Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чи робите ви щепленя своїй дитині? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 82 Сторінок +
  • « Перша
  • 80
  • 81
  • 82
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чи робите ви щепленя своїй дитині? усі за і проти Оцінка: ***** 2 Голосів

Опитування: Щеплення (1338 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Чи робите ви щепленя своїй дитині?

1. так усі (334 голосів [28.62%])

Відсоток голосів: 28.62%

2. так вибірково (394 голосів [33.76%])

Відсоток голосів: 33.76%

3. ні (359 голосів [30.76%])

Відсоток голосів: 30.76%

4. інше (80 голосів [6.86%])

Відсоток голосів: 6.86%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   zmoju_vse 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 16 September 2016 - 14:34

Я - за щеплення.
Ми робили усі щеплення, окрім ПОЗАПЛАНОВИХ полі. Минулого року, коли заварилася вся каша з додатковими щепленнями від поліомеліту, ми якраз декілька місяців перед тим, зробили останнє поліо по календарі, наступне - аж у 6 років. Тому наша лікарка запропонувала, що запише, що щеплення зроблено ( ще 3 рази позапланово), а в реалі його не було... Власне, наша лікар вирішила, що так буде краще для дитини, а я її підтримала і навпаки. Бо наша педіатр - страшний перестраховщик, завжди виписує сильні препарати при будь-якій хворобі чи навть застуді. А тут, коли вона сказала, що це додаткове щеплення зайве, чи навіть може зашкодити (як подвійна, чи потрійна доза ліків) - то я остаточно впевнилась, що робити його не тре..
А так - той сами поліо, та й правець, і інші хвороби - моя малеча така активна, всюди її повно, коліна не заживають - страшно щось підчепити, кращи бути щепленим...
Та й взагалі, багато епідемій зупинило саме щеплення...

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 16 September 2016 - 15:15

Я за щеплення. Ми робимо лише планові. Вакцину купуємо вакцину в аптеці, бо тій що дає держава не довіряю (хоча й за аптечну теж немає впевненості, але все ж).
Я думаю, що всі батьки були би "за" щеплення якби вакцина була якісною і якби не давала так багато ускладнень.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 16 September 2016 - 15:35

У нас теж є всі щеплення згідно графіку. От чекаю 6 років - тоді зробимо ревакцинацію.
Вважаю потрібно їх робити, бо наслідки хвороб є дуже страшні. Але підійти відповідально - вибрати відповідний день, оглянути дитину перед щепленням, після щеплення нам імунолог радила годину погуляти біля лікарні, не їхати відразу додому.
У мене навпаки більшість знайомих - мають щеплення.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 4

Відправлено 16 September 2016 - 15:59

Норкова Леді , а хто слідкував за графіком, ви чи лікар?
тобто ви знали яке щеплення і коли треба повторити і самі приходили, чи телефонувал з поліклініки і казали прийти?

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2016 - 16:46

У нас нема жодного,і найближчим часом не планую,хіба що задумуюсь над щепленням від правця.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2016 - 18:17

❤❤❤, маю підозрую що в нас календарі щеплення схожі і вони відрізняються від українських. Я роблю вибірково. Для мене важливу роль грає серйозність потенційного захворювання. Так, від гепатиту Б, від ентеровірусу і вітрянки не робила щеплення малому. Всі інші роблю, але не за їхнім графіком, бо в нас 4 щеплення на раз вважається нормою. Я розводжу в часі. Так, стрес для дитини більший в емоційному плані, але я хоча б буду знати на що саме зреагує дитини, якщо така реакція буде. Менінгіт і менігокок планую давати малому. Ну і малій в 6 класі теж, хоча менінгіту вона немає, бо щеплювалася ще за українським календарем, а в нас його не роблять.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2016 - 18:18

Давно це було, буду згадувати. Перше щеплення БЦЖ ще у пологовому зробили, потім дільнична на огляді запитала чи буду робити. Вже в той момент я знала що буду щепити дитину, але не в неї а в Чорнобильській лікарні.Хотіла Інфандріксом Гексою , ним і робила.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Timon 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2016 - 18:18

В старшого є всі щеплення. В той час в садочок без щеплень не брали. Але я "за" прививки.
В меншого тільки пентаксимом перший раз зробили. Ось в кінці серпня мали другий раз робити, але закінчилась вакцина. Шкода, що БЦЖ теж немає
Чекаєм. Медсестра обіцяла повідомити якщо з'явиться. Взагалі то це обов'язок поліклініки слідкувати за графіком щеплень.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2016 - 18:23

За рекомендацією сестри попала до імунолога в Чорнобильській, після першого щеплення вона написала на якому тижні прийти наступне робити. Я тоді за тиждень сама дзвонила і записувалася на конкретний день. І так було з наступними.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2016 - 18:30

Христик, а у вас роблять щеплення при пропуску термінів?
Чи то для доні вже буде новий термін, типу як для дорослих проводять ревакцинацію?

Ми пропустили якийсь термін якогось щеплення, я зараз щось дуже не в темі, тому точно не скажу який (щось з того, що я хотіла, може менінгокок. памятаю, що була дуже розстроєна, бо постійно нагадувала, а все рівно пропустили).
Одним словом, незважаючи на щорічні огляди, чи то вакцини не було, чи просто забули, ми пропустили. То нам сказали, що ще раз колоти не будуть, бо термін вийшов.

Вітрянку я робила обов'язково, навіть не розглядала відмову. Кашлюк, здається, у нас відмова, поклалася на колективний імунітет і на те, що ми до 2-х років садка не планували.

Гепатит Б, в пологовому не робили, а от зараз прийшов час переглядати це питання, але я чомусь навіть не готова думати, не те, щоб читати чи вивчати якісь статті.

Норкова Леді , а в нас не нагадують.
Раз лікарка дивиться щеплення раз ні. От за грип нагадають, а нормальне важливе щеплення пропустили.

А ще раз було, що потрібна специфічна вакцина, бо ми кашлюка не робимо. То аж десь мусіли її замовляти, замовити - замовили, а нам не позвонили, добре, що я пам'ятала і позвонила сама дізнатися чи вже можна візит назначати для тієї вакцинації.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2016 - 18:59

Я за щеплення. Ми робили всі планові. Але не по графіку, а коли була вакцина в наявності. Незнаю, має це значення чи ні. Я взагалі як починаю розбиратись і читати про ці щеплення, то голова кругом)
Зараз нам 2,6. Маємо 4 щеплення + БЦЖ (робили при народженні). Знаю, що одну в півтора роки пропустили, бо не було вакцини, і так нас і не покликали.

При оформленні в садочок нам ще казали, щоб зробти ХІБ. Але ми поки відтермінували бо недавно хворіли.

А ще про ту ХІБ вичитала, що потрібно було робити разом з АКДС в 3,4,5,6 міс. Тоді мовчали, нічого не казали. А зараз треба. Короче в повній розгубленості.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2016 - 19:02

Ну дивись, що значить пропустили термін. Приміром у нас ревакцинація перед школою... тобто 4-6 років. Зараз я малому роблю з затримкою, то без проблем, батьки і тільки вони вирішують коли і що даватимуть. Для старшої наступний етап ревакцинації у 6 класі. Буду давати менінгіт, гепатит б ще не буду. Ним заразитися складно, як от снідом, треба пряме переливання, статевий контакт чи від матері до дитини. Думаю ближче до статевого дозрівання малої зроблю і це щеплення. Менінгіту вона не має, але робитиму вперше, роблять без питань. Ні на що воно не впливає.
Як тут вони пояснюють, якщо є 4 ілентичних вакцини з певною різницею в часі в процесі ревакцинації, як от в 2, 4, 6 міс і 12 міс. То якщо дасиш всі чотири - ступінь захисту буде більший, аніж коли дасиш одну. Малому менінгіту ще не давала, хоч за планом був в 4 міс. Вважала, що заразитися вдома ....ну складніше чи що, а з літьми ми не контактували. Зараз буду давати.
В нас взагалі на щеплення є окрема клініка, яка то все моніторить, сімейна туди навіть не пхається. Вони дзвонять і присилають листи, коли час на ревакцинацію, та і календар щеплень і всі деталі по щепленню вони озвучують, як чого чекати, коли, яка щагроза коли щепиш, коли ні іт.д.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2016 - 19:10

Христик, це круто! окрема клініка - мрія! точно нічого не пропуститься.

у нас коли був педіатр, було непогано, більше менш якісно слідкували.
взагалі були хороші педіатри, ми не відписалися від тієї клініки, навіть коли змінили місце проживання в межах штату. воліли поїхати до них ніж шукати нових.
а потім знову переїзд, нова страховка і новий сімейний лікар (хоча це лиш назва, він Андрійка бачив один раз, а всі інші рази були інші лікарі) і от десь в процесі переїзду, зміни лікарів, щеплення загубилося і, коли ми на наступному річному огляді сказали, а подивіться до щеплень, то вже нам сказали, що пізно, поїзд пішов.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2016 - 19:18

❤❤❤, ага, ото так, в нас інша система. Є спеціальна клініка, де від народження міряють і важать дитину, слідкують за мінімальним розвитком і щеплюють. Окремо сімейний, вона теж дивиться, але більш фізичний стан. В клініці більше заповнюєш питальник, що дитина має і вміє робити на певний вік. Всі перенесенні щеплення занесені в комп'ютер, в мами є книжечка, де вони вписують всі зроблені щеплення. З педіатром ми ще не зустрічалися взагалі.
В тій же клініці ведуться розповіді про сексуальне виховання підлітків, здорове харчування, приймають консультанти з ГВ, щосереди приходиш вільно, як я робила з малим (вони геть дивляться, чи ти правильно прикладаєш), або призначаєш консультацію на певний час. Так само зі щепленнями-або призначаєш собі осоьисто день і часю або приходиш в певний день тижня у відведені години і робиш щеплення як тобі треба.

Повідомлення відредаговано Христик: 16 September 2016 - 19:20

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   annetulka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2016 - 21:44

ми робили всі щеплення, але зі зсувом на рік, бо мали ГІУ ЦНС, тобто почали в 1.2
в нас є Карта імунізації, там є графік затверджений МОЗ, зверталась до імунолога в Чорнобильську лікарню

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Евка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2016 - 11:23

ми маємо тільки бцж з роддому. далі мали мед відвід до 6-ти місяців через гіу цнс, в 2 місяці побачили тимомегалію (збільшення тимусу), мала дуже часто вдихала повітря, тимус давив на трахею, повітря не вистачало.... через те утворилась лійкоподібна деформація грудної клітки + гемангіома на спині росла, короче кажучи, про щеплення я думала в останню чергу. поки тимус не прийшов в норму, про щеплення я навіть чути не хотіла.
зараз мала вже підросла, і після цих випадків з правцем, після кожної подряпини на вулиці в мене починається паніка. і знов не знаю , що робити. і побічних реакцій дуже боюсь. мала ще не почала говорити, маємо змр, боюсь, що щеплення може погіршити ситуацію, і цих страшних хвороб боюсь.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2016 - 18:16

В нас 2 щеплення. Графіків зовсвм не дотримуються. Пентаксим робили в 2 міс,зараз нам 1,6 і його нема.
Якщо чесно зараз я вае більше задумуюсь над тим щоб не робити щеплення взагалі

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanyhaМамуля 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 12 October 2016 - 17:37

Перегляд повідомленнявесняна квіточка (16 September 2016 - 14:12) писав:

Ми робили планові і непланові, єдине нема бцж, бо не було зовсім у 2014, зараз нема змісту робити (зав відділення імунології сказала, що вакцина лише попереджає смертельні випадку діток до 1 рочку), потім просто лікується, щеплення не дає гарантії не захворіти і ніяк не впливає на перебіг хвороби.
Я за те, щоб щеплення робити. Всі наші щеплення платні, не шкодую, світ дуже брудний. Зараз скільки страшних історій про правець у діток...
У мене більшість знайомих без щеплень, я з ними цю тему просто не обговорюю, щоб не сперичатись.
А ще у подруги чоловік лікар, вони щеплення не роблять, але їм записують що дитина має. Отака ситуація мене просто бісить - не робите, не ховайтесь, несіть відповідальність за свою дитину і її здоров'я
Моєму синочку 1 рік і 3 місяці.місяць назад зробили вакцину пенту. Далі Є можливість зробити платну іфанрікс або безкоштовну АКДП. Скажіть що краще робити і який взагалі порядок комплексних вакцин після пенти?

• Back To Top

Користувач поза мережею   nikoletta 2000 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2017 - 10:17

Якщо б можна було повернути час назад,то не робила б своїй дитині жодної вакцинації. Наших бабусь і дідусів не вакцинували і прожили вони довге життя. Це наводить на певні роздуми.ІМХО.

• Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 25

Відправлено 22 March 2020 - 13:11

Зараз є хороша можливість у всіх, хто проти щеплень, подивитися, як виглядає світ без вакцин. І це при тому, що від коронавірусу хоча б у дітей зараз нульова смертність, і то погляньте, яка паніка і хаос довкола. А уявіть, якби не було вакцини від поліомієліту, дифтерії, якби зараз був карантин і смерті від цих хвороб серед дорослих і дітей. І так щороку. Чи є тут хтось зараз, хто вважає, що краще, щоб усі перехворіли зараз на коронавірус і що вакцина від нього не потрібна?

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

Поділитися темою:

• 82 Сторінок +
  • « Перша
  • 80
  • 81
  • 82
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 05 April 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн