Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Противірусні препарати. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Противірусні препарати. Чи довіряєте і чи лікуєтеся ними? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 41

Відправлено 09 October 2016 - 15:40

В нас жодний візит до поліклініки не минає без Новірину чи Гропреназину в листку призначення. І всі місцеві лікарі свято вірять (чи то так гарно вміють переконувати)в необхідність їх прийому.
Я в більшості їх не даю і коли одного разу вірус дав ускладнення на нирки, вони пояснили це як раз тим, що не підтримали організм противірусним. І тепер з одного боку і пічкати зайвим не хочу і боюся ускладнень-вони (лікарі маю на увазі) більше знають, може таки варто.
А ваші місцеві світила що рекомендують при вірусних інфекціях і як ви особисто лікуєтеся? з ними чи без?

My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 0

Відправлено 09 October 2016 - 15:59

Ви знаєте моєму малому раз таки допоміг противірусний Арбідол,десь років 4 назад,коли він посеред літа затемпературив,гарячка сягала 39градусів,інших симптомів хвороби не було,тоді малому наш уролог призначив лише Арбідол,і температура почала відразу спадати,але ще подавали 3 дні.Чому воно збило температуру,я не знаю,це був єдиний раз коли він вживав такі таблетки.
У нас в районі педіатри назначають навіть при простому насмарку анбіотик,який я свідомо ігнорую.Ой,згадала,наш шановний дільничий педіатр при любих ознаках грві призначає на імунітет Мефенамінову кислоту 2р/д,протягом 3-4 днів.Ми це теж ігноруєм,дякувати богу і нас серйозних захворювань не було.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Romashka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2016 - 16:19

Чесно от і ми колись пили гроприназ потім пішли в садок і так часто почали хворіти,що просто не реально було його стільки вживати.Але чи співпадіння чи так воно сталось,але всі рази коли не пили гроприназин мали 2 отити от тепер і ніби на початку банальний вірус по симптомах переріс в ангіну.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукава Кішка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2016 - 16:22

Грип-Хелль, Імунофлазід

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2016 - 17:03

Я особливого ефекту від них не бачу, ні в дитини, ні в себе. Педіатр також ставиться дуже скептично, здебільшого не призначає.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Arsena_mama 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 October 2016 - 17:04

Не давала, не даю і не буду давати. Не вірю я в ці чудо таблетки. Хворіємо на рівні з тими хто активно їх приймає при хворобах, тому по наглядному прикладі бачу що від них немає ніякої користі. А педіатри їх виписують, бо у них така робота, вони і при орві антибіотики на всякий випадок виписують.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксана 77 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2016 - 18:52

Буквально на цьому тижні мій малий на вечір просто розклеювався на очах: почало боліти і першити у горлі, насмарк, ще й понос до того всього, а вночі вже була конкретна температура. Уранці я зразу ж почала давати Новірин і, чудо, наступного дня майже сліду від хвороби не було, хоча я знаю, як у нього все проходить. Давала цей препарат три дні, сьогодні навіть насмарку майже нема, хоч завжди він у нас два-три тижні. Не знаю, хай кожен вирішує сам, але по-моєму ускладнення - це набагато гірше, і тоді одним Новірином не обійдешся.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукава Кішка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2016 - 19:13

Доречі, піддавшись рекламі, через тиждень після ларингіту, зробила дитині інгаляцію декасаном, бо в секунді почалися соплі, чхапння, щоки розчервонеілися, очі заблищали. І за дві години усі симптоми як рукою зняло. Ттт...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martamarta 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2016 - 21:05

Ми праймаємо новірин(і дитина і дорослі) хвороба проходить швидше і легше.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонцесяйна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2016 - 21:20

Теж приймаємо противірусні, але в комплексі ще з якимось препаратом.

Нам призначали "Імунофлазід"

My Signature
Мені завжди здавалося: сталося, значить, сталося. Яка, до біса, різниця, чому небо в черговий раз звалилося мені на голову? Воно звалилося, отже, треба вистояти. 
Макс Фрай.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2016 - 21:23

Не давала і не збираюся давати ніякі противірусні . Золоті правила які дотримуюсь при лікування ОРЗ в дітей ( посилене пиття , посилене вживання віт С в перші години -доби захворювання (клюквенний морс, свіжовижатий апельсиновий сік і т д . і звичайно ніякі хвороби "на ногах" -домашній режим до повного видужання +сиптоматичне лікування . Різниці в тому як проходить хворба в нас і в знайомих на противірусних не бачила
В нас є форумчани які живуть за кордоном цікаво як в них з цим. Бо я чула що за кордоном не практикується масове назначення протвірусних і імуностимуляторів

• Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2016 - 21:23

Arsena_mama, цілком погоджуюсь із вами.
Дівчата, вірусів є надзвичайно багато і не існує одного єдиного препарату від усіх штамів, тому і немає змісту у прийомі цих препаратів. Адже ви не знаєте який саме вид вірусу потрібно лікувати і чим, от і виходить, що п'ємо "авось" допоможе.
Ті поодинокі випадки, коли противірусний препарат допоміг, можливо якраз і попали "пальцем в небо" саме на той штам вірусу, на який діє препарат.
Подивіться Комаровського потданій темі.

Особисто я не даю своїйсдитині противірусних препаратів і сама їх не п'ю.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галичаночка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2016 - 21:29

вже років два як противірусні препарати зникли з нашої аптечки, і я не відчуваю різниці що з ними, що без них. А від ускладнень нас рятує тепле часте пити, тому що коли при грві недостатньо рідини то це дає нагрузку на нирки, якщо мало рідини і сухе повітря то від сопель може бути бронхіт.
лікар нам постійно прописує і я роблю вигляд що даю дітям. молодша доня ще нічого протиаірусного в роті не мала. Але це моя думка, можливо тому що я фанатка Комаровського)))

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadjysha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2016 - 09:00

Перегляд повідомленняСтасичкова матуся (09 October 2016 - 15:59) писав:

Ви знаєте моєму малому раз таки допоміг противірусний Арбідол,десь років 4 назад,коли він посеред літа затемпературив,гарячка сягала 39градусів,інших симптомів хвороби не було,тоді малому наш уролог призначив лише Арбідол,і температура почала відразу спадати,але ще подавали 3 дні.Чому воно збило температуру,я не знаю,це був єдиний раз коли він вживав такі таблетки.

В нас цього літа геть так само було, під 40 температура на ніч, погано збивалася, ще і рвота під час підйому т-ри, інших симптомів не було. Педіатр теж призначила противірусні, яких я не давала, на наступну ніч т-ри вже не було, через день пішли в садок. В я от тоді собі і думала, що якби дала, то 100% потім думала б, що допомогли таблетки.
Свого часу немало перепили всяких противірусних - афлубін, імунофлазід, новірин, лаферобіон і т.д. Зараз нічого не даю (завдяки Комаровському), різниці в перебігу хвороб не відчула, тільки економія фінансів і дитина менше ліків вживає.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2016 - 09:46

А скажіть то так віруска може давати ускладнення на 2 день чи то таки вже одразу було бактеріальне.Бо не давала принципово,а перше ніби яке починалось із нежитю і болі в горлі без температури на 2 день вже були жахливі аналізи і ангіна.І вже те все не вперше.№ дні віруска тобто нежить,температура може бути лише один день 38.5 і сама падає не збиваю і тут на 4 день оп отит.Все роблю як каже Комаровський провітрювання квартири 20 градусів,промивання носа багато пити реально багатобіля 3 літрів в 4 роки.В мене руки опускаються.
Що роблю ще не так?

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2016 - 09:49

Перегляд повідомленняNadjysha (10 October 2016 - 09:00) писав:

В нас цього літа геть так само було, під 40 температура на ніч, погано збивалася, ще і рвота під час підйому т-ри, інших симптомів не було. Педіатр теж призначила противірусні, яких я не давала, на наступну ніч т-ри вже не було, через день пішли в садок. В я от тоді собі і думала, що якби дала, то 100% потім думала б, що допомогли таблетки.
Свого часу немало перепили всяких противірусних - афлубін, імунофлазід, новірин, лаферобіон і т.д. Зараз нічого не даю (завдяки Комаровському), різниці в перебігу хвороб не відчула, тільки економія фінансів і дитина менше ліків вживає.

В нас нічого крім т-ри не було.Районний педіатр,хотів колоти анальгін,від якого я відмовилась,і дав скерування в районну лікарню.Але я зразу ж подзвонила нашому лікарю,він був назначив той Арбідол і кларитин,і до вечора в дитини стан покращився,а анальгін нам в той час ніяк не можна було колоти,бо в малого була ниркова недостатність,і з ліками треба було поводитись обережно.Тому в цьому випадку,Арбідол нам допоміг.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 4

Відправлено 10 October 2016 - 15:03

У нас роблять аналіз чи вірусне і яке саме, якщо підтверджують виписують противірусні.
Ефективність цих препаратів доведена, але дуже низька, думаю ще залежить від організму, як реагує.
Сину давали, йому допомогло дуже швидко, а чоловіку не допомогло.

Одним словом, я за те, щоб користуватися, якщо є шанс, що час мучення хворобою зменшиться хоча б на пару днів, я за те, щоб давати.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2016 - 15:58

Я скептично ставлюсь до противірусних п-тів, тому що жодного разу не помагали, ні мені, ні дитині (Імунофлазид). Однаково захворювання проходить з ними і без них.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама Таня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2016 - 19:22

Перегляд повідомленняღ°Фрея°ღ (10 October 2016 - 15:58) писав:

Я скептично ставлюсь до противірусних п-тів, тому що жодного разу не помагали, ні мені, ні дитині (Імунофлазид). Однаково захворювання проходить з ними і без них.

ППКС! Не помагають вони, це як плацебо для батьків, типу "Ну я ж лікую! Щось роблю." А насправді то організм бореться, це імунітет, а не лікарства.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 October 2016 - 11:21

Відповім сама на своє питання.Яке мене довгий час мучило.Даваи чи не давати противірусні и тому ускладнення,що не приймали противірусні.Сьогодні говорила з лікарем інфекціоністом і імунологом.Два лікарі сказали не давати нічого.А ускладнення може давати не залежно пємо ми препарати чи ні.Головне багато пити,вологе прохолодне повітря у приміщенні,сильну не дути носа,хто схильний до отитів 2 рази на день судинозвужуючі.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 May 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн