Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: як боротися з аденоїдами - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 18 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

як боротися з аденоїдами лікування Оцінка: -----

Користувач поза мережею   varvara 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 April 2008 - 12:46

ШАНОВНІ МАМОЧКИ, МОЖЛИВО ХТОСЬ ІЗ ВАС СТИКАВСЯ З ТАКОЮ ПРОБЛЕМОЮ, ЯК АДЕНОЇДИ. НАМ СТАВИЛИ ДІАГНОЗ АДЕНОЇДИ ПЕРШОГО СТУПЕНЮ- НАЧЕ Й НІЧОГО СТРАШНОГО, АЛЕ ВИЛИВАЄТЬСЯ ВОНО В ПОСТІЙНІ ОРВІ З РІЗНОМАНІТНИМИ УСКЛАДНЕННЯМИ. МИ ВЖЕ "ДОЗРІЛИ" ДУМКОЮ ДО ТОГО, ЩО ТРЕБА ЇХ ВИДАЛЯТИ. ОТ Я Й ХОЧУ СПИТАТИ - МОЖЛИВО ХТОСЬ ВИДАЛЯВ УЖЕ, МОЖЛИВО ХТОСЬ ПОРАДИТЬ ГАРНОГО ЛІКАРЯ. БУДУ ВЕЛЬМИ ВДЯЧНА.
Повідомлення від модератора Яблучко
якщо ви знімете ногу з капс лок то будемо дуже вдячні :acute:

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2008 - 12:54

Я чула, що іноді допомагає консервативне лікування, але не знаю, на яких це стадіях.
А якщо вирішите видаляти - шукайте хорошого лікаря, бо у мене в дитинстві була така проблемка. Одного разу видалили - а вони знову виросли, довелося їхати в інше місто, шукати гарного лікаря, який все зробив добре.
Успіхів вам і здоров"я!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2008 - 13:06

:acute: Дякуємо!!!

Перегляд повідомленняzajka (8.4.2008, 13:54) писав:

Я чула, що іноді допомагає консервативне лікування, але не знаю, на яких це стадіях.
А якщо вирішите видаляти - шукайте хорошого лікаря, бо у мене в дитинстві була така проблемка. Одного разу видалили - а вони знову виросли, довелося їхати в інше місто, шукати гарного лікаря, який все зробив добре.
Успіхів вам і здоров"я!

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2008 - 14:05

Попробуйте консервативне лікування. Є такі ліки (на жаль, назву забула) їх призначають діткам. Лікар повинен знати. А вирізати поки не спішіть.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   buba 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 April 2008 - 16:25

Я чував що вирізати це вже давно минуле. Цього наче не роблять вже без ну ДУЖЕ вже нагальної необхідності.

bu

Перегляд повідомленняvarvara (8.4.2008, 13:46) писав:

ШАНОВНІ МАМОЧКИ, МОЖЛИВО ХТОСЬ ІЗ ВАС СТИКАВСЯ З ТАКОЮ ПРОБЛЕМОЮ, ЯК АДЕНОЇДИ. НАМ СТАВИЛИ ДІАГНОЗ АДЕНОЇДИ ПЕРШОГО СТУПЕНЮ- НАЧЕ Й НІЧОГО СТРАШНОГО, АЛЕ ВИЛИВАЄТЬСЯ ВОНО В ПОСТІЙНІ ОРВІ З РІЗНОМАНІТНИМИ УСКЛАДНЕННЯМИ. МИ ВЖЕ "ДОЗРІЛИ" ДУМКОЮ ДО ТОГО, ЩО ТРЕБА ЇХ ВИДАЛЯТИ. ОТ Я Й ХОЧУ СПИТАТИ - МОЖЛИВО ХТОСЬ ВИДАЛЯВ УЖЕ, МОЖЛИВО ХТОСЬ ПОРАДИТЬ ГАРНОГО ЛІКАРЯ. БУДУ ВЕЛЬМИ ВДЯЧНА.

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олеся Ш 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 May 2008 - 00:56

А ми були у Санкт-Петербурзі і там малюку видалили, тому що вони давали ускладнення на слух. Обовязково перевіряйте слух, може скаплюватися рідина у вухах.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 02 May 2008 - 06:59

Аденоїди
Інші назви цього захворювання: аденоїдні розрощення, аденоїдні вегетації.
Аденоїди найчастіше спостерігаються у віці 5-15 років, але можуть зустрічатися також у раннім дитинстві (від 1 року до 5 років), у дорослих людей (у чоловіків 26-30 років), і навіть в осіб старечого віку (70-75 років).
У нормальному стані аденоїди (глоткова мигдалина) являє собою невелике утворення лимфоидной тканини, що перебуває у зводі глотки. Глоткова мигдалина може перебувати як у стані гіпертрофії (збільшення в розмірах без ознак запалення), так і в стані гострого й хронічного запалення (гострий і хронічний аденоидит).
Гіпертрофія глоткової мигдалини
Гіпертрофована глоткова мигдалина являє собою кулясті або неправильної форми утворення блідо-рожевих кольорів на широкій підставі.
Розрізняють три ступені гіпертрофії:
I ступінь- удень дитина дихає досить вільно, рот закритий. Під час сну, коли в горизонтальному положенні тіла обсяг аденоїдів збільшується, дитина дихає важче, з'являється посопування.
II-III ступінь- розростання наполовину або повністю закривають вхід у носоглотку, дитина дихає переважно ротом, під час сну відзначається храп.

Симптоми:

• порушення носового подиху - дитина періодично або постійно не дихає носом, спить або бодрствует з відкритим ротом, під час сну сопе або хропе;
• порушення росту лицьового черепа - подих через рот приводить до формування так званого ”аденоїдного” типу особи (особа стає витягнутої форми, верхня щелепа подовжена, рот напіввідчинений, верхні зуби розташовані безладно й значно виступають уперед), крім того, тривалий подих через рот приводить до порушення формування грудної клітки (”куряча” груди);
• зниження слуху;
• порушення мови (гугнявість);
• головний біль, запаморочення;
• розлад сну;
• діти стають неуважн і забудькуватими, знижується працездатність і успішність;
• періодична або постійна нежить;
• часто виникаючі ангіни, ОРВИ, гострі запалення середнього вуха.
Лікування:
основним методом лікування є хірургічний, видалення аденоїдних вегетацій. Ця операція виробляється в основному без знеболювання, у деяких випадках можна проводити місцеве знеболювання шляхом змазування або розпилення на слизувату оболонку знеболюючих речовин. Загальне знеболювання не застосовується, тому що загальний наркоз підвищує ризик оперативного втручання як мінімум на 10%, до того ж при загальному наркозі виникають складності в проведенні самої операції.
Запалення глоткової мигдалини (аденоидит)
Симптоми:
відзначається біль і відчуття печіння в носоглотці й у порожнині носа, носовий подих утруднений. Температура тіла підвищена, відзначається загальна слабість. Виділення з носа рясні, слизисто-гнойние. Спостерігається храп під час сну, гугнявість. Заложенность у вухах, біль і зниження слуху вказують на те, що запальний процес перейшов на слуховие труби й середнє вухо.
Захворювання звичайно триває 5-6 днів, але частіше переходить у подострую або хронічну форму.
Можливі ускладнення: гостре запалення середнього вуха, заглотковий абсцес, запалення глотки (фарингіт), запалення гортані (ларингіт).
Лікування:
як початковий етап лікування аденоидитов показана консервативна терапія, її метою є зменшення явищ запалення глоткової мигдалини й слизуватої оболонки порожнини носа, підвищення опірності організму.
Призначаються антигистаминние засобу (Диазолин, Супрастин, Тавегил), полівітамінні препарати (Мульти-табс, Юникап), местно застосовують аерозолі із протизапальною дією (Биопарокс, Ингалипт, Каметон), судинозвужувальні краплі в ніс у дозуванні, що відповідає віку. Гарний ефект дає закапування в ніс 3% розчину протарголу або 2-3% розчину колларгола по 4-5 капель у кожну половину носа 3 рази в день.
Можна застосовувати промивання порожнини носа лікарськими розчинами, що роблять протизапальну й антимікробну дію:
• розчин морської солі (1/2 чайна ложка на 1 склянку води);
• 15 - 20 - 25 краплі (залежить від віку) 10% спиртової настойки прополісу розводять у половині склянки води;
• відвар кори дуба, евкаліпта, звіробоя (3 - 6 м листів на 200 мол води);
• відвар ромашки або ротокан (1/2-1 чайна ложка на 1 склянку води).
Промивання виробляється за допомогою гумової груші невеликого обсягу з м'яким наконечником, загальна кількість розчину для промивання 100-250мол, температура розчину 37-38 градусів. Промивання виробляються 3-4 рази в добу.
Техніка промивання: вставити наконечник груші в одну половину носа, на глибину приблизно 0,5 - 1 див і направити перпендикулярно до особи. Голова повинна бути нахилена вперед під кутом приблизно 45 градусів. Вливати розчин потрібно невеликими порціями, поступово підсилюючи силу струменя, після 3 - 5 разів - очистити ніс по одній половинці й продовжити промивання. У момент уливання розчину подих потрібно затримати. Маленькій дитині таке промивання можна робити, поклавши його на животик.

Наступний етап лікування - хірургічний, видалення аденоїдних вегетацій. Операція зветься аденотомия.
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 July 2008 - 13:26

Добрый день. Наш сынок (будет 4 года) тоже страдает аденоидами-((( Мы пили ИОВ. сказать чего то плохого не могу, но существенно он тоже не помог, но..мы пили не регулярно. Вот перед осенью думаю заняться этим вплотную (там нужно его пить по схеме не меньше 2-х месяцев). У моей знакомой мальчик принимал его, вроде у них ситуация улучшилась. Правда, как и при любой гомеопатии сначала идет обострение, но при регулярности должно помочь. Резать очень не хочу, но когда наступает зима я уже готова на все- постоянные болезни сына изматывают всю семью... Говорят, что очень может помочь море(не меньше трех недель побыть где то на Юге в сентябре) Желаем вам удачи и здоровья.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ніка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 August 2008 - 14:31

Значного результату від Іову не побачила. Але приймала довго. Допомагає поїздки влітку на море і серйозне лікування.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка2008 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2008 - 10:39

Лікували ним старшу донечку. Значного результату не помітили, але теж не приймали регулярно. Потім лікували малого в одного лікаря-гомеопата. Стало трохи краще, але все рівно - часто нежить. До речі, той лікар вважає, що такі препарати не всім підходять. Ще порадив щонеділі водити дитину в сауну (після трьох років). Що правда ми так і не ходили. Але мене ці соплі вже дістали, можливо попробую поводити.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ROMZES 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2008 - 19:21

старшому синові скоро будуть видаляти , дивився його нібито гарний фахівець і сказала,що могла б морочити голову всілякими ліками та вони на такій стадії не допоможуть, а до цього консультувався і збирав інформацію, так вияснив що аденоїди річ не проста і відмахуватися від них не варто!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 September 2008 - 12:06

Перегляд повідомленняROMZES (21.8.2008, 20:21) писав:

старшому синові скоро будуть видаляти , дивився його нібито гарний фахівець і сказала,що могла б морочити голову всілякими ліками та вони на такій стадії не допоможуть, а до цього консультувався і збирав інформацію, так вияснив що аденоїди річ не проста і відмахуватися від них не варто!

Жалко, що Ви шановний, так далеко-((( а то б я Вас розпитала про гарних лікарів. Отже питання до киян - Хто з вас, шановні, видаляв своїй дитині аденоїди. Після тяжких боїв-(( з цією гадостю, ми всією сімєю вже дозріли до їх видалення-( Підсовітуйте, підкажіть, будь ласка, де є нормальні лікарні а насамперед нормальний лор, який допоможе як слід. Буду вдячна і синочок наш нарешті перестане мішками ліки їсти....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 September 2008 - 12:52

Сину моєї знайомої ІОВ дуже допоміг. Але то, мабуть, залежить від стадії захворювання.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 28 December 2008 - 11:06

Мені робили таку операцію десь у віці 12 років. Кошмар, пам"ятаю досі. Без анестезії, по руках, ногах зв"язали і наживо дерли. (Доречі, всеодно важко дихати носом. Досі, коли лягаю спати повітря невистачає, мушу дихати ротом) Сподіваюсь, зараз методи інші.

Зараз в малого теж аденоїди. Нам назначили для профілактики закапувати в кожну ноздрю по 3 краплі перекису водню 3-чі на день. Підкажіть, може хтось через це проходив, чи допомагає?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аннушка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 December 2008 - 09:48

Перегляд повідомленняКотя (28.12.2008, 11:06) писав:

Мені робили таку операцію десь у віці 12 років. Кошмар, пам"ятаю досі. Без анестезії, по руках, ногах зв"язали і наживо дерли. (Доречі, всеодно важко дихати носом. Досі, коли лягаю спати повітря невистачає, мушу дихати ротом) Сподіваюсь, зараз методи інші.

Зараз в малого теж аденоїди. Нам назначили для профілактики закапувати в кожну ноздрю по 3 краплі перекису водню 3-чі на день. Підкажіть, може хтось через це проходив, чи допомагає?

скільки порозпитувала знайомих, так ця операція дійсно не із приємних, і результат може бути нульвий (насморк і ОРВІ не проходять, аденоїди можуть відновлюватись (вирости ще раз), із-за відсутності захисного барєру який виконують аденоїди вся інфекція іде далі на бронхи та легені і починаються замість ОРВІ - бронхіти та запалення легень). Я думаю аденоїди варто видаляти коли вони вже несуть дійсно загрозу - наприклад втратити слух чи ще щось тіпа того...

Ми зараз лікували колоїдним сріблом та Еуфорбіум композитум, лімфоміозотом, траумельом та Вокарой (тіпа гомеопатичних капельок). Але потім прочитала не дуже хороші відгуки про таке лікування і зараз не лікуємось. Не хворіли вже 2 місяці (але не знаю що дало чи ті капельки чи те що в садочок ці 2 місяці не ходимо). Ну поки не хворіємо то і не лікуємось. А з садочком то не знаю що робити.

А ще нам лікар строго-настрого заборонив їсти солодке (правда важковато дотримуватиьсь)))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   арі 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 January 2009 - 18:17

Коли синові було 7 років ми видалили аденоїди потім пару раз зїздили на море і до тепер маєм спокій :bye: А раніше були проблеми і лікували відразу насмарк, горло і вуха :36_3_16: Видаляли у лікаря Горак на Тополні в поліклініці :8_2_69:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєнок 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2009 - 23:51

У мого синочка теж є аденоїди, нам 2 рочки. Ми з ними боремося вже рік. Ми перепробували всі ліки, які згадувалися вище. Спочатку ставало краще, але ми часто хворіли і все знову поверталося.
Нам лікар пропонує операцію, говорить є велика імовірність, що вони знову виростуть але краще два рази вирізати ніж дитина буде часто хворіти. Я сама вагаюсь, що робити чи дійсно так.
Знаю з власного досвіду: я в дитинстві хворіла часто бронхітом і в мене були трохи збільшені аденоїди і нам порадили їх видалити, ми так і зробили і я стала менше хворіти.
My Signature
Спойлер

Щастя - це коли твої рідні і близькі люди здорові! А все інше відремонтуємо, викинемо, купимо, забудемо...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ліка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 January 2009 - 13:42

Синочок дуже часто хворіє. Весь час соплі. Лікарі кажуть аденоїди, треба видаляти, а наша добра знайома лор ще радянської школи порадила протаргол, каже що нічого ліпшого немає навіть серед сучасних ліків проти аденоїдів. Ми попробували, лікувати треба довго 2-3 місяці, але нам допомагає. Поки що про операцію забули. ]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 January 2009 - 13:51

ліка, ось тут є ціла темка про Протаргол, якщо цікаво, почитайте...
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 January 2009 - 14:06

[я цю тему почала...то ж розкажу , що відбулося в нас. От ми побідкалися, понаїдалися (дитина) антибіотиків в черговий раз при черговій простуді і вирішили з чоловіком, що будемо оперувати. Боялися до чортиків, адже операцію роблять під загальним наркозом, саме це нас страшило найбільше. Правдами-неправдами ми з сином попали на прийом ло лікарки в республіканський лор-центр(ми кияни) і досі стидно перед лікаркою, що я їй наплела про те, що я близька знайома її знайомого-(( Так от, жінка виявилась фахівцем (дай Боже їй здоровя, дай Боже всим, хто потребує зустрічать таких лікарів, навіть грошей не взяла-))), вона дуже ретельно обстежила сина, провірила слух, ще шось там дивилась, саме неприємне з того всього було- це коли вона руками через горло пробувала шось там, малий плакав звісно, але недовго. На мої наполягання оперувати відреагувала як мав би кожен лікар реагувати(я маю на увазі не кинулась за додатковими грошима), сказала, що в сина все на місці, розмір аденоїд нормальний, слух нормальний. Зробила припущення, що дуже маленький носик і маленькі носові проходи(мені тоді це смішним показалося), виписала краплі(якщо треба комусь подивлюся назву вдома). Прокапали по схемі місяць І О ХВАЛА НЕБНСАМ!!!! ТЬху тисячу разів на всі сторони- ми не хворіли з тих пір, не те щоб зовсім не хворіли, ні. Ми тепер хворієм, як всі діти! Трошки сопельок, трошки того сього і нема жахливих температур, антибіотиків та уколів! ДЯКУВАТИ БОГУ І хорошим людям. Я впевнилась, що не завжди треба поспішати і рубати з плеча! (хоча є фактом- в тяжких випадках операція це єдиний випадок , вчора у нашої знайомої оперували сина, погодку нашому, так там вже на очі ускладнення було) Бажаю вам і діткам вашим здоровя!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 18 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →