Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: співбесіди у Львові або пошук роботи! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

співбесіди у Львові або пошук роботи! Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 November 2013 - 15:42

Перегляд повідомленняStasuk_Nata сказав:

скидувала резюме але поки глухо..

не так часто працедавці будуть самі передзвонювати по скинутим резюме. Ви намагайтеся за певний час самі продзвонювати ті компанії, куди скидали резюме.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Каруселька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 April 2014 - 22:20

можу поділитися досвідом пошуку роботи для медпрацівників, якщо тут такі зазирають. я дуже довго шукала собі роботу з достойною зарплатнею. але чомусь відчизняні лікарні не давали таку можливість. я знайшла роботу в приватній клініці, і вже вдало працюю. До речі шукала і через знайомих і через інтернет. Можу рекомендувати добрий сайт тут з вакансіями в цій сфері, я там декілька для себе посад знаходила і відправляла резюме.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   You Life 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 May 2014 - 23:22

Із власно досвіду знаю, що якщо роботодавець говорить - я Вам зателефоную, допобачення, він вже майже на 99 % Вам не зателефонує. Але є вийнятки, дуже нечасто правда..та все ж потрібно надіятися і шукати. Доречі по-інтернету досить реально знайти нормальну вакансію, саме так і сталося зі мною, навіть не сподівалася, що так може бути після стількох розчарувань.Багато моїх друзів, родичів запитували через кого я туди потрапила і скільки заплатила щоб мене влаштували. І ніхто не вірив, що я знайшла роботу через інтернет. Тому бажаю удачі з роботою, бо УДАЧА в житті дуже важлива. Нехай щастить!))) :give_heart: :give_heart: :give_heart:

Повідомлення відредаговано You Life: 24 May 2014 - 23:24

My Signature
Зображення

Нехай стане неможливе можливим. Нехай стане ближче все, що далеко. І нехай все те, що здається, так складно, вирішується красиво і легко.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кося 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 February 2015 - 15:19

Привіт, можу поділити зі своїми думками на рахунок пошуку роботи.
Із свого досвіду, хочу сказати, що знайти омріяну роботу цілком реально, можливо не з першого разу і не з першого тижня, але головне не втрачати ентузіазму!
1. Якщо у вас не має досвіду роботи
Не думайте, що вас нікуди не візьмуть, зараз настав час, коли перевагою є не досвід, а ваше бажання, ваше вміння показати свої сильні сторони (вміння вчитися, вміння працювати у команді, вміння застосовувати свої амбіції, вміння застосовувати свої навички і т.д.)
Роботодавці шукають людей з амбіціями!
Ти молодий та енергійний- це сильна сторона, це означає не те що ви не вмієте щось робити, а те, що ви здатні досягати бажаного, адже люди без досвіду - це пластичний матеріал, з якого можна виліпити будь-якого спеціаліста, в залежності від навичок та типу людини, звичайно.
Мінусом в цьому випадку є те, що вам прийдеться працювати, можливо, з низькою ЗП та не на найкращій посаді, але якщо ви зможете зарекомендувати себе у гарному світлі, то повірте, через деякий час, ви все ж таки працюватимете на кращих умовах ну і звичайно на кращій посаді!
Не обирайте місце роботи з гарною ЗП, а обирайте місце роботи з можливістю росту, тоді і прийде гарна ЗП!
2.Якщо у вас є досвід роботи, але з деяких причин, ви себе не змогли зарекомендувати у хорошу сторону
Тут також не все втрачено, можливо попередні місця роботи вам просто не підходили, тому що ви не "той" типаж саме для цієї роботи?
Люди різні, з різними темпераментами, відповідно, спробуйте визначити для себе, що ви можете робити, а що ні (ваша освіта зовсім не означає те, що ви справді можете працювати у сфері яку вивчали кілька років) Проблема в тому, що наша вища освіта (в Україні, я маю на увазі) це всього лиш а)примха батьків, б)підлітковий максималізм, в) мрія (яка не завжди співпадає з можливостями) г) дійсно те, чим ви хочете та можете займатися - найвдаліший варіант.
Але як на мене в 17 років людина не може визначити свою стежку, адже, це ще не сформована особистість. Ми занадто рано йдемо до університету...
Якщо ви все ж таки хочете займатися тим чим займалися, спробуйте займатися цим не тільки на робочому місці! Вік живи - Вік учись! Витратьте частину часу на самонавчання. Ми багаті інформацією (книги, інтернет, відео уроки, курси) у вашому розпорядженні є все, от тільки треба побороти лінь!
Досвід не є ознакою вашого професіоналізму!
Працюйте над собою!
3. Ви просто не можете знайти роботу
Ви впевнені, що спробували всі методи?
1)Інтернет - напевне найлегший спосіб - відправляйте резюме, сотні, тисячі своїх резюме, навіть якщо ви не по всіх параметрах підходите- відправляйте, ніхто вас за це не на сварить =)
2) Дзвінки - знайдіть всі можливі компанії, у яких ви б хотіли працювати і телефонуйте, телефонуйте, телефонуйте!
3)Знайомі - розпитайте всіх кого знаєте! головне не соромитися!
4) Безпосередні походи у компанії - ви не чекали, а ми прийшли! Дієвий спосіб, адже зарекомендовує вас як людину, яка прагне, приходить і бере!
4. З чого почати
1) Резюме - складіть якомога повніше та розширене резюме, в інтернеті є безліч допоміжних програм для цього. Розпишіть всі свої навики, риси характеру, бажання та цілі! Вказуйте будь-які деталі (мови, компютерні програми, хоббі) розпишіть свої обов"язки з попередніх місць роботи.
2) Місце роботи - виділіть для себе напрямки роботи, знайдіть всі можливі компанії та починайте їх контактувати.
3) Співбесіда - один із найважливіших етапів (після резюме). Підготуйтеся: оберіть правильний одяг,зачіску та стриманий макіяж, проведіть співбесіду з собою перед дзеркалом (відстежте свою жестикуляцію, старайтеся уникати надмірних рухів руками, говоріть коротко але по ділу, ведіть себе природно та не вимушено, не нервуйте, виберіть найголовніші тези своєї розповіді про себе, вихваляйте себе в міру, але не занадто мало, використовуйте ділові слова іншомовного походження, це надасть вам ділового шарму =), старайтеся задавати питання, багато питань, але обдумайте їх спершу, усміхайтеся =)
4) Перші дні - Візьміть собі за ціль навчання, старайтеся виконувати всі поставлені задачі вчасно та правильно. Перш ніж запитати щось у керівника, спробуйте дізнатися це будь-яким способом і тільки у тому випадку, якщо ви не змогли добути потрібної вам інфи - питайте у керівника. Покажіть керівнику, що ви не лінивець 100-го левела =)
5) Продовження роботи - Старайтеся як завжди вчитися, пропонуйте ідеї, читайте, думайте!

Дуже надіюся, що можливо комусь, щось пригодиться!
Боріться за право працювати на омріяній роботі, будьте впевненими у собі!
Наголошу, що це просто мій досвід пошуку роботи, та часткової роботи у ролі HR, і ці пункти не є обов"язковими для виконання, але вони допоможуть стати на крок ближчими до мети :give_heart:
My Signature
The only way to do great work is to love what you do
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →