Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Хмельницький перинатальний центр - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 21 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Хмельницький перинатальний центр Запрошуємо всіх, хто тут народжував і народжуватиме Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Цибулька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 July 2010 - 13:29

Ну. Що я можу сказати... Нічого нового... На тому тижні потрібно було з малечею сходити по лікарям, то до гінеколога не попала. Ходила сьогодні. Прийом вела Табола Л.М. Неприємна особа. Подивилася мене і сказала, що щось вона не впевнена у моїй вагітності. Послала на УЗД. Уявіть мій стан по дорозі з 4-ї поліклініки до роддому. Наближено до істерики. В роддомі пішла на 3й поверх, 2 кабінет, по за словами лікарки мене більше ніде не приймуть так терміново (само собою)... Там мені мило посміхаючись об"явили, що вагітність нормальна! сердечко б"єцця! матка в нормі (Табола казала,щосильний загин назад), взяли 60грн і відправили назад. Повертатись на прийом не хотілось, але дізналась, що ця лікарка на заміні, бо дільничний лікар - Ромах Ігор Євгенович у відпустці. Тож вирішила потерпіти, взяти направлення на всі необхідні аналізи і вже через пару тижнів піти до кого слід з усіма необхідними результатами.
Заходжу. Сидить лікарка і так мило посміхається "така рада, що у вас все гаразд". Так і хотілося випалити, шо зате в неї з діагностикою явні проблеми, але вирішила, що нервів на сьогодні досить і надалі спілкувалася лише з акушеркою.

Ще одне про на "перинатальний центр". Організація. "Супер". Написано одне, насправді друге, а іноді може бути третє. то я про розклад прийому. Так що вимагайте краще телефончик лікаря або хоча б акушерки, щоб бути в курсі.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   fosters 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 July 2010 - 14:30

Перегляд повідомленняSmilik (24.3.2010, 1:14) писав:

А скажіть, будь ласка, чи стояв хтось на обліку у "Призмі ОН", що на Зарічанській у лікарки Мокрицької Лариси Михайлівни і чи приймала вона у когось пологи? Якщо так, то які враження?

Під час вагітності я ні з яким лікарем не домовлялася,(так мені порадила кума,яка працює неонатологом в ПЦ) коли почали відходити води, приїхала і попала на зміну Мокрицької Л.М. Приємна людина і чудово справлялася зі своїм обов`язком.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Janneta 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2010 - 10:25

Привіт всім. Нарешті можна поспілкуватись і про наш перинатальний центр.Дякую тому хто розпочав цю тему, адже тема акуальна, а саме про наших врачів.

Я домовлялась з Яворським точніше моя свекруня,сусідка її в дуже теплих дружніх стосунках.Так сталось що коли почались схватки почала до ньго телефонувати, він даже не взяв трубки. Попала так на зміну до Войцехівської Анжели, вона і розповіла що Яворський пологів не приймае тільки бере людей і дає надію, що все буде гаразд, а сам ще ні до кого не приїхав, та родів він давно вже не приймав (я народжувала 25 лютого 2008р.).Да і Бог напевно відвів від нього.Народжувала у нього дружина двоюрідного брата чоловіка, багато нагативного від ньго.Я ж народжувала у Войцехівської, як лікар вона мені сподобалась і відношення до мене було ввічливе, що в даний момент грало не аби яку роль.Дитину народжувала на 42 тижні , отже кальція немовля набрало достатньо і голова вже була тверда, що завдало б при народжуванні багато розривів.Лікар мені зробила маленький надріз і все пройшло дуже добре.Зашила на 5+.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Drimka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 August 2010 - 16:37

Складається враження, що і в пологовому, і в консультаціях створюють всі умови, аби вагітній в кінці відвідин можна було сміливо написати як мінімум "тонус!!!!" Черги на трьох поверхах одночасно, черги з пробірками і без, черги з блатами і без, пошук касира для оплати "благодійного внеску", очікування лікаря, який не спішить на роботу!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Leo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 August 2010 - 20:16

Я теж народила синочка в цьому пологовому, хоча стояла на обліку та мала народжувати в районній лікарні. Але її закрили на ремонт. :)
Пологи в мене були кесерські, оперувала Тісліна Л.В. Жінка вона серйозна, на перший погляд не дуже приємна. Але лікар дуже хороший. Кажуть, що вона найкраща якщо кесерево. Операція пройшла дуже добре, ніяких ускладнень, акуратний та невеличкий шов. Я дуже задоволена. :good:
Після операції лежали з синочком у післяпологовому відділенні на першому поверсі де завідуюча Олена Марківна (нажаль не можу згадати прізвища). Дуже хороша і толкова лікар. Познайомилася в пологовому з жінками які в неї народжували, дуже хвалили. Доречі, народили без жодного розриву, бо слухали її. :pardon:
Взагалі враження від перебування в пологовому позитивні. Хоча грошей пішло дуже багато. :wacko: Але коли йдеться про здоров"я довгожданної дитинки, нічого не шкода, аби народилося здоровеньке. :blush:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Peremoga 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 August 2010 - 20:40

А я до Олени Марківни не хотіла б потрапити ні за які гроші. Вона стимулює пологи дуже непрофесійно, тільки б додому швидше. Взагалі поганої про неї думки!!!!
В Тісліної лежала на збереженні, вона цікава людина, вміє ледь не до плачу довести, при нормальному відношенні. Тобто, вона така собі по характеру, але дійсно хороший лікар!
My Signature
Зображення

Я впевнена, що кожна матуся може годувати свого малюка груддю,
Вірю, що допоможу повірити в це мамам,
Зроблю все, щоб підтримати і допомогти їм у цьому.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tatak 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 September 2010 - 23:09

Шановна Peremoga, читаю ваші повідомлення і думаю,хто ви? Маю на увазі за професіею? Поширена в нашому місті професія Базарниця? Напевно,так. Вони завжди у всьому найкраще розбираються, ім не треба довго вчитись, щоб робити якісь висновки і мати якесь судження.Вони все напевне і стовідсотково знають. Ви були вагітні ,хотіли -робили платні(нажаль безоплатного нічого немае) хотіли ні, аналізи.Народили здорову дитину,з чим Вас вітаю, у вас все добре! І тут-же, ради красного словца,поливаете брудом людину, лікаря, в якоі ,як і в кожного лікаря, бувають важкі випадки. І тільки дякуючи професіоналізму все закінчуеться нормально. Питання-навіщо Вам все це?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Leo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2010 - 13:53

Peremoga, Я про Олену Марківну не погоджуюся, напевно дійсно і в неї були важкі випадки. Зрештою від лікаря залежить багато чого, але не все. Я лежала в неї у відділенні після пологів, дуже задоволена. Вона мені сподобалася як лікар, і людина приємна. :)
Tatak, Я думаю від професії не залежить судження людини. Просто Peremoga, чула більше поганих відгуків. Її думка теж має право на життя, навіть якщо вона відрізняється від наших. ;)
А базарники теж люди. Доречі, я теж трохи базарниця, хоча маю 2 вищі освіти. :girl_devil: Таке життя, не можна всіх під одну планку рівняти! :cray:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lola888 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2010 - 16:31

Привіт. Я теж з Хмельницького. Буду рада спілкуванню. Дівчата, чи стояв хтось на обліку в Возної Анжели Станіславівни в перинатальному центрі? Поділіться будь ласка досвідом як з нею справлятися. Стою в неї на обліку з 29 тижня (переїхала з іншого міста), то кожен плановий візит став каторгою. УЗД за потребою і без неї, купа платних аналізів (не завжди виправданих), ще й весь час шукає привід в лікарню покласти. Суцільний стрес. Хто вже стикався з цим і що може порадити?
My Signature
Зображення

Деякі з нас стали чоловіками, за яких ми хотіли б вийти заміж.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цибулька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2010 - 19:01

Lola888, не весело. при тому, що залишилось два тижні, а це десь два візити, то може вже потерпіти... бо взагалі -то ви маєте право змінити лікаря, але це якщо по-правильному, то через завідуючу, там теж без стресу не обійдеться...
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2010 - 19:12

Та я б уже потерпіла, але лікар знову в лікарню класти хоче. А після останнього перебування там залишилося купа негативних вражень та ще й зіпсований шлунок. З одного боку не хочеться вже заїдатися з нею, а з іншого - мені дороге моє здоров'я та моєї дитинки.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 September 2010 - 13:22

Tatak,, я не "базарниця", хоч базарники теж нормальні люди!!!! З вищою освітою і займаю досить високу посаду, якщо ви по цьому судите!!!!

А Олену Марківну я брудом не поливала, а написала, свою думку і те, що я особисто не хочу до неї потрапляти!!!!
І випадок, про який я пишу, був абсолютно не важкий, опишу докладніше: здорова з ідеальними параметрами жінка приїхала народжувати до неї за домовленістю. Все добре. Перейми, як книжка пише. Але, щоб довго не сидіти, їй колють окситоцин. Результат - в дівчини швидко повністю відкривається шийка матки та починаються потуги. (Перед цим їй Марківна сказала, що ще вона довго не розродиться, бо першородок, хоч породілля вже просилася на крісло). Коли ще на ліжку, вона відчула, як йде дитина, чоловік побіг шукати по відділенню когось... Всі прийшли. На крісло вона вилазила вже добре відчуваючи між ногами голівку і потужившись, дитина так вилетіла, що лікарі ледь зловили. Народилася дитина із сильно придавленою голівкою (практично половина личка був синяк!) (Слава Богу, все зараз чудово, все зійшло). Слова самої лікаря були, що це наслідок стрімких пологів. Питання, навіщо нормальні пологи робити стрімкими????

То ви хочете сказати, що це важкий випадок, чи занадто самовпевненість?

Я адекватна людина і розумію важкі випадки!!!!

І саме через таке відношення пішла народжувати на чергову зміну на 5 поверх! І впевнена, що ні за які гроші лікар не сидів би зі мною 18 годин. А своїми пологами задоволена на 100 %. Потім, звичайно, віддячили ми всій бригаді, Але вони заслужили!

Користувач подумав і додав через 6 хв.:
Lola888, а хіба не можна прсто відмову написати? Я теж перед пологами лежала, і скажу, що мабуть приємніше, все таки, коли пологи починаються вдома :)

Повідомлення відредаговано Peremoga: 20 September 2010 - 13:25

My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 September 2010 - 15:02

Peremoga, дякую за пораду, так і зроблю :smile: . Розкажіть будь ласка в кого народжували (якщо не секрет). Що брали з собою в пологовий? Бо мені так і не вдалося список отримати, а хотілося б знати що з речей для мене та малюка там справді знадобиться.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 September 2010 - 18:46

Lola888, Народжувала на 5 поверсі на черговій зміні. Попала о 1 год ночі до чорнявої пані (не пам"ятаю імені, на вигляд строга але дуже класна і все сонечко казала). Потім передала мене по зміні Панькову Олександру Михайловичу, Класний лікар все супер. Почитайте мою історію - називається "Наш найсвітліший ранок.. ЧУДО"

В пологовий список скину, якщо напишеш свою електронку в приват, бо в мене зісканований є, а передрукувати немає часу, вибач... І на всі запитання радо відповім.
My Signature
Зображення

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camil 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 21 September 2010 - 09:59

Lola888, Наскільки я знаю то щоб до іншого лікаря попасти то "добровільний внесок" вимагають 500 грн. А на рахунок стимулювання то і справді це деколи буває зайвим
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 September 2010 - 10:31

Я думаю, що краще той добровільний внесок віддати лікарю, що буде пологи приймати. Це ж іще не факт, що лікар з яким наперед домовишся 100% на пологи приїде.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Smilik 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 September 2010 - 18:45

Доброго дня! Хочу розповісти і про свої пологи. Я народжувала за домовленістю у Мокрицької Л.М. Переносила свого малюка на 7 днів. Тому мене поклали в лікарню і після 2 уколів уже не пам"ятаю чого у мене на 3 день почались схватки. Викликала Мокрицьку. Вона мене подивилась і відправила в родзал. Після наступного огляду сказала, що матка відкривається дуже повільно, тому мене поклали під крапельницю з окситоцином. Весь період схваток пролежала на ліжку. Дуже важко було майже не рухатись. Добре, що біля мене був мій чоловік. Весь час. Від початку до кінця. Його навіть лікарка похвалила, що він так допомагає. Коли почала народжувати, то дуже довго не могла вийти голівка, коли поміряли серцебиття дитини, то воно почало падати, тому мого синочка швидко витягли вакуумом. Хто незнає, то це присоска, яку чіпляють до голови і таким чином витягають дитину. Коли малюка витягли, то він був двічі обмотаний пуповиною, хоча на УЗІ перед пологами сказали, що обвиття немає. Потім від усього пережитого стресу у мене не прибувало ніяке молозиво. Дитинка вдень спала, а вночі кричала. Були проблеми з шлунком. Коли нас забрали з роддому вдома ніби все потихеньку нормалізувалось. А зараз при проходжені невропатолга виявилось, що тим вакуумом натягнули моєму синку до голови рідини і вона тисне йому на мозок. Зараз лікуємось. Не буду говорити, що це лікарка зробила помилку і так вийшло. Вона дуже приємна жінка. Дуже гарно до нас відносилась. Але, мабуть, другий раз до неї не пішла б.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camil 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 23 September 2010 - 20:38

Lola888, звичайно він ан пологи не прийде, це той лікарь що веде просто під час вагітності, то просто не дають міняти лікаря, каже завідуюча що місць нема і все , без благодійного внеска не переведуть.
Smilik, В мене подруга теж в неї наробжувала і теж стимулювали, донечці вже 7 днів, але про свій досвід як захоче то сама на пише, але на мій погляд там теж лікар ненайкраще зробила.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Barby 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 September 2010 - 19:32

[quote name='Peremoga' date='20.9.2010, 14:22' post='494714']

І впевнена, що ні за які гроші лікар не сидів би зі мною 18 годин.

Я не згодна!!! Народжувала в новому обласному пологовому у Притуляк Лариси Вікторівни - то ми приїхали з переймами о 4 ранку, а синочок народивмя аж о 21,55. І весь цей час Л.В. була поруч, контролювала процес і коли я вже зовсім без сил була і водою мене поливала, і анекдоти розповідала, і музику включала, аби тільки "включити" мене. Вона дійсно справжній професіонал!!!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 September 2010 - 14:48

RomaIIIka, вибачте неправильно вас зрозуміла.

Написала відмову від госпіталізації, то такий стрес пережила, що думала додому не доїду. Лікарка відвела мене з мамою до начмеда, то там як почали мене залякувати: придумали собі що в мене цукровий діабет, що в мене дитина народиться з маленькою головою і великими плечима і т.д. Чи вони думали, що я така дурна, чи ще щось. Я б може ще й повірила, що це вони так про мене і моє малятко переживають, якби не знала що начмед за свої послуги на пологах бере 4000 гривень. От такі справи...Вже сумніваюся чи варто мені там народжувати. Кажуть, що в Деражні гарні умови і персонал. Може хтось там народжував чи щось чув про Деражнянський пологовий?
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 21 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 12 November 19 )

Перекладач онлайн