Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Що відповісти дитині - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Що відповісти дитині на запитання про біологічного батька? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   (:Хрюшка:) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 March 2013 - 18:07

В моїх дітей, надіюсь, буде тато, і добрий тато.

А от в мене його не було... Розлучились, коли мені вбуло всього 2 рочки, братові 6.
Був паскудним, впертим, пив, гуляв. мама і бабуся - образи на нього ніколи не приховували правди. Тому я наслухалась багато поганого про нього. Більше того - уявляєте, згодом дізналась, що він мене навіть не хотів. Змушував маму зробити аборт... А зараз я схожа на нього як дві краплі води...

Мама взагалі втекла з крісла - вже була готова під натиском це зробити. Чула що він прикладав руку, бігав по хаті з сокирою.. Я вже звичайно пам.ятаю його іншим, мудрішим трохи чи шо. Він приїжджав до нас двічі на рік - на мій і брата дні народженн. Все привозив якусь фігню повну, як не браковане шось то фігню повну. аліментів не платив, ми багато пережили фінансових проблем. Але ніколи - моральних. мама завжди старалась все віддавати дітям, та звичка лишилась і до сьогодні...

а потім як ми трохи підросли татко згадав що в нього є діти, почв нас брати до себе
... вірніше брата, бо хоч мала була але з характером, я не хотіла до нього їхати, мене і подарунки не упляли з якими брат приїжджав звідти (сусідня область). Тато другий раз одружився, дітей в них нема.

тоді склалось так, що вчитись я поїхала до нього, бо мій фах не багато де є, а у Львові страшна корупція в той час була, не поступала. жила я в нього, хоча особняк і всі умови я ні разу не відчула себе там вдома...

мамі було б тяжко тоді витягнути мо навчання. то я подумала що хай би хоч тепер взнав шо таке діти. та де там. він ніколи не розумів що таке дитина яку треба вдгати і годувати дивувася на кожну суму - що мол треба то і то. єдине жінка його по-іншому трохи відносилась....

словом, пойміть, татусі, кі не хочуть нести горде звання ТАТО і дійсно бути добрими татами для своїх дітей: вам то повернеться в житті. Скільки часу пройшло, мій тато дуже жадний і керується в більшості своїми потребами. заробляє добре, недавно купив собі дорогезну з салону машину а мені допомогти з квартирою відтягує...

Я розумію, що то мій тато. Я можна сказати йому пробачила то все, хоча через ті войни під час вагітності мною я тепер маю на все життя проблеми зіздоров.ям... І вибачення в мене ніхто не просив але я то пробачила. Але жодного почуття до свого тата у мене нема! Я розумію, шо то тао. часом дзвоню, часом приїжджаю, подарунки шлю. Але не можу сказати що я маю такі відчуття які мала б мати дитина до тата.

Так що, матусі, вважайте, що їх саме життя покарає за їхні вчинки і небажання бути татом своїм дітям....
My Signature
Боже, коли я втрачаю надію, допоможи мені згадати, що Твоя любов більша, ніж моє розчарування, і Твої плани на моє життя
кращі, ніж мої мрії...

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2013 - 22:37

Мій син з батьком не бачився вже більше року і про нього навіть ніколи ні не згадує,ні не питає.І я йому про нього не нагадую,щоб не псувати ні собі ні малому нервів.Він прекрасно знає який у нього тато,я нічого не приховувала і все розповіла приблизно у 3 рочки,топер для нас ця тема закрита.Син знає скільки добра і зла завдав нам його тато.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Squirrel 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 March 2013 - 09:55

Моя донечка ніколи не бачила свого тата, а якщо й бачила то вона просто не знає що він її тато. Вона навіть не знає такого слова як "тато" і що воно означає. Особисто я йому пробачила, зла не тримаю. Навіть вдячна йому за те, що подарив мені таке чудо як моя доцька.
Звичайно прийде той час коли моя доця буде запитувати "Де мій тато, чому в мене його немає?". Буду пояснювати спокійно, без образ чи злості так як є, а коли підросте, стане старшою то розкажу їй правду, якою гіркою вона б не була.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IR4UK 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 March 2013 - 18:54

Мій старший останній раз бачив свого тата ще 2 роки тому і до початку зими слово тато рідко говорив, а тепер це як нашестя, майже всіх осіб чоловічого роду татом називає, щось собі розказуючи вживає і іноді каже що тато купив йому те, чи інше, буває від цього аж плакати хочеться. Тож помаленько готую себе до того, що скоро прийдеться говорити з малим про це, а готую себе тому, що мене досі ще злість тримає за все, за те відношення до дітей і боюсь що коли говоритиму, то більше негативних емоцій буде, ніж пояснення, але знаю точно що не розказуватиму казок, а говоритиму все як було і є.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2013 - 19:51

Треба сказати правду, діти починають потім шукати, випитувати. В моєї доні теж був період, коли вона всіх татами називала, але це тому, що вона не знала, що це таке, думала, це таке слово, яким всіх чоловіків називають (думаю в вашого синочка десь такий самий період, просто вам це боляче)
ми з вихователькою в садочку (не українському, зауважу зразу) розповіли все і все чудово. Вона знає, хто її тато, де він живе і що робить. Приходить раз в місяць -два, називає його по імені. Хоча в них дивні стосунки, вона його сприймає, як товариша з садку, ніякого авторитету він не має.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zlata20_18 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 16 October 2018 - 03:45

Моя подруга на запитання трирічноі дочки про тата відповіла, що він живе з своєю мамою в одній хаті так само, як і іі дочка з нею. А на запитання"чому так рідко приіжджає в гості?" Відповіла, що багато працює... Хоча, все це, на жаль, далеко не так...
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 23 October 19 )

• З днем народження
    Kuripochka 
    - Вік: 36