Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: ДАМІЯ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

ДАМІЯ Клініка Николин Л.Б. Оцінка: ***-- 2 Голосів

Користувач поза мережею   oksi2107 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 August 2018 - 17:23

доброго дня усім! хочу поділитися своєю ситуацією , може у когось був такий випадок - пишіть. отже, ми з чоловіком пролікувались 4 роки по різних репродуктивних центрах. результату ніякого. вирішили йти на екз. 1 спроба - невдала. проводили 12 лютого 2018, був низький рівень хгч (на 14 дпп - 833). на 20 день - почало кровити , біль як при місячних, за тиждень перше узд - серцебиття немає, не розвивався плід. сказали - всередині порожнє плідне яйце. пішли минулого місяця на 2 спробу . хгч на 14 дпп - 2776. сьогодні 20 день. почало кровити. через тиждень на узд. вже й не знаю що думати. у когось було таке?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tianna 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2018 - 17:38

Перегляд повідомленняoksi2107 (09 August 2018 - 17:23) писав:

доброго дня усім! хочу поділитися своєю ситуацією , може у когось був такий випадок - пишіть. отже, ми з чоловіком пролікувались 4 роки по різних репродуктивних центрах. результату ніякого. вирішили йти на екз. 1 спроба - невдала. проводили 12 лютого 2018, був низький рівень хгч (на 14 дпп - 833). на 20 день - почало кровити , біль як при місячних, за тиждень перше узд - серцебиття немає, не розвивався плід. сказали - всередині порожнє плідне яйце. пішли минулого місяця на 2 спробу . хгч на 14 дпп - 2776. сьогодні 20 день. почало кровити. через тиждень на узд. вже й не знаю що думати. у когось було таке?

Привіт, на 14 дпп хгч 1280, приблизно теж на 20 дпп покровило , приймала транексам і колола дицинон, було трішки відшарування одного плоду, але все добре, на узд серцебиття в обох.
My Signature
Мальва
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2018 - 13:59

Перегляд повідомленняTianna (09 August 2018 - 17:38) писав:

Привіт, на 14 дпп хгч 1280, приблизно теж на 20 дпп покровило , приймала транексам і колола дицинон, було трішки відшарування одного плоду, але все добре, на узд серцебиття в обох.

теж дицинон і транексам. чекаю узд.... щиро дякую за відповідь , ви мене розрадили)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tianna 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2018 - 14:24

Перегляд повідомленняoksi2107 (10 August 2018 - 13:59) писав:

теж дицинон і транексам. чекаю узд.... щиро дякую за відповідь , ви мене розрадили)

не хвилюйтесь, звичайно тривожно коли кровить, але не завжди означає якись поганий результат, можливо гематомка утворилась, і вона мусить вийти. Так що будьте спокійною і чекайте узд. Все буде добре.
My Signature
Мальва
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2018 - 07:34

Перегляд повідомленняTianna (10 August 2018 - 14:24) писав:

не хвилюйтесь, звичайно тривожно коли кровить, але не завжди означає якись поганий результат, можливо гематомка утворилась, і вона мусить вийти. Так що будьте спокійною і чекайте узд. Все буде добре.

я вам щиро дякую. якщо чесно, не думала, що хтось відгукнеться, бо останні повідомлення давненько таки написані. дякую !!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ефіра 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2018 - 01:06

Моя історія.
В мене досить критичний вік, тому з чоловіком зразу наважились на ЕКО, щоб не витрачати час.
До гінеколога ходжу кожного року для проф огляду - завжди все добре, ніяких болячок немає. В чоловіка все добре - здавав аналізи тут і за кордоном, результат однаковий, все добре.
В 2017 зробили стимуляцію по довгому протоклу, за ліки спочатку заплптила в загальному 50 тис, потім перестала рахувати.
Визріло 9 ооцитів, з них запліднилось 7. Два зразу підсадили, інші заморозили. Заморозка, якщо не помиляюсь обійшлась в 6 тис (чому така ціна, так і не зрозуміла).
Перша спроба(2 ембріони) - не вдала. Почекали трохи, восени друга спроба(знову 2 ембріони) - невдала.
Зараз була третя спроба, ті 3 ембріони, що лишились. Підсадка обійшлась в 6,5 тис, на ліки пішло 850+900.
Після останнього переносу 2 тижні почувала себе дуже погано, майже весь час пролежала в ліжку. До лікаря не дзонила, тому що не думаю ,що вона змогла би мені якось допомогти - температури нема, а слабість - може бути реакція на ліки. Я нічого не робила, сподівалась, що якщо себе так почуваю, може , якраз, ембріончик приживається.
Робила тести, вчора здала кров - результат негативний.

Чому так трапилось, ніхто не знає.
Зараз думаю, що робити далі, чекати нема що тому що вік - критичний. Пробувати ще раз тут чи міняти клініку. Не думаю що десь може бути інакше.
не знаю чи я хочу пораду, чи підтримку, але, може комусь моя історія буде корисною.
Да, ще запитала орієнтовну ціну слідуючої спроби, так, в моєму випадку ліки близько 30 тис, все інше близько 60. Як зрозуміла, разом буде близько 90 тис.
зараз в роздумах

Повідомлення відредаговано Ефіра: 01 September 2018 - 01:09

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Козюлька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2018 - 08:07

Ефіра, сил вам і терпіння...
Я теж мала в Дамії невдалу спробу і знаю як це... і ще коли ніхто й нічо не пояснює...
Почитайте тут на форумі про клініку Хміля, ніби там кращі результати і відгуки.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2018 - 10:15

Моя знайома (35 р. ) зверталася у Львів. наскільки я знаю там є 2 клініки - "Альтернатива" та "Інтерсоно". в якій саме вона лікувалась я не знаю. Але - 8 чи 9 не вдалих спроб. 4 рази стимулювалась. проте Бог допоміг і в червні народилась прекрасна дівчинка. Не втрачайте надії!!!
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 September 2018 - 02:41

Перегляд повідомленняAgnessa (01 September 2018 - 08:07) писав:

Ефіра, сил вам і терпіння...
Я теж мала в Дамії невдалу спробу і знаю як це... і ще коли ніхто й нічо не пояснює...
Почитайте тут на форумі про клініку Хміля, ніби там кращі результати і відгуки.

Дякую за розуміння і підтримку. Як раз думаю, судячи по відгукам, звертатись в клініку Хміля. Найближчим часом поїду.
ще раз дякую!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Danija 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 09 October 2018 - 13:52

м6оже клініка попередні рази нічого не підсаджувала?

Справді, дуже дивно. Як мені відомо то лікар після переносу показує на екрані монітора кількість і місце пересаджених ембріончиків, де видно дрібні біленькі точки. Принаймні, мені показували. Можливо дійсно лікарі розвели, а жінки мучаться питаннями, чому знову не вийшло. Дуже сумно що хтось намагається заробити на горі людей які віддають останні гроші, сили і здоров'я щоб відчути радість батьківства
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 October 2018 - 08:35

Перегляд повідомленняDanija (09 October 2018 - 13:52) писав:

м6оже клініка попередні рази нічого не підсаджувала?

Справді, дуже дивно. Як мені відомо то лікар після переносу показує на екрані монітора кількість і місце пересаджених ембріончиків, де видно дрібні біленькі точки. Принаймні, мені показували. Можливо дійсно лікарі розвели, а жінки мучаться питаннями, чому знову не вийшло. Дуже сумно що хтось намагається заробити на горі людей які віддають останні гроші, сили і здоров'я щоб відчути радість батьківства

так, в нас і перший, і другий раз було видно на моніторі 2 маленькі крапочки )
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 November 2018 - 21:55

Подумавши і зваживши на те, що мееті буде не так легко десь їздити, я знову звернулась в Дамію. Мені зробили гістероскопію ,виявили ендометрит, зараз лікуюсь.
Судячи з усього, невдалі спроби були саме через ендометрит.Якби раніше зробили гістеру, гадаю, був би вже результат.
зараз лікуюсь і йду на наступну спробу.
Думаю, буду записувати свої витрати на сторінці
Де краще робити ЕКО і скільки коштує ЕКО у 2017-18році
https://www.malecha....3
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Козюлька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2018 - 08:34

Ефіра, удачі вам! :girl_tender:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (2)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 21 November 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн