Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Уроки християнської етики в школах - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 6 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Уроки християнської етики в школах Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 January 2016 - 21:41

Нічлава, а в нашому класі підготовкою до першої сповіді займалася вчитель ХЕ яка окрім педагогічної освіти(вчитель початкових класів) є ще і катехитом(навчалася при семінарії) вона дуже гарно підготувала діток -вони розуміли що це дійство а не парад зачісок , суконь і фотосесія.Напевне все залежить від школи і вчителя

Повідомлення відредаговано Njaka: 15 January 2016 - 21:43

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romoksana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2016 - 21:55

Пенелопа3381, на 100 % згiдна
Я теж не маю нiчого проти християнства, але вважаю, що у школi мае викладатися просто етика. Знову ж таки кожен випадок особливий, е школи як у Василини, а е як уколись у соеi мами де було 5 азербайджанцiв й 8 циган.

, не спрощуйте дисскусiю, ви володiете статистикою щодо релiгiйностi рiзних областей Украiни?
До речi у Туреччинi викладання релiгii обов'язкове лише в релiгiйних школах, у рештi - /за вибором адмiнiстрацii, звiсно вони ii вибирають, але то iнша справа.
Ми говоримо про державнi школи, державнi!, державноi релiгii в нас нема. Чому тодi е цей предмет?

Ну розмова про шлюби трохи з iншоi теми.

Взагалi, я дискусiю згортаю, бо забула що вiру не переконати аргументом, вiра не потребуе доведення.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2016 - 22:07

Цитата

Дженніфер, не спрощуйте дисскусiю, ви володiете статистикою щодо релiгiйностi рiзних областей Украiни? До речi у Туреччинi викладання релiгii обов'язкове лише в релiгiйних школах, у рештi - /за вибором адмiнiстрацii, звiсно вони ii вибирають, але то iнша справа. Ми говоримо про державнi школи, державнi!, державноi релiгii в нас нема. Чому тодi е цей предмет?

ні,я не володію статистикою,нащо воно мені, моя мама вчительХЕ,то в деяких аспектах вона обізнана...тому,знаю,шо пишу,я це не придумала собі. Цей предмет є,бо діти його потребують і на нього ходять,для багатьох він важливий, а чому важливий,тут неодноразово писали. А чим він вам заважає,цікаво?)))

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2016 - 22:31

Перегляд повідомленняNjaka (15 January 2016 - 21:41) писав:

Нічлава, а в нашому класі підготовкою до першої сповіді займалася вчитель ХЕ яка окрім педагогічної освіти(вчитель початкових класів) є ще і катехитом(навчалася при семінарії) вона дуже гарно підготувала діток -вони розуміли що це дійство а не парад зачісок , суконь і фотосесія.Напевне все залежить від школи і вчителя

Я розумію, що випадки є різні. Є школи де більш свідомо та відповідально підходять до цього питання. Знаю одну вчительку ХЕ, то справді багато вчить дітей. Вона теж катехит, закінчила навчання при семінарії. І взагалі є взірцем християнських чеснот (я не перебільшую).
В нашій школі дещо інший підхід. Викладають вчителі, яким бракує годин для повної ставки. В третьому класі приходить священник. Але важко підготувати 30 дітей приходячи раз в тиждень, а деколи раз на два тижні (відніміть канікули і пропуски). Скільки годин вийде?
Тому ми до першої сповіді будемо готуватися при церкві. Ходити на уроки ХЕ малий буде. Можливо все ще зміниться. Але надто великих надій я не покладаю на це.

Повідомлення відредаговано Нічлава: 15 January 2016 - 22:47

My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   katra 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 15 January 2016 - 23:48

Veselynka, ого! як все серойзно зараз з програмою.Нас вчили лише з 1го по 3й класи нормально.А з 5го і далі вчителька історії просто відсиджувала з нами 45 хв. за зп. Те,що ви написали про програму, то це дуже й дуже круто!
romoksana, ну якщо ви проти вивчення обрядовості,то дійсно у вашому випадку доцільно написати заяву на відмову від данних уроків. В Україні більшість становлять вірні УП КП, УП МП, УГКЦ, РКЦ та УАПЦ. Обрядовість в яких однакова(ну хіба трохи інша в римо-католиків). Якби я належала до громади протестанстьких церков, євангелистських тощо, то я б все одно хотіла аби діти знали обрядовість своєї рідної землі.Інше діло,що в громаді це б не віталося)))Знаю,що кажу,бо трохи спілкувалася з хлопчиною баптистом.Там пастор вирішує все. Але мова зара не за те.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2016 - 00:15

katra, в нас "вивчення обрядовості немає", воно навіть не передбачене програмою. І справа не в тому, що в нас нас один обряд. Що з того, що дитина буде вчити, якщо вона то не застосовує на практиці. Тобто не ходить до церкви. Йде дитина до першого причастя і цим все обмежується. Просто деяким батька вигідне таке навчання. Вони в певній мірі знімають з себе обов'язок. Думають, що всього необхідного навчать в школі. Бо ж не хочеться кожного тижня водити в недільну школу, не хочеться самим ходити до церкви, пізнавати Бога через читання духовної літератури.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   katra 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 January 2016 - 00:55

Нічлава, все вірно кажете.Я писала 2 сторінки тому свою історію.Повторюся ще раз.Мої батьки були невіруючі, і їх не цікавило,що там на тих уроках вчать. А я завдяки тим урокам пізніше в дорослому віці свідомо прийшла до віри.За що дуже вдячна нашому мін.освіти,якщо хочете)))
А якщо глобально, то ми християнська держава. Невже не бачите,що у світі відбувається? Зберегти свою віру (незалежно від конфесії) наше завдання.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2016 - 01:30

katra, кожен дивитися на ситуацію з власного досвіду. В мене уроків ХЕ не було, недільної школи не було. Все християнське навчання йшло від сім'ї. Можливо я недооцінюю уроків ХЕ в школах. Добре, коли дитина хоч в такий спосіб дізнається про існування Бога. Головне щоб на цьому пізнання не закінчувались. А без допомоги батьків дитина може й заблукати у цих пошуках.

Повідомлення відредаговано Нічлава: 16 January 2016 - 01:31

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВІКУСІЧКА 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 March 2017 - 14:12

Дівчата, виникло питання про етиці. А як у ваших дітей починають цей урок - молитвою чи піснею?
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 13 November 19 )

• З днем народження
    milanis 
    - Вік: 42

Перекладач онлайн