті, нашвидкуруч, перехвилювався, а зараз робив вдома. 2-й аналіз мені подобається значно більше - 35% активних, 30 слаборухливих, 35 нерухливих (для порівняння минулого разу був лише 1%живих взагалі), єдине, що лейкоцити є 7-8, епітелій 4-7 та агглютинція ++. Завтра до лікаря, нехай лікує і тепер є ще один стимул поїхати влітку на море :)
Виноградинка, сподіваюсь Ваші результати також Вас потішать :)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   podryzhka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2011 - 14:51

Дівчатка, у мого аналогічна ситуація, правда аглютинація +++ і є лейкоцити - запалення (на днях робив СГ). Він мин. року лікувався - але щось недобре вилікував (бо приїхав від лікаря і каже я здоровий)-пройшло вже пів року - знову обстежили і та сама картина. Завтра ще одна СГ і до лікаря. Знову лікування - дай Боже аби вже цього разу ефективне. А то вже так хочеться :diablo:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2011 - 15:25

Podryzhka, ми з чоловіком 2 роки назад лікували уреплазму, потім аналізи перездавали - нема, але думаю то вона знову "вилізла", бо чула, що її дуже важко вилікувати остаточно. То я так саму переживаю, щоб то лікування вже було остаточним та дієвим, бо така весна на вулиці і так хочеться мати гарненький пузик :dance: Тож успіхів Вам завтра, сподіваюсь цей рік плодовитого кролика себе оправдає для всіх нас :15_5_11:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   podryzhka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2011 - 15:27

Ollenka - ваші слова та Богові в вуха ))) Дякую за побажання! А вашому чоловікові вже назначили лікування?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2011 - 15:37

Podryzhka, ще ні, до лікаря завтра піде, але той йому минулого разу казав, що як будуть лейкоцити, то треба буде і йому і мені здавати аналізи на інфекції, от я морально і матеріально готуюсь, але коли така погода хороша як сьогодні, сніг нарешті розтанув, то й настрій допомагає. Можилво дуже радіти й нема чого, але минулого тижня був 1% живчиків, а ця сг покаала 35% - от оптимізм і зявився :smile:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lola* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2011 - 16:09

Ollenka, в мого чоловіка такі ж результати СГ, але лейкоцитів немає.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2011 - 16:37

Lola*, а що лікар каже? Як лікує?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 May 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн