Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Запліднення з донорською яйцеклітиною - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Запліднення з донорською яйцеклітиною Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Lilut 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 5

Відправлено 21 February 2020 - 13:02

Привіт. Не знаю чи на сьогодні моя порада буде для вас актуальна....
Маю фактор вторинного безпліддя близько 20 років. Коли в 2001 мені поставили цей діагноз про репродукцію говорили лише по телевізору. Але вже в 2005 стали з'являтися клініки і в Україні. Я зробила три спроби у Франківську, рівень клініки та її спеціалістів дуже низький...Все було добре, чудові клітини, гарні ембріони...але вагітність не наставала...Далі в 2009р у Львові відкрилась Альтернатива...( я була на консультації в багатьох клініках) але вибрала саме її...У 2010 зробила спробу там, знову безрезультатно...стала дообстежуватися, мені порадили взяти донорську сперму...так як до мене питань не було, а от у чоловіка було не все гаразд. Зрозуміло, що я винесла це питання на сімейний розгляд...Чоловік сказав тверде "НІ"...Через деяки час ми розлучилися, наші стосунки були вичерпані.
Далі я зустріла іншого чоловіка і в 2018 році прийняла рішення знову спробувати...Поїхала саме в "Альтернативу" (за 20 років лікування я навчилась вибирати і лікарів і клініку) ...
Хоча я здорова і не маю особливих відхилень, ви мабуть розумієте, що мені далеко за 40 років. Звичайно мені запропонували брати донорську клітину... Не тому, що своїх немає...але не зрозуміло, яка якість власних клітин. Я обдумувала це близько року, багато читала, цікавилась закордонними практиками і прийняла рішення стати мамою... У 2019 я пішла в протокол, донора вибирали за сумісністю параметрів і можливе дитяче фото. Ціна протокола 90 тис.грн. без кріоконсервації та аналізів. Клітин може бути багато, але зберігають в кінцевому результаті не більше 6 ембріонів...
вагітність настала з першої спроби. Я щаслива жінка, яка чекає народження своєї малечі.
P.S. ДУМКИ В ГОЛОС Можливо, жінка яка дасть вам свої клітини фізіологічно здоровіша і привабливіша ніж ви....Можливо, те що ви добавите до свого генотипу трішечки чужого принесе лише користь. ви отримаєте своє дитятко, яке виносите, народите. Саме ви будете його ростити в собі, гладити та розмовляти з ним...Ви для нього будете найріднішою...

Повідомлення відредаговано Lilut: 21 February 2020 - 13:47

My Signature
url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url
  • Back To Top

Подяка від: 2 Користувачі, які подякували:

Користувач поза мережею   ЛіСоЧкА 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 05 May 2020 - 20:47

Перегляд повідомленняnatalya1985 (19 December 2019 - 18:13) писав:

ви б не могли скинути мені сайт цієї клініки...Скажіть чим Вам не сподобалося в Хміля??

дуже велика різниця в ціні...В Хміля 90 тис.за 8 яйцеклітин а в Інтерсоно 55тис.за 16...цікаво

В Хміля в цю суму входить підсадка (одна).

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ludmilq 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 May 2020 - 14:40

Перегляд повідомленняНаталіNata (19 December 2019 - 19:28) писав:

Дівчата а є тут хтось хто з вертався в клініку Інтерсоно у Львові? Цікава ваша думка і результати

Послухавши різні думки і прочитавши різну інформацію, я записалася в Інтерсоно до Семчишин. Розкажу)

• Back To Top

Користувач поза мережею   Таткс 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2020 - 19:39

Привіт дівчата???як ваші справи????хто вже вибрав клініку і проходить протокол!!????в мене через цей карантин поки що все презупинилося...

My Signature
Татка
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalya1985 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 1

Відправлено 18 July 2020 - 12:25

Перегляд повідомленняLudmilq (06 May 2020 - 14:40) писав:

Послухавши різні думки і прочитавши різну інформацію, я записалася в Інтерсоно до Семчишин. Розкажу)

як у вас проходять справи??я теж в інтерсоно...

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 August 2020 - 22:32

Добрий день усім. Давно не писала, не знаходила часу. Тримаю за всіх кулаки і бажаю успіхів, нехай усе вийде....

My Signature
  • Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

Користувач поза мережею   Мама маленького синочка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 1

Відправлено 27 August 2020 - 11:19

Привіт.В мене також запліднення було в Альтернативні.Запліднення було 30липня 2019 року,також донорський ембріон.Я довго наважувалась ,але все ж таки рішилась.Було багато розчарувань ,дев'ять переносів ,і 10років страждань.Я вже була в повному розпачі,що у мене не буде дітей.Але чудо сталось і я родила здорового синочка,і безмежно рада,даже не думаю що донорський ембріон.Я дуже довго чекала свою дитинку.
Якщо хтось вагається на донорський чи брати чи ні.То скажу так : ти ж носиш своє дитятко ,підсвоїм серцем,ти чуєш в животику його поштовхи,це неймовірне відчуття.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 October 2020 - 22:51

[quote name='Мама маленького синочка' timestamp='1598519942' post='2848484']
Привіт.В мене також запліднення було в Альтернативні.Запліднення було 30липня 2019 року,також донорський ембріон.Я довго наважувалась ,але все ж таки рішилась.

Вітаю. Ми теж проходили лікування саме в цей же час. Але я пішла у протокол після кріо... І перенос зробила у жовтні... Зараз ми теж щасливі батьки маленької крихітки.
Бажаю іншим не вагатися. Якщо мали три невдалі спроби і не опустили руки, це може стати саме ваш шлях...

My Signature
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ElenaGMK 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 March 2021 - 22:44

natalya1985
Привіт) як ваші справи? Вдалося зробити ЕКО?

Перегляд повідомленняnatalya1985 (18 July 2020 - 12:25) писав:

І які ваші враження від клінікі?

• Back To Top

Користувач поза мережею   buduma 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 3

Відправлено 14 April 2021 - 14:03

Перегляд повідомленняElenaGMK (22 March 2021 - 22:44) писав:

natalya1985
Привіт) як ваші справи? Вдалося зробити ЕКО?

І які ваші враження від клінікі?
в мене мега довга історія, 4 невдачі зі своїми клітинами (3 рази в альтернативі + 1 раз в Києві - клініка Надія, найкраща в Україні), в мене малий запас, тому сумарно було 8 клітин в усіх протоколах, почала я шлях до материнства наприкінці 2015. Двічі невдача з ДЯ в інтерсоно, 16 клітин свіжого донора і 14 заморожених (думаю, причина ДНК фрагментація сперми, це з ясувала я на форумах, а не лікар клініки). На це усе витрачено понад 12тис дол. Після цього всього ми виявили високу фрагментацію ДНК у спермі, усі інші показники спермограми, в тому числи мар і hba тест бездоганні. Розглядала клініку Хміля з ДЯ, але нам не підійшло, дають тільки 8 клітин, база донорів дуже мала, я не змогла вибрати. Ми трохи підправили фрагментацію і ще раз спробуємо з ДЯ, донор має бути дуже молодим: 21-23 роки, тільки свіжі клітини (заморожені не підійдуть в нашому випадку, ціна відразу зростає майже вдвічі, думаю, не випадково), бажано 20 клітин, статистично ми маємо шанс за 3-4 ембріони з 20 ооцитів. Ми знайшли клініку, що пропонує такого донора, навіть з 3-5 фото самого донора в дорослому віці (це для мене дуже важливо, фото зазвичай показують тільки іноземцям), не готова назвати яка саме клініка, ціна такої програми від 200 тис грн, сподіваюсь цього разу вийде.
Якщо у вас були невдачі зі своїми клітинами, перевірте сперму чоловіка: заг аналіз, MAR, HBA, ДНК фрагментацію, це приблизно 6тис грн, не шукайте причину виключно у собі, навіть якщо звичайна спермограма у вашої пари ідеальна, не повторюйте мою помилку, наші лікарі чомусь ігнорують повне обстеження чоловіка, коли є підозра, що щось не так у жінки. Через цих безграмонтих лікарів я втратила шанс, мій запас яйцеклітин майже нульовий, зараз можу спробувати виключно ДЯ, і то невідомо яким буде р-т. Удачі Вам, не здавайтесь.

• Back To Top

Користувач поза мережею   buduma 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 3

Відправлено 06 September 2021 - 17:51

Перегляд повідомленняnatalya1985 (18 July 2020 - 12:25) писав:

як ваші справи з інтерсоно? В мене цього разу усе вийшло, я вагітна - і ми очікуємо двійню. Емоції переповнюють. Якщо цікавлять подробиці, пишіть у приват.

Повідомлення відредаговано buduma: 06 September 2021 - 17:54

• Back To Top

Користувач поза мережею   panda90 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 October 2021 - 15:56

А чому ви вибрали саме Інтерсоно?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Айлін 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 13 December 2021 - 14:40

Привіт дівчата,можливо хтось останнім часом робив еко з ДЯ, цікавить ціна в Альтернативі, і чи можна подивитися на дитячі фото донора. Планую їхати на консультацію,але на жаль аж в квітні,тому питаю тут у вас, так як по телефону вони не надають такої інформації. В мене дуже негативний досвід, з ДЯ в клініці за кордоном, тому наступну спробу хочу робити в Михайлишин в Альтернативі.

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 January 2022 - 02:02

Перегляд повідомленняАйлін (13 December 2021 - 14:40) писав:

Привіт дівчата,можливо хтось останнім часом робив еко з ДЯ, цікавить ціна в Альтернативі, і чи можна подивитися на дитячі фото донора. Планую їхати на консультацію,але на жаль аж в квітні,тому питаю тут у вас, так як по телефону вони не надають такої інформації. В мене дуже негативний досвід, з ДЯ в клініці за кордоном, тому наступну спробу хочу робити в Михайлишин в Альтернативі.

Привіт!буду рада спілкуванню теж цікавлюсь саме цією темою. Ви вже цікавились ціною в Альтернативі?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Айлін 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 08 January 2022 - 13:15

Перегляд повідомленняElenaGMK (08 January 2022 - 02:02) писав:

Привіт!буду рада спілкуванню теж цікавлюсь саме цією темою. Ви вже цікавились ціною в Альтернативі?

Я дзвонила, але вони не надають такої інформації по телефону, треба записуватися на прийом, а в мене зараз немає такої можливості. Хоча пару років тому я робила дві спроби в їхній клініці,в Михайлишин.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Таткс 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 April 2022 - 21:43

Привіт!!!!я робила перенос з ДЯ, дуже довго готувалася, але все вийшло ,тепер очікую результату, надіюся результат буде позитивним!!!

Повідомлення відредаговано Таткс: 07 April 2022 - 21:44

My Signature
Татка
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kumasya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 May 2022 - 12:11

Перегляд повідомленняТаткс (07 April 2022 - 21:43) писав:

Привіт!!!!я робила перенос з ДЯ, дуже довго готувалася, але все вийшло ,тепер очікую результату, надіюся результат буде позитивним!!!

Доброго дня! А в якій Ви клініці?

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2022 - 17:56

Перегляд повідомленняKumasya (05 May 2022 - 12:11) писав:

Доброго дня! А в якій Ви клініці?

ми переписувалися, то казала,що в Луцьку в медичному центрі Боголюби.

• Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мама трьох малят світлина

Мама трьох малят  Дівчата, порадьте дитячого невролога та епілептолога у Львові. Дитина має СУДОМИ ВВР головного мозку, лісенцефалія

07 Jun 2022 18:27

Показати коментарі (2)

Ліза Маркович світлина

Ліза Маркович  Напишіть, будь ласка, хто має контакти хорошого дитячого ендокринолога у Львові, який вилікує у дитини(хлопчика) крипторхізм?

25 Feb 2022 17:15

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ДІвчатка, старожили, а загляньте но в щоденники. Маю для вас шалені новини. Цьом!

31 Jan 2022 22:20

Показати коментарі (3)

Foreve світлина

Foreve  Доброго дня. Місяць після кс. Виділення закінчились через три тижні. Спробували статевий акт, рано помастилася кров, ниє живіт. У кого було? Що робили?

17 Dec 2021 15:48

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266 ; https://www.instagram.com/stories/hnatiuk_ivan/2723371720714020239/?utm_medium=share_sheet

07 Dec 2021 18:16

КоКеЕтКа світлина

КоКеЕтКа  Чи є тут діюча група, теревені вагітних?? Не можу знайти…

26 Nov 2021 17:30

Sweet.Donut світлина
лолала світлина

лолала  Хто зіштовхувався із таким заключенням гістології після ЗВ і чи змогли в подальшому народити здорових діток?(буду вдячна за коментарі). Завмерла маткова вагітність малого терміну за типом гідропічного аборту.

04 Aug 2021 16:23

diana252 світлина

diana252  Який Ваш улюбений парфум? :)

13 Mar 2021 14:01

07natali світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 28 June 22 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн