Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дострокові вибори Президента України - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Дострокові вибори Президента України 25 травня 2014 року Оцінка: -----

Опитування: Дострокові вибори Президента України (252 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Кандидати, котрих хотіли бачити

1. Яценюк (6 голосів [1.78%])

Відсоток голосів: 1.78%

2. Тягнибок (4 голосів [1.19%])

Відсоток голосів: 1.19%

3. Кличко (85 голосів [25.22%])

Відсоток голосів: 25.22%

4. Порошенко (83 голосів [24.63%])

Відсоток голосів: 24.63%

5. Тимошенко (32 голосів [9.50%])

Відсоток голосів: 9.50%

6. Ляшко (27 голосів [8.01%])

Відсоток голосів: 8.01%

7. Парубій (14 голосів [4.15%])

Відсоток голосів: 4.15%

8. Ярош (15 голосів [4.45%])

Відсоток голосів: 4.45%

9. Луценко (7 голосів [2.08%])

Відсоток голосів: 2.08%

10. Оробець (13 голосів [3.86%])

Відсоток голосів: 3.86%

11. Гриценко (18 голосів [5.34%])

Відсоток голосів: 5.34%

12. Інший варіант (15 голосів [4.45%])

Відсоток голосів: 4.45%

13. Садовий (18 голосів [5.34%])

Відсоток голосів: 5.34%

Чи допоможуть вибори поліпшити ситуацію в Україні?

1. так, вибори дадуть змогу поліпшити ситуацію (81 голосів [51.27%])

Відсоток голосів: 51.27%

2. вибори нічого не змінять (11 голосів [6.96%])

Відсоток голосів: 6.96%

3. вибори лише погіршать ситуацію (1 голосів [0.63%])

Відсоток голосів: 0.63%

4. важко сказати (65 голосів [41.14%])

Відсоток голосів: 41.14%

Як, на Вашу думку, пройдуть вибори?

1. пройдуть чесно (16 голосів [10.13%])

Відсоток голосів: 10.13%

2. будуть окремі порушення, але вони істотно не вплинуть на загальний результат (106 голосів [67.09%])

Відсоток голосів: 67.09%

3. припускаю, що результати можуть бути перекручені (21 голосів [13.29%])

Відсоток голосів: 13.29%

4. впевнений, що обов’язково все буде підтасовано (2 голосів [1.27%])

Відсоток голосів: 1.27%

5. важко відповісти (13 голосів [8.23%])

Відсоток голосів: 8.23%

Якщо Ви збираєтеся брати участь у виборах, то чому?

1. обов’язок кожного громадянина (114 голосів [63.33%])

Відсоток голосів: 63.33%

2. серед кандидатів є ті, яких мені хотілося б підтримати (19 голосів [10.56%])

Відсоток голосів: 10.56%

3. не хочу, щоб моїм голосом скористався хтось інший (42 голосів [23.33%])

Відсоток голосів: 23.33%

4. я не збираюся брати участь у виборах (2 голосів [1.11%])

Відсоток голосів: 1.11%

5. інше (3 голосів [1.67%])

Відсоток голосів: 1.67%

Кандидати, котрі зареєструвались

1. Порошенко (4 голосів [66.67%])

Відсоток голосів: 66.67%

2. Тимошенко (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

3. Добкін (0 голосів [0.00%])

4. Ляшко (0 голосів [0.00%])

5. Царьов (0 голосів [0.00%])

6. Тігіпко (0 голосів [0.00%])

7. Богомолець (2 голосів [33.33%])

Відсоток голосів: 33.33%

8. Бойко (0 голосів [0.00%])

9. Симоненко (0 голосів [0.00%])

10. Гриценко (0 голосів [0.00%])

11. Ярош (0 голосів [0.00%])

12. Тягнибок (0 голосів [0.00%])

13. Кузьмін (0 голосів [0.00%])

14. Цушко (0 голосів [0.00%])

15. Шкіряк (0 голосів [0.00%])

16. Дарт Вейдер))) (0 голосів [0.00%])

Голосувати

Користувач поза мережею   boja 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 24 February 2014 - 10:45

Проголосувала за Кличка, але...... далеко не впевнена, що проголосую за нього на виборах...
В світлі тих подій, що зараз розгортаються в Україні, мені по великому рахунку все одно, хто буде президентом чи прем'єром.
Головне, щоб був контроль за їхньою діяльністю, щоб вони боялися лишній туалетний папір купити, не задекларувавши його! Тому що, ми ще не встигли оплакати наших хлопців, як свині вже почали наново корито ділити!
І ще на рахунок "Правого сектору" - вони основний рушій революції, але вони не політики! Не можна вчителя заставити писали програми, чи бути інженером і навпаки - це нонсенс!
Також пам'ятаймо, що в цій країні живемо не тільки ми зі своїми чистими і правильними поглядами, є половина країни, в якої зовсім інші думки.
І в будь чому, щоб була згода треба йти на компроміс. Що буде при обранні Садового, Яроша і ще когось, хто націоналість і ультраправий? - розкол повний! Вся моя родина з діда-прадіда - націоналісти і патріоти і я така сама, хоч поки що тільки популістка біля комп'ютера((((( Але моїй родині не заважало ними бути ні при совєтах, ні при янику, так що це може поки що зачекати...
Ліпім країну докупи, поки ще є що ліпити....
І ще одне - не забуваймо, що без тих самих політиків, які об'їздили всю Європу, аби донести світові, що ми не дикуни, не варвари - смерті наших хлопців не були би нічого варті, оскільки цю перемогу ніхто б не визнавав. Так що треба реально дивитись на все і сховати свої емоції і амбіції куди подальше, бо не будемо нічим кращі від тих хряків, що державне корито зараз ділять((((
My Signature
СП Сталекс - збираємо нове замовлення
Зображення

Горда - тому що ображали.... Сильна - тому що робили боляче.... Смiлива - тому що вже не боюсь.... Посмiхаюсь - тому що є заради кого жити!
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Devil wears Prada 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 February 2014 - 10:54

Перегляд повідомленняboja (24 February 2014 - 10:45) писав:

Проголосувала за Кличка, але...... далеко не впевнена, що проголосую за нього на виборах...
В світлі тих подій, що зараз розгортаються в Україні, мені по великому рахунку все одно, хто буде президентом чи прем'єром.
Головне, щоб був контроль за їхньою діяльністю, щоб вони боялися лишній туалетний папір купити, не задекларувавши його! Тому що, ми ще не встигли оплакати наших хлопців, як свині вже почали наново корито ділити!
І ще на рахунок "Правого сектору" - вони основний рушій революції, але вони не політики! Не можна вчителя заставити писали програми, чи бути інженером і навпаки - це нонсенс!
Також пам'ятаймо, що в цій країні живемо не тільки ми зі своїми чистими і правильними поглядами, є половина країни, в якої зовсім інші думки.
І в будь чому, щоб була згода треба йти на компроміс. Що буде при обранні Садового, Яроша і ще когось, хто націоналість і ультраправий? - розкол повний! Вся моя родина з діда-прадіда - націоналісти і патріоти і я така сама, хоч поки що тільки популістка біля комп'ютера((((( Але моїй родині не заважало ними бути ні при совєтах, ні при янику, так що це може поки що зачекати...
Ліпім країну докупи, поки ще є що ліпити....
І ще одне - не забуваймо, що без тих самих політиків, які об'їздили всю Європу, аби донести світові, що ми не дикуни, не варвари - смерті наших хлопців не були би нічого варті, оскільки цю перемогу ніхто б не визнавав. Так що треба реально дивитись на все і сховати свої емоції і амбіції куди подальше, бо не будемо нічим кращі від тих хряків, що державне корито зараз ділять((((

В такому разі Кличко теж не політик, він випускник педагогічного універу , факультету фіз. виховання. Політиками не народжуються - політиками стають. В Польщі президент Валенса, був електриком без вищої освіти , після технікума.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зґарда 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 10:58

Чоловік провів у себе на роботі подібне опитування)
картина приблизно така ж як тут.

Я поки ще не визначилася, але точно знаю за кого не голосуватиму
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 10:58

Devil wears Prada, не політик)))) ія писала, що не знаю, чи буду за нього голосувати... Але в будь-якому випадку буду голосувати за когось нейтрального, який не має "рильце в пушку"... Це 100%
Звичайно, мені б хотілося бачити на цьому посту Садового, можливо ще когось, але точно не Яроша, не Парубія, оскільки вони потрібні нам в іншій сфері, важливішій, аніж їздити в нудні поїздки і представляти нашу країну. Вони будуть набагато продуктивніші в міліції, прокуратурі, ДАІ, всюди де треба мати хороший контроль над хабарниками і бандитами.
My Signature
Зображення

Горда - тому що ображали.... Сильна - тому що робили боляче.... Смiлива - тому що вже не боюсь.... Посмiхаюсь - тому що є заради кого жити!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yuliya_svi 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 February 2014 - 11:19

Перегляд повідомленняюлія 27 (23 February 2014 - 23:11) писав:

Ми з чоловіком за Тимошенко вона поприбувала як це мемати нічого нам здається що вона добється порядку в УКРАЇНІ як на мою думку Тимошенко буде усе робити для людей.

Я також була за Тимошенко і також вірю, що вона б наевла порядок. Але після того як її вивезли на сцену і почався масовий тролінг в соцмережах, я зрозуміла, що її час уже пройшов. Всетаки треба нові лиця і нові діячі. Дуже багато людей налаштовано проти неї. Я навіть була в шоці, що більшість моїх знайомих взагалі налаштовано радикально стосовно Юлі. Я вважаю що потрібно провести повну лшюстрацію і залишити лише справді людей, які не заплямували себе і не дискредитували себе нічим. Хто заробив гроші самостійно(за це я поважаю Кличка) і вірю в те, що він щоб не робив, всетаки старався для людей (але в кандидати в президенти я його не розглядаю, він не годиться для цього. Ляшко взагалі мені довіри не внушає. Ну і що, що він вийшов там і на барикадах він був ... Просто ми не повинні забувати їхнього минулого. Вони всі продажні і просто встигли перебігти вчасно. Можливо я не права, але він мені взагалі довіри не внушає. Я за молодих прогресивних людей, які не заплямували себе, можливо Ярош, можливо парубій. Оробець також поважаю дуже, але мабуть в президенти також не годиться, їй би щось інше, міністром якимось, можливо в майбутньому і президенство, але не зараз. А Порошенко мені також не внушає довіри ніякої. Люди, ми всі зхабуваємо про їхні діяння в минулому!!! Потрібна повня люстрація!! Повна
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Devil wears Prada 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 11:21

Перегляд повідомленняboja (24 February 2014 - 10:58) писав:

Devil wears Prada, не політик)))) ія писала, що не знаю, чи буду за нього голосувати... Але в будь-якому випадку буду голосувати за когось нейтрального, який не має "рильце в пушку"... Це 100%
Звичайно, мені б хотілося бачити на цьому посту Садового, можливо ще когось, але точно не Яроша, не Парубія, оскільки вони потрібні нам в іншій сфері, важливішій, аніж їздити в нудні поїздки і представляти нашу країну. Вони будуть набагато продуктивніші в міліції, прокуратурі, ДАІ, всюди де треба мати хороший контроль над хабарниками і бандитами.

Ну для того, щоб їздити по світу й демонструвати свою мордашку, надто розумним не обов"язково бути, вистачить бути порядним і чесним. А решта за Прем"єром і парламентом.

Повідомлення відредаговано Devil wears Prada: 24 February 2014 - 11:25

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 11:27

Devil wears Prada, повністю згідна)))))) тому й уточнила свій перший пост. нам треба такий президент, щоб не муляв очі ні в Україні нікому, ні в світі. А тих людей, які проявили себе в цей важкий час - на реальні посади з реальними повноваженнями, щоб наші "депутатики" і "бізнесменчики" не почували себе так комфортно як вони роблять це зараз.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martelita 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 11:48

проголосувала за Садового.знаю,що він не такий ідеал,бо краде як і усі,але і робить щось для того щоб був порядок у місті,і місто наше змінилось в кращу сторону.і молодь він любить та поважає,багато молоді проходить у нашій міській раді практику,дехто навіть залишається а декого взагалі іноземні компанії після тої практики помітили.Також мені подобається ще Порошенко,Ляшко занадто простуватий для такої посади,хоча досить непоганий кандидат.Коли була тільки 3 опозиціонерів виділяла з неї Кличка,єдина адекватна людина з цього тріо.За решту кандидатів,або не бачу їх в політиці взагалі,або бачу в інших державних структурах.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alibi 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 11:52

Перше, що хочу сказати-категорично "ні"Юльці.Актриса ще та, рильце в пушку ого-го, ІМХО ми не повинні допустити, щоб вона пішла в презеденти, бо буде повторення майдану-вона однозначно буде заодно з олігархами, бо як тут вже десь писали-так звикла раніше.
Голосувала я за Кличко-Порошенко-Садовий.Хоча найреальніше на президента розглядаю все-таки Кличка, бо по-скільки зараз буде парламентсько-през форма правління, то більше повноважень прем"єру, а оскільки Порошенко має вже досвід в тому, то місце прем"єра було би доречне.А ті, хто пишуть, що Кличко без досвіду-дівчата, може і так, але він щира людина, має смикалку, толковий і не спорчений в минулому владою, а це зараз для нас пріорітетне!А досвіду набуде+його в цілому світі поважають від Лукашенка(він розповідав, до речі. що вчора з ним зідзвонювався)і до Обами.

п.с. забула Садового-молодець він, я ним як мером задоволена на 200%, проєвропейський, адекватний, тримає слово(фактично що обіцяв на предвиборчій гонцідля міста-все виконав, навіть більше).Але дуже сумніваюся, що він піде в президенти

Повідомлення відредаговано alibi: 24 February 2014 - 11:54

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   L.Mavka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 12:01

За Тимошенко! Лише вона здійснить заклик-завдання "всіх зеків по тюрмах", решта (крім Яроша) як на мене м'ягкі по натурі, а Путін певне б вдавився!
А потім хотілося б звичайно Петра Порошенка!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   layla 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 12:05

проголосовала за Кличка-людину, яка сильна духом, врівноважена і цілеспрямована. А Порошенка бачу прим"єром. Ці люди, як на мене, не йдуть в велику політику заради грошей-вони й так їх мають.
Дуже страшно помилитися...адже стільки людей віддали своє життя заради нового майбутнього України.

А на рахунок Садового, то він мені дуже імпонує як політик, і як людина. Але сумніваюсь, що він буде балатуватись на президента.
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alibi 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 12:17

layla, ми з вами в цьому питанні повністю однодумці! :give_heart:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 12:21

Поки не голосуватиму. Загалом, на кріслі прем"єра я бачу Порошенка. В президентах мені поки ніхто не подобається. Юлька з одного боку добре би представляла нашу країну в світі, бо користується повагою, з іншого боку міняємо зека на зека, бо ж ніхто не забуде за що її садили. Садовий дуже хороший мер, але на посаду Президента йому ще рано.
Ще до слова, дуже би хотіла міністром освіти І. Вакарчука бачити.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   knyagunya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 12:24

alibi та layla цілком з вами згідна...... можу лиш додати, що Садовому і не світить бути президентом, бо голосуватиме не лише Львів.....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roza 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 12:30

Мій чоловік за Порошенка, каже що господар бо має багато заводів і фабрик. А мені до душі Ляшко. Пробивна людина. Небоїться сказати правду якою би вона небула.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 12:35

Дівчата, людина, яка має представляти країну в світі має бути дипломатом, а не різати правду-матку в очі. Якби представники країн говорили так як говорить Ляшко чи Жириновський від нашої планети не лишилось би й сліду.
My Signature
Зображення

• 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maня_20 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 12:36

Я за Ляшка, поки тих "три богатиря" вели свою шоу-програму на сцені, тільки Ляшко стояв з людьми і строїв барикади на їх захист!! І говорить дуже правильні речі, хоть і не так красномовно, як інші
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksjywenka_88 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 12:42

Зараз президент другорядна особа в Україні, тому першу чергу треба не помилитися з прем"єром, на даний час я ще остаточно не визначилася,але мені імпонують в ролі прем"ра Порошенко, а як Президент то Кличко, я внього вірю, він щира людина яка не зганьбить нашу країну і буде прагнути розвитку. Точно не хочу бачити це Яценюка і тимошенко, то ще та шайка!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   knyagunya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 12:43

президент має бути врівноваженим і стриманим, чого Ляшку можна тільки побажати.... він гарно вміє махати вилами і битися з даївцями але він не дипломат..... його треба зробити головним по-боротьбі з сепаратистами...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natali012009 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2014 - 12:47

Проголосувала за Тимошенко. Чомусь я їй вірю і думаю, що вона буде старатись і боятись, щоб не було повернення назад. А на рахунок Кличка, поважаю я його, але президетном я його не уявляю. Нехай буде в політиці, але з спортом має бути пов"язаний. Порошенка взагалі не сприймаю.
My Signature
Спойлер

[url="https://www.malecha.org.ua"]

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 June 19 )

• З днем народження
    Ira+kola 
    - Вік: 36