Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кір, краснуха, паротит - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 23 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кір, краснуха, паротит інформація щодо щеплення від кору, краснухи, паротиту Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 16 February 2009 - 16:09

STAR, в 3 месяца прививка корь,дифтория,столбняк, а орь краснуха паротит в год.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2009 - 16:10

Перегляд повідомленняSTAR (15.2.2009, 17:06) писав:

нам казали в 3 місяці робити.

Мабуть, ви сплутали вакцину "Пріорікс" від свинки-краснухи-кору з вакциною "Пентаксим"-від КДС,яку і роблять в 3 міс.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RedCat 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 February 2009 - 23:28

нам скоро делать КПК...а я ломаю себе голову, как быть! Корь...согласна весьма опасная болезнь...краснуха в детстве не представляет никакой угрозы для ребёнка (делаю выводы из горы прочитанной литературы. Опасна для девочек в репродуктивном возрасте..), паротитом тоже можно переболеть и иметь имунитет (помню, сама болела, когда была маленькой)...так может сделать только от кори? Может я как-то не правильно рассуждаю? Поделитесь своим опыом или мыслями...так трудно принять верное решение!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2009 - 23:58

Я би зачекала з цією прививкою саме до репродуктивного віку.
My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2009 - 23:27

кір дійсно страшно. по ТБ в нас зараз багато інформації про хлопчика (вже понад 30-літнього чоловіка), котрий 24 роки вже є рослиною після важкого, але надзвичайно рідкісного ускладнення від кору (SSPE - вид запалення мозку). Історія така, що колись він в ранньому віці кором перехворів, то не щепили його. А в 9 років проявилась цей побічний наслідок хвороби (він може і 20 років після перенесеної хвороби проявитись, буває надзвичайно рідко і лише у нещеплених дітей (так подає польська статистика)). Так от з тим наслідком після кору дивуть макс. 3 роки, а мама вже за ним 24 доглядає і зараз просить про можливість зробити йому евтаназію, бо хоче, щоб її дитина померла у неї на очах, в теплу і доглянута, а не десь в лікарні, домі рестарілих від гангрени, попередньо намучившись.

Ускладнення це надзвичай рідкісне і лікарі не виключають, що тільки тому, що нещеплених на кір людей є щораз то менше (бо більшість обов"язковобули щеплені, тільки старше покоління і ті що не щеплені є групою ризику) - це все так страшно, але цікаво, чи правда, що шеплені діти навіть як захворіють кором такх ускладнень не матимуть.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2009 - 10:53

ну вот в этом и проблемма принятия решения....процент осложнений от перенесённой болезни невелик, но всё же есть...и после прививки эти осложнения могут быть. и опять ломай голову, как же правельно, как лучше для малыша!!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мандрагора 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 06 March 2009 - 11:38

Всім привіт! вирішила написати і свою думку з власного досвіду.Так от,прививки мені колись робили,в результаті чого - в дитинстві ні однією з дитячих хвороб не хворіла...........проте - в дорослому - майже всіма,а саме - кір(у 18 років - жахливо переноситься!!!!),свинка( у 19 років - коли була вагітною),і вітрянка(у 22 роки - після донечки). І от тепер теж ламаю голову - а може краще не робити тих прививок,хай краще в дитячому віці перехворіють і легше їм буде. :yahoo:
My Signature
Коли маленька ручка тримає тебе за руку - яка різниця що там твориться в тому шаленному світі....
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Джаді 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2009 - 12:00

а я взагалі незнаю що робити, ми з червня місяця хворіємо 1раз в місяць, вже лютий відхворіли. На сьогодні нас запросили на манту з понеділка на КПК , ми сьогодні включимо вальта, а з понеділка навіть незнаю як відмазуватись, лікарю пояснюю, що ще місяця не пройшло як він здоровий, треба щоб відійшов , хотяби не хворів 3міс, а вона мені своє- імунітет виробляти.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2009 - 15:04

Олежикова_мама, просто скажите,что хотите отложить на месяц(или на сколько хотите) и готовы написать отказ. Я вчера так и сделала, у них и бланки для этого есть.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Феєрія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2009 - 15:34

Двоюрідна сестра щеплення від кору не мала,оскільки в ранньому дитинстві були проблеми із нирками,а от її сусід-одноліток мав. Захворіли одночасно. Сестра перенесла хворобу легко,а сусід попав з ускладненнями в лікарню. Висновок-як вірити,що щеплені діти переносять цю хворобу легше?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2009 - 16:25

Ksjyha, одного примера мало,чтоб делать выводы
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   poiu 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2009 - 17:07

Привіт усім. Я не можу сказати що 100% за щеплення але своїй дитині вже почали робити і перше щеплення перенесли нормально. Зараз дуже багато говорять про те що діти хворіють або навіть стають інвалідами саме від щеплень, але такі випадки були і раніше просто про них не говорили. Звичайно батьки самі повинні вирішувати чи потрібно і коли потрібно робити дитині щеплення, щоб там не говорили лікарі . Коли ми в місяць ходили в дит. поліклініку то почула таку розмову лікарів . Один лікар зайшов в кабінет до іншого де була я з дитиною і каже що цього місяця не виконала план по щепленнях і їй перепаде від гол. лікаря треба наїхати на батьків щоб менше писали відмовлень. Так що хвора ваша дитина чи здорова їм байдуже головне план.
Суворе попередження від модератора гра з вогнем
створюйте дописи у відповідних темах! для полегшення орієнтації у темах розділу Щеплення створено навігацію
Наступного разу - зниження рейтингу.

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dzvinka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2009 - 20:01

Я в дитинстві не була щеплена, оскільки мала астму. І всі дитячі хвороби перенесла в дошкільному віці досить легко. Окрім кору. Ним захворіла в 21 рік, так що славнозвісний Мілленіум зустрічала під крапельницею. Було дуже важко. А от мій чоловік, і його брат не мали жодної дитячої хвороби, хоча свинками-вітрянками хворів увесь садок, а їх та зараза "не брала". Так що чекати, що дитя заразиться в ранньому віці, ризиковано. Бо можна вирости і потім захворіти. Ось чоловіка брат тільки нещодавно переніс вітрянку. :sneeze:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2009 - 22:07

Перегляд повідомленняОлежикова_мама (6.3.2009, 11:00) писав:

а я взагалі незнаю що робити, ми з червня місяця хворіємо 1раз в місяць, вже лютий відхворіли. На сьогодні нас запросили на манту з понеділка на КПК , ми сьогодні включимо вальта, а з понеділка навіть незнаю як відмазуватись, лікарю пояснюю, що ще місяця не пройшло як він здоровий, треба щоб відійшов , хотяби не хворів 3міс, а вона мені своє- імунітет виробляти.

А соже Вам доцільніше написати відмову хоча б на пів року, щоб дитина перестала хворіти і внормувався імунітет?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Венгрррия 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 March 2009 - 14:21

[quote name='Наталюсик' date='28.2.2009, 23:27' post='82511']
кір дійсно страшно. по ТБ в нас зараз багато інформації про хлопчика (вже понад 30-літнього чоловіка), котрий 24 роки вже є рослиною після важкого, але надзвичайно рідкісного ускладнення від кору (SSPE - вид запалення мозку). Історія така, що колись він в ранньому віці кором перехворів, то не щепили його. А в 9 років проявилась цей побічний наслідок хвороби (він може і 20 років після перенесеної хвороби проявитись, буває надзвичайно рідко і лише у нещеплених дітей (так подає польська статистика)). Так от з тим наслідком після кору дивуть макс. 3 роки, а мама вже за ним 24 доглядає і зараз просить про можливість зробити йому евтаназію, бо хоче, щоб її дитина померла у неї на очах, в теплу і доглянута, а не десь в лікарні, домі рестарілих від гангрени, попередньо намучившись.

Ускладнення можуть бути після будь-якої хвороби,від них ніхто не застрахований-ні щеплений,ні нещеплений. Реакцію окремого організму неможливо передбачити. Знайомий переніс туберкульоз у Празі після затоплення міста,ледве витягли з того світу, був щеплений. А у Вінниці минулої зими чоловіка паралізувало - ускладнення після грипу,дуже рідкісний випадок. Хотілося б застрахуватись від усього,але... :yahoo:
My Signature
Зображення

"Якщо я засну и прокинусь через сто років і мене запитають, що зараз відбувається в країні, я відповім - П"ЮТЬ І КРАДУТЬ". (с) Салтиков-Щедрин
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 March 2009 - 21:17

Перегляд повідомленняСеструлька (6.3.2009, 16:04) писав:

Олежикова_мама, просто скажите,что хотите отложить на месяц(или на сколько хотите) и готовы написать отказ. Я вчера так и сделала, у них и бланки для этого есть.

а ви взагалі збираєтесь робити кпк?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2009 - 18:39

а зачем перед КПК делают ещё и Манту? То не закруто для детского организма?
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2009 - 11:41

Перегляд повідомленняRedCat (10.3.2009, 19:39) писав:

а зачем перед КПК делают ещё и Манту? То не закруто для детского организма?

а вас хіба такого не роблять? бо в нас так прийнято в рочок і манта за пару днів кпк
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2009 - 13:06

Перегляд повідомленняОлежикова_мама (11.3.2009, 12:41) писав:

а вас хіба такого не роблять? бо в нас так прийнято в рочок і манта за пару днів кпк

Делают, но никак не могу понять зачем! Дурня какая-то :dance2: уже не знают, что и придумать...а что если не сделать манту, то они откажутся делать малышу КПК????
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ФІОНА 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2009 - 13:16

Манту - це проба на туберкульоз, тому перевіряють чи не хвора.
Тоді роблять КПК.
Це я так думаю.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 23 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 19 November 19 )

• З днем народження
    Osana_M 
    - Вік: 37

Перекладач онлайн