Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Багатоплідна вагітність 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 101 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Багатоплідна вагітність 2 усе про виношування кількох діток Оцінка: ***** 4 Голосів

Гість_Nadia_lviv_*

• Група: Гості

Відправлено 08 June 2011 - 22:37

Усім надобраніч і гарних снів!! Я завтра в лікарню, чи повернусь ще незнаю, напевно вже буду там на діток чекати. Па-па :give_rose:
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванілька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 June 2011 - 00:05

Перегляд повідомленняNadia_lviv (8.6.2011, 23:37) писав:

Усім надобраніч і гарних снів!! Я завтра в лікарню, чи повернусь ще незнаю, напевно вже буду там на діток чекати. Па-па :pardon:

Надя, щасливо! :) Може й не покладуть ще. Тримайся там і давайся якось чути при можливості.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NikaLovely 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 June 2011 - 09:53

Перегляд повідомленняNadia_lviv (8.6.2011, 23:37) писав:

Я завтра в лікарню, чи повернусь ще незнаю, напевно вже буду там на діток чекати. Па-па :air_kiss:

Приємного вам очікування і легесеньких пологів!

Я ще недавно так переживала, що в мене животика не дуже й видно, а вчора мені місцем в маршрутці поступилися зі словами до якогось дядька "де ви сідаєте, не бачите, жіночка вагітна стоїть". В мене очі на лоба вилізли! Приємно, хоч і не сіла, бо виходити збиралася :)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olga74600 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 June 2011 - 20:36

Првіт дівчатка!!! Так давно тут не була, що вже мабуть мене ніхто не пам'ятає. Але за цей час я стала найсчасливішою матусею донечки та синочка. Скажу Вам та, я досі щаслива тому що вже не вагітна, яке це щастя глядіти діток, і як би то воно важко не було, я вважаю вагітною бути важче. Бажаю всім успішних пологів...
  • 3
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 June 2011 - 22:41

Перегляд повідомленняOlga74600 (9.6.2011, 21:36) писав:

Првіт дівчатка!!! Так давно тут не була, що вже мабуть мене ніхто не пам'ятає. Але за цей час я стала найсчасливішою матусею донечки та синочка. Скажу Вам та, я досі щаслива тому що вже не вагітна, яке це щастя глядіти діток, і як би то воно важко не було, я вважаю вагітною бути важче. Бажаю всім успішних пологів...

ВІТАЮ!!! :) :smile: :blum1: :dance:

Та як не пам.ятаємо? :)

А розкажіть, якщо маєте можливість, про пологи: як пройшли і т.д.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лианочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 June 2011 - 13:55

Перегляд повідомленняВанілька (9.6.2011, 22:41) писав:

ВІТАЮ!!! :) :give_rose: :give_rose: :give_rose:

Ванілька привіт! Як справи, як самочуття, чи купили вже придане для малюків? Я сьогодні така втомлена, щоб цілий день лежала і не рухалась. Була в своєї лікарки , домовилась про пологи, дивилась мене на кріслі, шийка пропускає палець, на наступний тиждень мабуть трохи ляжу в стаціонар, обстежуся ( УЗД, біопрофіль), бо вже хочеться знати , яка вага , як лежать, чи зможу сама родити ? Але ночувати не збираюся, як не пустять, буду тікати! :36_1_73:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 June 2011 - 14:24

Перегляд повідомленнялианочка (10.6.2011, 14:55) писав:

Ванілька привіт! Як справи, як самочуття, чи купили вже придане для малюків? Я сьогодні така втомлена, щоб цілий день лежала і не рухалась. Була в своєї лікарки , домовилась про пологи, дивилась мене на кріслі, шийка пропускає палець, на наступний тиждень мабуть трохи ляжу в стаціонар, обстежуся ( УЗД, біопрофіль), бо вже хочеться знати , яка вага , як лежать, чи зможу сама родити ? Але ночувати не збираюся, як не пустять, буду тікати! :give_rose:

Привітик! :)
А в який пологовий будеш лягати?
О, і я втомлена.
Я теж сьогодні в пологовому була. Сьогодні мене виписали. Через два тижні кладуть на КР.
Робили сьогодні УЗД.Малявки мої пооберталися... Минулого разу один був голівкою донизу,а друге -голівкою вверх. А нині один дупцею до низу, а другий в поперечногму положенні. При чому статі другої дитинки так і не видно (далі ховається). Так що, певно, буде сюрприз :give_rose:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Гість_Nadia_lviv_*

Відправлено 10 June 2011 - 14:59

Привіт, ось і я. Просиділа вчора 1 день в лікарні, здала всі можливі і неможливі аналізи, пройшла купу обстеженнь і відправили додому :girl_angel:
Тепер чекаю понеділка, маю їхати на консультацію до анастезіолога (що то таке уявлення немаю). Сказала лікарка, що швидше за все буде кесареве бо один малий лежить поперек під ребрами.
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 June 2011 - 16:00

Перегляд повідомленняNadia_lviv (10.6.2011, 15:59) писав:

Привіт, ось і я. Просиділа вчора 1 день в лікарні, здала всі можливі і неможливі аналізи, пройшла купу обстеженнь і відправили додому :bye:
Тепер чекаю понеділка, маю їхати на консультацію до анастезіолога (що то таке уявлення немаю). Сказала лікарка, що швидше за все буде кесареве бо один малий лежить поперек під ребрами.

Привіт! :)
А то буде анестезіолог випитувати тебе коли ти чим хворіла, чи маєш на щось алергію і т.д.
Хм... і в тебе один поперек під ребрами ліг... В мене той, що поперек (може то і дівчинка), голіввкою в ребрах зліва, як сказали сьогодні на УЗД.

А що тобі кажуть за масу діток?
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Гість_Nadia_lviv_*

Відправлено 10 June 2011 - 16:10

Перегляд повідомленняВанілька (10.6.2011, 17:00) писав:

А що тобі кажуть за масу діток?

Останній раз казали 2,2кг і 1,8кг, але я цю інформацію вже як конкретну не сприймаю, вже начиталась про помилки УЗД. Тобі теж казали про плановий КР в 36 тижнів? Я от тепер задумуюсь яку анастезію вибирати? чи вони питати не будуть? Ти яку б хотіла?
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 June 2011 - 16:34

Перегляд повідомленняNadia_lviv (10.6.2011, 17:10) писав:

Останній раз казали 2,2кг і 1,8кг, але я цю інформацію вже як конкретну не сприймаю, вже начиталась про помилки УЗД. Тобі теж казали про плановий КР в 36 тижнів? Я от тепер задумуюсь яку анастезію вибирати? чи вони питати не будуть? Ти яку б хотіла?

Так і є, маса дітей по УЗД дуже відносна. Мені он взагалі не кажуть маси діток )))

Я не знаю чи мене будуть питати яку я хочу анестезію. Знаю, що у Львові роблять в сновному загальний наркоз.
Я перший раз дуже погано відходила від наркозу (не могли відкачати), то тепер анестезіолог має вирішити який наркоз кращий, враховуючи цей нюанс.
А яку б я хотіла я не знаю. Кожна має свої плюси і свої мінуси. А боюся я любої ))))))

Повідомлення відредаговано Ванілька: 10 June 2011 - 16:35

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 June 2011 - 21:05

Перегляд повідомленняВанілька (9.6.2011, 23:41) писав:

ВІТАЮ!!! :) :morning2: :36_3_11: :36_3_11:

якщо цікаво про пологи написала в темці багатоплідні пологи
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 June 2011 - 22:08

[quote name='Ванілька' date='10.6.2011, 14:24' post='859655']
Привітик! :)
А в який пологовий будеш лягати?
О, і я втомлена.
Я теж сьогодні в пологовому була. Сьогодні мене виписали. Через два тижні кладуть на КР.
Робили сьогодні УЗД.Малявки мої пооберталися... Минулого разу один був голівкою донизу,а друге -голівкою вверх. А нині один дупцею до низу, а другий в поперечногму положенні. При чому статі другої дитинки так і не видно (далі ховається). Так що, певно, буде сюрприз :rofl:
[
В нас в Франківську всього 2 : міський і обласний , буду лягати в міський, там працює моя лікарка. Сьогодні випила чашечку кави , і як на світ народилась, видно моя втома від низького тиску. Якщо є сюрприз це приємно, в тебе вже є дівчинка, так , що чи 2 хлопчики , чи один це вже мабуть не так важливо, я боюсь ,щоб мої дівчатка не перетворились на хлопчиків, бо що робити з такою кількістю чоловіків я не знаю! :hi: :hi: :36_1_69: :smile:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Фукція 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 11 June 2011 - 23:37

Усім привіт!!! Після довгої перерви я знову з вами, але вже у статусі ЩАСЛИМОЇ МАМИ!!!! Мої ангелятка вже народилися))) У нас два синочки і лапочка дочка. Положили мене у лікарню на 29 тижні без жодних показів просто для нагляду за моїм станом. І тепер я про це не жалію (хоча лягати не хотіла) мені встигли проколоти препарати завдяки яким легені моїх діток сформувалися швидше і при народженні вони заплакали відразу і могли самостійно дихати. Води мені почали відходити в останній день 32 тижня, без жодної на то причини, почувала себе суперово. Мене одразу прокесерили, малявочки народилися з вагою 1.9 кг, 1.58 кг, і 1.48 кг. (найменша наша дівчинка). Зараз вои в лікарні поправляються, набирають вагу, але дуже гарні, милі і солоденькі))) Ми найщасливіші батьки на світі))))

дівчатка бажаю всім гарного завершення вагітності, слухайте своїх лікарів якщо кажуть лягати лягайте, якби я не лежали і не прийняла ліки закінчитися все могло б по іншому.
Постараюся дописувати по можливості, але часу зараз зовсім мало))))
My Signature
Зображення
  • 11
  • Back To Top

Користувач поза мережею   сімейка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2011 - 09:04

Фукція, вітаю з потрійною радістю
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   G@lynk@ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2011 - 09:09

Перегляд повідомленняФукція (12.6.2011, 0:37) писав:

Усім привіт!!! Після довгої перерви я знову з вами, але вже у статусі ЩАСЛИМОЇ МАМИ!!!! Мої ангелятка вже народилися))) У нас два синочки і лапочка дочка. Положили мене у лікарню на 29 тижні без жодних показів просто для нагляду за моїм станом. І тепер я про це не жалію (хоча лягати не хотіла) мені встигли проколоти препарати завдяки яким легені моїх діток сформувалися швидше і при народженні вони заплакали відразу і могли самостійно дихати. Води мені почали відходити в останній день 32 тижня, без жодної на то причини, почувала себе суперово. Мене одразу прокесерили, малявочки народилися з вагою 1.9 кг, 1.58 кг, і 1.48 кг. (найменша наша дівчинка). Зараз вои в лікарні поправляються, набирають вагу, але дуже гарні, милі і солоденькі))) Ми найщасливіші батьки на світі))))

дівчатка бажаю всім гарного завершення вагітності, слухайте своїх лікарів якщо кажуть лягати лягайте, якби я не лежали і не прийняла ліки закінчитися все могло б по іншому.

Вітаємо!!!!!!!!!!!!!!!!! :ireful: :wub: Нехай швидше поправляються,і гайда додому!!!!!!!!!!!!!!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2011 - 10:12

Перегляд повідомленняФукція (11.6.2011, 23:37) писав:

Вітаю! Я вже давно згадую де ви пропали і дуже рада ,що у вас все добре!!! :smile: :smile: :smile: Хай ростуть здоровенькі, пошвидше виписують додому!!!! :smile: :15_5_11: :15_5_11:
Я вам багато здоров"я , терпіння , удачі і всього найкращого!!!! :15_5_11: :15_5_11: :15_5_11: Це дуже класно , що за одним разом аж троє діток. В мене є дві пари знайомих з трійнею : в одних - 3 хлопчики по 2 роки. в других - так як у вас по 4 роки, все в них добре , справляються , дітки здорові і навіть менш вредні чим там де є одна дитина!!!! :15_5_11:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Гість_Nadia_lviv_*

Відправлено 12 June 2011 - 13:15

Фукція, вітаю Вас!! нехай ростуть здоровенькі, Швиденько вам набрати вагу і тішитись дітками дома! :wacko: :cray: :36_1_66:
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2011 - 14:50

Вітаю!!!! Справжній скарб!!!! Побільше здоров'я самого смачненького молочка і солоденьких снів :wacko: :cray: :36_1_66:
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2011 - 17:58

ВІТАЮ!!! :) Смачного вам молочка, спокійних нічок! :smile: :wacko3: :wacko2: Молодці!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 101 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина