Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Малята 2014-28 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

• 17 Сторінок +
  • « Перша
  • 15
  • 16
  • 17
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Малята 2014-28 Чим не твереза ​​думка - побажати в Різдво сп'яніти від щастя. Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 March 2019 - 15:36

Krav4yk, ну в нас тут в школі перед першим класом майже рік підготовки,тобто з жовтня вже будемо ходити на підготовку яку буде проводити їхня вчителька яка буде в першому класі,то як на мене більше підготовка до вчителя,класу,школи і т.д бо тільки раз в тиждень 2 уроки)класи формують уже зараз тому і заяву писала вже)Але я ще до цього часу не впевнена чи підемо в 6 років до школи,і чи взагалі будемо ще тут жити)ну то все як то кажуть час покаже як буде,і таки 1,5 роки багато чого може змінити)
Рута дійсно дуже гарний готель,анімація на всі 100 відпрацьовує,все чисто акуратно,охорона закритий пляж,ніхто не кричить на над тобою пахлева креветки креветульки))номера просто шикарні,розваг для дітей також багато батути,більярд,майданчик для спортивних ігор різних)якщо не виходити за межі готеля то і забуваєш що на Україні)мені дуже сподобалося там)ми в липні будемо їхати,травень червень таки для чорного моря зашвидко,хоча все залежить від погоди!
Даня тоже букв усіх незнає,але ми і не вчили їх ніколи і зараз не вчу його спочатку букви,а вивчили букву і одразу читаємо,короче шкільна методика)
Хепі мама і від нас вітання! Жіночого тобі щастя і нехай все буде так як ти того хочеш!

Адель007, тримайся,ще трохи залишилося і будеш мати маленьке щастя!

Повідомлення відредаговано Щаслива матуся)) : 15 March 2019 - 15:38

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romoksana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 08:42

Адель007, тримайся, вже трохи залишилося))

Ти вже зібрала?

Привіт усім!

Я вчора мабуть останній раз їздила на вчену раду, вже дуже важко в дорозі. Ще й придивилися місце для табору студентів влітку.)) Цього разу мене поки що не накрив страх перед авто, навпаки хочеться їздити)) Замовили ми книжкові шафи, думала врешті на вихідних розберемо завали ці та зробимо перестановку. Прийшли в четвер з пошкодженням під час транспортуванням. Написали відмову. 800 грн. доставка і не довезти дошки. Немає слів за такий сервіс. тепер невідомо коли все те буде(((
З понеділка чоловік починає розкопки в Полтаві, то буде весело, і пари і розкопки і я...
Але, чесно, голова ще не повністю готова, що ось ось нас стане четверо.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пані Ольга 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 18:59

romoksana, і Адель007 не бійтеся то тільки друге дитятко і розрив нормальний. Ви справитесь. Головне щоб роди гарно пройшли.
Адель007, у кого плануєш народжувати і хто веде облік у тебе?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Адель007 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 March 2019 - 20:07

пані Ольга, я на обліку в Риль Наталі Петрівни,хороша вона мені така наче!побачимо! Я вже чесно кажучи чекаю того дня,знаю,що буде боляче,але вже так важко!

romoksana, у мене геть з тим всім завал,чекаю декретних,і молюсь аби хоча б раніше те все не почалося,так баюся!впринципі лахміток(як казали діти в нашій школі)в мене вистачає,але треба ще щось нового докупити,в нексті вже купу всього відклала)
У нас дівки після тої розтаможки не лишилося нікопійки,ще й чоловік захворів недолікувавля і грип дав ускладнення на серце,тепер має міокардит,накупував на 1000грн таблеток,але то не головне,аби допомогло. Я ніяк не можу змиритися,що у мене немає своїх грошей!треба звикати)

Повідомлення відредаговано Адель007: 16 March 2019 - 20:10

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива Зірка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено Вчора, 11:39

ЗАПРОШУЮ взяти участь у Благодійному розіграші книги -

https://www.malecha....0

Сподіваюсь, на активність Малечівців!

Давайте робити Добро РАЗОМ!!

My Signature
Зображення

мене звати Оксана - до мене на ТИ

СП канцелярії

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пані Ольга 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 09:07

Адель007, о, це хороша лікар)))) я до неї зверталась при потребі і Злату в неї родила. Вона не мучить породіль, у неї так все спокійно і без зайвої метушні. Ти в надійних руках. А я як Гордієм ходила і були проблеми Наталя Петрівна була десь на конференції і порадила мені Крук Л.В. то я з тих пір так і ходжу. Ти головне не бійся і не накручуй себе, все буде добре! Читай акафест до Божої Матері " Помічниця в родах" заспокоює) принаймі мені так було комфортно.
Доброго ранку всім! Скрутило мені шию, ходжу як робот. Мазюкаю-мазюкаю а результату немає. Почекаю ще пару днів якщо не пройде піду здаватись.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 17 Сторінок +
  • « Перша
  • 15
  • 16
  • 17
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 March 19 )

Перекладач онлайн