Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Варикоцелє - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Варикоцелє варикозне розширення вен сім'яного канатика і яєчка Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Алона 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 October 2012 - 20:32

я підозрюю що у мого чоловіка теж є така проблема,але не знаю як правильно підійти до цього питання.починаю говорити про цю проблему він переводить мову на інше і не хоче про це говорити.допоможіть.підкажітьхорошого лікаря у луцьку до якого можна відвести чоловіка на обстеження.дитя плануємо давно я перевірялася у мене все впорядку,азавагітніти не можемо.зпершим небуло проблем завагітніли швидко,зараз нічого не виходить.старшій доні 6.підкажіть чи мога ця хвороба розвинутись так швидко що тепер нічого не виходить.вибачте якщо щось не ясно написала.я вперше звернулась.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Meduzka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 November 2012 - 22:47

Алона, Скажіть чоловіку, що якщо не лікувати, то яєчко нажаль атрофується і зменшиться у розмірах ( у мого нажаль так сталось, а можна було б запобігти якщо лікування розпочали б вчасно).
І така ситуація можлива, що чоловік в якого є прогресуюче варикоцеле не може мати дітей, при тому що в сім"ї вже є старша дитина.Але в кожного індивідуально,вагітність можлива і з одним нормально функціонуючим яєчком.

Повідомлення відредаговано Meduzka: 02 November 2012 - 22:50

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алона 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 November 2012 - 16:32

Перегляд повідомленняMeduzka (02 November 2012 - 22:47) писав:

Алона, Скажіть чоловіку, що якщо не лікувати, то яєчко нажаль атрофується і зменшиться у розмірах ( у мого нажаль так сталось, а можна було б запобігти якщо лікування розпочали б вчасно).
І така ситуація можлива, що чоловік в якого є прогресуюче варикоцеле не може мати дітей, при тому що в сім"ї вже є старша дитина.Але в кожного індивідуально,вагітність можлива і з одним нормально функціонуючим яєчком.

дякую.порадьте хорошого лікаря в луцку до якого можна звернутися з цією проблемою.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ktmplus 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 16 November 2012 - 01:50

Перегляд повідомленняLopata (07 September 2012 - 18:55) писав:

Після операції виписують на наступний день, якщо все добре...Як правило завжди все добре - через тиждень знімають шви

Одна з сучасних методик лікування - це селективна емболізація v. spermatica.

Перегляд повідомленняktmplus (16 November 2012 - 01:38) писав:

Одна з сучасних методик лікування - це селективна емболізація v. spermatica.

Урологи не завжди про неї розповідають.Поцікавтесь...

Перегляд повідомленняАлона (31 October 2012 - 20:32) писав:

я підозрюю що у мого чоловіка теж є така проблема,але не знаю як правильно підійти до цього питання.починаю говорити про цю проблему він переводить мову на інше і не хоче про це говорити.допоможіть.підкажітьхорошого лікаря у луцьку до якого можна відвести чоловіка на обстеження.дитя плануємо давно я перевірялася у мене все впорядку,азавагітніти не можемо.зпершим небуло проблем завагітніли швидко,зараз нічого не виходить.старшій доні 6.підкажіть чи мога ця хвороба розвинутись так швидко що тепер нічого не виходить.вибачте якщо щось не ясно написала.я вперше звернулась.

Вашому чоловіку однозначно необхідно пройти очний прийом в уролога

Перегляд повідомленняLopata (30 July 2012 - 21:38) писав:

А, можливо хтось знає, чи варикоцеле дає високі лейкоцити і запальний процес у спермограмі?.. Бо операцію чоловікові призначили, але лікар невпевнений, що причина безплідності саме в цьому...

Ваш лікар абсолютно правий - варикоцеле не дає запального процесу... В даній ситуації іде комбінація декількох патологій...Потрібний детальний аналіз.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natycia 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 November 2012 - 23:07

Всім привіт!ми теж нещодавно зіткнулись із цією проблемою!і верикоцелу знайшли,і спермограма не дуже!вирішили оперувати,але не знаємо де краще.Порадьте,будь ласка,де краще лягти на операцію у Львові,хто з лікарів кращий,бо хотілось,щоб операція пройшла успішно
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ljyb4uk 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 January 2013 - 23:00

Привіт!Ми робили на топольній у завідувача урологічного відділення лесняка олега маряновича!Це точно нормальний лікар!PS:Мого чоловіка батьки лікарі. :ded_snegurochka2:

Повідомлення відредаговано ljyb4uk: 03 January 2013 - 23:02

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аннуся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 January 2013 - 21:39

В обласній лікарні м.Львова Дмитрів Володимир.Робить оперативне втручання лапароскопічним методом.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Куба 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 March 2013 - 20:03

ох, і ми нажаль, зіткнулися з тою проблемою. на узд чоловікові поставили діагноз хронічний простатит і варикоцелє 2 ст. до уголога ще не йшли. але я так переживаю. що робити? бо спермограма не є погана, чи оперувати чи ще чекати? дівчата, хто вагітнів з цим варикоцеле? порадьте щось!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Совеня 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 March 2013 - 13:27

Варикоцелє мав мій чоловік. Оперували.Склалося все добре і тепер в нас росте півторарічний прекрасний малюк.

Перегляд повідомленняКуба (18 March 2013 - 20:03) писав:

ох, і ми нажаль, зіткнулися з тою проблемою. на узд чоловікові поставили діагноз хронічний простатит і варикоцелє 2 ст. до уголога ще не йшли. але я так переживаю. що робити? бо спермограма не є погана, чи оперувати чи ще чекати? дівчата, хто вагітнів з цим варикоцеле? порадьте щось!

Не переживайте. Це нескладна операція.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Донечка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 25 March 2013 - 17:12

І у мого чоловіка також така штука є, оперувались, все окей, маємо двох діток. Не переживайте це страшно, але потрібно зробити, щоб у вас все було добре.
My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Куба 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 March 2013 - 20:30

дякую, дівчата за відповідь. я читала, що є різні види операції. вашим чоловікам як робили? лапараскопічно? чи як? і скільки часу потрібно на відновлення після операції? і ще, що б ви порадили: в мене полікістоз, пробувати мені стимулюватися, може, завагітнію і вже тоді робити операцію, чи зразу оперувати? і хто робить таку операцію у Львові?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ljyb4uk 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 May 2013 - 22:16

Мій відійшов швидко!Через 2 місяці поїхав на лижі!Йому робили звичайну операцію!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kis// 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2013 - 18:20

Моєму чоловіку робили операцію 8 місяців тому.Після операції нічого не призначили,лише здати спермограму через три місяці.Здали СГ через 4 і вона виявилась ще гіршою ніж до операції :girl_cray: Недавно були в іншого лікаря і той сказав що обовязково потрібно було почати ,якісь, хоча би вітаміни,щоб запустити спермогенез.Тепер чоловік пє Трібестан і Енат400. А Вам призначали лікування після операції на варікоцеллє?
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рудана 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 July 2013 - 09:22

дівчата, хочу підтримати вас! на попередніх сторінках я писала про проблеми здоров"я у чоловіка (варікоцелє, безпліддя, направлення на штучне). десь через рік після операції у нас нарешті вийшло завагітніти природнім шляхом! лікарі просто шоковані))) тому моліться та не зупиняйтесь на одному місці, якщо є проблеми!!!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LudaSloboda 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 September 2013 - 17:02

Дорогенькі, хто знає скільки коштує така операція???? Де її можна зробити в Рівному??? Чоловік хоче робити опрацію в Києві але нам обійдеться це дуже дорого так як сама я його не відпущу туда. Підскажіть. Дякую! :AllSmail (155):
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   maraki1202 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 September 2013 - 22:33

Доброго вечора! На рахунок операції у Лвові,казала знайома лікар,що непогано оперує Матвеев Василий Владимирович. Працює він у центрі літотрипсії,який знаходиться у Лікарні Залізничників,що на вул.Огієнка. на рахунок ціни не підскажу.
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юстик 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 September 2013 - 20:24

Усім доброго вечора.Зайшла на форум,прочитала тему про варикоцеле і вирішила зареєструватися.)
У мого чоловіка теж була операція на варикоцеле лапароскопічним методом(робиться три проколи на животі)в понеділок.проблему знайшлим завдяки УЗД яєчок,бо погана спермограма і шукали причину.операцію робили в онколікарні м львів у Дійчука Юрія Петровича.Лікується у Воробця Дмитра Зеновійовича у Медінституті--дуже хороший і компетентний лікар він і асистував на операції,зараз виписав таблетки-пити 3 міс.і починаємо активно працювати )))).операція пройшла добре,хто планує--не переживайте усе буде добре)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kis// 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2013 - 15:47

Ми теж операцію робили в онколікарні що у Львові у лікаря Дійчука. Вже пройшло більше року після операції,а результату немає.Спермограма стає все гірша,плюс появилась вязкість 10 см.,до операції такого не було. Причиною невдачі мабуть є діагноз артомізентеріального пінцету,який і є винуватцем виникнення варікоцеллє.Та його в нас майже не оперують,є пару лікарів у Києві,та всі відраджують робити таку складну операцію.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kleo16 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 October 2013 - 21:36

Дівчатка скажіть будь-ласка, я таке чула, що ситуація з верикоцеле може повторюватися?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Pastry 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 June 2015 - 14:51

В чоловіка вірикоцела І ступення, та ще й з правого (якщо не помиляюсь) боку, що є виключенням з правила. Спермограма - погана. Багато лікарів або не помічали варикоцеле, або казали її не чіпати. Останній (лікар) порадив видаляти. Як Ви думаєте причина безпліддя в ній? Скільки коштує такого роду операція?и (Я маю на увазі всі розтрати)
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Щаслива Зірка світлина
Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 March 19 )

Перекладач онлайн