Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чи потрібен адвокат для процесу розлучення? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чи потрібен адвокат для процесу розлучення? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   italiana2005 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 23 January 2010 - 21:20

ПИШУ В ОКРЕМУ ТЕМУ, БО ТАК ПОКИ НІХТО НЕ ВІДГУКНУВСЯ. шАНОВНІ ФОРУМЧАНКИ, ХТО ПРОЙШОВ ПРОЦЕС РОЗЛУЧЕННЯ - може хтось знає - чи потрібен адвокат на процес розлучення та розподілу майна? І як встановлюється режим відвідування дітей батьком (якщо той має таке бажання)? Чи можна заборонити побачення діток з родичами чоловіка?

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2010 - 21:25

Перегляд повідомленняitaliana2005 (23.1.2010, 21:20) писав:

ПИШУ В ОКРЕМУ ТЕМУ, БО ТАК ПОКИ НІХТО НЕ ВІДГУКНУВСЯ. шАНОВНІ ФОРУМЧАНКИ, ХТО ПРОЙШОВ ПРОЦЕС РОЗЛУЧЕННЯ - може хтось знає - чи потрібен адвокат на процес розлучення та розподілу майна? І як встановлюється режим відвідування дітей батьком (якщо той має таке бажання)? Чи можна заборонити побачення діток з родичами чоловіка?

Прикро,що так ніхто нічого і не порадив...думала, що тут можнна знайти якусь пораду чи підтримку.Виходить,помилялась

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галюсінька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 March 2010 - 11:57

Я б вам радила піту у ЗАГС і запитати, мої знайомі розводилися без адвоката і за перший раз, але у них не було ні дітей, ні квартири(винаймали), але пожили довго, а розлучились за місяць. Якщо є майно і діти це напевно складніша ситуація виясніть.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2010 - 12:04

Можна і без адвоката, якщо відчуваєте, що достатньо обізнані в законодавстві і в процесі судочинства, щоб захистити свої свої інтереси.
ЯКщо є діти до 18 роікв - розривати шлюб треба в суді.
Витяг із Сімейного кодексу
Текст, що розкривається
Стаття 109. Розірвання шлюбу за рішенням суду за спільною заявою подружжя, яке має дітей
1. Подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.
2. Договір між подружжям про розмір аліментів на дитину має бути нотаріально посвідчений. У разі невиконання цього договору аліменти можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.
3. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі дружини та чоловіка і що після розірвання шлюбу не будуть порушені їхні особисті та майнові права, а також права їхніх дітей.
4. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання заяви. До закінчення цього строку дружина і чоловік мають право відкликати заяву про розірвання шлюбу.
Стаття 110. Право на пред'явлення позову про розірвання шлюбу
1. Позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя.
2. Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки злочину, щодо другого з подружжя або дитини.
3. Чоловік, дружина мають право пред'явити позов про розірвання шлюбу протягом вагітності дружини, якщо батьківство зачатої дитини визнане іншою особою.
4. Чоловік, дружина мають право пред'явити позов про розірвання шлюбу до досягнення дитиною одного року, якщо батьківство щодо неї визнане іншою особою або за рішенням суду відомості про чоловіка як батька дитини виключено із актового запису про народження дитини.
5. Опікун має право пред'явити позов про розірвання шлюбу, якщо цього вимагають інтереси того з подружжя, хто визнаний недієздатним.
Стаття 157. Вирішення батьками питань щодо виховання дитини
1. Питання виховання дитини вирішується батьками спільно.
2. Той із батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов'язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею.
3. Той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому з батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини.
4. Батьки мають право укласти договір щодо здійснення батьківських прав та виконання обов'язків тим з них, хто проживає окремо від дитини. Договір укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню. { Абзац перший частини четвертої статті 157 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1397-VI ( 1397-17 ) від 21.05.2009 }
Той з батьків, хто проживає з дитиною, у разі його ухилення від виконання договору зобов'язаний відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, завдану другому з батьків.
Стаття 158. Вирішення органом опіки та піклування спору щодо участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї
1. За заявою матері, батька дитини орган опіки та піклування визначає способи участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї.
Рішення про це орган опіки та піклування постановляє на підставі вивчення умов життя батьків, їхнього ставлення до дитини, інших обставин, що мають істотне значення.
2. Рішення органу опіки та піклування є обов'язковим до виконання. Особа, яка ухиляється від виконання рішення органу опіки та піклування, зобов'язана відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, завдану тому з батьків, хто проживає окремо від дитини.
Стаття 159. Вирішення судом спору щодо участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї
1. Якщо той із батьків, з ким проживає дитина, чинить перешкоди тому з батьків, хто проживає окремо, у спілкуванні з дитиною та у її вихованні, зокрема якщо він ухиляється від виконання рішення органу опіки та піклування, другий із батьків має право звернутися до суду з позовом про усунення цих перешкод.
2. Суд визначає способи участі одного з батьків у вихованні дитини (періодичні чи систематичні побачення, можливість спільного відпочинку, відвідування дитиною місця його проживання тощо), місце та час їхнього спілкування. { Абзац перший частини другої статті 159 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1397-VI ( 1397-17 ) від 21.05.2009 }
В окремих випадках, якщо це викликано інтересами дитини, суд може обумовити побачення з дитиною присутністю іншої особи.
Під час вирішення спору щодо участі одного з батьків у вихованні дитини береться до уваги ставлення батьків до виконання своїх обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення, в тому числі стан психічного здоров'я одного з батьків, зловживання ним алкогольними напоями або наркотичними засобами. { Частину другу статті 159 доповнено абзацом третім згідно із Законом N 1397-VI ( 1397-17 ) від 21.05.2009 }
3. За заявою заінтересованої сторони суд може зупинити виконання рішення органу опіки та піклування до вирішення спору.
4. У разі ухилення від виконання рішення суду особою, з якою проживає дитина, суд за заявою того з батьків, хто проживає окремо, може передати дитину для проживання з ним.
5. Особа, яка ухиляється від виконання рішення суду, зобов'язана відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, завдану тому з батьків, хто проживає окремо від дитини.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 March 2010 - 12:43

краще мати адвоката чи представника, щоб би краще орієнтуватись в термінах і строках

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 April 2010 - 21:19

так може когось порадите?

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vip24 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 05 July 2010 - 10:41

Перегляд повідомленняitaliana2005 (23.1.2010, 22:20) писав:

Доброго дня. Допомога юриста в процесі розлучення безумовно необхідна. Якщо є неповнолітні діти, майно нажите за час шлюбу і майно, яке належить кожному з подружжя, то необхідно доводити свою позицію відносно кожного нюанса. З своєї практики, хочу сказати, що були приклади обману як з сторони жінки, так і з сторони чоловіка, які були юридично некомпетентні в питаннях розлучення і всіх випливаючих з цього.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Беременулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 July 2010 - 10:56

справа в тому , які ваші з чоловіком стосунки ! якщо ви домовитесь про поділ мана, про побачення дітей - не потрібно! якщо ж ви посварились дуже - мабуть треба, щоб не зостатись біля розбитого корита!

My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url

Почніть дякувати Богу за те, що у вас є, і він дасть вам те, чого вам не вистарчає![/spoiler]
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ангел мрій 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 July 2010 - 11:39

Коли є діти, то процес розлучення йде через суд, коли немає то можна подати заяву через РАГС.
Якщо ж ви домовляєтесь за бажанням розподіл майна то адвокат не потрібен. А коли є спір і подружжя не може знайти згоди, то тоді потрібні представники з кожної з сторін. Але участь адвоката у всіх процесах не є обов"язковою.

My Signature
Всіх, хто зрадив - прощаю! Усім, хто пішов - бажаю щасливої ​​дороги! А тих, хто залишився поруч зі мною - ціную, люблю та поважаю!!!
У землі тільки небо, у ночі лише сни, у кохання є крила, а у мене є ти...Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Солошка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 July 2010 - 13:01

italiana2005, я працюю юристом, мала багато справ по розірванню шлюбу, однак скажу відверто, що в більшості випадків представник не є крайньою необхідністю, якщо спору немає і обидві сторони погодили між собою умови... якщо ж спір є, то краще звернутись за допомогою, або із запитаннями... зраз діє багато сайтів із безкоштовною юридичною консультацією, зрештою можете у приват написати мені ті питання, які вас хвилюють... (безкоштовно)

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kotysya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 August 2010 - 22:59

Коли я розлучалась ніякого адвоката і представника собі не наймала. А мій колишній чоловік був з адвокатом. У нас були ще й аліменти і поділ майна. Процес судовий я виграла!

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 October 2010 - 22:23

дякую дівчатка.Сьогодні подала заяву(з його ініціативи). Здається, домовились усно про майно та аліменти, а як воно тепер буде - час покаже. Нікого із батьків чи близьких родичів тут не маю. Мама в Італії, а дозволу він не дасть.Двоє маленьких діток. Солошка, дякую за пропозицію, як виникнуть питання - звертатимусь.Дякую ще раз за дописи та підтримку.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ostap 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 October 2010 - 22:26

обовязково ваші домовленості проведіть рішенням суда.

• Back To Top

Користувач поза мережею   lizzulia 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 February 2011 - 19:24

Адвокат потрібен якщо це розлучення має багато нюансів.Якщо ніхто ні на що не претендує і не заперечує, і немає спірного майна то можна обійтись без адвоката.Я досить успішно розлучилась без адвоката.Велике значення має позовна заява.До не ї треба звернути багато уваги і грамотно скласти.І врахувати всі витікаючі з неї нюанси:чи ви потім захочете міняти прізвище,чи стягуєте аліменти, і ін...Все треба вказати.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мумуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 03 May 2011 - 09:11

Цитата

Здається, домовились усно про майно та аліменти, а як воно тепер буде - час покаже.

Ви мене пробачте, я не юрист, але...
домовитись УСНО- це ні про що не домовитись. Завтра, через місяць, через рік Ваш колишній змінить своє рішення і Ви, а ще гірше Ваша дитина залишиться без нічого.
Домовляйтесь ПИСЬМОВО, будь ласка!

My Signature
Я ніколи не залишав тебе... просто в найважчі моменти твого життя я ніс тебе на руках...
я- Мумуся, саме так називає мене моя донечка
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natalinna 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 November 2012 - 19:41

Хто має важкі розлучення можу порадити хорошого адвоката.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nadin_ka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2012 - 13:12

Всім доброго дня! Зібралась розлучатись з чоловіком і шукаю хорошого адвоката у Львові. Чи хтось може порадити? Наперед вдячна!

Перегляд повідомленняNatalinna (28 November 2012 - 19:41) писав:

Хто має важкі розлучення можу порадити хорошого адвоката.

Natalinna, надішліть, будь ласка, координати адвоката у приват. Дякую!

Перегляд повідомленняСолошка (08 July 2010 - 13:01) писав:

italiana2005, я працюю юристом, мала багато справ по розірванню шлюбу, однак скажу відверто, що в більшості випадків представник не є крайньою необхідністю, якщо спору немає і обидві сторони погодили між собою умови... якщо ж спір є, то краще звернутись за допомогою, або із запитаннями... зраз діє багато сайтів із безкоштовною юридичною консультацією, зрештою можете у приват написати мені ті питання, які вас хвилюють... (безкоштовно)

Солошка, куди можна звернутись до Вас на консультацію? Можна попростити у приват Ваші координати? Буду дуже вдячна!

• Back To Top

Користувач поза мережею   withouthead 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2013 - 22:49

Коли я розлучалась, то брала адвоката, який був просто ніби моральною підтримкою. Ніякої особливої функції він не виконував, так як на суді розглядалась позовна заява. І юрист пояснив мені, що питання майна, аліментів, дітей - якщо ви хочете їх вирішувати в суді, то на першому слуханні вони розглядатися не будуть. Лише суто позовна заява. Тому адвокат в нетяжких випадках непотрібен.
Але скажу стосовно майна, то якщо і домовлятись усно - то все розділяти і забирати до суду. По, як показала моя практика, усні домовленості потім просто ігноруються і ніхто нічого вже довести не зможе

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ольга Зелінська 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 July 2018 - 12:15

Доброго дня, якщо є діти до 18 років, то бажанно з адвокатом. Я користувалася адвокатом. Шлюб розірвали без всяких проблем. Якщо треба адвоката, то я користувалася [реклама]
Але можете і любим іншим провіриним адвокатом. Щасти вам! :girl_tender:

Повідомлення відредаговано Тато Карло: 28 July 2018 - 13:09
Причина редагування реклама

• Back To Top

Користувач поза мережею   Avocado 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 November 2019 - 21:38

Перегляд повідомленняkotysya (06 August 2010 - 22:59) писав:

Коли я розлучалась ніякого адвоката і представника собі не наймала. А мій колишній чоловік був з адвокатом. У нас були ще й аліменти і поділ майна. Процес судовий я виграла!

Поділіться, будь ласка, своїм досвідом. Хто допомагав складати позовну заяву?

• Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

Вчора, 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 10 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн