Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Жіночі консультації міста Києва - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Жіночі консультації міста Києва Шукаю досвід та поради Оцінка: -----

Користувач поза мережею   zoira 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 March 2011 - 13:03

В мене прописки немає в Киеві, хоча є договір оренди житла. Живу в Печерському районі, тому пішла тут же в районну ЖК.
Благодійний внесок за облік 2500 грн. І наявність на руках розяснення від МОЗ і договору оренди житла головного лікаря не впечатліла. Проте вона здогадалась, що я пришла з диктофоном і тому зі мною почали торгуватися))) Сказали що можуть і беслпатно поставити на облік, але всі аналізи і узі тоді будуть платні. По результату переговорі заплатила 1000 грн за облік із всім що положено (узі, аналізи і стаціонар при необхідності) в ці гроші лише генетичні аналізи не увійшли і аналіз на гормони щитовидки. Проте ці додаткові аналізи не обовязкові і від них можна відмовитись. Моя порада йдіть до головного лікаря добре підготовленими і бажано із свідком та диктофоном. Якщо є час і бажання можна добитися щоб поставили на облік безкоштовно - для цього є гаряча лінія МОЗ у якій залюбки приймають скарги. Крім того можна надіслати заяву про постановку на облік рекомендованим листом з описом та повідомленням про вручення. На такий лист головий лікар зобовязана дати письмову офіційну відповідь. І за законом відмовити вона вам не може.

Лікар у мене - Кім. Непогана. Ніяких ліків не прописує без необхідності, в аналізах притримується плановості і доцільності. Взагалі в цій консультації облслуговування не гірше ніж в платних. В черзі за період вагітності не сиділа і 5 хвилин. Гарний ремонт, вічливий персонал. В ЖК є свій терапевт, стоматолог і психолог. Недаремно Перчерська ЖК входить до списку закладів де обслуговують вагітних що мають страховку медичну.

Єдинний мінус ЖК - деякі аналізи роблять довго (на інфекції наприклад) і те, що аналізи незручно здавати поточні. Наприклад кров з пальця і кров з вени приймають в різних кабінетах і в різні дні. Моча на цукор і загальний аналіз мочі теж у різні дні.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Iranova 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 March 2011 - 13:08

Хмаринка*, я чула про нього непогані відгуки. Єдине що трохи черги, бо водять на аналізи туди ж в державну, ну і рік тому коштувало це діло десь 2000 грн. Але відгки хороші. Хотіла теж туда, але мені незручно було добиратись
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Повітруля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2011 - 13:36

дякую дівчата, за відгуки. вже стала на облік за місцем прописки, живу в ірпіні, працюю в києві, хотіла стати в києві, щоб не відпрошуватись на день з роботи. з ставанням на облік в власній ЖК теж вийшов курйоз, справа в тому, що прописана поодній вулиці, а проживаю по іншій, але прийшла ставати за місцем прописки - лікарша вже почала карточку заповнювати, а як почула що живу на іншій її аж перекосило, чекала що щось дам їй, нічого не давала - так вона мене не поставила на облік, ще й накричала що прийшла пізно (10-й тиждень), а вже потім запитала як себе почуваю. пішла від тої мігери, стала до іншої за місцем проживання, лікарю 70-80 років, але їй не даси цих років, такий живчик, така фігура, стала в неї, і вийшла з кабінету з таким настроєм суперовим, так що навіть і рада що так вийшло, що попала до іншої.
My Signature
Я вірю в чудеса :-) Життя прекрасне і непередбачуване ;-)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Радість 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 May 2011 - 08:34

На той час, коли я ставала на облік, то теж не мала київської прописки.Вибрала ЖК 5го полового будинку. Заплатила лише 500грн. благодійного внеску і все. Обслуговуванням дуже задоволена. Лікар Коротич Т.В. - уважна і чуйна, завжди призначає час і день, тому в черзі не приходиться чекати. Якщо щось не так з аналізами, то одразу передзвонює. Черги лише на кров з пальця та вени, але вони швидко рухаються).
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   panda 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2011 - 19:10

Без прописки але за договором аренди стала на облік в Центральній поліклініці Голосіївського району. Офіційний внесок становив 300 грн, що порадувало, думала, буде дорожче. Дуже класска ЖК, ремонт, лікарка чуйна попалася (Кікелія І. Г.), сподобалося все.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Подих Весни 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 June 2011 - 14:20

Я на обліку стояла до 35 тижня в центр.поліклініці Дарницького району, на вул.Вербицького. Спочатку моїм дільничим лікарем була одна "красуня", яка звільнилася, коли я десь на 17-20 тижні була. Вічні черги, вона нічого не встигає, сидиш у неї на прийомі - ще й помагаєш їй її документацію заповнювати. За прийом брала 100 гр, при чому сам прийом тривав хвилини три, про консультацію рідко йшла мова - аналізи записали, нові назначили - слідуючий!
Потім мене перевели до Ярош М.С. Супер-лікар, привітна, доброзичлива, і це при тому, що я при першому візиті гроші взагалі забула! Наступного разу вона була така ж привітна і уважна. Я вже потім сама час від часу залишала їй 50 гр, просто із вдячності.
А ще там дівчата з пункту прийому крові при ЖК хороші дуже, тільки до них треба йти зі своїми рукавичками і шприц мати, якщо не хочете переплачувати.
Мінус - страшенна черга, щоб здати загальний аналіз крові, стільки людей, що поки дочекаєшся :dance2:. Масовий наплив в 7.30, а до 9 черга розсіюється, правда, в 9 і пункт закривається:) Я пару раз давала 10 гр, прийшовши в 9.15-9.20, вони погоджувались:) Все ж краще, ніж стояти вагітній в черзі з сотнею людей, у яких свої хвороби, а приміщення тісне.
Загалом ЖК хороша, зроблений сучасний ремонт, наскільки я знаю, для тих, хто без прописки, все легко вирішується здачею 100 гр.в благодійний фонд.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamo4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 September 2011 - 13:03

Я також коли завагітніла, дуже переживала на рахунок цього, так як я проживаю в Києві, але прописана зовсім в іншій області. Думала, що всюди будуть "кривитися" від мене! Але з цим мене пронесло. Ми з чоловіком приїхали в перший попавшийся роддом (№З)! Я заходила в кабінет до лікаря просто навмання! Пояснила свою ситуацію, а знаєте що вона мені сказала???!!! Що вона просто не має права по Законодавству відмовити мені і не поставити на облік! Пояснила це так, що будь-хто, не залежно від місця проживання і прописки, має право ставати на облік де вони забажають, і лікарі не мають такого права на відмову! Тому вона направила мене написати заяву і заплатити в бухгалтерію благодійний внесок (300 грн.) і приходити до неї. Правда потім, коли прийшла оформлятися, ще сама від себе, (без ніяких її натяків) дала їй 100 грн., як подяку! От і все... Всі аналізи здаю безкоштовно, за вийнятком, на Гепатит (60 грн.) і скринінг (400 грн)- але цей суто за бажанням батьків, ніхто не заставляє...
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mad housewife 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 September 2011 - 18:29

mamo4ka, я стою на обліку в поліклініці Святошинського району. То теж проблем з постановкою на облік не було. головне знати свої права. Доречі планую народжувати в 3. А в кого ти на обліку?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Frozen 

• Ferro et igni
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2011 - 13:07

Може комусь допоможе. Стаю на обліку ЖК в 4 лікарня. Лікар Федорець, дуже нею задоволена. НІяких грошей , щоб мене поставили на облік не платила. В поліклініці здавала всі аналізи крім ТОРЧ і гормонів.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Chrystyna 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2012 - 12:05

Я прописана у м. Києві, хоч і проживаю не за місцем прописки. Стала на облік абсолютно безкоштовно, жодних хабарів (тобто, "внесків") нікому не давала і не планую. Правда, лікар попався жахливий. Коли прийшла до нього після смужок на тесті, відправив на УЗД, після чого сказав приходити не раніше 10-11 тижня. Через кілька тижнів мені стало дуже погано, був страшний токсикоз, але він тільки розвів руками, ніби кажучи - не треба було вагітніти, терпіть. Хам рідкісний, пробачте. Коли підійшов 11 тиждень, я сама, без направлення пішла на УЗД, виявилось, що уже 13-14 і що є загроза. Він знову відмовився ставити мене на облік, сказав - після стаціонару. Я два тижні провела в денному стаціонарі (пішла не у свою лікарню, там платно, але це був мій вибір - я могла тільки на денний стаціонар, щоб час від часу тікати на роботу) і коли прийшла після того з випискою, він довго мене розпитував про місце проживання і прописки і тоді знайшов, мабуть, якусь шпаринку і передав мене іншому, лише зараз (тоді уже був 17-18 тиждень, через травневі свята вийшла затримка з випискою) поставив на облік. Жодного (!!!) разу не спитав мене, як я почуваюсь. Не уявляю, як можна було такому лікарю щось давати... Його прізвище - Осадчий Руслан, голосіївська ЦРП. Дівчата, якщо комусь його дадуть - тікайте. До нього ніколи (!!!) немає черг, і це у Голосіївському районі, де під кожним кабінетом купа народу. Видно було по очах його паніку, коли я принесла купу аналізів з лікарні, в тому числі два скрінінги з Діли. Недосвідчений ще, чи що.

Завтра йду знайомитися з новим лікарем. Вона уже мені дзвонила, голос приємний. А не складеться, піду до когось іншого. А платити за те, що мені по закону положено - не буду. Не для того я плачу шалені податки.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anastasiyka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2012 - 13:02

Ставала за місцем прописки ось сюди - Навчально-практичний центр сімейної медицини - нічого не платила ні лікарні, ні лікарю. Черги невеликі (2-3людини), виписали кумедні талончики на аналізи і направлення на них. За аналізи нічого не платила, якщо не враховувати куплені рукавички та шприц. Черги також невеликі. Частину виписали здавати в районну поліклініку на Вербицького - там все сумніше, хоча аналізи крові можна здати з 8 до 11 ранку, а не до 9. Окрім куплених рукавичок на шприца чомусь вимагали 5грн, хоч ці аналізи мають бути безкоштовними.
My Signature
Зображення

Усе, чого ми собі бажаємо, про що думаємо і чого сподіваємося, обов'язково з нами трапляється. Штука лише в тому, що завжди надто пізно і завжди якось не так...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зачарована 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 November 2012 - 20:53

стояла на обліку в Центральній поліклініці дарницького району. прописки київської не мала, щоб стати на облік вимагали копію паспорта людини в якої я проживаю, або договір оренди житла.не платила нічого.
Правда лікарем була Баєва, як спеціаліст вона мені не сподобалася, та й постійно натякала на те щоб їй гроші нести.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ariana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 November 2012 - 22:34

Стояла на обліку в ЖК на вул. Героїв Сталінграда, 16. Платила благодійний внесок. Лікар - професіонал у своїй справі, але платити кілька разів довелось за "дрібні послуги". Найбільше напружували двогодинні черги і спроби залякування. Та я паралельно консультувалась зі своїм лікарем-гінекологом, котра підтримала мене, допомогла уникнути непотрібних переживань.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ineska 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2013 - 12:59

Стала на облік в 3 київському пологовому будинку, Святошинський район, Борщагівка.
По прописці, пішла просто до дільничої лакарки. Коштів не вимагаюсь, із всіх аналізів платно був лише на гепатит, і то 80 грн, УЗД теж безкоштовно. Платно також аналізи на ТОРЧ-інфекції+на інфекції ЗППП, але я їх здавала ще під час планування, обійшлися десь 700 грн. Повторно вагітною, вже не здавала. Після постановки на облік заплатила лікарю 200 грн, зі своєї ініціативи.
Лежала правда на збереженні на денному стаціонарі, то стаціонар з 2013 року офіційно платний, внесок 300 грн без ліків, або 600 грн з їх медикаментами. Офіційно платиш по квитанції.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   нана**** 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 14 March 2013 - 00:18

добрий вечір у мене 10 тиждень вагітності,і я приписана в києві,солом*янский р-н,порадьте будьласка де потрібно ставати на облік,і коли?????
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natka23 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 April 2013 - 18:46

я прописана у Львівській обл., а живу в Києві під час вагітності стояла на обліку в поліклініці Святошинського р-ну в Харченко В.М. . За те щоб стати на облік написала заяву на обслуговування по місцю проживання заплатила в касу 90грн. Самій Харченко нічого не платила тільки вона попросила розпечатати ій талончики для аналізів (мала таку можливість на роботі) зробила на пачку бумаги.Аналізи безкоштовні тільки свій шприц та рукавички, узд - 60 здається, віл здавала на Верховинній- 50грн, торч-340 .. ну в загальному все добре,це було в 2011 році...а там ще дуже гарна лікарка Поліна Іванівна яка робить узд вона старша жіночка дуже гарно ставиться до людей))))))))))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Karpatka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2013 - 11:34

Христос Воскрес, любі форумчанки!
Я тут новенька, але вже дуже вдячна вам за багато корисної інформації!
Прошу вашого досвіду і поради.
Я на 5-6 тижні вагітності.
В Києві не прописана, живу тут всього рік, з лікарнями і поліклініками у місті ніякої справи не мала, тому взагалі про дані заклади нуль інформації. Хочу обстежитись, бо у гінеколога ще не була, відколи дізналась, що вагітна, і стати на облік.
Чи маєте ви якусь інформацію про Поліклініку №1 на Б.Хмельницького 37 (Шевченківський район) - недалеко від неї знаходиться моя робота.
АБО про Київський обласний центр охорони здоров"я матері та дитини на Багговутівській,1 (Лук"янівка) - недалеко звідти я орендую житло.
АБО, можливо, ваші поради, куди можна звернутися в ЖК в районі Лук"янівки або в Шевченківському районі недалеко від вул Б.Хмельницького?
Дякую!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 12 May 2013 - 21:58

Перегляд повідомленняKarpatka (08 May 2013 - 11:34) писав:

Христос Воскрес, любі форумчанки!
Я тут новенька, але вже дуже вдячна вам за багато корисної інформації!
Прошу вашого досвіду і поради.
Я на 5-6 тижні вагітності.
В Києві не прописана, живу тут всього рік, з лікарнями і поліклініками у місті ніякої справи не мала, тому взагалі про дані заклади нуль інформації. Хочу обстежитись, бо у гінеколога ще не була, відколи дізналась, що вагітна, і стати на облік.
Чи маєте ви якусь інформацію про Поліклініку №1 на Б.Хмельницького 37 (Шевченківський район) - недалеко від неї знаходиться моя робота.
АБО про Київський обласний центр охорони здоров"я матері та дитини на Багговутівській,1 (Лук"янівка) - недалеко звідти я орендую житло.
АБО, можливо, ваші поради, куди можна звернутися в ЖК в районі Лук"янівки або в Шевченківському районі недалеко від вул Б.Хмельницького?
Дякую!

На хмельницького в свій час сама ставала на облік. Але то було майже 8 років тому. На той час там все було добре. Лікарю гроші не платила. Всі аналізи були безплатні. на торч в тому числі. Я була всім задоволена. Як зараз, не знаю.
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Deda 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 June 2013 - 18:33

Усім привіт!

Питання стандартне для цієї теми :) Я орендую квартиру на Ахматової і так розумію, що моя поліклініка - та, що на Вербицького.
Зараз маю 13 тиждень вагітності і треба йти ставати на облік. Може, хтось порадить якось лікаря? Чи взагалі як це все відбувається тут? Що там за ЖК і як з ними поводитися?

Дякую!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Karpatka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 July 2013 - 10:38

Перегляд повідомленняВіллі Вонка (12 May 2013 - 21:58) писав:

На хмельницького в свій час сама ставала на облік. Але то було майже 8 років тому. На той час там все було добре. Лікарю гроші не платила. Всі аналізи були безплатні. на торч в тому числі. Я була всім задоволена. Як зараз, не знаю.

Дякую за відповідь!
Моя подальша історія, можливо, не до цієї теми, але стосується Поліклініки №1 на Хмельницького та Гінекології при перинатальному центрі №7 на Предславинській.
У мене за цей час, поки не заходила на форум, стався мимовільний викидень, все почалося на роботі і я побігла в ту саму поліклініку на хмельницького, де на мене накричали, що я туди без заяви і без місця проживання у їх районі прийшла. Тільки після моря сліз і панічного страху, що в мене сильна кровотеча, мене прийняла зав.відділу гінекології. Одразу сказала, що викликає швидку, нехай мене звідси забирають. І ще додала " я вам раджу зробити аборт, на таких ранніх стадіях кровотечі недоречні, навіщо вам народжувати урода". Після цих слів я ще більше почала боятись всього на світі. Це абсолютно не по-лікарськи і не по-людськи. Добре, що у швидкій лікар була дуже врівноважена і дуже мене підтримувала і заспокоювала. Привезли мене у перинатальний центр №7 Київ у гінекологію. Прийняла і оглянула мене Кухаренко, теж сказала, що дуже сильна кровотеча, але будемо робити все можливе. Ставилася до мене теж дуже добре. На жаль, кровотечу так і не спинили і я втратила свою "родзиночку". Вже потім я про Кухаренко дуже різні відгуки в інтернеті прочитала, тому рекомендувати її не можу, але людське ставлення її мене хоча б заспокоїло...
Після всіх моїх пригод я вирішила обстежуватись все ж у приватній клініці.
Бажаю всім Вам міцного здоров"я та безболісної і такої бажаної вагітності!!!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн