Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Що робити з неадекватними батьками? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Що робити з неадекватними батьками? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Frozen 

• Ferro et igni
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 May 2017 - 20:55

Всі ми стикалися з тим, що комунікуючи з іншими дітьми і їх батькам наслідки можуть бути різні...
Поки малому не виповнилося 2 рочки , таких старанно уникала. Зараз в розборки коли між собою діти б"ються встряю, лише на межі , що б не покалічили один одного.
Малий в мене не задира, здачу дає лише у відповідь. Конфліктів з батьками взагалі не мала. Але є вперті...
приклад 1: малий підходить до мого малого купає по спині, Назар дає здачу. Підлітає мамуся: дай ЗДАЧУ на ЗДАЧУ, що б знав.
приклад 2: сьогодні малому в голому прилетів камінь. Замість вибачень: чого ти кіпішуєш, він же маленький і то ж діти ( в малого гуля з редиску)
Я намагалася до батьків дитини донести, що обидва варіант неприйнятні ні їх , ні дитячої поведінки. Такі ідіоти сьогодні зі мною сваряться, а завтра будуть у вас і не факт, що камінчик малий. Тікати не варіант, якось виховувати тре, а як? Оговорюся, ми говоримо про дітей 5 років.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 May 2017 - 21:13

Однозначно дитину треба захищати. Якщо починають хамити чи погрожувати, брати телефон і дзвонити в поліцію. При них же. Ніхто не має права вам ані хамити ані погрожувати. Тому дзвонити і голосно кажете: Алое, поліція? Прийміть будь-ласка виклик. Я з малою дитиною на майданчику, нам погрожують фізичною розправою. Звичайно, в 90% випадків поліція вас просто пошле. Але і хамовиті батьки з майданчика швиденько заберуться. А наступного разу будуть вас боком оминати. Це я вам гарантую. Сама випробувала.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лорелея 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 May 2017 - 09:21

В першому випадку, якщо давання здачі на здачу таки не відбулося, то я б ніяк не реагувала. Такі батьки занадто буквально розуміють "закон джунглів", і їх дітей виховає суспільство раз батьки не змогли.
Хоча мамі можна й нагадати, що якщо кожен буде давати здачу на здачу, то це буде безкінечна бійка.
А в другому випадку можна прилякнути поліцією, бо до 14 років батьки несуть повну відповідальність за своїх дітей, а за нанесення легких тілесних ушкоджень передбачено штраф до 850 грн. Або дійсно як пише попередня дописувачка, зразу дзвонити в поліцію, а не проводити юридичний лікбез
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 May 2017 - 17:36

Ну це взагалі не нормально,коли пятирічна дитина кидає камнем в дітей,йому ж не рочок,що не розуміє що робить!!! Здачу я своєму кажу давати,бо він у мене не задирака,але теж стояти і терпіти як тебе трогають не варто.Але здачу на здачу,шем такого не чула.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikoletta 2000 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 May 2017 - 19:49

В такому випадку дійте рішуче і толерантно, не вступайте в дискусію.Такі люди думають,що іхній рівень спілкування притаманний кожному,і по іншому бути не може. Там де розумні батьки вибачаються,і тим самим показують своїй дитині ,що так робити не можна, неадеквати захищаються по принципу"свій завжди правий".НА щастя в мене не було конфліктів з батьками,але маю досвід конфлікту з неврівноваженою жіночкою,яка живе по сусідству з моєю дачею.Якось так вийшло, що в момент,коли в мою сторону полетіли неадекватні висловлювання в мене в руках був мобільний телефон,і я його машинально підняла вверх,як для відеозйомки.Після того,як словниковий запас цієї особи закінчився,я попередила ,що маю відеозапис,який обов"язково побачить керівник навчального закладу,в якому вона працює ,настоятель церковної громади,до якої вона належить,
лікар-психіатр, в якого вона проходить профілактичний медогляд, і правоохоронні органи,до яких обов"язково буду звертатися.На цьому конфлікт було вичерпано. У вашому випадку погроза звернутися з відеодоказом в поліцію і соціальні служби зробить належний єфект. Ще можна пристрахати статтею за хуліганство і порушення громадського порядку.Думаю що після цього така особа заборонить своєму чадові до вашої дитини і близько підходити.

Повідомлення відредаговано nikoletta 2000: 03 May 2017 - 20:07

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NATACHKA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 May 2017 - 16:22

о я недавно теж стикнулась з такою мамцею..тіки нашим дітям по 2,5-3роки..в мене синуля такий шо якшо його образили він зразу в прлач і до мами, або якшо забрали іграшку та сама історя..попереду садок чекає нас і там мами не буде то він буде бідний в тому садку..битися і давати здачі ніколи його не вчила але останіми тижнями почала вчити його відстоювати свої речі а не плакати і бігти до мами..так от всі навколишні мамочки вже звикли шо мій демян така нюня мамина і тут дівчинка забирає в нього толокар і він замість того шоб бігти до мене в сльозах починає її відштовхувати і забирати свою річ..ви б бачили її маму як вона почала ричати шо він бє її дитину..він не бив а лише забирав свою машинку..тоді в цю сутичку втрутилась я пояснюючи шо це його речі і він має право їх відстоювати..то там чуть я була ненайгірша мама..я не вчу свою дитину битись,але деколи бувають такі випадки шо так і сама б надавала по дупі тій дитині яка бє мою..
My Signature
Щаслива мама і кохана дружина найкращих моїх хлопців
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка